Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

majka43
29. aug 2013

@mimika1973 Teď poslední dva transfery už jo, ale předtím ne. Píchám Clexan, to je jako Fraxipatin.

manita
29. aug 2013

@milu71 Tak sa to začína... Budeme držať palčeky!!! 😉

sweetest
29. aug 2013

@mimika1973 Jj, už mám dvě dospělé dcery 😀 No a zkusila jsem ted test a je tam duch 😉 😀 Tak snad to klaplo...při mém štěstí v neštěstí to budou dvojky ne-li víc a to mi švihne 😀 😀 Tak držím palce aby Ti to také vyšlo 😉

stastenka42
29. aug 2013

Super

sweetest
29. aug 2013

@stastenka42 Děkuji!! 🙂

majka43
29. aug 2013

@sweetest To je supr, zítra sem hoď fotečku.

sweetest
29. aug 2013

@majka43 Dík, ale raději až tu zítřejší, ta dnešní by byla nic moc 😀 😀 Dám nabít baterii do foťáku 😉

majka43
29. aug 2013

@sweetest Jojo, myslím tu zítřejší.

sweetest
29. aug 2013

@majka43 😀 😀 😀

mimika1973
29. aug 2013

@sweetest aj mas dake priznaky? bolenie podbruska, prsia a tak pod?

mimika1973
29. aug 2013

@sweetest test bol 10tkovy predcasny ci 25tkovy? no moze to byt dobre znamenie veru 🙂

sweetest
29. aug 2013

@mimika1973 Bříško mě pobolívá už od ET a prsa začala tak před 3mi dny. A ten test myslíš jak,nerozumím tomu? 😉

mimika1973
29. aug 2013

@sweetest myslim, ze aku mal citlivost? 😉
lebo su rozne testy, predcasne a standardne

sweetest
29. aug 2013

@mimika1973 Jo takhle...jdu hodit oko 😀 Tak 10tkový, ale na ofiko test mám z CARu 😉 To ale nevadí že je 10tkový,ne? Jsem v tomhle panna, nikdy jsem to nepotřebovala a nezkoumala...předchozí děti přišly jak se jim chtělo a když jsem kupovala test,bylo mi fuk jaký to je...bo už to bylo prakticky jasné 🙂

stastenka42
29. aug 2013

@sweetest tak to je uplne jedno aky je to test..pretoze tak ci tak ukazal ciarku nie? Hlavne ze tam je🙂🙂🙂🙂ja som na 10tkovom mala slabsiu ciarku ako na 25tkovom...

sweetest
29. aug 2013

@stastenka42 Já si také myslím, že je to jedno..hlavně, že tam dušík byl 🙂 🙂 Uvidíme zítra 😉

mimika1973
29. aug 2013

@stastenka42 he he ja naopak, vecer 10tkovy ukazal ciarocku, a na druhy den rano ten z centra 20tkovy uz nic a prisla hned aj mrcha! tak teraz neviem ci sa nieco predsa len uchytilo a aj nahle odislo? 😖

stastenka42
29. aug 2013

@mimika1973 10tkovy je citlivejsi ,ten ukaze ak je tam hcg aspon 10, u teba to mohlo znamenat ze mimi sa uchytilo ,zacal sa tym produkovat hormon a zrejme aj hned odislo,cize tym ze nestupalo a nebolo vyssie ako 10 neukazal ti 25tkovy ciarku...takychto pripadov je velmi vela a vela zien o tom ani nevie kedze sa tak nesleduju ako my...ale urcite sa raz aj ty dockas krasnych silnych ciarociek🙂🙂🙂

mimika1973
29. aug 2013

@stastenka42 dakujem mojka, bodaj by si mala pravdu! 😵 Musim este vela bojovat a dobojovat do stastneho konca! 😉
No mohlo to byt nieco veru, ale len kratucko, ale co uz...skoda, ze som nesla aj na krv, reku ake hcg bolo a ci bolo..pre zvedavost aspon.
A ty ako? uz bolesti bruska a krizov ustupili trosku? ako sa citis? 🙂

stastenka42
29. aug 2013

@mimika1973 ani nie,stale mam pocit takeho napatia,len dufam ze to bude roztahovanim maternice..a co sa tyka teba aj na teba urcite caka pokladik...ja som tiež myslela ze sa toho nedockam a pozri,motyka vystrelila🙂🙂Takze myslime pozitivne a ono to vyjde,uvidis🙂🙂🙂

mimika1973
29. aug 2013

@stastenka42 ano urcite sa malicky roztahuje v brusku a potrebuje vela miestecka aj...tymto bude 🙂
No ale ked uz ten vek tlaci, hmmm, ale ako hovoris, motyka raz moze vyskocit, nadej este je, a doki tiez veri 😵
tak dufajme....
ty si bola v RF tak je? kolky krat uz? ja sa chystam uz na druhy pokus,len teraz trosku oddych dusi aj telu treba 😉
RF je moja posledna nadej este, tak hadam nam to prinesie uz dake stasticko 🙂
Kedy mas najblizsi utz aby si videla chrobacika? 😵

stastenka42
29. aug 2013

@mimika1973 toto bol moj 13 transfer🙂🙂 na sono idem 4.9. to budeme 9tt tak som velmi zvedava... A co sa tyka veku,neries...ja som oproti tebe stara baba ale duchom vecne mlada🙂🙂🙂🙂

milu71
30. aug 2013

@manita děkuji moc 🙂 😉

sweetest
30. aug 2013

@majka43 Hele a ten Pregnant je od jaké firmy? Nic mi to něříká 😅

majka43
30. aug 2013
majka43
30. aug 2013

@sweetest Tak jak jsi dopadla?

sweetest
30. aug 2013

@majka43 Joo, tak je to ten jak jsem si myslela 😀 Noo, dnes zase duch,ale asik stejný jako včera 😉 Zkusím udělat foto 😅

mimika1973
30. aug 2013

@stastenka42 dakujem moja 🙂
takze ty si sla so svojimi vlastnymi vajkami na ivfko, ze?
Lebo furt ti doktori tvrdia, ze vekom plodnost aj kvalita vajok klesa, podla statistik samozrejme, ale kazda sme ina predsa a babenky aj po 40-tke sa stavaju mamickami, takze? kaslem na ich teoriu veru, a este sa posnazime! 😉 😵

mimika1973
30. aug 2013

@sweetest treba skusat kazdy den moja 😉
urcite zosilnie ciarocka, dnes si kolky den po vklade vlastne?

sweetest
30. aug 2013

@majka43 Tak jsem to zkusila, ale není to nic moc 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre