Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
18. okt 2008

Oběd a pak vyrazím za přítelem.

yanny
18. okt 2008

Madlo a tys už začala brát tu antikoncepci?????

Já když jsem si všechno propočítávala, tak i s tou antikoncepcí, bych stimulovala v prosinci.
Tak teď nevím co je lepší IVF v prosinci a nebo až v lednu. Co myslíš????

annaanna
18. okt 2008

ahoj ženy, tak som navarila, najedli sme sa a teraz oddychujem na gauči....
krááásne počasie vonku, len ja musím upratovať ☹ už je to tu treba 🙂
🙂 yanny, jaasné, že tu zostanem a čakám teraz ako dopadnú dve stimulanty a zaenab. Len tá zaenab aby to medzi tou prácou aj stihla, lebo vajíčko nepočká.... 🙂
ako to letí, nám vlastne už na budúci týždeň začne 10.tt, od pondelka už pracujem, doma na pn to teda bohviečo nie je. 🙂 yanny, čo doma robíš celé dni, mne chýba ten zhon a komunikácia s ľuďmi.

labus
18. okt 2008

ahoj annaanna tak už aj ja mám po obede a mám trošku veget... čo si varila, ja kuracie sote s porom a šampionmi ,ochutene gyros korením a nakoniec dávam do toho ešte indonezsky šalat od bonduel... je to moj recept je to super s hranolkami
a ako sa máš býva ti ráno špatne?
ja idem dneska na svoju prvu dávku merionalu 😀 😀

yanny
18. okt 2008

Tak snad, když když jí ho zahrnou do harmonogramu, případně si ještě udělá nějaký škrt v diář, tak to by mohla stihnout.
Ale to mimčo, na to si bude muset udělat větší škrt v diaři 🙂 🙂 🙂

To máme shodné myšlenky, protože jsem dne říkala manžílkovi, že je zajímavé, že mi nechybí lidi a fat, že nechybí. Dvě kamarádky mě přišly navštívit a ostatní kamarádky jsem viděla jednou týdně na vínku. A ostatní mi fakt nechybí, ač jsem blíženec milující kolem sebe spousty lidí. Nějak se měním, a pravda je že se snažím vše utlumit a jen si tak těhotnět a užívat.
Ale i tak mám jěště 3 práce, kterých se nezbavím,ale je to rutina, tak mě to už nezatěžuje.

yanny
18. okt 2008

Labus tak ať ti jí pěkně píchnou. Tfuj, tfuj poplivám na štěstíčko AŤ ROSTOU !!!!!

labus
18. okt 2008

moooc dakujem yanny

yanny
18. okt 2008

Holky nevíte na co je Luveris, měla jste ho některá????
Asi se pokusím sehnat na stimulaci nějaký Gonal.

bigrendy
18. okt 2008

Ahoj holky. tak mě našli něco v moči. jak jsem měla před týdnem tu střevní chřipku tak se to tam objevilo. myslíte že mě ivf udělají? obvodní mě napsala že jsem schopna jít na ten zákrok ,ale mám strach co mě řeknou v caru.

Labus tak to je skvělé. jak ti to píchli? 🙂

labus
18. okt 2008

ahoj bigrendy neboj bude to o.k. kedy máš íst na IVF? kup si v lekárni probiotiká ja mám BIOPRON ale bývaju rozne a to na taketo stavy pomáha
ja som dostala injekciu tak super že som ani nevedela ako uplná paráda

bigrendy
18. okt 2008

na co je?

labus
18. okt 2008

biopron je na upravu črevnej mikroflory po črevnej vyroze ,po antibiotikách,ked máš zácpu,hnačku naduvanie a rozne ine choroby mrkni na www.valosun.com
u nás to aj detska lekárka doporučuje pri hnačkách aj alergolog pri oslabeni imunity atak mrkni na net tam je všetko napísané

bigrendy
18. okt 2008

přesný datum ještě nevím denes jsem 4dc. v pondělí jdu na utz. tak se uvidí . doufám,že po puregonu vajíčka dobře porostou.

labus
18. okt 2008

jasne že porastu... neboj budeme porovnávat 😀 😀 😀 ale ja idem na UTZ až vo štvrtok ved som dnes len začala 😉

bigrendy
18. okt 2008

Ty myslíš,že bych to měla zobat? mě ale už dávno nic není. já to měla před týdnem. dr. mě žádné léky nedala. tak nevím. snad to nebude tak strašné.

labus
18. okt 2008

bigrendy ja to mám kupene a beriem to dlhodobo aby som bola zdrava ked budem tehu najskor si prečítaj na ich stránke všetko o výrobku a potom sa rozhodni ja mám overené že to moooc pomáha

labus
18. okt 2008

jedna pilula je akoby si zjedla 6 probio jogurtov

yanny
18. okt 2008

Holčičky, tak dobrou.

zaenab
18. okt 2008

Ahoj kočky, právě jsem přijela z povolebních akcí 😲

Pátek: folikul má 14 cm,tak v úterý jdu na kontrolu a případné IUI i s přítelem.

Křeček: uvědomělý volič, protže sice stále nevím, kde je, ale z domu neodešel. Za prvé si nesbalil věci a za druhé, nějak se dosstal k obálkám s hlasovacími lístky (byly na zemi vedle konf.stolku, na časopisu Elle). Móda ho očividně nezajímá, ale obálka byla rozkousaná a kolem všude rozsypané kousíčky papíru. Asi jsem ho vyplašila, protože dál než k obálce se nedostal a tudíž neznám jeho preference.

Všem jinak přeju skvělé výsledky v osobní volbě 😵

Rendy, ta probiotika jsou fajn, sama je hodně dlouho beru (Biopron nebo Bio od Swiss co musí být v ledničce)

labus
19. okt 2008

ahoj zaneab blahoželám k folíku tak v utorok držíme palčeky
no potvorka je ten tvoj škrečok...ale hlavne že tie kufre zatial nezbalil 😀 😀 😀

yanny
19. okt 2008

Ahojte,
Tak co říkáte na ty paroubkovce???r

Bigrendy prosím, tě já si spletla termín a jedu do Prahy až v úterý 21.10. mám být v 9hod v UVN.
Tak se omlovám, že jsem popletla datum. A jestli budeš moc v úterý???? Každopádně kdyby ses neozvala, tak ti píšu nebo volám.

Zaneb kolikáty den cyklu si byla ultrazvuku????

Labus, tys říkala, že máš potravinovou elergii. Mě se zdá, když si k té rejži přidávala ostatní, tak při jogurtu a mléku mi bolelo břicho, začala jsem kejchat a vyskákali mi pupínky na rukou, jako když sním lepek. Tak mám teď dilema, jestli já nemám alergii i na jiné věci než jen na lepek.
Mám takový vnitřní pocit, že dokud si toto nedám do pořádku, tak zdárně neotěhotním.

Co děláte????

labus
19. okt 2008

ahoj yanny
ja som sa pred pol hodkou vrátila z injekcie a vegetím,no ohladne tej alergie mala by si sa dohodnut s tvoju alergologičkou nech ti urobí krvné testy na potravinovu alergiu na tie ani nemusíš íst na lačno podla toho čo píšeš máš asi alergiu aj na mliečnu laktozu alebo kazeín to je v podstate tiež alergia na mlieko len pri laktoze ju nevie telo spracovat a kazein je látka ktorá sa nachádza v mlieku a mliečnych výrobkoch ja mám pre istotu alergiu na obe dve zložky a preto užívam dlhodobo probiotiká dost mi to pomáha..

madla28
19. okt 2008

Ahoj, tak já jsem už doma. Přítel staví pergolu, tak jsem se celý den okolo něj motala a jsem zmrzlá jak ho... Jdu se napařit do vany a pak přijdu.

madla28
19. okt 2008

Tak z napaření nebylo nic, byla jen sprcha. Začala jsem krvácet, tak doufám, že to bude hned MS a ne jenom špinění. Od ketu vždycky tři dny špiním a pak teprve začme MS, tak to snad už bude normálně. Antikoncepci začnu brát, až pátý den MS.

madla28
19. okt 2008

Yanny, máš ráda buchty?

Bezlepkové řezy
4 balíčky kakaového pudingu
1 pr. do pečiva
200g mouč. cukru
4 vejce
1 lžíce rumu
200ml oleje
Pudingy smícháme s pr. do pečiva a cukrem, přidáme vejce, rum, olej a vše promícháme. Dáme na pečící papír a upečeme při 200 stupních asi 30 minut.

Krém
250g másla
200g cukru moučka
500g tvarohu

Já místo krému většinou jen poleji čokoládou. Dělám jí docela často, protože je rychlá a přítele neteř má bezlepkovou dietu.

madla28
19. okt 2008

Někdy do ní dám kandovaný ovoce, nebo třeba kousky ananasu.

yanny
19. okt 2008

Dík Madlo,
chudák neteř.
A do toho nepříjde něco jako mouka???
Ale bezlepková dieta je dobrá, ale kdybych ještě měla být bez mléka a jogurtů, to už mi toho fakt moc nezbyde.
No alespoň, na víno snad žádná alergie není.

Madlo já zase špiním po té hysteroskopii,jak jsme byli spolu, ty ne????

Labus a ty testy dělají na alergologii nebo na gastrologii.????

madla28
19. okt 2008

No já taky asi špiním po té hysteroskopii, pak jsem šla hned na ket, tak nevím.
Neteři bude sedm a má to asi od roku a půl. Je to fakt chudák, ale miluje maso a to může.
Do buchty žádná mouka nepřijde, ale nikdo to nepozná. Vypadá jako když je z mouky. Taky jí někdy dělám z vanilkových pudinků. Výborná byla, když jsem dala kakaový a karamelový.

labus
19. okt 2008

yanny na alergologii

zaenab
19. okt 2008

Yanny, byl to 8 den cyklu. V úterý jsem zvědavá, dnes jsem pozorovala hlen, tak zítra a pozítří by mohl vrcholit - vypadá to nadějně. Je to fakt zvláštní - ovulku mám vždy jen u krátkého cyklu. Tak dám v úterý vědět, večer jdu na UTZ i s drahouškem.

Madli kdy budeš v Brně_

A kde jsou slovenské kočky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre