Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

cora41
5. sep 2011

@majca55 aby som len nevyzerala nevzdelana, IUI je umele oplodnenie alebo in vitro? dakujem

milia12
5. sep 2011

@majca55 Ja žiaľ zatiaľ nemám deturence, tak preto to asi tak prežívam. Bojím sa, že strašne rýchlo uteká mi čas. snažím sa každy mesiac tvariť, že na to nemyslim, ale akonáhle ma prist menstruacia, tak sa sledujem a testujem, ako napr. teraz.stále verím na zazrak. 😉

milia12
5. sep 2011

@cora41 bože, čo by som dala za to, keby som mala aspon jedno, v lepsom pripade 2 a aj 3 😀 . snayime sa o prve. no co uz, ked toho spravneho chlapa-ocka som stretla az v takomto veku 😉

majca55
5. sep 2011

@cora41 je to inseminácia priamo do teba vstreknú mužové spermie 🙂 robí sa to priamo v centre

cora41
5. sep 2011

@milia1 nevadi, hlavne, ze si ho stretla. A aky mate problem? PReco nemozes otehotniet?

majca55
5. sep 2011

@cora41 viac ti poviem potom ked ho podtúpim možno už v sobotu 😉

cora41
5. sep 2011

@majca55 a to sa robi vtedy ak su napr. problemy s vajcovodmi alebo preco?

cora41
5. sep 2011

@majca55 A to je potom vacsia sanca na otehotnenie ako prirodzenym sposobom?

milia12
5. sep 2011

@majca55 ja ked som bola na IUI, tak som mala az 4 vajka a nic. verim ze tebe to vyjde 🙂 a beries aj nejaku stimulku?

majca55
5. sep 2011

@cora41 vraj ano už sa to podarilo veľa párom,teraz som doužívala clostík vo štvrtok sono kontrola folikulov a podla nich nám povedia kedy máme prísť.muž odovzdá spermie znich vyberu tie najschopnejšie a potom asi tak za dve hodiny ich do teba vložia.takto mi to povedali baby čo to majú za sebou 😉

milia12
5. sep 2011

@cora41 dovod preco sa nedari otehotniet podla dr. nie je ziadny 😠 ja zatial nechodim do CAR, mam celkom dobreho dr. ktory ma sam dotlacil na laparku a iui. skusim este jednu, a potom ma uz posle do CAR.

milia12
5. sep 2011

baby prosim vas, nemate predstavu ceny umeleho opl. v SR ako samoplatcu?

majca55
5. sep 2011

@milia12 ano clostík a dobre nam reagujem už som mala aj 5 vajok ale to bolo len planovaný styk a teraz nám povedali že skusia IUI,verím tomu aj sa bojím sklamania ☹

cora41
5. sep 2011

@majca55 jasne, no kedze ja mam uz 3 deti a myslim, ze otehotniet dufam mozem, uvidim, ci to zvladnem donosit zdrave a ci sa to vlastne zdrave bude vyvijat. uz len cakat. Velmi drzim prsty

majca55
5. sep 2011

@milia12 moja kmotra hovorila okolo 2200 ečiek ale ona nemala až taký problém,ale švagrina moja mala viac inj.pichala tak ich to stálo 3500 ečiek.

milia12
5. sep 2011

@cora41 IUI sa robi ked je problem s prechodom plavcov cez krcok, nie je dobry hlien. pri nepriechodnych vajcovodoch asi nie ☹

majca55
5. sep 2011

babulky idem spať zajtra do práce vo štvrtok mi držte palce až mám riadne folíky.Prajem vám dobru nocku 😲

odrik
5. sep 2011

@cora41
Ahoj zlatko, som si Ta tu nasla 🙂 !!! No, ja mam o 4 mesiace 39, tak ma mozno zoberiete do partie 🙂 !!! Ak nie, nevadi, chcela som Ta pozdravit 🙂 !!!
A zelam vsetkym zienkam s tymto krasnym snom a optimizmom vela stastia!!!

milia12
5. sep 2011

@majca55 no tak ja si myslim, ze reagujem dobre aj na minimalnu stimulku clostic., takze dufam, ze budem dobre reagovat aj na injekcie.takze ta cena sa odvija od liekov. boze aka som blba, uz akoby som ani nedufala v prirodzene otehotnenie 😖

cora41
5. sep 2011

@odrik tesim sa!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Uz som Ta hladala, aj som posmutnela, ze Ta dnes nikde nevidim a ty tu 🙂 Ako si prezila dnesok? Ja som dostala vysledky z histoly, nic tam dokopy nebolo, ibaze z toho, co vybrali z maternice, nenasli skoro vobec embryo. Nahodou som stretla doktora na chodbe, ktory ked sa na to pozrel, tak mi povedal, ze vlastne je to "cisty potrat". Ci mam byt z toho stastna alebo nie, budem vidiet zajtra o 7.15 Najvacsia bomba by bola, keby mi povedal, ze som tehu 😀 Tak to by som isla kupit ajj krmivo pre tie nase bociany 😎 A Ty ako? JASNE ZE SI TU VITANA,

milia12
5. sep 2011

dobru noc mamicky
z@odrik vitaj, ja som tu nova. Aj ked pribehy tychto bab sledujem minimalne rok, takze pre mna nie ste cudzie, nezname.

cora41
5. sep 2011

@majca55 drz sa 😎

cora41
5. sep 2011

@milia12 dobru, ja som taka nervozna pred tym zajtrajskom, ze tusim budem v noci vypijat cervene vinko s manzelikom, aby mi to skor ubehlo 😎

milia12
5. sep 2011

@cora41 potom posli bociany aj k nam, ja ich velmi rada nakrmin, len nech uz prinesu nejaky batozok

odrik
5. sep 2011

@cora41
Dakujeeeem! Dnesok bol hekticky, ale fajn. Nase 10 rocne islo do novej, sukromnej, skoly, tak sme mali zmeny, ale pozitivne 🙂 ! No vidis, presne taku istu, teda nijaku, histologiu som mala aj ja. Tak na zajtra drzim palceky 🙂 a budem mysliet!!! Dobru nocku prajem!!!

cora41
5. sep 2011

@milia12 poslem kazdeho jedneho,co budem vidiet 🙂 Ale kedze som ich pred tyzdnom videla asi 50 na jednej luke, tak ja som si svoje uz asi odbila 😀 Ale co ak najdem este jedneho = tusim ale vsetci uz su odstahovani = tak ho poslem na kazdy jednu adresu v modrom koniku 😀

cora41
5. sep 2011

@odrik a nase 10 rocne zasa potrebovalo ist do mesta do centra, tak zlanarilo nasho majstra, ktory nam robi prestavu doma. Expert 😀 Dobru nocku aj Tebe a drzkaj sa 😎

dadaba
6. sep 2011

@milia12 ahoooj...prajem aj tebe stastny koniec...

milia12
7. sep 2011

@dadaba dakujem a verííííme v stastný koniec všetky. 🙂 prave cakam na MS. lebo chcem ist na druhu IUI, vlastne poslednu, lebo to je už 6 cyklus brania clostilu. potom asi len IVF, čo som si myslela, že ho absolvovať nebudem musieť.
@cora41 ako si dopadla 😨

gabinkaa
7. sep 2011

ahojte dievčatá, môžem sa k vám pridať? mám 41 rokov a už 4 krát sme podstúpili IVF, to štvrté bolo úspešné a teraz čakáme vraj malú princeznú, len lekári stresujú zlými výsledkami testov, najviac kvôli veku
držím Vám moc palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre