• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
@sorei To je super nápad :grinning:
26. júl 2012 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sorei to není vůbec hloupá myšlenka..... :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorei ahoooj ,tak uz som tu,,,co mi uslo?? :wink: vsetko docitam.........som rada,ze mame nove zienky :slight_smile: takze som to vzdala, shanat ten Gonal a objednala som si v lekarni :frowning2: ,aspon jedna dobra spravicka,,,na 2IVF pojdem uz so zdravou nozkou :grinning: troska rehabilitacie a mozem zase podskakovat :grinning: BLAHOZELAM
@anadar k tehulkovaniu :slight_smile: mohla by si nam tu poslat nejaky teho virus aby sme sa viacej usmievali :wink:
26. júl 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@slavka_2012 těho virus.... :grinning: ...to nemá chybu.... :slight_smile: ...posílám plnou náruč....co náruč-plnou nůši.... :grinning:
26. júl 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Zienky chytajte sype sa nam teho viiiiirus :grinning: :grinning: :grinning:
@laskavec ,sorei,silvie 13,iknella a dalsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....... Dakujeme
@anadar :wink:
26. júl 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ako čítam rozmohol sa tu tehuvírus :grinning: a mne nedá pozrite čo nám dnes sedelo na lampe pred domom a potom priletel ešte jeden :wink: najskôr ku švagrinej tá už čaká bábo a potom letel k nám tak dúfam že :grinning: či?
26. júl 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bonfazulka ake dufat,,,,musis verit ,ze to babo bude :wink: ved poslov si uz mala na lampe,,,,,,my sme sa tu rozhodli ,ze sa nam konecne zacne darit a ty predsa patris k nam :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slavka_2012 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak nech už sa nám len darí :wink:
26. júl 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ani neviem asi to tu nepatrí ale som akási rozladená dala som sa nahovoriť ísť ku bylinkárke a tá mi aj vyložila karty tak som sa len tak pýtala či budem mať ešte bábo a ona že áno ale nie teraz že by som to na 50percent mohla stratit :frowning2: ale že v 39 to vyzerá nádejne :fearful: tak teraz neviem ten bocian ...... ja som taká poverčivá :unamused:
29. júl 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děvče ,člověk míní a pán Bůh mění :slight_smile: hod to za hlavu pij kontryhel :grinning:
30. júl 2012 o 02:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@laskavec ahoj,, co to je ten kontryhel??? možes mi to skusit prelozit do slovenciny :wink: ked pomaha budem pit aj ja :wink:
30. júl 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonfazulka neboj bude aj babo :wink: mozno ,ze v den porodu budes mat 39r :wink: alebo to uz druhe bude,,vlastne 3 :grinning: zatial budeme pit to co nam poradila
@laskavec
30. júl 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky je tady někdo kdo otěhotněl od ledna pomoci Nativ Motol?
30. júl 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka_2012 Alchemilka obyčajná....ty karty určitě řekly ano a ta bylinka to miminko udrží s pomocí Boha jde vše.Mám ráda Trebenovou-Bylinka z Boží lékárny...miminko jistě bude :grinning: :grinning:
30. júl 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@laskavec Dakujem :wink: zajtra idem kupit a budem popijat :grinning:
30. júl 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ženy ,nějak jste usnuly a nebo ,že by ty dovolené??Já dnes v noci skoro nespala.No šla jsem spát ráno a to mám hlídat malou :wink: mejdan žádný ,jen jsem uklízela dětské oblečení...večer jsme si přivezli hezkou komodku se šuplíky :wink: ...mějte hezký den :wink: .
1. aug 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slavka_2012 -a-kontryhel -alchymika slovensky :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka_2012 - ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :grinning: a AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ všem ostatním :grinning:
Kolik máme těhulí , coooo ?
3. aug 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sorei Ahoooooooooj :wink: asi ziadne ked sa tu nik neukaze :frowning2: vsetky sa asi len pipravujeme aby sme potom mohli byt tehu spolocne :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sorei mala som na 2dni doma vnucika :wink: takze som nemala sancu sa tu ani len pozriet :wink: a teraz sa snazim dat cely byt do poriadku :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@slavka_2012 jůůůůů, ty už máš vnoučka,to je krááásný, kolik mu je?
4. aug 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laskavec ahojík, kontryhel se pije od začátku MS po ovu, že? Já že ještě kojim a MS nemám :sweat_smile:
4. aug 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jj pije se tak a to já taky ještě kojím,ale Ms mám od 2měs.malé,když jí bylo 10měs.přes to ,že jsem byla v Nepálu a kojila hodněkrát za den,jsem otěhotněla a přiletěla už s v 6tt.Doktorka na gin.v 7tt řekla že je vše ok...srdíčko jsem viděla a at kojím dál,že to neškodí,ale ve 13tt.se něco stalo špatně a srdíčko se zastavilo.Ranilo mě to ,ale na mysli klesat odmítám.Jo ten kontryhel je vážně dobrý. :grinning:
4. aug 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivigirl ano mam vnucika Lukaska :wink: ma 14mesiacov a je to taky maly lucifuk :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@slavka_2012 - já néé, mě dnes přišla mrcha ... 15.8. jdu k nové MUdr. tak třeba to pomůže ... :grinning:
5. aug 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorei ja tu mrchu cakam zajtra :angry: a musim cakat kym sa mi vrati dr. z dovolenky aby sme sa dohodli na dalsom postupe :grinning: nova dr. pomoze,musiiiiiiii :wink: ved sme sa dohodli ,ze sa nam uz zacne dariiiiiiiiiit :grinning: :grinning: :grinning: ziadne pochmurne reci nechcem pocut :angry: My to dame My na to mame :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. aug 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@slavka_2012 :grinning: :grinning: :grinning: to jsou ta správná slova :grinning: mějte hezký den ženy a maminky :wink: jo našla jsem kn.cvičení podle Ludmily Mojžíšové...kupte a prý zaručuje do 4 měsíců miminko skoro všem :grinning:
7. aug 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@laskavec -cvičial sjem 2x a nic, asi dělám furt něco blbě :slight_smile:)))
@slavka_2012 - jdu tam ve Středu .... tak jsem zvědavá :slight_smile:
13. aug 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorei Ahoj... Ted vás tu čtu..... Je mi 38 a jsem .ve 4 tem měsíci cca 17 týden.. Po druhem Ivf.... Ted Polehávat jelikoz jsem přijela z plodove vody.. Nic moc ale přežila jsem to.... Cele tehotenstvi porád něco.. Ted 3 týdny čekat na vysledky.. A tobe je kolik? A uz máš nejake díte? Já mám 9 letou dceru....
13. aug 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivapo - ahooj gratulujiiii - já jsem tady si jediná zatím bezdětná .... a čekající na zázrak .... :grinning:
13. aug 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok