Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

sweetest
14. okt 2013

@majka43 Já v pátek...příští týden. Dnes jen odběr krve a klasika vnitřní utz 🙂 Tak dej vědět jak jsi dopadla...budu čekat 😉

majka43
14. okt 2013

@sweetest To víš, že dám. Mě krev brali 2.10.

sweetest
14. okt 2013

@majka43 Já chodím do poradny zatím každých 14 dní...tak jsem zvědavá zda se to změní 🙂

majka43
21. okt 2013

@sweetest Tak UZ dopadl dobře. Kompletní výsledky budu mít až zítra.

majka43
22. okt 2013

@sweetest Jo TP změněn na 28.4

sweetest
22. okt 2013

@majka43 Já mám krev v pořádku, utz v pátek 🙂 Gratuluji, že je vše ok!!!! Tak hurá do zdárného konce 😀

majka43
22. okt 2013

@sweetest To ti to nebudou přepočítávat z UZ?

majka43
22. okt 2013

@sweetest Mě ráno volal doktor, že s mýma rokama pozitivní a asi za dvě hodiny volali z genetiky, že to přepočítali s věkem dárkyně,a že je to negativní. Tak jsem se pěkně vystresovala.

sweetest
22. okt 2013

@majka43 Hele ještě nevím, dr. mi řekl min. po 14. 10.při vnitřním utz ( to jsem byla 11+2), že by tohle mělo být měření od kterého budou TP počítat,to ráno mi i sestra brala krev na NT a na velký utz k NT jdu teď v pá 25.10. (také ho bude dělat můj dr.) TP 3.5.2014 mám napsáno i v průkazce, tak ho asik měnit nebude.

majka43
22. okt 2013

@sweetest No na krev se čeká 3 týdny, tak to se dozvíš až po UZ až to spočítají. Já už jsem objednaná na další krev na screening a to jdu 11.11 a pak zase za 3 týdny UZ a to už budu ve 20 týdnu.

sweetest
22. okt 2013

@majka43 Kdepak, krev mi brali v po a dr. mi v pátek ráno poslal smsku, že krev v pořádku 🙂 Takže teď už jen ten utz 😉 a aby mi vše po kupě dr. řekl 😀

majka43
22. okt 2013

@sweetest Aha, já pochopila, že se nějak UZ počítá s tou krví. Že se do toho započítavá i šíjový projasnění.

lupita71
23. okt 2013

@sweetest Ahoj, jsem tu nová, taky jsem začala chodit do Reprofitu. Mám už dva kluky, ale předloni jsem v půlce přišla o třetího, a dušička pořád nedá pokoj☹. Můžu se zeptat, jestli Ti v Reprofitu dělali AMH a jaká byla jeho hodnota?. Mě ano, vyšlo 1,6 a dr. říkal, že bych mohla jít do miniIVF, dívala jsem se, že vy jste taky podstoupili mini s výborným výsledkem🙂. Gratuluji!

sweetest
24. okt 2013

@lupita71 Ahojky. Omlouvám, se za pozdní odpověď, nebyl čas. Nn, AMH mi v RF nedělali, měla jse veškeré hodnoty hormonálního profilu i manželův spg od svého dr. s sebou když jsem přišla do Brna 😉 A také jsem dr. řekla, že nechci klasické IVF, tak navrhl i sám vzhledem k našim excelentním výsledkům ministimulku a jupí povedlo se 😉 Moc děkuji, jsem za to ráda, že to vyšlo na první pokus 🙂
Z jakého důvodu jsi přišla o třetího klučíka, jestli Ti nevadí o tom mluvit? Nikdy jsem se v předchozích těhu ničím nezabývala, brala jsem to jak to je, ale teď se prostě víc pozoruji, nechci to co nejdéle nikomu říct, beru to jako mojí a manželovu věc.

lupita71
24. okt 2013

@sweetest ahoj, bylo to po amniocentéze, zamlklý potrat, prostě umřel, jinak byl zdravý. Dnes už existují neinvazivní testy z krve, sice stojí 15 tisíc, ale je to bez rizika. Myslím, že o amnio neříkají celou pravdu, v porodnici mi pak řekli, že riziko se samozřejm zvyšuje čím jsi starší a mě bylo v té době 40. Všude uvádějí riziko do 1%, ale myslím, že to je info jako že ve špenátu je hodně železa, všude se to papouškuje bez vlastních podkladů. Přeju Ti ať všechno probíhá v pohodě a díky za odpověď

sweetest
24. okt 2013

@lupita71 A sakra! A já si zrovna říkala, že kdyby byl NT screening špatný, že pak na plodovku půjdu...i mi to spíš doporučil genetik v RF 😒 Děkuji za odpověď a určo bude vše ok 🙂

lupita71
24. okt 2013

@sweetest Kdyby bylo nutno , Investuj do toho neinvazivního testu, teď ta možnost je, dělá se to z krve a mimi to neohrozí a budeš vědět co a jak i bez píchání jehly do břicha.

sweetest
24. okt 2013

@lupita71 Nekradu 😀 😀 Už další ministimulka by byl problém 😉

majka43
24. okt 2013

@lupita71
@sweetest Já se zařekla, že na plodovku mě nikdo nedostane, to vím od začátku. Bojím se o mimi.

sweetest
24. okt 2013

@majka43 Ono to máš těžké...nejít na plodovku v případě špatných testů a porodit postižené dítě, nebo jít a podstoupit riziko potratu.

stastenka42
24. okt 2013

@sweetest existuje Prenascan test ktory sa robi z krvi cize nehrozi ziadne riziko,ibaze je to drahe a platis si to sama...my to mame tiež v zalohe keby bolo treba,ja takisto odmietam amnio..u nas to stoji 560 eur:O

majka43
24. okt 2013

@sweetest A kdy ty jdeš na screening?

mnamko
25. okt 2013

ja keď som čakalaNinku tak som mala všetky krvné testy dobré,ale chcela som ísť na amnio,kôli veku ale genetička ma odhovorila,

sweetest
25. okt 2013

Ahoooj těhulky, tak dnešní utz k NT naprosto v pořádku, květáček velký 6,8cm ( 12+6tt ) a jak řekl dr., velký pohodář...válel se v děloze jak vandrák v červenci 😀 😀
Další poradna 13.11., dostanu žádanku na předoperační vyšetření k praktikovi, neb mě 21.11. čeká menší zákrok...steh na čípku. To abych se nezačala otevírat předčasně a nemusela trávit čas v nemocnici 🙂

lindda
29. okt 2013

Najhorsi den mojho zivota ... bola som v ba na sukromnej klinike na asis. Repro. A v 41r ze co cakam som stara a hotovo ..... muza ani nevysetrili ze o je mladsi a.tym padom je ok ... som na dne ....ravem ja debil. ☹ ze poistovna mk nic v mojom veku uz neprepalti iba dochodom ☹ kam chodite na asisistovanu v ba po 40 lebo na mna to posobilo ako ze uz sa nic neda robit . A prve co mi povedal ze na MK nech nic necitam ze to su iba vymyslo chorych zien ... baby dodajte mi silu som KO ☹ sory za gramatiku ale revem na tlacitka

biancaneve
29. okt 2013

@lindda to bola aká klinika prosím ťa??? ak by islo o Gyn-fiv, tak sa nečudujem , so Šulekovou mám len dobré skúsenosti...

sweetest
29. okt 2013

@lindda Okamžitě si najdi jiný CAR!! Říct Ti v 41 , že jsi stará na dítě, když si to budeš hradit sama?...bych tam, asi někomu rychle zvedla mandle! 😠 Ve slovenských CARech se nevyznám, ale vím, že spousta Slovenek jezdí do Brna do Reprofitu...i zde mají stránku 😉 Tak se pozeptej tam, určo Ti poradí 🙂

lindda
29. okt 2013

@sweetest
@biancaneve
Cafte bola som FERTICENT s.r.o. MUDr. Ľuboš Pinter tak zle mi nebolo este citim sa mega ponizena stara a nepotrebna ...

stastenka42
29. okt 2013

@lindda tak dievca neplac...taky debil ta predsa nemoze odradit...presne takto sa ku mne chovali v gyn five ked som vycerpala platene pokusy...tiež mi povedal dr Harbulak ze co by som este chcela,mam byt rada ze to so mnou skusaju:O:O:O vtedy som aj bola zufala,ale tu na MK som sa dozvela od tych "chorych"zien o Reprofite a nevahala som ani minutu. Sme si povedali ze ked uz mame platit tak niekomu kto sa bude chovat slusne...pristup sa neda porovnat,a vdaka nim cakame miminecko...a to po vsetkych neuspechoch nas dr tlacil do dalsich pokusov s tym ze miminecko musí byt a je😉 Uz nikdy tam nechod a najdi si nieco ine,ale v BA by som ti neodporucila nikoho...vsetkych som vyskusala,vsade ide v prvom rade o prachy...hladaj centrum kde budes na prvom mieste ty!!! Moc ti drzim palceky a NEVZDAVAJ TO!!!!

stastenka42
29. okt 2013

@lindda Pinter bol lekar ktory pracoval predtym na Kramaroch a odtial ho vyrazili za niekolko priestupkov od spravania az po zlu diagnostiku...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre