Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

sweetest
26. sep 2013

@milu71 Gratuluji!!! 🙂 Budu držet palce Tobě i sobě, aby to vydrželo bez problémů 😉

manita
26. sep 2013

@milu71 Ty si jasná tehulína! Z celého srdiečka blahoželám! Šup na kv hneď, nech máš číselká pre radosť. 🙂

milu71
26. sep 2013

@sweetest moc děkuji...jojo budeme se navzájem podporovat 🙂 😉

milu71
26. sep 2013

@manita Díky moc 🙂 na krev jdu v pondělí 😉

milu71
26. sep 2013

@mimika1973 ahoj, moc děkuji 🙂 Měla jsem jen jedno vložené a myslím, že HB. Po vkladu jsem až do teď brala Utrogestan jinak nic. Na krev jdu v pondělí, teď jsem na Šumavě na dovolené. Tady relaxuji v přírodě 🙂 😉

sweetest
26. sep 2013

@milu71 V po jdu opět do poradny , tak držím palce ať je krev úžasná a máš radost 🙂

raaaadka
26. sep 2013

Ahoj holky, mám dotaz, dnes 2. Den zpoždění a měla jsem tu jen ovu test, tak jsem ho udělala a je pozitivní. Může to být těhotenství? Nebo je to nemysl. Jinak žádné příznaky ani bolesti břicha ani prsou, tak co???

milu71
26. sep 2013

@raaaadka Ahoj, myslím, že ovulační test ti neřekne, zda jsi těhotná. Měla bys si koupit přímo těhu test, ten ti to ukáže. Ovulační test ti má ukázat přítomnost LH hormonu (luteinizačního hormonu ).Těsně před ovulací je koncentrace LH v moči nejvyšší. Slabě pozitivní test signalizující blížící se ovulaci lze zachytit již 16 až 28 hodin před ovulací.
Těhotenský test ti má zaznamenat zvýšenou hladinu HCG hormonu. Tady jsem našla vysvětlení z netu : Když otěhotníte, vaše tělo začne produkovat těhotenský hormon lidský choriogonadotropin (hCG). Množství hormonu hCG ve Vašem těle se zdvojnásobuje přibližně každé 2 až 3 dny a maxima dosáhne okolo 7. až 12. týdne těhotenství. Těhotenské testy fungují tak, že odhalí přítomnost hCG ve Vaší moči.

zuzika72
27. sep 2013

ahojte som tu nova, tiez sa pokusame o babenko uz dva roky a tiez sme zacali chodit do rf , prva stimulka bola v septembri 3 vajka dve sa oplodnili, ale na treti den sa rozpadli, druha stimulka uz bola lepsia mali sme 6 vajok a aj sa oplodnili ale iba tri sa vyvijali podla noriem aj ked nakoniec dostali hodnotenie 2, teraz som 6 den po vklade dvoch embryiok, az dodnes ma hrozne boleli prsia a dnes prestali tak neviem. chela by som sa spytat ze vy co sa vam podarilo otehotniet ste mali nejake syptomy alebo az test ukazal ze ste tehu. dakujeeem

sweetest
28. sep 2013

@zuzika72 Ahojky, vítej. Nene, neměla jsem žádné příznaky...až když se potvrdil test, tak mě začala bolet a zvětšovat se prsa 🙂 Ted jsem 9.tt a ani teď nemám žádné těhu příznaky, jen ta nalévající se prsa...z nichž má ooobrovskou radost manžel 😀 😀 😀
Tak držím palce,aby se embryjka zahnízdili, alespoň jedno...i to udělá obří radost. Mě tedy ano 😉

milu71
1. okt 2013

Ahoj děvčata, tak jsem byla na krvi a je tam 783 jednotek HCG hormonu. Na UZ je zatím vidět jen gestační váček, ale za 14 dní mám jít zase na UZ a snad tam bude už něco vidět 😉 😵 😵

sweetest
1. okt 2013

@milu71 To vypadá dobře,ne? 😉 Já valím do poradny za 1,5hod a jsem zvědavá...a krapet nervozní 😅 Měla bych být 8+3 tak uvidíme. Pak písnu jak to dopadlo 😉

majka43
1. okt 2013

@sweetest A chceme fotečku. Já jdu do poradny zítra.

sweetest
1. okt 2013

@majka43 Fotečku jsem nedostala......ale vše je ok, květák má 2,4cm, je 9+0, TP 6.5.2014. NT screening za 14 dní a dostanu i průkazku 🙂 Jsem ráda, že je mi fajn, žádné těhu problémky, jen se asi později s dr. domluvíme, že mi udělá steh na čípku. Měla jsem ho už u první dcery a to mi bylo 19, tak natožpak skoro ve 40.ti. Dr. říkal, že uvidíme jak to bude vypadat, ale že, by to možná bylo lepší abych měla klid a neležela v nemocnici, že se předčasně otvírám.

majka43
1. okt 2013

@sweetest To už je krásnej macek, já vůbec nevím co mě bude zítra dělat, jestli budu mít UZ, ale snad jo. TP máme od sebe 5 dní.

sweetest
1. okt 2013

@majka43 Dr. říkal, že se TP může ještě posunout blíž k dubnu....s jistotou to prý bude za 14dní až půjdu na NT screening 🙂 A pokud se neposune dle utz,tak se posune stejně, neporodím na termín....ani jednu dceru jsem tak neměla a to jsem byla mladice 😀 😀

milu71
1. okt 2013

@sweetest určitě mi dej vědět 🙂 a držím palečky 😉

sweetest
1. okt 2013

@milu71 děkuji! Jsně, že dám vědět a Ty také písni zprávu 😉

majka43
1. okt 2013

@sweetest Stejně jsi mě nějak moc už dohnala, já byla na transferu 8.8 a ty myslím 21.8 a jsme od sebe jen 5 dní.

sweetest
1. okt 2013

@majka43 Jj, ET 21.8. 😀 Když je byla v 7.tt ( 6+2) v CARu na prvním utz po ET mi řekl dr. 12.5., druhý den jsem byla u svého dr. a ten řekl 6+5 a TP 10.5....no a dnes 6.5. s tím, že "tutovka" TP bude za 14 dní 😀 😅 Tak jsme zvědavá kam se odsunu :D

majka43
1. okt 2013

@sweetest Do března 😀 😀 😀

majka43
1. okt 2013

@sweetest No jsem zvědavá co mě řekne zítra.

sweetest
1. okt 2013

@majka43 Že by? 😀 😀 Mám 28.3. narozky (40.) tak bych si dala ten neeeejlepší dárek 😀

sweetest
1. okt 2013

@majka43 Co by, že je vše v nejlepším pořádku 😉 A opatrujte se,maminko 😀 😀

majka43
1. okt 2013

@sweetest To by bylo krásný. Myslím ty narozky.

majka43
1. okt 2013

@sweetest Já myslím, kam se budu sunout já.

sweetest
1. okt 2013

@majka43 A tobě řekli jaké TP?...mě 12., 10., 6.5.2014 😀 😀 a ještě není konec 😀 😝

majka43
1. okt 2013

@sweetest Mě 1.5. Když jsem odcházela z caru.

sweetest
1. okt 2013

@majka43 A od té doby jsi u svého dr. nebyla? To já právě už dnes po třetí a vždy mi udělal utz aby viděl jak se květák vyvýjí 🙂

majka43
1. okt 2013

@sweetest Ne jdu poprvý, já byla v caru ještě 23.9 minulý pondělí.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre