Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

slavka_2012
13. júl 2012

@silvie13 prajem peknu dovolenku a dones si nieco z nej 😉 ked ta dijeta funguje tak daj navod ako chudnut 🙂 a co bude po dovci??? coby bolo predsa tehulkovanie 😉

silvie13
13. júl 2012

@martulle mám s cystama bohaté zkušenosti ☹ , pokud se nevstřebe tak většinou punkce. Chviličku tě uspí a je to a jednou mi to dokonce dělali bez narkózy, ale to moc nedoporučuji, au au 😖

@slavka_2012 no s tím hubnutím je to tak, že hlavně musíš jíst po 3 hodinách, ne později.Jestli chceš vědět víc napiš mi do IP 😵 😵

sorei
13. júl 2012

Zdravím i já potřebuju shodit
@slavka_2012 -kecko jsem tě viděla na FCB aji jak laňka 😀 😀 😀 😀 😀
@laskavec -moooc držím palečky at mimi vyjde jsi užasná ,že to nevzdáváš 😉
@silvie13 -hezkou dovču a gratuluji k hubnutí 😀

slavka_2012
14. júl 2012

@sorei to bolo moja zlata ,ze lanka 😉 teraz mam 8kg naviac a som jak maly sumo zapasnik 😀 aspon ja sa tak vidiiiiim,,,,no hruza,,musela som troska zmenit satnik ,,,,,zacala som priberat pri stimulke a ziaden pohyb odkedy mam nohu v sadre tak len kysnem 🙂 kazda dietka pomoze 😀

sorei
16. júl 2012

@slavka_2012 - jj to znám, já po stimulacích 12 kg ... atrvalo mi rok, než jsem to dala dolů. No ted mám jako opět 6 nahoře apěkně mě to teda jako štve ... až ..... víš co 😀 dneska jsem se dovolala té jiné gynekoložce vezme mě jupííííííí .... tak jsem zvědavá co bude dál ... 😀

laskavec
18. júl 2012

@sorei Děkuji , ty to taky zvládneš, 🙂 Já byla 4 dny na chatě a bylo to super. 🙂 V pondělí v Hradci K.hezké město 🙂 tak děvčata hezké dovolené. 🙂 🙂

iknella
23. júl 2012

@anzelik ahoj, tak sa sem opäť vraciam po 9 mesiacoch, moje tehotenstvo nedopadlo dobre a potrebovala som odstup, ale verím, že ty si dopadla lepšie, daj vedieť o sebe. 🙂

iknella
23. júl 2012

Tak som sa vrátila a som pripravená sa snažiť odznova, niečo som podstúpila a verím, že sa to podarí, tento rok sa budem snažiť a potom to vzdávam...baby držte palce. 🙂 Potrebujem morálnu podporu!

slavka_2012
23. júl 2012

@iknella ahoooj my si tu vsetky drzime palce 😉 a navzajom si davame moralnu podporu 😉 Nejako sa nam teraz nedarilo ☹ ale rozhodli sme sa ,ze nasledujuce mesiace budu plodne a urodne a iste budeme tehu 😉 tak sa pridaj k nam a nevzdavaj sa 😉 😉 😉

iknella
23. júl 2012

@slavka_2012 Dávam do toho naozaj všetko a držím nám palce ...všetkým 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ďakujem ti za podporu!
Ja som sa rozhodla že tehu budem v priebehu 3 mesiacov...kto sa ku mne pridá? 😉

slavka_2012
23. júl 2012

@iknella JAAAAAAAAAA,JAAAAAAAA,JAAAAAAAA 😉 😉 😉

iknella
23. júl 2012

@slavka_2012 super už sme dve! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Verím že to číslo porastie! Ako sa snažíš ty? 😉

slavka_2012
23. júl 2012

@iknella mam za sebou 1IVF a KET no neuspesny ☹ ☹ ☹ teraz cakam na koniec augusta a idem zase do toho 😉 snazim sa byt fit a hlavne v pohode aby sa to tentokrat podarilo 😉

iknella
23. júl 2012

@slavka_2012 ako to robíš aby si bola fit? 😉

slavka_2012
23. júl 2012

@iknella snazim sa schudnut co som nabrala,zacala som mierne cvicit,lebo nohu este nemam celkom v poriadku 😉 pijem zeleny caj a zihlavovy caj na precistenie organizmu....a hlavne sa snazim nerozculovat a brat zivot ako ide 😉 vsetko ma svoj cas a co sa ma stat to sa stane 😀

jana444
23. júl 2012

Ahojte snažilky, strašne vám všetkým držím palce a ak vám môžem poradiť, tak to nevzdávajte ono to raz príde, verte mi. Ja som na ten náš zázrak, ktorý má práve teraz 8,5 mesiaca čakala aj s prestávkami cca 15 rokov. A môžem vám povedať, že aj v 44 r. sa to podarilo, len netreba na to stále myslieť. Berte to všetko športovo. Držím ešte raz všetkým naše palčeky.

laskavec
23. júl 2012

@jana444 to je super...a bylas na amnio?Já se bála ☹
Ale máš pravdu na udržení těhotenství jsem nic nebrala a bylo mě o něco více než tobě🙂I tak věřím...víte ,že Alžběta měla od pána boha miminko a taky Sára...tak Bůh dává jak chce a kdy chce 🙂

onetka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evulik22
24. júl 2012

@iknella
@laskavec ahojte vsetky mamicky 40-ky, aj ja som prave pred dvomi mesiacmi porodila prve babätko, po odkladani sa to podarilo, mam krasneho synceka, aj vam vsetkym prajem aby sa to podarilo 🙂

laura35
24. júl 2012

@onetka a toto je co za nezmysel??? Nesplietla si si nahodou temu? Na toto tu naozaj nikto nie je zvedavy..

ankava
24. júl 2012

@onetka pokud chceš odsuzovat maminky 30+, tak si na to založ nové téma.... třeba se některé jako ty přidají.... a nelez do diskuse, která není pro Tebe.

ivigirl
24. júl 2012

@onetka co kdyby sis šla chytrá někam jinam? Co je ti do toho kdy má jaká mimčo? Až ti bude 40 tak piš, ale v 21 nesuď a drž se hesla NIKDY neříkej NIKDY !!!!! Možná bych měla v 21 stejný názor jak ty, i já měla dceru v tvém věku, ale hleď si svého a starej se o své, taky ti nikdo nepíše, že v 21 je ještě brzy, když si nezralá!!

onetka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivigirl
24. júl 2012

@onetka tvé jednání je nezralé a odsuzování žen v jiném věku mít dítě! Je to každého věc a tobě je do toho ho... tak si jdi do témat jiných, přečti si tento název a pochopíš že sem nepatříš a NIKDO na tebe není zvědavý, já se neprobudim, jsem vzhůru. Napiš až ti bude 40!

jada1
24. júl 2012

@onetka moja zlatá, myslím, ako píšu kočky, nikto nie je v tejto téme zvedavý na tvoj názor. Ak chceš kritizovať, založ si na to svoju tému. A ako píše @ivigirl nikdy nehovor nikdy. Ja som mala syna, keď som mala 19 rokov. Potom sme stavali a na druhé mimi nebol čas. Keď som mala tých 28 chcela som druhé dieťako a nejako to nešlo. Snažili sme sa niekoľko rokov. Medzitým som podstúpila nejaké vyšetrenia, operáciu a teraz máme z IVF 5 mesačnú dcérku. Mám 41 rokov a vôbec si nepripadám stará, ba naopak materstvo si vychutnávam plnými dúškami. Som oveľa trpezlivejšia , vyrovnanejšia ako pri synovi. Moja mama sa narodila, keď mala jej mama tiež 41 rokov. Starká ešte vyopatrovala v pohode ešte aj nás vnúčence. Takže si nemyslím, že mať dieťatko v 40+- je tragédia.

slavka_2012
24. júl 2012

@ivigirl ahoj,,co bolo v tom prispevku co je zmazanyyyy???

jada1
24. júl 2012

@slavka_2012 v príspevku bolo asi toľko, že len Panna Mária počala z ducha svätého, že na počatie treba aj kvalitný materiál. Ďalej aké je to nezodpovedné mať dieťa v 40 a potom keď bude v puberte rodičia zomrú a čo bude mať zo života.

slavka_2012
24. júl 2012

@jada1 velmi pekne dakujem za odpoved 😉 tak to dievcatko je velmi mudre ,ale to som bola asi aj ja v jej veku,,,,,nech nezabudne ,,,clovek mieni a pan Boh meni,,,aby sa tu o 20rokov nestazovala,ze by chcela mat este jedno a nedari sa 😔 a ohladom toho kvalitneho materialu- aby nebola prekvapena ci by sme ju este v mnohych veciach nepreskocili 😉 su tu ine temy a v nich maju problem otehotniet aj 20rocne dievcence a oni tiez nemaju kvalitny materiaaaaal??? zivot ju zopar krat vyplieska a potom sa bude na vsetko pozerat inak

jada1
24. júl 2012
ivigirl
24. júl 2012

@slavka_2012 onen příspěvek jsem nahlásila jako provakci a bylo psáno, jak už psala @jada1 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre