Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

majca55
27. júl 2011

@zuzana36 tak ja som už tie v heliose berem clostík a duphaston.sme obidvaja zdraví aj mm ma spermiogram dobrý tak nechápem som už zúfala.ale sme sa dohodli že máme teraz mesiac bez hormonov a koncom augusta teda ked mi dorazí mrcha podla nej pojdeme na IUI skúsiť. 😉 berieš nejaké lieky?

zuzana36
27. júl 2011

@majca55 teraz nic, ale brala som predtym to iste co ty. aj u nas je mm spermiogram perfektny, no ja este uvidim co ukazu krvne testy- mam blby pocit, ze ozaj poukazu na nieco. v piatok idem , tak dam vediet co nove som sa dozvedela. papa

majca55
28. júl 2011

@zuzana36 tak držím palce.ja dnes odchádzam do chorvatska ale beriem aj notebuk čo keby niečo.tak daj vedieť.my ideme tento mesiac skúšať bez všetkého (aj tak neverím v tomto už na názraky.)a potom IUI 😲 tak mi napíš ako si dopadla.papa 🙂

majca55
28. júl 2011

Ahojte babule všetky držkajte sa mi tu napíšte,večer cestujem na dovolenku do Chorvatska ale čakám od vás dobré správy...Ahojte 🙂

zuzana36
28. júl 2011

@majca55 jasne, ze dam vediet, davajte si pozor a peknu dovolenku

majca55
28. júl 2011

@zuzana36 dakujem 😉

nelicefo
28. júl 2011

@zuzana36 Ešte som nič neriešila cez doktorov,neviem,ale už asi začnem 😔 Ale nemám času,lebo teraz riešime úplne iné veci ale musím to už asi začať riešiť 😔

nelicefo
28. júl 2011

@majca55 Užite si ju moja 😵 Nech už odtiľ prídete nie 4ria ale piati 😉 🙂 A kam presne idete? 😅 Lebo dnes večer odchádza moja neterka tiež do Chorvátska,ale až tam dole,niekde pri Makarskej 😉
My sa chystáme koncom augusta-začiatkom septembra ,ostrov Krk,Cirkevnica...prekrásne tam je,chodíme tam stále 😉 🙂 🙂

majca55
28. júl 2011

@nelicefo ideme do Zadaru.my zase chodíme na Krk mesto Krk paráda poznám to tam všade... 🙂 tak dúfam že budeš mať pravdu,jasne snažíť sa budeme.. 🙂 😲

nelicefo
29. júl 2011

@majca55 No vidíš,možno sa tam takto o rok,s bruškami stretneme 😅 🙂 Alebo už s drobčekmi 😵 😅
Dúfam,že už ste tam,a už oddychujete,a cesta bola ok 😅 🙂

woman04
29. júl 2011

...ahojte snažilky...rada by som vám vliala trošku optimizmu,že aj po 41 sa dá otehotnieť prirodzene,dokonca nečakane 🙂)..ja patrím skôr k tým,čo vyhlasovali ,že na dieťa som už stará a teším sa na vnúčatá,moja dcéra bude mať 22...ale osud to zariadil inak a v novembri čakáme chlapčeka,čo bolo ďalšie prekvapenie,lebo sme typická babská rodina 🙂)..dokonca mám aj autoimunitné ochorenie štítnej žľazy..takže nevzdávajte to a prajem vám čo najskôr krásne a zdravé detičky ...držím palce..

evapavla
30. júl 2011

@woman04 dodala si mi optimizmus 🙂 🙂 🙂

nelicefo
30. júl 2011

@woman04 Aj ja sa pridávam,aj mne si dodala ďalšie pozitívne myslenie 😉

nelicefo
2. aug 2011

Ahojte,čo nového?žiadne nové tehuľky? 😅

majca55
7. aug 2011

@nelicefo ahoj tak už sme doma ☹ cesta super aj dovolenka.odychnutá a najradšej by som bola tehotná 😲 vidím,že ty si už riadne pokúpila.takže už len to mimino.ja mám tiež niečo ale radšej som prestala nech sa to spolní. 🙂 a ty sa máš ako?

majca55
7. aug 2011

@woman04 ďakujeme a dúcham,že sa ktebe čoskoro všetky pridáme... 🙂

maybe72
7. aug 2011

@megi4 Milá Megi, omlouvám se, že reaguju až teď, nějak jsem Tvou otázku přehlédla, promiň, mám už 39, třeťátko bych velmi ráda, ale zatím se moc nedaří 😖 . Mám dvě lentilky (11 a 8 let), čekala jsem na ně dost dlouho, vždy to vyšlo pouze za přispění manžela 😉 . Na jednu stranu hlas rozumu káže, abych byla ráda, že máme dvě zdravé báječné děti, ale rozum je věc hezká, když mu do toho nezačne mluvit srdce... A tak jsem rozhodnutá poslechnout obě strany (i když kompromisy nemám moc ráda), ale tohle je věc pokory, když ten zázrak vyšel dvakrát, třeba už nemám nárok na třetí ... No a jestli mám, tak si k nám brouček cestu najde sám i bez větší asistence medicíny... Takže věřím, užívám každého dne se svou rodinou, snažím se být v pohodě a kdyby se nezadařilo, každý den je i tak báječný čas k prožití ... Měj se a zatím!

nelicefo
7. aug 2011

@majca55 Ahoj,som rada že ste v zdravíčku doma.Dúfam že ste si dovolenku riadne užili 😎 Dúfam žeste sa už vrátili s ďalším členom na palube 😅 😉 Myslím na Teba a moc moc držím palčeky aby to vyšlo 😉 Ja sa mám fajn,trošku ustato,mám riadnu opicu 😝 😀 😅 Ale tak to už k žúrke patrí 😝 Tak trošku aj pracovne,lebo zaváram broskyňe pre mojich papkáčov 😉 prádzninárku sme mali 😝 Takže tak

majca55
7. aug 2011

@nelicefo Tak užili sme si ju poriadne dúfam,že teda budeme už piati 😲 ak nie som už pripravená na všetko. 😒 zajtra do práce vôbec sa mi nechce ☹ tak vylieč opicu to poznam 🙂 ja tebe tiež držím palčeky ved už máš aj peknú výbavičku.tak dôfam že do vianoc sa tu pridáme ako hrdé tehulky 😲 tfujtfuj

nelicefo
8. aug 2011

@majca55 Ďakujem moja,hej výbavička za každým dňom rozrastá 😅 😀 Dúfam že si to v práci zvládla 😉 Pevne verím že do Vianoc už tehuľky.. 😵 posielam ti IP 😉

janettka
9. aug 2011

ahojík holky tak vidím,že české ženy se nám tu ve snažilkách někam ztratili!!!Ale já vás holky čtu a držím vám všem palečky!!!

majca55
9. aug 2011

@janettka ďakujeme pekne 😲 dáme vedieť s radosťou.. 🙂

nelicefo
11. aug 2011

Ahojte,čo všetky dovolenkujete? 😕 😅 🙂

majca55
11. aug 2011

@nelicefo nie ja som už po dovolenke... 🙂

nelicefo
11. aug 2011

@majca55 xixi...no ty už oddýchnutá..🙂 Ako sa máš a cítiš? 😅

majca55
11. aug 2011

@nelicefo celkom fajn a citím?ani neviem radšej nijako.. 😉 pečiem tortičku mojmu krsniatku má vsobotu ročík 😲

nelicefo
11. aug 2011

@majca55 Tak gratulujeme krsniatku..🙂 A akú pečieš ak smiem vedieť? 🙂 Ja sa zajtra chystám moju prvú poťahovanú marcipánom 🙂 Mandarínkovú 🙂 Uvidím aký podarok z toho bude 🙂 alebo uvidím ako stihnem možno až v sobotu 😉

majca55
11. aug 2011

@nelicefo vieščo ja som teda nevedela že máme až tolko spoločného 🙂 pečiem mandarínkovú a idem potahovať ale až zajtra ked odleží marcipánom 🙂

majca55
11. aug 2011

@majca55 a bude to micky mouse-minie 😲

nelicefo
11. aug 2011

@majca55 Ja umriem 😀 😀 toto už neni náhoda 😀 🙂
Ja sa chystám tú trasenú plnku robiť
2 konzervy mandarínok (jahôd)
2 pudingy Olé Dr. Oetker bez varenia
2 smotany 33%
všetko spolu vyleješ do väčšej nádoby s vrchnákom a trasieš, kým to nezhustne - hotovo 😉

A takýto domáci marcipán http://varecha.pravda.sk/recepty/marshmallow-fo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre