Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

melinduska
24. sep 2010

pet.s - srdečne gratulujem... malinká je nádherná a želám Vám obom aby ste už boli čo najskôr domka a vychutnávali si spoločné chvíľky... veľmi sa teším, že si krásne zabojovala a dotiahla to do úspešného konca...ešte raz srdečné gratulácie 😉

pet.s
24. sep 2010

Děkuji děvčata moc:Ještě mi to pořád nedochází, že jsme vyhrali ten boj. Malou nemám u sebe. je v inkubátoru, tak snad až bude se mnou, tak mi to dojde plnou parou. 😀

pet.s
24. sep 2010

@gejbule1 no znáš chlapi..děsnej tvrdák..ale pouští slzičky štěstí 😀

ankava
24. sep 2010

@pet.s strašně velká gratulace, ať se vám moc moc daří. Malá je krásná. Moc ti to štěstí v náručí přeju 🙂 🙂

pet.s
24. sep 2010

sorry hrubka..znáš chlapy.-)))

janettka
24. sep 2010

@pet.s přeju Vám hodně štěstí a radosti z Terinky a malé hodně zdravíčka a štěstíčka v životě.

kettysek
24. sep 2010

@pet.s GRATULACE vám oběma holčiny!! a Terince dvakrát... 😀 co tet bude mít-chudák holka 😅 😀 😎
Uživej si Pets tu radost a my se těšíme s Tebou!!!!!

lilien33
24. sep 2010

@gejbule1 Děkuji za přivítání. 😉 Moc ti přeji aby se utebe zadařilo co nejdříve otěhulit. 🙂

evapavla
24. sep 2010

@janettka , ozaj ako ti dopadla genetika?

awalancha3
24. sep 2010

pets.........................tak a už si naozajstne naozajstná maminka....................malá je zlatučká, sa ani nechce veriť že si takého človeka nosila v sebe, že? posielam ti IP

janettka
24. sep 2010

@evapavla museli jsme to odvolat,včera mě mm musel odvést do nemocnice,mysleli jsme,že mě chytli ledviny a ono prd.Jak jsem pořád lítala s těma bloknutýma zádama tak se mi na uskříplém nervu udělal zánět.Takže ležím a trpím. ☹

marja
24. sep 2010

pets : MÓÓOOC gratuluji malá je krásná a určitě jsi moc šťastná. ještě musím přečíst vše zpět., na koníka chodím vyjímečně a spíše do bazárku.
Přidávám foto našeho Daniela. Včera jsem našla první zoubek 😉 , máme 4 a půl měsíce.

marja
24. sep 2010
mnamko
24. sep 2010

@pet.s Gratulujem,

awalancha3
24. sep 2010

jééjda, aj ja už by som chcela malinky ružový uzlíček baliť do plienočiek... už sa mi aj snívalo, že som si dala ruku na brucho a malá ma chytila za prst, ze normálne mala ručičku vonku...... som sa v tom sne začudovala, že asi som v noci porodila chi chi chi... neviem sa dočkať..... zdá sa mi to neuveritelné, zázračné že naozaj budem mať dcéru, že porodím.....pet.s má za tým a vieme ako sa natrápila a ako sa jej potom objavili dve čiarky... no a teraz sú už tie dve čiarky na svete.............
..babenky držte sa............ dočkáte sa celkom iste.. snazilky dvoch čiaročiek a tehulky plačkajúcich bábetiek.......... 😉

skifarka
24. sep 2010

@pet.s Velká gratulace k narození holčičky. Přeji Terezce a Tobě moc zdravíčka, štěstí a pohodu. Užijte si tu radost a štěstí, které jste si vybojovali a dočkali se miminka. Terezka je strááááášně krásná, hodně se Vám povedla.
@janettka Copak to vyvádíš? Ať si brzo ve formě a můžete začít pracovat na miminku 😉.
Vám těhulky přeji, ať se Vám všem daří dobře a my snažilky ať se na nás usměje už konečně štěstí a vyjde nám "šťastná hvězda".

minka051
24. sep 2010

@pet.s gratulujem už máš za tým tak už ťa čaká len radosť 🙂 🙂 Dúfam že aj ja sa dočkám 🙂

gejbule1
24. sep 2010

@minka051 a jak pokračuješ ty?
@janettka no ty si teda užíváš!Taky jsem to jednou měla a bolest je to šílená tak hlavně ať se ti brzy uleví.
@pet.s Jak se cítíš?Co malinká?Jak papká?Máš už mléko?Už ji máš u sebe?Kdy vás pustí domů?Všechno nám to napiš až budeš mít časJá jsem strašně zvědavá a prosím přidej ještě fotečku 🙂 .
@melinduska Ahoj 😀
@skifarka Jak to s tebou vypadá?Už něco víš?Už se snažíte?

izina
24. sep 2010

@pet.s Ahoj a moc moc blahopřeji k Terískovi. Ať vám roste do krásy a ve zdraví, které přeji i tobě

Děvčata, nemáte některá zbytečná svatební oznámení? Sbírám je, ale nějak mi sbírka začíná stagnovat. Vim, že máte jiné starosti. Jinak těhulkám přeji klidné těhulení, maminkám zdraví i miminek a nám snažilkám brzké otěhulení 😀

evapavla
25. sep 2010

@janettka, hlavne nech ti rýchlo prejde a môžeš sa zasa snažilkovať 😉. Ako sa liečiš, len klasika - antibiotiká? Ja som tento týždeň bola u homepatky, veľmi príjemná pani, strávila som tam 3 hoďky a cítila som sa tam veľmi fajn, odporučila mi nejaké homepatiká na moje úzkosti. Mne homepatiká zaberali aj na PMS, tak som zvedavá teraz.

evapavla
25. sep 2010

@marja , malý je krásny, a už má zúbok v 41/2 mesiaci, ten sa teda ponáhľa 😉 , za prvý zub má mamina dostať nové šaty 🙂 !

izina
25. sep 2010

@evapavla U nás se říká, že ten, kdo první objeví první zub, má dostat na šaty. Já dostala od taťky teplákovku 😀

martulle
25. sep 2010

@pets taky moc a moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka a at jste brzo spolu.A jak se daří?

marja
25. sep 2010

@evapavla hm... taky si myslím, že je to dost brzo. Dcera měla první zoubek v 7 měsíci. Ale je pravda, že měla taky Danielovu váhu v měsíci osmém. 😉 Je to teď všeho úplně jiné.
Jestli buou nové šaty se uvidí 😉. 😀

pet.s
25. sep 2010

@gejbule1 no dnes by mě už pustili domů,ale Terinku ještě ne. Nemám ji u sebe, je v inkubátoru. má špatné glykemie. Pořád to nejde vytáhnout nahoru. Začínám trošku kojit, ale moc mi to nejde. Jsem z toho nešťastná, ale snažíme se. Takže odstřikuji. Teď právě řešíme odsávačku. Tady mi půjčili elektrickou, asi si ji půjdu koupit.
Jinak dnes mám trochu splín.Dnes je to přesně rok, co jsme přišli o Matyáška.Vím, že mám Rozinku(Terezku), ale stejně to bolí. No,ale musím koukat dopředu.
Mě už propustli, tak zítra se stěhuji na pokoj matek k Terince. Sice budu vedle v pokoji,ale budu u ní.Tak se těším.
Děkuji všem za gratulace.

gejbule1
26. sep 2010

Ahoj holky pěknou neděli i když upršenou.Můj manža v tomhle počasí šel běhat velkou Běchovickou.Blázen 🙂 ani bundu nemá.
Já jsem chtěla jít kupovat koberec ale asi odpoledne nebude mít už sílu.Tak uvidím 😉 .
@pet.s To je hezký jak máš Terinku v pase ....5dní 🙂

lilien33
26. sep 2010

ČAUKY holky.Tady taky je deštivo a chladno.Sem nachlazená mám rýmu a celkově se necítím dobře. ☹
Poratte mě co mám si vzít dybych náhodou měla teplotu.Mohu si vzít paralen?A kapky do nosu asi nemužu.
Mám strach cokoli si vzít. 🤐 Ve středu jdu na kontrolu.A konečně dostanu těhu prukazku.Snad tam nebudu muset dřív.Piju čajíky a ležím.Snad mě to pomuže.Děkuji za odpověd. 😔

rainbow1
26. sep 2010

Ahojte žienky. Som tu nová aj keď vás čítam už od novembra 2009, odkedy sa snažíme o bábatko a našla som túto stránku. Mám 37, ale o mesiac budem mať 38 rokov. Čítam vás veľmi rada a dá sa povedať, že začínam byť na koníkovi závislá. Xi. Minulý mesiac sa zdal byť už nádejný, mrcha meškala týždeň, čo sa u mňa nestáva, mala som tri pozitívne testíky so silnejúcou čiarkou, ale siedmy deň, keď som si chcela testíkom potvrdiť, že je všetko ako má byť, som bola sklamaná, lebo tam bol len duch a na ďalší deň prišla mrcha. Takže podľa toho, čo som sa tu po témach dočítala, asi biochemické tehotenstvo. Chjo. Na budúci týždeň sa chystám k lekárovi na hormonálny profil. Mám 11, teda skoro 12 ročnú dcérku a brala som ATK 12 rokov. Všetkým nám snažilkám držím palce, tehulkám veľa pozitívnej energie a novým mamičkám veľa trpezlivosti :o).

gejbule1
26. sep 2010

@lilien33 já jsem si brala paralen když mě nebylo dobře nic víc jsem si nedovolila.S kapkama se raději zeptej v lekárně určitě v těhotenství nějaké jsou a poradí ti 🙂 .
@rainbow1 Tak konečně jsi se odhodlala přihlásit a napsat.To je super tak tě vítám 😀 .
To co popisuješ jsem taky zažila ale nakonec to bohužel odešlo.Přesně jak píšeš říkají tomu biochemické těhotenství.tento měsíc jsem taky měla dušíka ale dostala jsem to skoro na čas.Jsou to ale nervíky ☹ .

rainbow1
26. sep 2010

gejbule1 ďakujem za privítanie. niekedy jsem trochu nesmělá, ale léčim se 🙂 . Aj ja už som mala skorej dušíka, ale mrcha prišla načas, tentoraz to bolo o to horšie, že mi týždeň meškala a testíky pekne silneli. Ale podľa toho čo už som tu všetko prečítala sú na tom mnohé žienky omnoho horšie, tak len dúfam, že sa všetko na dobré obráti. Chce to pozitívne myslieť, aj keď ľahko sa povie a horšie koná 😔
pet.s ako sa máte aj s Terezkou ? dúfam, že vás čoskoro pustia domov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre