Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ivapo
13. aug 2012

@sorei a uz jsi podstupovala někdy na Ivf?

ivapo
13. aug 2012

@sorei a tobe je kolik?

sorei
13. aug 2012

@ivapo - 38 🙂 - mám ze sebou 2x neuspěšné IVF a KEt, neplodnost - neznámá - příčiny nezjištěny :-/

ivapo
13. aug 2012

@sorei a manzel byl ná spermiogramu a je v poho? A co ted máš v planu?

sorei
13. aug 2012

@ivapo - manžel se se mnou rozvedl, ted mám přítele a ten psermio zatím nemáí, ale předpokládám, že ho čeká, jdu teď ve Středu k nové MUdr. tak ho tam asi pošle, páč se snažíme rok a půl anic ... 🙂

ivapo
13. aug 2012

Ňo uz si ho tam měla dávno poslat.. Tk supy šup!

sorei
13. aug 2012

@ivapo - to není tak jednoduché,on moc nechtěl ani slyšet, tak jsme jo nechala tak a ted přišel s tím, že půjde a rád 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivapo
13. aug 2012

@sorei ňo tak konečně dostal rozum viď? Jeśita!!!

sorei
13. aug 2012

@ivapo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivapo
13. aug 2012

@sorei 😉 😔 😉 😉 😉

laskavec
13. aug 2012

@sorei Ahojky -cvičí se 4 měsíce a poté se uzdraví pánevní upevnění a jde to...je to asi těžké vydržet to ☹ ,ale i zázrak bude a ty nám ráda ukážeš jaký 🙂 🙂 jseš silná žena 😉

rox
14. aug 2012

ahoj holky....jsem tu dloho neby la....tak nejak ty neuspechy na me dolehly, ze jsem nemela na nic naladu 😒 Je tu nova tehule??
@ivapo ahooooj, my se zname odjinud vid? 😝

ivapo
14. aug 2012

@rox jeeee ahoj.. Jojo.... Na Ivf diskusi

ivapo
14. aug 2012

@rox a jak se as? Jak pokracuješ?

rox
14. aug 2012

@ivapo ahoj kocko 🙂 Ja prave nepokracuju vubec nijak....po tom IVF dosla prvni ms 20DC (o tyden drive), dalsi ms zase o 8 dni pozdeji (ani jsem se netestovala, vubec jsem tomu neverila, mozna se neco delo a nedopadlo to) a ted bych zrovna mela mit ovulaci (testy i teplota i DC tomu odpovidaji), ale milacek si neco udelal se zady nemuze se hejbat, natoz sexikovat....takze zase nic. Proste vsechno spatne..... 😖

ivapo
14. aug 2012

@rox Ach Jo viď.. Můj si taky ted udělal něco se zády.. .. Tak na nej hupsni a pomaloucku.. To vydrzi

rox
14. aug 2012

@ivapo To jsem zkusila vcera vecer - se rozbrecel, ze ho boli zada a nemuze!!! Takze mesic zase v haji......a to jsem mu slibovala ze se nemusi ani hnout, ze veskerou praci udelam za nej 😝

ivapo
14. aug 2012

@rox Ach Jo.. Ty chlapy nic nevydrží...

mathis001
15. aug 2012

ahojko,ja som už hlboko po 40 ke a mam 5m synčeka,ak by ste chceli niečo vedieť,tak sa pytajte,rada sa podelim s mojimi skusenosťami papa

slavka_2012
15. aug 2012

@mathis001 tak to srdecne gratulujem 🙂 rada ta tu vidim,iste nas podporis v nasom boji a tuzbe po babetku 😉 uz to potrebujeme ,lebo sa nam teraz nedari ,ale zacne sa 😀 😀 😀 ako sa ti to podarilo??? 😀

rox
15. aug 2012

@mathis001 C o to je hlboko po 40?? 😝 Nam to rict muzes 😝

mathis001
15. aug 2012

no kedže tzeray je v mode mať dieťatko v staršom veku,tak som v kurze aj ja, 🙂 inak,riešila som prechod ktory sa blyžil a s toho sa vyklulo babatko ktore mi ani lekarka nezistila hned,takže take neplanovane je najlepšie ,nieje potrebne riešiť tehotenstvo ,alebo ako otehotnieť,ale zamerať sa na celkom ine problemi a ono to pri malej nepozornosti sa prilepi samo 😀 😀 😀 a hlboko po 40 je dosť.... 🙄

rachel36a
15. aug 2012

ahojte snažilky, aj my sa s mužom pokúšame zatiaľ neúspešne o miminko...už sme o nejaké prišli ale stále dúfame...

bonfazulka
15. aug 2012

@rachel36a držím palčeky nech to víde 😉

bonfazulka
15. aug 2012

@rox u nás je to zase naopak ja som akási dolámana začala som behať že zhodím pár kilečiek a kríže v háji som ako skapatá a to mi meškala 6 dni a už som sa vytešovala ale dnes ☹ prišla mrcha jedna 😠

slavka_2012
16. aug 2012

@bonfazulka ahojki,,,asi to bude vekom 😉 nie,nie len sa smejem lebo aj mna uz 4den pobolievaju krize ,ale ja si to vysvetlujem tym ,ze sa pripravujeme na tehulkovanie a toto je prevenicia,,,,aby sme sa potom nestazovali a boli zvyknute na nosenie velkeho bruska 😀 😀 😀 ,mne mrcha skoncila,ale v septembri ideme zienky na to 😵 😵 😵 teraz sa nam nedarilo,bolo teplo a kto by chcel byt v posteli???? 🙂 ale uz sa ochladzuje a budeme coraz castejsie sa zohrievat pod perinou 😀 😀 😀 a tam sa hocico prihodiiiiiiii 😀 😵 😀 😵

jabluncanka
16. aug 2012

Děvčata trpělivost!! To se mi to radí,že!? 😀 😉 Taky se snažím zaměstnat hlavu,abych nepočítala dny,nehledala odborné články... to je asi to nejteěžší...jinak jesli můžu poradit...dobře na plodnost,mužskou i ženskou,dělá Wobenzym...mám to vyzkoušené 🙂 😉

henikav
16. aug 2012

Ahojte babulky 😉 Su medzi Vami aj nejake cerstve tehulky?? Akurat som zalozila vcera temu tehulky po 40tke. 2-3 roky dozadu sme sa tu snazili s Vami a po mnohych sklamaniach a neuspechoch sme to vzdali. No a teraz sme v tom zas. Teda ak bude vsetko v poriadku a podari sa nam drobceka donosit 😵 ( A to som si myslela ze som v prechode 😀 )

slavka_2012
16. aug 2012

@henikav Srdecne blahozelaaaaaam 😵

slavka_2012
16. aug 2012

@jabluncanka ahooooj,co to je Wobenzym??, este som o tom nepocule 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre