• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

6. augusta 2016 
@rox ano, stimuluji na 4.IVF, mám toho už odcela dost za sebou. Asi 6x laparoskopie, endometrioza 3x, 3 neúspěšné IVF, 11x IUI- z toho hned 1.úspěšné. Takže doufám, že teď se podaří.
A ty jdeš kdy na OPU a kolik máš asi vajíček?
11. jún 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvie13 Ufff, tak to mas teda zahul. Vis proc ty IVF predtim nevysly? To je dost! A asi uz taky platis vsechno sama vid? Na OPU jdu ve stredu, mam v kazdem vajecniku 3 velke foliky 17-18 mm a hromadu malych. Tak doufam ze z tech velky bude aspon jeden obsahovat poradne vajicko.
11. jún 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka_2012 -takový macek ??? GRATULUJUUUU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to se zvedne populace, mojí kolegyni vyšla holka a představ si sedělo to i s mírama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rox -já jsem snažilka :grinning:
11. jún 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvie13 -cože ... Sylvi tolik toho máš za sebou ??? Tak to já jsem se dvěma IUI-2xIVF,1xKET a jedním vyměněným partnerem ....teda žabařka :slight_smile: teda tak to mooc držím palečky at přijde zasloužená odměna :grinning:
11. jún 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá
viem že sem asi nepatrím ale vekom si myslím že ano mám 41 a troch synov a ešte sa mi žiada dcérka ale neviem či to už v mojom veku nie je riskantné .Pred rokom a 4 mesiacmi sa nám narodil posledný syn a pred ním som dva krát potratila .Ale tehotenstvo aj pôrod som mala bezproblémový a veľmi túžim ešte po dievčatku neviete mi poradiť ako to vypočítať .? Všetkým vám držím palce lebo som to zažila aké je to super mať dieťatko v neskoršom veku a užívam si to plnými dúškami :slight_smile:
11. jún 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sorei tak to by bolo super keby to tak vyslo :grinning: :grinning: :grinning: ja sa budem modlit aby to tak bolo :wink: macek to bude poriadny no nie az taky ako moja druha dcera ona mala 4.450kg a 51cm ked sa narodila :slight_smile:
11. jún 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@slavka_2012 -tak to je jasnéééééé- FCB nekecááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sorei toho chlapa jsi vymenila pac se jako ploditel neosvedcil? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@msandrea1311 Ja jsem jeste starsi a taky doma nemam holcicku.....takze se snazim at se na me taky nejaka konecne nalepi:slight_smile:
11. jún 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rox nevím proč ty IVF nevyšly :frowning2: :frowning2: a přitom pak vyšlo hned 1.IUI a teď mám jenom minimální stimulaci a tudíž to nestojí tolik peněz " jenom" asi 15.000,-Kč, ale pořád lepší než 50.000,- :grinning:
pak se ozvi, kolik těch vajíček nakonec bylo, hodně štěstí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2012 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rox - nééé on nějak vyměnil mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za paní s 3 dětma .... :grinning: ale jako já jsem nakonec ráda, protože jsem potkala toho nej chlapa pod sluncem , takže spokojenost největšííííí :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rox hmmm takže by som to mala skusiť však?asi začnem hned ako doliečim zápal močových ciest :cry: viem že sa to nepatrí ale kolko máš prosím ťa rokov a kolko chlapcov? :grinning:
12. jún 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvie13 No to je tedy vec....vylozene vyhozeny penizky kdyz krasne vyslo IUI. Ale at tak nebo tak, hlavne ze to nakonec dopadlo jak melo:slight_smile:
@sorei Takze ti vlastne udelal sluzbu :grinning: :grinning: :grinning: Jinak by jsi pana bozskeho nepoznala :grinning: :grinning:
@msandrea1311 Je mi 43+ a mam dva dospely kluky. Ted mam novyho partnera a nejak se nedari, asi vekem :confounded: :confounded:
Zitra mi drzte palecky at je co oplodnovat!
12. jún 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rox budem silno drzat palce :slight_smile: mysli len na pekne veci :wink:
12. jún 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rox budem silno držať všetky prsty a potom daj prosím ťa vedieť ako sa to podarilo :slight_smile: ja mám tiež dvojčata chlapcov 22 ročných a s terajším priateľom mám 15 mesačného syna a uvidíme či je posledný :grinning: držím palce :wink:
12. jún 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky moc vam dekuji, doufam ze najdou aspon jedno poradne vajicko, ktere se pak pekne prilepi do delohy :grinning:
@msandrea1311 Ty dvojcata se ti povedly samy? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja nekde cetla, ze nektere zeny jsou schopne porodit jen jedno pohlavi ditete (treba moje teta ma 5 dcer :grinning: ) a ted mam tehu kamosku co taky chtela holcicku a ceka tretiho kluka.....tak doufam ze my dve nebudeme ten pripad :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takova kudrnata holka je neco jinyho nez kluk s rozbityma kolenama :dizzy_face:
12. jún 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rox budu ti zítra držet všechno co můžu, ať je tam minimálně jedno "super vejce" a z toho krásná holčička :dizzy_face: :dizzy_face:
já jdu zítra měřit ty moje vaja a pak uvidíme kdy bude OPU
12. jún 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rox - A jaké štěstí má Božský, že má mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to má za odměnuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorei To je tak jasna vec, ze jsem to ani nepsala :grinning:
Holky tak to mam za sebou, vytahli 8 foliku (coz by odpovidalo UZ), ale jen dve vajicka, ostatni byly prazdne :frowning2: :frowning2: :frowning2: Takze nevim jakej zazrak s temi dvemi bude, ani mrazacky nebudou, proste je to na ho*no. :confounded: :confounded:
13. jún 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rox - moje babička měla 9 dětí a 2xdvojčata, to byli doby cooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rox -jak jsem tady už psala, většinou jak je to na houby se to chytne ... já jsem byla 2x nosnice 1 třídy, všechno super, krásné, kvalitní - po druhé 5 denní blastocysty a nikdy nic , tak nezoufej, to dobře dopadne :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. jún 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, je to prosím nějaká co v našem věku ještě nemá žádné dítko ????
13. jún 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorei Moje babicka rodila v 45 letech sve 9. dite (moji mamu)...a to zadny hormony v ty dobe neexistovaly.....a frcelo to. Tak jsem doufala ze budu po ni a zatim to vypada ze kulovy. :zipper_mouth:
13. jún 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@rox - jj dřív to bylo jiné , lidiasi fakt nebyli tak nemocní a rodilo se o stošest :slight_smile: Huš, musíš být pozitivní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bude holka jako lusk nebo dvě ?????? :grinning:
13. jún 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rox To máš ještě čas...já měla malou o 5 později.Bez doktorů a pomocných léků a taky nový chlap a doma 3 velikáni ted mám2synky a 2 slečny a přesto chceme 5...od mala jsem říkala chci 5 dětí :wink:
13. jún 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj dievčatá tak ja sa pridám k snažilkám síce máme už jednu slečnu 7r. :grinning: ale strašne chceme ešte jedno začala som u hematologičky ale není moc nadšená že chcem ešte dieťa kvôli mojím zdr.problémom ale ja som aj tak ochotná to risknúť :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som zvedavá či sa to podarí :slight_smile:
13. jún 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@laskavec tak to moc fandím u aby vás bylo pět dětí :slight_smile: ,paráda...jsi odvážná :slight_smile:
13. jún 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonfazulka musi sa podarit :wink: :wink: :wink: :wink:
13. jún 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rox musis verit,ze sa tie dva uchytia a budes tehu :slight_smile: my ti drzime palce :wink:
13. jún 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok