Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

laskavec
25. júl 2012

@sorei To je super nápad 😀

anadar
26. júl 2012

@sorei to není vůbec hloupá myšlenka..... 😀 😀 😀

slavka_2012
26. júl 2012

@sorei ahoooj ,tak uz som tu,,,co mi uslo?? 😉 vsetko docitam.........som rada,ze mame nove zienky 🙂 takze som to vzdala, shanat ten Gonal a objednala som si v lekarni ☹ ,aspon jedna dobra spravicka,,,na 2IVF pojdem uz so zdravou nozkou 😀 troska rehabilitacie a mozem zase podskakovat 😀 BLAHOZELAM
@anadar k tehulkovaniu 🙂 mohla by si nam tu poslat nejaky teho virus aby sme sa viacej usmievali 😉

anadar
26. júl 2012

@slavka_2012 těho virus.... 😀 ...to nemá chybu.... 🙂 ...posílám plnou náruč....co náruč-plnou nůši.... 😀

slavka_2012
26. júl 2012

Zienky chytajte sype sa nam teho viiiiirus 😀 😀 😀
@laskavec ,sorei,silvie 13,iknella a dalsie 🙂 🙂 🙂 ....... Dakujeme
@anadar 😉

bonfazulka
26. júl 2012

Ako čítam rozmohol sa tu tehuvírus 😀 a mne nedá pozrite čo nám dnes sedelo na lampe pred domom a potom priletel ešte jeden 😉 najskôr ku švagrinej tá už čaká bábo a potom letel k nám tak dúfam že 😀 či?

slavka_2012
26. júl 2012

@bonfazulka ake dufat,,,,musis verit ,ze to babo bude 😉 ved poslov si uz mala na lampe,,,,,,my sme sa tu rozhodli ,ze sa nam konecne zacne darit a ty predsa patris k nam 😀 😀 😀

bonfazulka
26. júl 2012

@slavka_2012 😀 😀 😀 😀 tak nech už sa nám len darí 😉

bonfazulka
29. júl 2012

ani neviem asi to tu nepatrí ale som akási rozladená dala som sa nahovoriť ísť ku bylinkárke a tá mi aj vyložila karty tak som sa len tak pýtala či budem mať ešte bábo a ona že áno ale nie teraz že by som to na 50percent mohla stratit ☹ ale že v 39 to vyzerá nádejne 😨 tak teraz neviem ten bocian ...... ja som taká poverčivá 😒

laskavec
30. júl 2012

Děvče ,člověk míní a pán Bůh mění 🙂 hod to za hlavu pij kontryhel 😀

slavka_2012
30. júl 2012

@laskavec ahoj,, co to je ten kontryhel??? možes mi to skusit prelozit do slovenciny 😉 ked pomaha budem pit aj ja 😉

slavka_2012
30. júl 2012

@bonfazulka neboj bude aj babo 😉 mozno ,ze v den porodu budes mat 39r 😉 alebo to uz druhe bude,,vlastne 3 😀 zatial budeme pit to co nam poradila
@laskavec

karolans
30. júl 2012

Ahoj holky je tady někdo kdo otěhotněl od ledna pomoci Nativ Motol?

laskavec
30. júl 2012

@slavka_2012 Alchemilka obyčajná....ty karty určitě řekly ano a ta bylinka to miminko udrží s pomocí Boha jde vše.Mám ráda Trebenovou-Bylinka z Boží lékárny...miminko jistě bude 😀 😀

slavka_2012
30. júl 2012

@laskavec Dakujem 😉 zajtra idem kupit a budem popijat 😀

laskavec
1. aug 2012

Ženy ,nějak jste usnuly a nebo ,že by ty dovolené??Já dnes v noci skoro nespala.No šla jsem spát ráno a to mám hlídat malou 😉 mejdan žádný ,jen jsem uklízela dětské oblečení...večer jsme si přivezli hezkou komodku se šuplíky 😉 ...mějte hezký den 😉 .

sorei
3. aug 2012

@slavka_2012 -a-kontryhel -alchymika slovensky 😀 😀 😀

sorei
3. aug 2012

@slavka_2012 - ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj 😀 a AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ všem ostatním 😀
Kolik máme těhulí , coooo ?

slavka_2012
4. aug 2012

@sorei Ahoooooooooj 😉 asi ziadne ked sa tu nik neukaze ☹ vsetky sa asi len pipravujeme aby sme potom mohli byt tehu spolocne 😀 😀 😀

slavka_2012
4. aug 2012

@sorei mala som na 2dni doma vnucika 😉 takze som nemala sancu sa tu ani len pozriet 😉 a teraz sa snazim dat cely byt do poriadku 😀 😀 😀

ivigirl
4. aug 2012

@slavka_2012 jůůůůů, ty už máš vnoučka,to je krááásný, kolik mu je?

ivigirl
4. aug 2012

@laskavec ahojík, kontryhel se pije od začátku MS po ovu, že? Já že ještě kojim a MS nemám 😅

laskavec
4. aug 2012

Jj pije se tak a to já taky ještě kojím,ale Ms mám od 2měs.malé,když jí bylo 10měs.přes to ,že jsem byla v Nepálu a kojila hodněkrát za den,jsem otěhotněla a přiletěla už s v 6tt.Doktorka na gin.v 7tt řekla že je vše ok...srdíčko jsem viděla a at kojím dál,že to neškodí,ale ve 13tt.se něco stalo špatně a srdíčko se zastavilo.Ranilo mě to ,ale na mysli klesat odmítám.Jo ten kontryhel je vážně dobrý. 😀

slavka_2012
5. aug 2012

@ivigirl ano mam vnucika Lukaska 😉 ma 14mesiacov a je to taky maly lucifuk 😀 😀 😀

sorei
5. aug 2012

@slavka_2012 - já néé, mě dnes přišla mrcha ... 15.8. jdu k nové MUdr. tak třeba to pomůže ... 😀

slavka_2012
7. aug 2012

@sorei ja tu mrchu cakam zajtra 😠 a musim cakat kym sa mi vrati dr. z dovolenky aby sme sa dohodli na dalsom postupe 😀 nova dr. pomoze,musiiiiiiii 😉 ved sme sa dohodli ,ze sa nam uz zacne dariiiiiiiiiit 😀 😀 😀 ziadne pochmurne reci nechcem pocut 😠 My to dame My na to mame 😅 😅 😅

laskavec
7. aug 2012

@slavka_2012 😀 😀 😀 to jsou ta správná slova 😀 mějte hezký den ženy a maminky 😉 jo našla jsem kn.cvičení podle Ludmily Mojžíšové...kupte a prý zaručuje do 4 měsíců miminko skoro všem 😀

sorei
13. aug 2012

@laskavec -cvičial sjem 2x a nic, asi dělám furt něco blbě 🙂)))
@slavka_2012 - jdu tam ve Středu .... tak jsem zvědavá 🙂

ivapo
13. aug 2012

@sorei Ahoj... Ted vás tu čtu..... Je mi 38 a jsem .ve 4 tem měsíci cca 17 týden.. Po druhem Ivf.... Ted Polehávat jelikoz jsem přijela z plodove vody.. Nic moc ale přežila jsem to.... Cele tehotenstvi porád něco.. Ted 3 týdny čekat na vysledky.. A tobe je kolik? A uz máš nejake díte? Já mám 9 letou dceru....

sorei
13. aug 2012

@ivapo - ahooj gratulujiiii - já jsem tady si jediná zatím bezdětná .... a čekající na zázrak .... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre