Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

minka051
2. apr 2010

Ja sa cítim dobre, len včera ma tak bolelo bruško ako pred mrchou tak hádam to nieje nič zlé ☹ inak stále rovnako. V nedelu si chcem urobiť test to budem 9D po Ket no môj drahý mi to zakazuje, bojí sa viac ako ja a nechcem ho sklamať. Tak neviem asi počkám.

pajka00
2. apr 2010

U nás teda leje od rána....takže by to bylo spíš na ty berany🙂
Minka,taky mě pobolívalo břicho jako na mrchu....bohužel to může značit obojí.. Já jsem si dělala 10 den...ale měla jsem jen 4 denní embryjka....tak uvidíš🙂 Chápu, že je to nervák a člověk se bojí....ale držím moc palce!!

minka051
2. apr 2010

pajka ano ja viem a preto sa bojím dnes ma nebolí len tie prsia to ani dotknúť. Ale nechám to na osud . Čo má prísť to príde nijak to nedokážem ovplyvniť.

pajka00
2. apr 2010

To je na tom právě to nejhorší, že se to nedá ovlivnit.....člověk jen musí beznadějně čekat, jestli to vyjde nebo ne 😒

iva7
2. apr 2010

Pet.s super správička, gratulujem a teším sa s tebou 🙂 🙂 🙂

pajka00
2. apr 2010

Pets ještě mi řekni, jak maloch vypadal, jestli se vrtěl...a fotku vám dali?

iva7
2. apr 2010

Minka, keď ťa tak bolia prsia, že ani dotknúť, tak si na 99% tehu 🙂 .

minka051
2. apr 2010

iva7 no bodaj by si mala pravdu.A ty si ako na tom. 🙂

ankava
2. apr 2010

pet.s, paráda, já ani jinou zprávu nečekala, gratuluju,

minka, já myslela, že jsi původně chtěla testovat už dneska?

já zase malinko cítím ta prsa, ale nic závratného,
včera jsem byla u té mé doktorky na reflexní terapii a akupunkturu, tak mi něco změřila a říkala, že děloha se jí moc líbí,
pak do mě vehnala energie...
tak jsem byla ráda, protože sice nepozná jestli, se embryjka ještě drží nebo ne, ale rozhodně lepší než kdyby mi řekla, že se je to blbé.
takže ve mě zase zapálila jiskřičku naděje 🙂

minka051
2. apr 2010

ankava ano chcela som ale moja polovička mi to vyhovorila, tak to radšej nerobím. ja sa cítim rovnako sem tam ma bolí brucho a prsia rovnako a sú citlivé. Tak radšej budem čakať a testovať možno až na budúci týždeň.
No tak ťa aspoň príjemne povzbudila a dodala energiu a dobrú náladu to je velmi dôležité. Musíme veriť že to bude dobré a o pár dní napíšeme že testík vyšiel. 🙂 🙂

gejbule1
2. apr 2010

ahoj holky,pets super a víš co to bude?
minka ty nás napínáš!

awalancha3
2. apr 2010

minka............. lepsie je testovat......... lebo ak tam bude duch je to OK, a ak nebude- no tak bolo privčas....... a stále je to OK.......ale chápem tvoje obavy............ strasne chapem, ja som sa tak bala ist pre vysledky hcg z krvi................

ankava
2. apr 2010

já myslím, že záleží na každé, jak unese ten bílý test, já jsem poseroutka a strašně bych se stresovala, jestli bylo opravdu brzy a nebo je to fakt blbé...

awa a jak ty se cítíš???

ankava
2. apr 2010

a gejbi, co ty? bereš teď něco? snažíte se?

iva7
2. apr 2010

Minka, no ja som na tom tak, že doteraz som to nejako neriešila, ani som nemala kedy, bola som zahrabaná v papieroch a keďže som už daňové priznania porobila, tak sa idem rozhýbať. K mojej gyndoške nejdem, lebo mi známy vybavil svojho kamaráta gynekológa, dal mi číslo na jeho mobil, že sa mu mám ozvať. Normálne som mala aj strach, čo mi povie, že kde som bola doteraz, ale bol veľmi milý, že po MS mám prísť a musí mi najskôr zobrať krv a porobiť nejaké testy. Po Veľkej noci tam idem. Predpokladám, že aj manžela pošle na spermiogram, ten mi povedal, že s tým nemá problém, že nebude ani prvý , ani posledný. Tak uvidíme. 😉

aja37
2. apr 2010

Ahojte baby ... super spravy. drzim vam vsetkym palce a hlavne blahozelam 🙂 Pet´s musi to byt super pocit vediet, ze je vsetko v poriadku a ze si to mozes naplno uzivat.

Ja stale rovnako. V stredu idem na tu injekciu v 21DC na dlhy protokol. Baby, ale jedno nechapem. Mam pocit, ze priberam, uz aj ked sa napijem vody, fakt ze hej. Ja som si uz normalne urobila aj test a to napriek tomu, ze som mala mrchu. Jem pravidelne, ranajkujem a nejedavam nejake hluposti. Test bol negativny, pravda ja som ho hned vyhodila a nepozerala som na na neho po 10 min alebo po hodine. Ach jaj, ked to takto pojde dalej, tak budem mat 150kg 😀 😀 😀 Cez vikend ideme lyzovat, tak snad dam nieco dole 😀

awalancha3
2. apr 2010

ankava.................mna fyzicky nič nebolí, pred týždnom ma boleli a pichali vaječníky, ale že to je normálne, ukurát som omdlievala od strachu či to nie je mimomaternicové........ ale bola som na UZTV v 6tt a ukazovala mi peknú 1 cm dutinku v maternici a že 19.4. si mám prísť pre knižku.........prsia si necítim, len ked sa s nimi nešetrne zaobchádza tak pocítim, že ma bolia. Inak nič nebolí, nič nepichá..... ale !! strasne som prechladla, ale že strašne, že vraj je to tehotenská strata imunity... nikdy v živote som tak nekýchala a nesmrkala...pomalinky mi to prechádza, ale cítoim sa mizerne...... taká slabá som z toho....... bruško este nie je vidiet, len ked lezim tak citim ako keby som mala močový mechur naplnený na prasknutie......už si nepamatám kedy sa brusko zvacsi tak ze je to ozaj vidiet.......

gejbule1
2. apr 2010

anka já beru jen vitamíny a snažíme se ale zatím se nedaří.Pořád si říkám že se to ještě jednou povede ale na druhou stranu už mi bude 41 a tělo může začít stávkovat.Nějak mě opouští kladné myšlení ☹

awalancha3
2. apr 2010

gejbi....................ale ved teraz som si to poriadne prečítala- ty si dosť čerstvá maminka.......... máš malé bábo.....

gejbule1
2. apr 2010

To jo ale chtěla bych ještě prcka 🙂

ankava
2. apr 2010

gejbi, možná, že když si řekneš, že už na to kašleš, tak to přijde 🙂 to by bylo super, ne?
a gejbi, jaktože 41, vždyť já myslela, že ti nedávno bylo ještě 39??? ale to je jedno, hlavně jak se cítíme 🙂

gejbule1
2. apr 2010

Snažím se na to moc neupínat a nemyslet ale jde mi to těžko-strašně rychle ten čas letí.Až minulý týden jsem´se konečně dostala k super paní doktorce která si se mnou prý ví rady.Teda že si myslí proč jsem potrácela.Příští týden mi nasadí léčbu tak aby se ještě to těhotenství podařilo.

ankava
2. apr 2010

to jsem moc zvědavá, co ti řekne,
já tedy pořád doufám, že se alespoň jedno mimi uchytí, ale když ne, tak budu muset řešit co dál....
ale nad tím budu přemýšlet nejdřív přespříští týden.
zatím se snažím si představovat, jaké to bude, až budu doma. Moc mi to nejde, přeci jen- celý život buď studuju nebo chodím do práce, takže jestli se to povede, tak to pro mě bude dost velká změna a šok.... ale těším se 🙂

gejbule1
2. apr 2010

určitě se ti to podaří a legrace by byla kdyby byly hned dva 🙂 .Je to velká změna být doma ale užiješ si to 😉

veruncik
2. apr 2010

Ahojky, uf, vše to přečíst to je teda síla, jsme hodně povídavé 🙂

Jinak gratuluji pet.s a awal k pozitivním zprávám, to je super! Jak dlouho jsi se awal o mimi pokoušela? To je super, že to je přirozeně!

Držím palečky ankavě, mince k uhnizďování a pajce na screening!! Holky je krásně venku, což je pozitvní, takže to Vám určitě taky pomůže 🙂 Snad to pomůže i nám ostatním, ne? 🙂

Aja37 jsem zvědavá na ten tvůj dlouhý protokol, já jsem se o něm bavila s mojí doktorkou a víc se u nás s "nižší odpovědí" používá krátký protokol...Jaký preperát Ti vybrali?

Jinak já se pokouším přirozeně, čajíky a maca, zatím nic ☹ Jen za tu dobu, co jsem brala ty hormony a teď ty doplńky, tak jsem nějaké to kilo přibrala, což je děsné, že to fakticky leze na tloušťku, aspoň kdyby to mělo ten kýžený efekt 🙂

izina
2. apr 2010

Ahoj děvčata,
všem přejeme krásné velikonoce a za týden ahoj. Jedeme za taťkou a už se těšíme

pet.s
3. apr 2010

No holky, já čekala nějaký testík a ono nic ☹ 😀 Mně napínáte. 😀 😀
pajka zvítězila chatička. beránky jdu dělat ted a pak zase na chatu. už aby se tam dalo spát, ale bojím se, že bychom tam zrmzli. 😀

pet.s
3. apr 2010

tak já mám upečeno, kde jste?.-))

ankava
3. apr 2010

pet.s ahoj,
my jsme ještě v pelechu 🙂
je sobota, po daních.. tak naspáváme 🙂 🙂 ba ne, šla jsem spát po půlnoci a ráno v sedm už jsem nemohla zabrat, tak jsem to chtěla přeležet, ale prd....
dneska je mi trochu blbě, prsa tlačí a trochu bolí břuch, jsou dvě varianty: buď to dostanu nebo jsem těhotná 🙂

na testy pořád brzy.. teprve 8. den po ET

přeju všem krásný den 🙂

gejbule1
3. apr 2010

anka určitě jsi spíš těhotná 🙂
U mě MS pořád nikde,test je čístě bílý tak jako na potvoru když to nejméně chci nějaká horm.porucha.Ach jo 😠 ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre