Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
13. aug 2010

Dobré ráno, děvečky, mastím do firmy a pak na velký Uz ve 30tt. Trochu se bojím. Je pátek 13 😒 ☹ TAk snad to dopadne dobře.

kettysek
13. aug 2010

@pet.s držím palečky tobě i Terince, uvidíš že 13tkaj je štastné číslo!! 😉 .....haha a ten sex na poli..vidím to úplně v barvách píchající osiny i v prd..., 😀 😀
Melin...tobě taky at přinese 13tka štěstí na // a dej vědět at se můžem radovat všechny s tebou.
Zatím pa holky, jdu pokračovat ve výplatách 😝
Krásný den všem, kteří nevěří pověrám 😅

ankava
13. aug 2010

@pet.s neboj, to datum není nešťastné, bude to dobrý jako doteď 🙂

gejbule1
13. aug 2010

@pet.s Budete holky v pohodě to je jasný 🙂 .Dej nám hned vědět a fotečku ať se můžeme potěšit 🙂

awalancha3
13. aug 2010

ankava...................krasne babenko, videla som fotky, gratulujem

jana444
13. aug 2010

Ahoj babuľky, som tu medzi vami nová, všetkým tehuľkám 40-ničkám držím palce a tie, ktoré sú ešte nie tehuľky veľa šťastia. Aj ja idem skúšať šťastie po 20.rokoch. Strašne som zatúžila po druhom bábätku. Mám za sebou od 36. roku 3 cykly a 1 KET, nič sa doteraz nepodarilo. Tak idem skúšať ako samoplátca. Mám 44, je tu niekto s talým vekom. Super mohla som sa zobudiť aj skôr, ale dostala som z tých neúspechov strašnú nenávisť a teraz keď sa v mojom kruhu priateľov a známych rodia bábätká umelým oplodnením tak sa vo mne prebudilo matesrtvo, Tak idem do toho.
Zatiaľ toľko.

ankava
13. aug 2010

@jana444 ahoj, vítej a přeju moc moc štěstí a brzo //. A kdy tě čeká IVF? už máš naplánováno?

gejbule1
13. aug 2010

@jana444 Ahojky moc tě mezi námi vítám a přeju ať máš co nejdřív //.Mám radost vždycky když je nás víc 🙂 🙂
Co doktor nevymloval ti to v tomhle věku?Mě jo a tak jsem ho raději změnila.jak máš staré dítě nebo děti?
Hlavně hodně štestíčka a to potřbujeme všichni 🙂 !

gejbule1
13. aug 2010

@awalancha3 jak ti je?Šíleně to letí ještě nedávno jsi tu řešila test a první návštěvu u doktora,že ti nevěřil.
držím ti palce
😉

pet.s
13. aug 2010

Ahojky holky, dorazila jsem domů až ted. Dopol ve firmě, pak do 3 v Podolí, pak jsem courala po nákupech. Ani jsem se nestavila doma a jeli jsme na koncert Nedvědů a pak do kempíku na pivko. Teda já na kofolu. A za našima na chatu. Ted jsem dorazila . UZ dopadl v pohodě.Tedy na to, jak to dr odbyla se slovy, že tam už stejně není nic vidět malou jen změřila a zkontrolovala pupečník, tak snad v pohodě. Sice mám zase zvýšené průtoky. Ale snad nic zásadního. Říkám si, že už je malá tak zkontrolovaná, že by bývali už na něco přišli.Co Vám holky dělali na 30tt za UZ?Nedvědi byli skvělí, jen jsem se nakonec ňafli v autě s tátou. Teda ňafli. Já mám nějak pocit, že se staršně odcizujeme. Že muž chce,abych žila podle něj,ale já jsem jiná. Víc akční a sedět mě doma u TV věčně nebaví. Holky já přijela v půl 8 domů a ono už bylo odestláno. Připadám si jako důchodce. Nenutím ho,aby jezdil se mnou,ale když chci jet sama nebo s kámoškou, tak má pindy a pak mi dělá trpící scény. Tak nevím, jak to udělat. Je mi z toho smutně. ☹

ankava
14. aug 2010

@pet.s paráda, že malá je v pořádku, teď už si to krásně dotěhulíš, máš to za pár 🙂
Problém starších partnerů jsem zažila na vlastní kůži a taky můj táta má podstatně mladší manželku. U nás to taky časem začalo jít s kopce i proto, že já jsem najednou chtěla jiné věci než muž. On mi naštěstí dával velkou svobodu, ale viděla jsem, že to prostě vidí, že se odcizujeme a že mi ani ta svoboda nebude za chvíli stačit. A taky ne. Dopadlo to, jak to dopadlo. Ale u nás to byl jiný případ, protože jsme neměli děti, tudíž žádné starosti a měla jsem spoustu času. Proto mi strašně vadílo, že nežijeme spolu, ale vedle sebe - každý svým vlastním životním rytmem. Mě přestali vyhovovat jeho vrstevníci, se kterými už se přestalo cokoli podnikat, protože byli životem unavení a hledala jsem si svoje vrstevníky, mezi které zase nechtěla muž, takže společné akce se potom skutečně ztenčily na minimum a mě to začalo drtit. Já chtěla ty věci prožívat s někým, abych je prožívala sama, na to jsem nemusela vdaná a jenom dělat servis.
U táty je to horší (je stejně starý jako tvůj muž), protože on chce svůj klid a rozhodně nemíní své ženě dávat nějakou volnost. Naštěstí mají celkem malého kluka, takže ty starosti okolo něho udržují tu rodinu pohromadě. Ale funguje to tam tak, že si mladá paní musí všechno vyvzdorovat a tatík buď řve nebo je na rybách.
Uvidíš, že až se malá narodí, že vás to oba zapřáhne a urovná se to. No a pak ho budeš muset přesvědčit, že když si vzal mladou ženu, tak bude muset přinést taky nějaké oběti. Není to všechno jen tvoje starost.
Ale fakt věřím, že u vás je to jiný případ než byl u mě a tím, že máte dětičky, tak to bude zase všechno OK.

@gejbule1 neměla jsi mít teď někdy kontrolu? Jestli tě čeká, tak přeju hodě úspěchů. A stejně si myslím, že by bylo dobře, abys začala brát nějaké podpůrné hormony, že by mohly pomoct. I když vím, že se tomu bráníš 🙂

gejbule1
14. aug 2010

@pet.s hlavně že je malá v pořádku.Mě v tom 30tt malou jen měřili a ani nevážili protože to prý není spolehlivý.A taky dělali ten průtok pupečníkem.
Myslím že jsou normální taková období odcizování.Já to občas mám taky že si myslím že už to není jako dřív a pak se to zase zlepší.Myslím že ty jsi naplněná miminkem a on trochu žárlí ne?Až se malinká narodí tak nebudeš moc nikde lítat a bude spokojenej.Neboj 🙂

gejbule1
14. aug 2010

@ankava Na kontrole jsem byla ve čtvrtek.Vše je v pořádku i cysta mi zmizela.Tak máme tak 2-3.měsíce čekat a pak to zkoušet.Řekla jsem že tak dlouho čekat nechci tak se jen smála a nic mi nevymlouvala.Dostala jsem utrogestan že ho mám brát už před MS kdyby se náhodou zadařilo ať se to udrží.
Mě dnes bolí šíleně hlava asi počasí protože tady už od včera leje ☹ .

ankava
14. aug 2010

@gejbule, ten utrouš je myslím fakt dobrej a kolik ho máš brát? Já brala od 16. do 25. dne cyklu 1-0-2. Uvidíš, že tentokrát tu smůlu prolomíš 🙂

gejbule1
14. aug 2010

@ankava já mám brát jen jeden denně od 18DC do 25DC,pak ještě beru Prednison a Anopyrin na tu moji homozygotní mutaci MTHFR.Snad už to tentokrát vyjde.A když jsi zjistila že jsi těhu tak jak jsi ho brala dál?

ankava
14. aug 2010

@gejbule1 já byla na IVF, takže hned po transferu jsem brala 2-2-2 až do 14. týden a k tomu jeden prednison.

gejbule1
14. aug 2010

To mě napsala jen ten jeden i pak dál.A jak jsi ho brala?Já nevím jestli mám polykat nebo zavádět.

ankava
14. aug 2010

když jsem nebyla těhu, tak jsem ho polykala, ale byla jsem po něm asi hodinu šíleně ospalá a když jsem pak byla těhu, tak jsem ho zaváděla, protože prý je to účinější a taky jsem pak začala zvracet, takže bych ho stejně jinak nemohla.

gejbule1
14. aug 2010

@ankava A jak se teď cítíš?Kolik jsi přibrala?

ankava
14. aug 2010

no dneska je mi zrovna trochu šoufl, takže se válím na kanapi a nic moc nedělám, ale jinak je mi fajn. Zatím jsem přibrala jenom něco mezi 4-5 kg, takže jsem pořád mobilní. Dneska jsem začala šestý měsíc. Tak doufám, že to takhle dobře půjde dál. Jediný, že mě bolí v noci kyčle a nejsem zvyklá spát na boku, takže jsem pořád vzhůru a taky jsem začala chodit v noci na záchod, ale to k tomu patří. Takže chodím po kamarádkách, po obchodech a celkem si to užívám 🙂 Taky se malá hodně hýbe přes den, tak si užívám i těch pohybů 🙂
Asi to je poslední měsíc klidu , pak nejspíš už pořádně naberu a taky budu muset začít něco chystat, no a navíc máme rozkopanej byt, takže to bude perný podzim, abych vůbec měla kam malé uložit věci 🙂

gejbule1
14. aug 2010

@ankava To je krásný 🙂 Přímo ukázkové těhotenství.Tak málo jsi přibrala to je super.To spaní jsem měla taky.Už jsi doma nebo pracuješ?
Já byla vždycky jak vzducholoď.Teď jsem si řekla že budu hubnout protože jsem po porodu všechno krásně zhubla/18kg/ ale za rok jsem zase 3kg nabrala a vš je mi těsné a to nesnáším.Manža říká jestli to má cenu když za chcíli budu těhotná a zase přiberu 🙂 .
Tak si to pořádně užívej.Pohyby jsou prima já malou vždycky budila když se dýl nehýbala.
🙂 🙂

ankava
14. aug 2010

a jak si jí budila? tohle se mi zatím nějak nedaří, to fakt nevím, jak na to.
Mě je to celkem jedno, jestli naberu nebo ne, hlavně, aby byla malá v pohodě. Já jsem od začátku doma a jsem za to ráda, protože ty nervy v práci by mi za těch pár peněz navíc nestálo 🙂
já jsem vždycky váhu dost řešila, ale když jsem začala pořádně jíst a kašlat na to, kolik vážím, tak se mi najednou váha ustálila a teď taky jím docela dost, ale netláskám se a jde to nahoru celkem postupně. Myslím, ale že se na těch 12-14 kg určitě dostanu 🙂

gejbule1
14. aug 2010

@ankava Taky jsem to tak měla.Když jsem hlídala co jím tak jsem přibírala šíleně a teď jím všechno a přibírám pomaleji.Ale u mě je to hodně sladkým tak se není čemu divit.
Já si lehla na záda a šťouchala jsem do ní až se zavrtěla 😀 .Chudinka neměla chvilku klid.Když jsem byla v pozdějším těhotenství tak to nebylo potřeba už jsem jí cítila i přes den.Tohle jsem dělala hlavně zezačátku.
To je dobře že jsi doma alespoň máš klid a čas si nakoupit a tak 🙂 .

ankava
14. aug 2010

jo to jo, pěkně jsem zlenivěla, co jsem dřív stihla i při práci, tak dneska stěží stihnu za celej den, ale co, alespoň jednou za život si dáchnu... za chvíli zase začne kalup. tak proč ne. Co Lucinka, jak ti roste?? Je zdravá??

gejbule1
14. aug 2010

Teď jsou právě venku tak tu u tebe v klidu vařím 🙂 Ale to se zase tak často nestává.Je to mamiňák a beze mne ani ránu tak si ji alespoň pěkně užiju.Teď máme období vzteku a svojí hlavinky takže ji nic nevysvětlíš a pořád je podle ní všechno špatně.Taky všude binec protože pořád sama sama.Ale je to miláček.Nemít jí a mít už 7potratů tak jsem už asi v blázinci 😒 .
Jen si užívej že se můžeš válet a odpočívat za chvilinku ti to skončí 🙂 .Pak nebudeš vědět co dřív 🙂 .
Tak už jsou doma asi jsem to zakřikla 😀 !

ankava
14. aug 2010

já jdu taky vařit, měj se krásně a užívej Lucinky 🙂 🙂

pet.s
14. aug 2010

Díky holky za slova podpory. Je to přesně tak jak píšete. O všem jsem věděla a s tím jsem do toho šla. V našem věku už neřešíme jestli spolu budeme nebo od sebe půjdeme,ale jak vedle sebe přežijeme ve zdraví. 😀 prostě to jde, jde a pak to zaskřípe.Já to v sobě musím rozdýchat, protože můj muž je děsný flegmatik a kliďas. Ještě dopoledne jsem plánovala jak mu vynadám a všechno vyříkám. A pak jsem poslouchala rozhovor se Stašovou a ta přesně mluvila o tom rýpání do chlapů. Tak jsem ji dala za pravdu, vzdychla si a začala být příjemná.
Dopoledne jsme courali po krámech, koupili žaluzie a plno věcí do bytu. Přemluvila jsem tátu na video chůvičky. Už je máme doma. 😀Ještě jsem chvíli stála u robota a váhala jsem. Asi si na něj přidám a přemluvím,aby mi ho koupil. 😀 odpol jsme byli chvíli v lese a za našima na chatě.
@ankava a o kolik jsi měla staršího muže?

awalancha3
15. aug 2010

gejbi.......................mam sa relativne dobre.............. len tento tyzden som zacala opuchat, nic strasne, ale uz to citim a aj prsten som si dala radsej dolu......... a priberam, za 6 mesiac som pribrala 4 kila.... celkovo doteraz 8 kg...ale citim, ze nejhorsie ma este len caka tieto 3 mesiace.......... Malinka kope, stale sa mrvi, aj pol dna.... niekedy sa az bojim ci jej nieco nechyba alebo sa v tom bruchu nenudi..... 😉 bojim sa preeklampsie..... predsa len mam vek, vyssi tlak, bielkoviny v moci tak na pol krizika a striehnem na opuchy.....kazdy den , ktory prezijem v zdravi si vazim..... som cerstvo v 26 tt, teda az za tyzden pojdem do 7 mesiaca............a tak sa snazim byt v pohode ako sa len da, nech len to tehu vydrzi co najdlhie....... nech aj priberiem kolko chcem- aj ked to je dvojsecna zbran, lebo priberanim sa zvysuje aj tlak.......... a som zrazu taka nepohyblivejsia, brucho sa mi zvacsilo, uz som ako slon, a to este plne tri mesiace su predo mnou..... no neviem, neviem, co nevybavim, neupracem a nezozeniem pocas septembra- to uz nebudem posledne dva mesiace vladat riesit.................
...a mam taky zvlastny pocit....... ze sineviem predstavit, ze sa naozaj narodi maly cloviecik, mam pocit ako keby som mala byt tehotna navzdy.............ako keby bolo ruhanie chciet este viac nez byt tehotna, aj samotne tehotenstvo je pre mna ohromny zazrak...no ale 😒 nejako to kopkajuce stvorenie asi bude musiet zo mna von.....

ankava
15. aug 2010

@pet.s my byli od sebe od 12 let. Zkraje ten rozdíl nebyl vůbec znatelnej, ale pak se to strašně začalo prohlubovat.
Táta je se svou ženou o pětadvacet. Takže já jsem proti němu břídil. Paradoxem je, že když jsem tátovi řekla, že chodím s takhle starým chlapem, tak se mohl pomilnout, že jsem se zbláznila, že je starej,rozvedenej atd.... a on mě asi tři roky poté dost překonal 😀
Stejně si myslím, že ve vztahu není ten věk až tak důležitý, jen se to někdy nepovede a věk tomu může jenom trochu přihrát.

evapavla
15. aug 2010

ahojte babulky, vitaj jana444, tak som si to tu poprečitovala, tehulky hlavne klud, velmi sa s vami teším ako vám to dobre pokračuje 🙂 🙂 🙂 , je tu niektorá,ktorá má partnera toho istého skoro 20 rokov ako ja? 😉 a mladšieho skoro o 2 roky ako ja? 😉 , my smeboli študetská láska s rýchlym spádom otehotnenia, svatby....., tak to spolu válčime od vysokej školy, nie že by to nebola ponorka 😎 , niekedy by som ho utopila v lyžičke vody, ale potom si to už zas bez neho neviem predstaviť, aj preto som chcela, teda chcem bábo, deti velké, dom postavený...........čo budem teraz čakať vnúčatá???? my sme to svojim rodičom síce vyviedli, našťastie moja 18 má iné predstavy o mladosti ako mať rýchlo deti, dokonca ona je jedna z mála, ktorá chce aby som bábo ešte mala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre