• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
@majka43 Počky a toho 1.5. ti řekli kdy, když si odvházela z CARu?...jako hned po ET? Nebo jsi toho 23.9. byla po druhé na kontrole v CARu?
1. okt 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Já tam byla ještě minulý pondělí, on byl můj doktor z caru na dovolený, tak mě chtěl ještě vidět.
1. okt 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Byla jsem v caru na kontrole dvakrát. 6.9 a 23.9
1. okt 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 A pokaždé TP 1.5.2014? Pokud ano, nemělo by se to nikam moc posunout, si myslím tedy :sweat_smile:
1. okt 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Poprvé mě TP neříkal, teprve až podruhé.
1. okt 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 Aha...tak to mě vždy :slight_smile: Tak uvidíš...už se klepu nedočkavostí :grinning:
1. okt 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Já taky
1. okt 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Tak vše v pořádku. Jsem 10+0 a miminko má 32mm. Zítra krev na NT screening.
2. okt 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@majka43 krásný blahopřeju moc a držte se ........mám velkou radost dodává mi to sílu do dalšího boje s přírodou tak snad se i mě zadaří :slight_smile:
2. okt 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mufyxa Děkuju a věřím, že se ti brzo zadaří.
2. okt 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte ma tu niekto skusenosti s pregnylom 3,6,9,12 den po ET?
3. okt 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: Je tu nějak mrtvo...co se děje? Koukejte se ozvat :wink: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte tak u nas nic .... uz koncime so snazenim za chvilku ... je mi to strasne luto ale co uz ked to nejde tak to nejde :frowning2:
6. okt 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindda , nevzdávaj sa, možno to o chvílu príde :slight_smile:
7. okt 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcence :slight_smile:

ozivim tu trosku temu, 37 na krku a ziadne deticky....asi som dost naivna, ked si myslim, ze sa "to" prirodzene stane bez lekarskej pomoci....po rokoch tvrdej manazerskej driny si davam pohov a chcem sa sustredit len na obycajny zivot, dala som zbohom kariere, zacinam novy zivot :slight_smile:
7. okt 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@babaker Ahojky. Tak držím palce, aby se to podařilo bez lékařů :wink:
8. okt 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem prispievat a uvidime aka bude moja cesta....najradsej by som sa teda vsetkym terminom a behaniam po CAR a gyndosoch vyhla. som na zaciatku niecoho noveho, pripada mi to ako vystup na K2 - nikdy som tam nebola, len som pocula ze to je to najtazsia hora sveta, bez pripravy a sebadiscipliny, prekonavani sklamani sa po kazdom neuspechu znova postavit a pokracovat dalej a ked sa to nakoniec nepodari, najst sposob sa s tym vyrovnat. tak budem pridavat prispevky a postrehy.

@sweetest Pokusas sa este o dalsie dietatko?
8. okt 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babaker Už čekáme :wink: Jen čekám příští týden na NT screening a pokud bude vše ok, přidám si to na profil,aby jste nebyly zmatené :wink:
8. okt 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest gratulujem :slight_smile: to je parada, ako to slo u teba (ak sa ti chce o tom rozpravat)?
8. okt 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babaker Děkuji :slight_smile: No, přírodně jsme se snažili rok a půl a když nic, tak vzhledem ke svému věku jsem nechtěla otálet a šli jsme do ministimulace IVF....zadařilo se na první pokus a já jsem ráda :slight_smile: Jezdili jsme do Brna do Reprofitu až z Jaroměře, ale vyplatilo se to :grinning:
8. okt 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Vidim, ze mas uz dve baby doma, tie sa urcite z prichodu babatka musia tesit, ze sa budu moct hrat so zivou babikou :slight_smile:
mojej svagrinej sa teraz takto zadarilo, ma doma 17 r dceru a narodila sa jej dalsia dcerka, mala je doslova darom z nebies do nasej rodiny. ja ju neskutocne milujem :slight_smile:
8. okt 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babaker Tak starší už s námi nebydlí, ale mladší se těší :slight_smile: Já bych chtěla kluka, ale určo to bude zase holka...já asi nic jiného neumím :grinning:
8. okt 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest To by si mal tvoj drahy dat opravit nastroj, aby vedel aj chlapca spravit :grinning:
8. okt 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babaker On ale není otec mých dvou dcer :wink: :grinning:
8. okt 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som na to, takto bude uplne svojska a unikatna :slight_smile:

svagrina to ma vlastne tak isto, jej prva dcera ma ineho otca, az druhu dcerku ma s mojim bratom. ja na nich vidim aki su stastni, dokonca to citovo pohlo aj mojho otca, ktoreho nepohne nikto.
8. okt 2013 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweetest ahoj, tak jsem byla na další UZ kontrole. Doktorka mi řekla, že je vše v pořádku. Bylo vidět jak se chvěje srdíčko a velikost mimča je 4mm. Další kontrola za 3týdny (to budu 9týden) a pak mi dají kartu :slight_smile: :wink:
14. okt 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@milu71 Ahojky. Já dnes také poradna, květák 4 cm (12.tt), TP posunut na 3.5.2014, průkazku jsem dostala. Brali mi dnes krev na NT testy a utz příští pátek (25.10.)
14. okt 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Supr, za chvilku mě doženeš. Zítra podle TP budeš mít přesně 200 dní do porodu.
14. okt 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka43 To koukám, že Tě doháním :grinning:
14. okt 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetest Já jdu na velký UZ v pondělí, tak uvidím, jak na tom budu.
14. okt 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok