Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
28. mar 2010

minka,anka kdy budete testovat?

jesterka001
28. mar 2010

Holky, tak já nevím. Jsem 33DC (normálně mám 28) a mrcha pořád nikde. Břicho mě bolí jako bych jí měla dostat - už několik dní. Dneska odpo jsem nevydržel a udělala si mamatest. Po 10 minutách vůbec nic, až asi za 30 minut se tam objevil úplný náznak ducha. Ale fakt nepatrný, je vidět jenom pod světlem a vlastně si nejsem jista, zda si ho tam jenom nevymýšlím. Já fakt nevím. Snažíme se skoro 4 roky, ale úspěšnost za tu dobu nula. Je to divný, nechce se mi tomu moc věřit. Když jsem byla 10DC na ultrazvuku, tak mi řek doktor, že tam mám čtyři vajíčka, ale že jsou malé. Holky, já nedokážu myslet na nic jinýho, ta nejistota je děsná. Každých 10 mint se jdu znovu podívat na ten test, jako by ta čárka mohla ztmavnout nebo co, Ach jo.

jesterka001
28. mar 2010

Tehle měsíc jsem navíc brala antibiotika na chlamýdie, což je třeba průser,já nevím. A profukovali mi vaječníky.

pajinka111
28. mar 2010

jesterka-no nezbívá než ještě chvilku vydržet,ale chápu tělta nejistota je šílená..říká se že po profouknutí vejcovodů se líp otěhotní,že je to jak pohnojený 🙂 ..na druhou stranu máš pravdu s těma antibiotikama-to by byl vážně průser,se divím že ti doktor neřekl,že se nemáte nějakou dobu snažit,sestra i kámoška brali antibiotika,sestře doporučil dr.interupci,raději šla,brala hodně silné,kamáradka nešla a má postiženého chlapečka,teda né moc,není to na něm moc vidět,ale je hodně pomalejší..ale taky další kámoška brala dokonce 2x po sobě antibiotika a má zdravou dceru..ani jedna se o dítě nijak nesnažila,nebo alespon to říkaly,že to bylo neplánované
já když brala antibiotika,tak mi dr.přímo zakázal snažení ještě i několik týdnů po dobrání..

zkousim
28. mar 2010

těhulky :
marja......................43 let................................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets.........................40 let...............................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
..........................................................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka.......................40 let...............................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
awalancha3...........39 let...............................19.3.našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu

Snažilky:
capenka..................39 let...........? DC .........12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka...................40 let...........? DC..........2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik..................41 let............? DC..........5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule...................40 let............? DC..........celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.....................38 let..........33 DC..........5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz................40 rokov.....34 DC..........5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia......................44 rokov......25 DC.........SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab...................39 let...........23 DC.........5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111............38 let...........23 DC........ anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka.........42 let............21DC..........SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina.......................43 let..............? DC..........děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
iva..........................39 let...............? DC.........snaženie prirodzene
moncicic...............40 let..............? DC.........30.marca konzultace GYN FIVU

Umělkyně:
ankava..................39 let............ ? DC..........2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme, 26.3.10 ET 2 embryjka
minka....................43 let..............? DC..........23.1.OPU,28.1.ET
gabikri...................38 let..............? DC..........1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
jesterka.................39 let...........32 DC...........čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2......................40 let..............? DC..........2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha................42 let..............? DC..........5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka.................38 let...........14 DC...........2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus
zkousim...............39 let........... 11 DC.......... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ - malý folikul,stimalace přerušena
marrad................ 38 rokov........? DC............1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, ziadost 03/2010, 05/2010..IVF ...................................................bude....doufám....

Maminky:
11hanula.............44 let .. 😲 .........................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa......................40 let .. 😲 .........................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.....................40 let .. 😲 ....................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

zkousim
28. mar 2010

ahoj...tak já tady dělám hodinu tabulku, aby byla DC pod sebou, jména atd. a ono je to stejně rozházené 😠 .Tak koukněte, snad jsem to nepokazila.

Ankávičko, strašně ti držím palečky a klidn tě pustím před sebe

😉 , ať se to alespoň tobě vydaří. Pak mi budeš dávat rady, ju 🙂 .

Minka tobě taky moc přeji, aby to to vyšlo...budu na všechny myslet 😉

ankava
28. mar 2010

zkouším, ahoj, doufám, že jsi se přes víkend rozmyslela a nevzdáš to, určitě se hned objednej do Caru, ať se domluvíte, co bude dál..
určitě to není ztracené, ještě mě doženeš 🙂 🙂
já jsem celý víkend fakt polehávala, četla a koukala na bednu, pořád mě jakoby pobolívá vaječník.
strašně bych ten čas chtěla posunout, testovat mám až 12.4. to je strašná doba, jenže já to vydržím, protože jsem srab a bojím se neúspěchu.
Dneska mě trochu chytla depka, jestli se ty bobulky u mě vůbec ještě vyvíjejí, že se budu válet doma jen tak, ale pak jsem to zahnala a doufám, že jo,
párkrát za den malinko cítím prsa, tak to se snad musí něco dít 🙂

ankava
28. mar 2010

gabriki, pokud vím, když máš víc embryjek, tak je nechají déle, až 5 dní a pak vyberou ta nejlepší, ale když máš jenom dvě, jako třeba já, tak je dávají už po těch 48 hodinách - není z čeho vybírat.
Za prodlouženou kultivaci musíš extra zaplatit.
Někdě jsem četla, že v děloze je embryjkům lépe něž ve zkumavce, ale zase když je možnost toho výběru, tak je ta prodloužená samozřejmě lepší. Takže stejně musíš doufat, že to co ti vrátí je to správný 🙂
já taky doufám, že když jsem měla jenom dvě, tak kvalita zvítězí nad kvantitou 🙂 🙂 🙂

gabikri
28. mar 2010

ankava . dík za vysvětlení 😉

gabikri
28. mar 2010

ještěrka : držím palce, ať duch sílí 😵 😵 😵

gejbule1
28. mar 2010

jesterka taky moc držím palce ale na druhou stranu já jsem měla před měsícem to samé a pak jsem to normálně dostala.píšu to jen proto aby jsi nebyla moc zklamaná.Já byla.Zkus si udělat jiný testík.Mě se čárka udělala až po prošlé době ☹ .

jesterka001
28. mar 2010

Díky moc za reakce, holky. Já se ptala v CARu jestli se máme tenhle měsíc snažit, když mám ty antibiotka a dr řekl, že jo, že je to v pohodě, tak nevím. Já na snažení tenhle měsíc vůbec nemyslela, když mám jít v červnu na IVF.No nic, ráno zkusím další testík.
Moc Vám všem držím palečky, at vám to vyjde 🙂

pajinka111
28. mar 2010

jesterka-možná sou to jen nějaká slabá anitibiotika, v Caru musí vědět dobře co dělají,určitě by nic neohrozili a právě že si asi na to nemyslela,tak se to zrovna povedlo..uvidíš jestli bude čárečka sílit..držím pěstičky.. 😉

pet.s
29. mar 2010

Ahojky holčičky, tak dneska vás koukám budím. No posunuli mi čas a nikdo to mému tělu neřekl. Jdu vyšťouchat hady do školy a práce a uklízet po víkendu. Paní na úklid je nemocná. 😒 Chjo.

pajka00
29. mar 2010

Ahoj holky....tak ještěrko moc držím palce, aby se čárka objevila i na dalším testu a Minka-ty se drž, ať se mimís zakuklí a zůstane!!!Moc bych ti to přála.)
Já jdu dnes konečně k Dr.na UTZ a pro průkazku🙂Tak už budu oficiálně těhu🙂

pajinka111
29. mar 2010

marja......................43 let................................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets.........................40 let...............................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
..........................................................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka.......................40 let...............................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
awalancha3...........39 let...............................19.3.našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu

Snažilky:
capenka..................39 let...........? DC .........12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka...................40 let...........? DC..........2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik..................41 let............? DC..........5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule...................40 let............? DC..........celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
gabikasz................40 rokov.....35 DC..........5potratov,beriem hormony a snažíme sa
aja 37.....................38 let..........34 DC..........5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
biblia......................44 rokov......26 DC.........SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab...................39 let...........24 DC.........5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111............38 let...........23 DC........ anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka.........42 let............22DC..........SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina.......................43 let..............? DC..........děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
iva..........................39 let...............? DC.........snaženie prirodzene
moncicic...............40 let..............? DC.........30.marca konzultace GYN FIVU

Umělkyně:
ankava..................39 let............ ? DC..........2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme, 26.3.10 ET 2 embryjka
minka....................43 let..............? DC..........23.1.OPU,28.1.ET
gabikri...................38 let..............? DC..........1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
jesterka.................39 let...........33 DC...........čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2......................40 let..............? DC..........2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha................42 let..............? DC..........5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka.................38 let...........15 DC...........2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus
zkousim...............39 let........... 12 DC.......... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ - malý folikul,stimalace přerušena
marrad................ 38 rokov........? DC............1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, ziadost 03/2010, 05/2010..IVF ...................................................bude....doufám....

Maminky:
11hanula.............44 let .. .........................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa......................40 let .. .........................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.....................40 let .. ....................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

minka051
29. mar 2010

marja......................43 let................................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets.........................40 let...............................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
..........................................................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka.......................40 let...............................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
awalancha3...........39 let...............................19.3.našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu

Snažilky:
capenka..................39 let...........? DC .........12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka...................40 let...........? DC..........2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik..................41 let............? DC..........5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule...................40 let............? DC..........celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
gabikasz................40 rokov.....35 DC..........5potratov,beriem hormony a snažíme sa
aja 37.....................38 let..........34 DC..........5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
biblia......................44 rokov......26 DC.........SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab...................39 let...........24 DC.........5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111............38 let...........23 DC........ anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka.........42 let............22DC..........SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina.......................43 let..............? DC..........děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
iva..........................39 let...............? DC.........snaženie prirodzene
moncicic...............40 let..............? DC.........30.marca konzultace GYN FIVU

Umělkyně:
ankava..................39 let............ ? DC..........2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme, 26.3.10 ET 2 embryjka
minka....................43 let..............? DC..........23.1.OPU,28.1.ET, 26.3. KET
gabikri...................38 let..............? DC..........1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
jesterka.................39 let...........33 DC...........čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2......................40 let..............? DC..........2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha................42 let..............? DC..........5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka.................38 let...........15 DC...........2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus
zkousim...............39 let........... 12 DC.......... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ - malý folikul,stimalace přerušena
marrad................ 38 rokov........? DC............1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, ziadost 03/2010, 05/2010..IVF ...................................................bude....doufám....

Maminky:
11hanula.............44 let .. .........................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa......................40 let .. .........................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.....................40 let .. ....................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

<< Novšie

minka051
29. mar 2010

ahojte doplnila som si údaje do tabulky.
pajka tak príjemnú kontrolu 🙂

gejbule tak testovať chcem skúsiť štvrtok to si idem dať ukončiť PN lebo potom sú aj tak sviatky a doma som až do 6.4.
o budem 6 deň po KET síce je to skoro ale ako som sa minule bála tak teraz skúsim. ved osud aj tak nezmením.

awalancha3
29. mar 2010

o 12.15 idem na UZV............ bojim bojim......... 😕

awalancha3
29. mar 2010

jesterka.............. aj ta najsilnejsia ciarka zacina slabunkym duchom............... 😉

minka051
29. mar 2010

awalancha neboj všetko bude OK držím silno palce 🙂 🙂

ankava
29. mar 2010

awa, bude to dobrý, věř tomu 🙂

minka, my byly na ET stejně, ty máš jen trochu starší miminko 🙂 já měla jen 48 hodinový, opravu chceš testovat už tento pátek?
mě řekli až 12.4, ale řekla jsem si, že vydržím do 10.4, protože to bych to měla normálně dostat, a když ne, tak by to mohlo vyjít.
V práci jsem řekla, že budu doma 14 dní. Dneska jsem poslala neschopenku, takže se rozjela šuškanda, stejně je každému jasné, proč jsem doma, ale mě stačí, že to nevěděli až dodnes, že jsem se vyhnula těm otázkám a soucitným řečem...
Teď už si můžou myslet,co chtějí.
minka, máš nějaký pocity? já malilinko cítím prsa, ale taky to může být jen tím, že se válim a víc se pozoruju.
Nejhorší je, že nejde poznat, jestli ještě pořád je naděje nebo už je to pryč....
ach jo, to bude dlouhých 14 dní

gejbule1
29. mar 2010

drby v práci znám.jsou šílený.Vykašly se na to stejně s tím nic neuděláš.Hlavně aby to klaplo.
awal bude to OK 🙂

minka051
29. mar 2010

ankava No prsia začínam cítiť dnes už aj ja. A inak čo sa týka práce a PN tak u nás nikto nevie dôvod PN vlastne som povedala že mám problém z krížami že ma seklo, lebo nechcem dpredu nič hovoriť lebo už si viem predstaviť tie reči.Tak je lepšie nech nič nevedia a poviem až ked to bude isté. ja by som mala dostať menzes 6.4 no pevne verím že už nedostanem. Veru bude to dlhé čakanie ale hlavne nech sa dočkáme dobrej správičky.

ankava
29. mar 2010

minka, já si musela neschopenku vzít, protože mi to padá do uzávěrky a to musí každý být v práci, jak se říká: omluvou není ani smrt, takže mi nic jiného nezbylo.
Oni stejně všichni vědí, že se bezúspěšně snažíme. Myslím, že mi mimčo i přejí, ale nejhorší jsou ty soucitné kecy, které přicházejí po neúspěchu, tak toho jsem se chtěla vyvarovat.
Teď už jsem doma a v pohodě a když to nevyjde, tak se vrátím a nemusím o tom mluvit.
Ani jsem to neřekla mámě, protože ta by byla strašně zklamaná, tak jí toho chci ušetřit. No a když to vyjde,tak o to to bude větší radost.
Minka, musíme to dokázat 🙂

pajka00
29. mar 2010

Holky, držím vám moc palce, ať to vyjde!!🙂 Já jsem to v práci taky neřekla, neschopenku jsem teda neměla, jen jsem si vzala 2 dny volno po transféru a hotovo...Ale je to podle práce a pokud bych dělala cokoli náročného, hned bych zůstala doma. Stejně jim to bylo podezřelé, že pořád někam jezdím, ale nikdo se na nic neptal...takže ani neví, že jsme byli na IVF.
Já už budu končit-jedu k Dr., tak jsem zvědavá na výsledek🙂
Zatím se tu opatrujte, vy hezky polehávejte, ať se mimísi uchytí a zítra pa.

pet.s
29. mar 2010

ankava a minka...holky já testila od 3 dne po ET 😀 😀 😀 ale testík byl bílý do 6 dne po ET.Pátý den byl duch. Mně to nedalo.ani mi ty bílé testíky nevadily.Uklidňovala jsem se tím, že je ještě brzy, tak co chci 😀 😀
holčičky já vám tak držím palce.
Nás ve čtvrtek čeká NT screening. Moc se bojím. Možná to jsou poslední chvíle s mým miminkem. Chjo,Chjo.Když jsme na NT jela minule, tak jsem jela do Prahy jako těhule a z Prahy druhý den zase prázdná. Už to nechci znovu prožít. 😢
Zítra jedu na diabetologii do Motola.

awalancha3
29. mar 2010

som tu.. intrauterinna gravidita potvrdena na UZV, ma to 1 cm a zodpoveda to tomu tyzdnu v ktorom som- t.j. 6TT...... 19 aprila mam prist a vypise mi tehuknizku... na uzv som videla taku dutinku ciernu..........

ankava
29. mar 2010

pet.s ty jsi hrdinka, já bych na to neměla nervy. Kdoví, kdy já se k tomu testu dohrabu, nejspíš si budu chtít tu naději uchovat až do poslední chvíle

Neboj, tvoje mimi bude v pohodě, to něco tam nahoře není takovej hajzl, aby ti to udělat dvakrát... neboj, holka.... 🙂 🙂 🙂 🙂

pajka00
29. mar 2010

Awa tak gratuluju🙂 a příště už bude i srdíčko🙂
Pets.budu na tebe moc myslet-mě to čeká příští týden a dokážu si představit, jaké máš nervy....takže tfuj tfuj tfuj, ale víš, že máš od kartářky, že to bude OK, tak tomu věř🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre