• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
@sorei a uz jsi podstupovala někdy na Ivf?
13. aug 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorei a tobe je kolik?
13. aug 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivapo - 38 :slight_smile: - mám ze sebou 2x neuspěšné IVF a KEt, neplodnost - neznámá - příčiny nezjištěny :-/
13. aug 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorei a manzel byl ná spermiogramu a je v poho? A co ted máš v planu?
13. aug 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivapo - manžel se se mnou rozvedl, ted mám přítele a ten psermio zatím nemáí, ale předpokládám, že ho čeká, jdu teď ve Středu k nové MUdr. tak ho tam asi pošle, páč se snažíme rok a půl anic ... :slight_smile:
13. aug 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ňo uz si ho tam měla dávno poslat.. Tk supy šup!
13. aug 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivapo - to není tak jednoduché,on moc nechtěl ani slyšet, tak jsme jo nechala tak a ted přišel s tím, že půjde a rád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorei ňo tak konečně dostal rozum viď? Jeśita!!!
13. aug 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. aug 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. aug 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorei Ahojky -cvičí se 4 měsíce a poté se uzdraví pánevní upevnění a jde to...je to asi těžké vydržet to :frowning2: ,ale i zázrak bude a ty nám ráda ukážeš jaký :slight_smile: :slight_smile: jseš silná žena :wink:
14. aug 2012 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj holky....jsem tu dloho neby la....tak nejak ty neuspechy na me dolehly, ze jsem nemela na nic naladu :unamused: Je tu nova tehule??
@ivapo ahooooj, my se zname odjinud vid? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rox jeeee ahoj.. Jojo.... Na Ivf diskusi
14. aug 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rox a jak se as? Jak pokracuješ?
14. aug 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivapo ahoj kocko :slight_smile: Ja prave nepokracuju vubec nijak....po tom IVF dosla prvni ms 20DC (o tyden drive), dalsi ms zase o 8 dni pozdeji (ani jsem se netestovala, vubec jsem tomu neverila, mozna se neco delo a nedopadlo to) a ted bych zrovna mela mit ovulaci (testy i teplota i DC tomu odpovidaji), ale milacek si neco udelal se zady nemuze se hejbat, natoz sexikovat....takze zase nic. Proste vsechno spatne..... :confounded:
14. aug 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rox Ach Jo viď.. Můj si taky ted udělal něco se zády.. .. Tak na nej hupsni a pomaloucku.. To vydrzi
14. aug 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivapo To jsem zkusila vcera vecer - se rozbrecel, ze ho boli zada a nemuze!!! Takze mesic zase v haji......a to jsem mu slibovala ze se nemusi ani hnout, ze veskerou praci udelam za nej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rox Ach Jo.. Ty chlapy nic nevydrží...
14. aug 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojko,ja som už hlboko po 40 ke a mam 5m synčeka,ak by ste chceli niečo vedieť,tak sa pytajte,rada sa podelim s mojimi skusenosťami papa
15. aug 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mathis001 tak to srdecne gratulujem :slight_smile: rada ta tu vidim,iste nas podporis v nasom boji a tuzbe po babetku :wink: uz to potrebujeme ,lebo sa nam teraz nedari ,ale zacne sa :grinning: :grinning: :grinning: ako sa ti to podarilo??? :grinning:
15. aug 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mathis001 C o to je hlboko po 40?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nam to rict muzes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no kedže tzeray je v mode mať dieťatko v staršom veku,tak som v kurze aj ja, :slight_smile: inak,riešila som prechod ktory sa blyžil a s toho sa vyklulo babatko ktore mi ani lekarka nezistila hned,takže take neplanovane je najlepšie ,nieje potrebne riešiť tehotenstvo ,alebo ako otehotnieť,ale zamerať sa na celkom ine problemi a ono to pri malej nepozornosti sa prilepi samo :grinning: :grinning: :grinning: a hlboko po 40 je dosť.... :rolling_eyes:
15. aug 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte snažilky, aj my sa s mužom pokúšame zatiaľ neúspešne o miminko...už sme o nejaké prišli ale stále dúfame...
15. aug 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rachel36a držím palčeky nech to víde :wink:
15. aug 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rox u nás je to zase naopak ja som akási dolámana začala som behať že zhodím pár kilečiek a kríže v háji som ako skapatá a to mi meškala 6 dni a už som sa vytešovala ale dnes :frowning2: prišla mrcha jedna :angry:
15. aug 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonfazulka ahojki,,,asi to bude vekom :wink: nie,nie len sa smejem lebo aj mna uz 4den pobolievaju krize ,ale ja si to vysvetlujem tym ,ze sa pripravujeme na tehulkovanie a toto je prevenicia,,,,aby sme sa potom nestazovali a boli zvyknute na nosenie velkeho bruska :grinning: :grinning: :grinning: ,mne mrcha skoncila,ale v septembri ideme zienky na to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teraz sa nam nedarilo,bolo teplo a kto by chcel byt v posteli???? :slight_smile: ale uz sa ochladzuje a budeme coraz castejsie sa zohrievat pod perinou :grinning: :grinning: :grinning: a tam sa hocico prihodiiiiiiii :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
16. aug 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Děvčata trpělivost!! To se mi to radí,že!? :grinning: :wink: Taky se snažím zaměstnat hlavu,abych nepočítala dny,nehledala odborné články... to je asi to nejteěžší...jinak jesli můžu poradit...dobře na plodnost,mužskou i ženskou,dělá Wobenzym...mám to vyzkoušené :slight_smile: :wink:
16. aug 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte babulky :wink: Su medzi Vami aj nejake cerstve tehulky?? Akurat som zalozila vcera temu tehulky po 40tke. 2-3 roky dozadu sme sa tu snazili s Vami a po mnohych sklamaniach a neuspechoch sme to vzdali. No a teraz sme v tom zas. Teda ak bude vsetko v poriadku a podari sa nam drobceka donosit :dizzy_face: ( A to som si myslela ze som v prechode :grinning: )
16. aug 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@henikav Srdecne blahozelaaaaaam :dizzy_face:
16. aug 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jabluncanka ahooooj,co to je Wobenzym??, este som o tom nepocule :wink:
16. aug 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok