• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

6. augusta 2016 
@vavrenka ďakujem dúfam že áno tiež už mám tie rôčky ale pevne dúfam že ešte bude ten chlapec :grinning:
13. jún 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky ,,,,hovori sa ,ze na posrat.... aj zachod spadne :slight_smile: a to je presne moj pripad,,,sla som na prechadzku s mojim malickym vnucikom,,,,smykla som sa na mokrej trave a skoncila som na pohotovosti,,,,mam na pravej nohe sadru po koleno :angry: pan doktor sa nevedel rozhodnut ci to je zlomene ci nie :cry: a ja mam ist v pondelok k dr, dohodnut sa o KET :frowning2: predpisal mi aj injekcie aby som nedostala trombozu,,,no ja som ich nevybrala,,predsa teraz si nic take pichat nemozem ked sa chystam na KET....cely kotnik mam jak balon a on sa nevie rozhodnut,,,no toto som este nezazila :rolling_eyes:
13. jún 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laskavec Jako o pet let pozdeji?? ve 48??
13. jún 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka_2012 Ty blaho, tak to je pech!!! Tak ty mas vnoucka a jeste chces mimi? To je bozi!!! Muzu se zeptat kolik ti je let?No....kdyz nad tim tak premejslim, tak ja uz taky mohlabejt aspon pet let babickou :slight_smile:
13. jún 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rox mam 39rokov a dva dospele kocky a jedneho rocneho vnucika :grinning: noveho partnera a chceli by sme spolocne dietatko a tak sa snaziiiime :slight_smile:
13. jún 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@slavka_2012 tak to áno na mňa by ten záchod tiež asi spadol keď sa mi podarí byť tehulkou ja mám tiež toooooooooooooolko šťastia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ináč držím palce moc fandím všetkým nám skoro .....tničkam :grinning:
13. jún 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@slavka_2012 No tak to jsi jeste mladice a stihnes miminka dve :slight_smile:
13. jún 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@rox oooooooo tak to by bolo nieco uzasneho keby sa tvoje slova splnili :wink: :wink: :wink: dakuuuujem :slight_smile:
13. jún 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bonfazulka musime verit a vsetko sa nam podariiiiiii,len musime davat pozor na tie zachody :grinning: ale vazne, ved si to zasluzime aby sme boli mamicky :wink:
13. jún 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slavka_2012 určite áno :wink: a ja pevne verím že je to už za dverami a chystá sa to urobiť na nás ťuky ťuk :sweat_smile:
13. jún 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slavka_2012 koukam ze jsi ze spisske....ja odtud taky pochazim :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka_2012 to fakt stihneš dvě :astonished: já měla prcka v 39 a ted ve 41 mám // :grinning: vnoučátko bych taky brala,ale nikdo z mých potomku ještě nechce :frowning2: mě se stalo něco podobného...v pátek odpoledne jsem spadla na dvoře z posledního schodku a už jsem letěla k zemi :fearful: naštěstí to nebyl tvrdý pád,jen jsem dlouho seděla na zemi a bolel mě kotník.Dávali mě studené obklady,octanovu mast,měla jsem to stahlé a ted už v poho....sice mě sem tam ještě zabolí,ale dá se to :dizzy_face: ach ta přitažlivost zemská :sweat_smile:
13. jún 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jo,moje babička měla 10dětí,muj tatka byl desátý,nejmladší....a obě setry mají 4děti :dizzy_face: jen mě to nestačí a jdu do šestého :dizzy_face: že by to bylo dědičné?to je ale fakt,že dřív měli rodiny více dětí a taky byli rodičky v letech a ted u nás na vesnici žádná v letech není,jen já :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. jún 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rox vazen??? zo Spisskej NOvej Vsi???
13. jún 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martulle budes mojim vzorom a pojdem v tvojich slapajach :slight_smile: mojmu by sa to tak pacilo,chcel by aj dva ked pan boh daaa :slight_smile:
13. jún 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martulle obdivujem ta :slight_smile: mne stale stacili dva,,,,no prisiel novy priatel a teraz po nasom spolocnom babetku velmi tuzime,,,,,ale nevzdam sa a pojdem ako ty :grinning: :grinning: :grinning: do boja
13. jún 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rox jj přesně tak ,kdyby mě pomohla gynekoložka a zakázala mi kojit,tak bych měla ted 4 měsíční miminko...přišla jsem do jináče při kojení a v Nepálu a já kojila malou ..nabylo tam jídlo :slight_smile: :pensive: ,ale to už je jiná..
13. jún 2012 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím vás všechny, tak včera jsem byla na UZ a moc mě nepotěšili, na levém vaječníku nic- vajíčko zkolabovalo, a na pravém 2 dominantní asi 12mm a 1 menší :frowning2: :frowning2: Museli mi přidat ještě další injekce a mám v pátek další kontrolu, pokud vajíčka nepoporostou tak je všechno v pr.... :confounded: :confounded:
Na další pokus už nemám ani sílu a ani penízky! Jsem z toho moc smutná :pensive: :pensive:
14. jún 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laskavec Ty blaho....no to tak je, ze kdyz nechces a neplanujes a nemyslis na to, tak se z tela preci jen nejake vajicko vykuli :slight_smile:
@silvie13 Mas kratky protokol nebo dlouhy? ktery jsi DC??
@slavka_2012 No ja uplne primo ne (ked hovorim po cesky), ale mama, jsem 50% slovenka a mam tam ve spisske tety, strejdy,sestrenice,bratrance.....kdyz je ta mama z tech 8-mi deti tak jsme velika rodina :grinning: :grinning: . A jeste jsme rozlezli v Levoci.
Holky hlasim, ze se podarilo oplodnit obe dve vajicka!!
14. jún 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rox BLAHOZELAM :slight_smile: naj vsetko ide tak az do uplneho konca,,,,do porodu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a bala si sa, vsetko bude dobre,,,,aj ja sa tak ukludnujem :wink: ked prides niekedy na slovensko tak daj vediet,dame stretko :wink:
14. jún 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvie13 nehadz flintu do zita .......nic este nieje stratene :wink: oni este podrastu a bude vsetko ok,,,,,,,musime verit,nic ine nam neostava :wink:
14. jún 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rox gratuluji k oplozeným vajíčkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A kdy ti je budou vracet? Já má jakože krátký protokol, který se trochu prodlužuje :grinning: a dnes jsem 12.DC. Který den tobě dělali OPU?
@slavka_2012 díky za podporu, včera jsem byla hodně zbořená, ale dnes už je líp :slight_smile:
14. jún 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slavka_2012 - ta stí vzorem jsi mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rox - vidíš, vidíš, á jsem stará vědma, já jsem to říkalááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slavka_2012 - mě to už dneska nemyslíííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorei uz sa tesis na svadbu coooo??? bude ruka hore :grinning: :grinning: :grinning: vedma si vybornaaa :wink: :wink: :wink:
14. jún 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rox Jasně na to je lépe cestovat a mít hlavičku v oblacích.... :grinning:
Taky gratuluji :wink: :wink: :grinning:
14. jún 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka_2012 - jako já už tady sedím v plné polbní sbalená, Alexe klepne jak uvidí můj mini kufřík na 3 dny :slight_smile:)))) a drahý můj svědek stále nikde ..... jen fakt nevím jaké bude počasí ?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pro nezasvěcené JÁ SE NEVDÁVÁÁÁM já jdu jen slavit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak hlásím, že zázrak se moc neděje, jedno vajíčko 14mm a druhé jenom 10mm, přidali mi ještě 15injekcí a v úterý OPU a budou hledat, jestli tam nějaké vajíčko bude :frowning2: :frowning2:
15. jún 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok