Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
10. okt 2008

Jo, ještě Aupark: ne dív, než po volbách - ale ty jsou už za týden, tak potom najdu termín

lenka2008
autor
10. okt 2008

zaenab - idem na sluzobku do brna - mas chut na kavu?

annaanna
10. okt 2008

zaenab, tak dobrú chuť a napíš čo si si dala a ako to chutilo 🙂

katy2
10. okt 2008

SPLN, KE....
To je uz nase 2.IVF... Odobrali 8 vajicok, 6 oplodnili, 3 vlozili a 3 zmrazili..... 😵
V pondelok bude 14 dni od ET....

zaenab
10. okt 2008

Leni, určitě, napiš mi!

annaanna
10. okt 2008

katy, ale to vyzerá podľa čiaročky, že sa uchytili možno aj dve, ale to by ti asi nevadilo, že?

veľmi ti držím palce... ako sa cítiš?

annaanna
10. okt 2008

musím končiť babenky, idem umyť podlahu, lebo náš pes je veľmi nečistotný, bol na záhrade, popršané a vbehol mi od obývačky a vyzerá to tu ako keby sme neupratovali dva týždne a pritom som ju umývalal predvčerom.
ozvem sa až poobede.... papa

lenka2008
autor
10. okt 2008

zaenab, ok, dam vediet, idem trocha makat, a dobru chut! potom sa ozvi ci si si dala kobylku alebo zizalu.

anka, to ako vies, ze dve???

baby, necham vas na chvilu, potom si precitam vase mamickovske debaty - niekto musi aj pracovat 😅

katy2
10. okt 2008

anna, dve by boli idealne 😵 necitim sa vobec ako tehu... teda mam ovela menej priznakov ako vtedy, ked som si namyslala, ze som tehu 🙂
a ty ako sa citis?

annaanna
10. okt 2008

pretože má asi viacej hormonu v sebe HCG a preto má tak rýchlo poriadne dve čiarky..... ale to len laicky

katy, ja sa cítim tehotno, blivno a tak. Nechcem sa sťažovať, momentálne dnes je to OK, ale sú dni, že trpím. Zvraciam, som unavená, stále by som spala a mám také rôzne príznaky tehu. Snáď to prejde

ale teraz ubž budem musieť ísť, ešte pokecáme

valina
10. okt 2008

Ahojky!
Katy2, tak gratulujem, podľa mňa si jasná tehulka! 😉
Annaanna, musí ti byť fajne na zahradke.
Zanaeb, dobrú chuť! 😨
Yanny, noha už bolí menej?

labus
10. okt 2008

Ahoj kočky !
Katy2 gratulujem 😲
Dufam,že sa možem pridat. Mám 37 a 3 deti 20r,17r, a12r .chalani. Z mojim terajším manželom však žiadne a to sme spou 9-ty rok svadbu sme mali teraz v auguste-moj mužíček bol slobodný bezdetný tak starý ako ja .Kedže mi chalanou pomohol vychovat a všetci moji chlapi chcu mimi
😲 tak začíname.Mala som nejake operácie a pri poslednej pred 10rokmi ked mi zistili endometriozu a prasknutu cistu a čo je viem čo ešte tak mi podviazali vaječníky. Takže jediná šanca je IVF na buduci týžden ako príde mrcha ako ju voláte začínam brat Merional na stimuláciu a začiname. Aj ked deti mám a moc ich lubim na mimčo samoc všetci tešíme....

annaanna
10. okt 2008

ahoj labus, vítame ťa.
budeme ťa pravidelne spovedať, ako pokračuješ a držať ti palce.
kam chodíš do centra?

lenka2008
autor
10. okt 2008

kde ste kto?

labus
10. okt 2008

Ahojky v pohode rada sa podelím o novinky-chodím do Ferticentu

annaanna
10. okt 2008

tu sme.... halooooo

labus
10. okt 2008

ahoj 🙂

annaanna
10. okt 2008

labus, tak ferticent.
Oni tam majú dosť dobré výsledky, aspoň tuto na modrom koníkovi to tak beží. Sama si si vybrala, alebo ti niekto poradil?

labus
10. okt 2008

No vybral ho náš kamarát gynekolog ,ktorý nás na toto všetko pripravuje,ale som štastná,že nás poslal sem aj jedna koleginka mi toto centrum odporučala a tak nejak tajne som dufala,že sem pojdeme 🙂 🙂

annaanna
10. okt 2008

ja som tam raz bola na pohovore, ale potom sme šli do iscare... tam som tiež spokojná

labus
10. okt 2008

to je doležité byt spokojná 🙂 🙂 to je prvý krok k uspechu

annaanna
10. okt 2008

🙂 asi tak.
čítam tu po nete všelijaké články, príbehy žien, niekedy mi až husia koža nabehne. Čo je to MA?

lenka2008
autor
10. okt 2008

ahojte, na dnes mam finito. Hura vikend

katy2
10. okt 2008

MA je zamlknuty potrat.....
labus, ahoj

annaanna
10. okt 2008

a čo budeš lenka robiť cez víkend?
a čo je to zamlknutý potrat?

annaanna
10. okt 2008

jééééžiš ženy, čo mňa to napadá, preboha.... veď ja verím, že porodím krásne a zdravé bábo .. a nie MA!!! brrrr

lenka2008
autor
10. okt 2008

oberackaaaaa a ideme robit vineckoooo

katy2
10. okt 2008

to je vtedy, ked sa babo prestane vyvijat.... zena musi ist na cistenie.... najvacsie riziko je do nejakeho 13 tt.... 😔

labus
10. okt 2008

Ahoj Katy2

annaanna
10. okt 2008

jaaaaj mňam, aj my, ale ja zostávam zasa doma. A kde máte ten vinohrad?

hmmm a ako to tie ženy vedia, že sa prestane vyvíjať, len cez utz?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre