Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

evapavla
20. okt 2010

@hadonoshka , teda ty máš zážitky 😖 , to čo sa ti stalo ráno je myslíš na betón?

hadonoshka
20. okt 2010

@evapavla jasně, lítám do sprchy a divím se, že ze mně ještě jdou další kusy, při té velikosti dělohy co psal dr toho snad ani tolik být nemůže, tohle je konečná to je jasný, pokud to není ještě někde ve vejcovodu ale to snad doufám ne.

evapavla
20. okt 2010

@hadonoshka , a tú krv na hcg si si dala zobrať?

gejbule1
20. okt 2010

Dnes jsem si četla článek v Rytmu života jak je strašně ojedinělý/jen( 20%)otěhotnět po 40cítce.Po přečtení toho článku jsem si připadala že se snažím o nemožné. ☹Pak jsem si přečetla vaše příspěvky a je mi mnohem líp.A není to vůbec tak nemožné jak tam píšou.
@hadonoshka ta teorie o špatných vajíčkách mě už nějakou dobu drží taky.Myslíš že mezi těma špatnýma se dočkáme toho zdravého a silného?Já si taky myslím že ty moje potraty s tím souvisí.

teckovanaorchidej
20. okt 2010

ahoj holky, tady to žije, ani všechno nedočtu...
gejbule - nečti Rytmus života, ale kup si Leo nebo Penthaus 😀 😀 nebo jak se to jmenuje a takový informace pust z hlavy 😀 😀 😀
hadonosko, ty jsi teda éro, chudák awal a ostatní před porodem, takhle naturalisticky je motivovat 😀 😀 😀 😀 tím porodem , já mám císaře jistýho, tudíž mě to nechávaá v klidu a ještě kdoví co bude. Ale klobouk dolů, jsi rozená bojovnice a nevzdáváš se, to je fajn.
holky, začaly mi padat vlasy, docela hodně, máte někdo zkušenost?

hadonoshka
20. okt 2010

@gejbule1 já myslím s těma vajíčkama že je to tak, prostě jak se s věkem zvyšuje riziko vad, tak je prostě větší šance potrácet ale to je dobře, protože lepší než pak zjistit že to není v pořádku a chodit po NT na potrat.

Jsem si vzpomněla jak tu některá psala že si připadá jako vynesená slepice no to se vždycky chechtám jak si na to vzpomenu. Si totiž připadám stejně 😀 😀 😀
Ale počkáme si na to zdravý vajko, holt při umělku jim to tam pěkně proberou, u nás to holt probírá příroda, jen doufám, že se toho zdravýho vajka dožiju 😀 Ale fakt mně potěšil ten doktor v nemocnici, který říkal že tam chodí rodit i mnohem starší ženy no tak to je paráda.

@teckovanaorchidej jó orchidejko, pravda je někdy krutá 😀 já jsem to taky nečekala tak hnusný a to jsem byla připravená na všechno.
Jinak s těma vlasama to bude málo vitamínů nebo hormony. Zeptala bych se dr co na to.

evapavla
20. okt 2010

ešte posledná moja rekcia dnes.....o chvíľu idem na pohreb, tete, mala 88, veľmi som ju ľúbila......pre tie čo dnes majú blbú náladičku , nevidíte že dnes je magický dátum 20.10.2010, deň splnených prianí, gejbule, neboj sa, to príde, no a čo tak máme 40 + 🙂

pet.s
20. okt 2010

@mnamko ale podstoupila bys všechno, protože každé další vyšetření je krok na cestě k cíli. 😉

mnamko
20. okt 2010

@pet.s neviem,nezaoberali sme sa stým.
hadonoska no ja by som sa pokakala keby niečo takéto zo mňa vyleze určite by som už bola v nemocke,

hadonoshka
20. okt 2010

@mnamko v prosinci to bylo horší, to jsem byla 8+3 a bylo to taky ve sprše, ale mnohem větší kusy. Asi nebudu mít ráda tenhle sprcháč. No probíhají samočistící procesy, takže jsem v poklidu.

@evapavla tak právě jsem si něco přála, ale neřeknu co 😀
Já tomuhle věřím, dvě z mých dětí jsou z takových přání 🙂

hadonoshka
20. okt 2010

@evapavla ještě jsem ti chtěla napsat že je mi moc líto tvé tety, alespoň že se dožila pěkného věku a je mi jasné, co si budeš přát dneska ty. Přeji ti aby se ti to splnilo 🙂

janettka
20. okt 2010

jejda holky tak to abych se hluboce zamyslela co chci já....haha,to by jeden neuhodl.Jinak jak píšete,že je to magické datum tak nevím,ale kolem mě všechny ženské nadávají,že jsou podrážděné,vzteklé a podobně.Volala jsem na stavební,že jiná paní na úřadě vyhodila manžela s kolaudačním rozhodnutím ať si tam dá potvrdit nabytí právní moci(přitom v zadu je napsané,že se nejde odvolat a je to hned pravomocné)...ta se tak rozohnila,začala nadávat co tam sedí za krávu a ať ju nes+...a podobně,nakonec to ukončila,že ji zavolá...za chvíli mi volala zase,že se omlouvá,ale že dneska nemá den,že ji všechno prudí,že i manžel sotva se na něj ráno podívala....já ji říkám,že mám to samé,tak jsme se zasmály,že se teda nemusí omlouvat,že je to asi ve vzduchu...pak došla klientka a to samé v bledě modrém...tak tolik magické datum u mě.

gejbule1
20. okt 2010

@teckovanaorchidej super nápad 😀 😀 😀 .Díky!
Ještě že vás mám🙂 😀

hadonoshka
20. okt 2010

Tak jsem volala, hcg 57,9 takže prd, no alespoň mám konečně srovnání laborka versus test.

gabinkaa
20. okt 2010

@baculiatko40 ahojček, veľmi držím palčeky, aby vznikli krásne silné embryjká, ja som dnes začala so stimulkou 2 DC, takže začínam druhý krát 🙂

lilien33
20. okt 2010

@hadonoshka Taky sem si přála něco.Pevně věřím že se mě to splním.Dnes je opravdu krásný
magicky datum. 🙂
@janettka Taky sme se s manži dnes odrána chytly ale já sem zas podrážděná těma hormonama. 😖
Jo a stím vypadáváním vlasu mam skušenosti.Je to hormonama co se dějí v těhu.Mě vypadávají taky vlasy.
Tet už oněco mín ale vypadávaj.A já to mám ještě taky stoho že si je barvím každý druhý měsíc. 😉
@gejbule1 já když sem potratila třikrát za sebou.Tak mě v nemocnici taky řekly že už mám stará vajíčka.
A to mě bylo při posledním potratu 38.
Tak prý je dobře že sem vždy potratila do 8týdne.Že si to ta příroda tak zařídila.Tak tet pevně věřím,že se už
na mě usmálo štěstí.Ještě přežít genetíku 25.10.v pondělí.v Brně.Sem čím dál tím víc nervoznější.
Ale doufám,že to bude vše ok.

janettka
20. okt 2010

@lilien33 určitě se usmálo,neboj!!!Držím pěstičky.Já jsem dostala i orchidej,prý to potřebuju aby nebylo doma dusno 😉 někdy se hromovat vyplatí.

janettka
20. okt 2010

@hadonoshka no ale jak vidíš tak hcg jsi zvednuté měla,tak to těhu bylo...a dobře,že oděšlo samo,nemusíš čekat 3měsíce na nastartování těla.
gejbul co ty?Jak pokračuješ???

gejbule1
20. okt 2010

@lilien33 Jasně že bude vše v pořádku.Musí.Už máš smůlu vybranou 🙂 .
Otěhotněla jsi přirozeně?
@janettka já čekám na MS tak snad se ji nedočkám 🙂 .Ale už mě od včera bolí břicho takže...... ☹ .A co vy?Už to máme 3 měsíce to to docela uteklo co?

lilien33
20. okt 2010

@janettka děkuji ti.Pevně věřím že se konečně to štěstíčko usmálo. 🙂
Jojo někdy se opravdu hromovat vyplatí .Ten muj nanži okolo mě chodí
pomalu po špičkách.Povídá že to musí semnou ještě těch pár měsícu vydržet než se nám mimi narodí. 😀
Je to muj miláček.Co ten semnou zkusí.Povídá holt hormony sou hormony. 😝
@gejbule1 To doufám,že jo.Pevně věřím.Ano vždy otěhotním přirozenou cestou.
Větčinou hned.Tentokrát sme si museli ale počkat 8měsícu.a musíme to dotáhnout
dokonce.Už sme snad stoho nejhoršího venku.Už jen to že už sem v 16 týdnu je ůspěch. 😉
Zatím je vše ok.Ale děkuji moc za podporu.Sem ráda že si mužu sváma všema dopisovat.
Moc mě to pomáhá a uklidnuje.Ste moc fajn.Dík dík.
A moc ti přeju aby se ti zadařilo už tento měsíc.Mě taky bolelo břicho snad 3měsíce.Jako bych měla dostat mrchu a nic.
Akorát sem špinila.Ale to sem měla vždy u každého těhu zezačátku.

gejbule1
20. okt 2010

@lilien33 Já zase když jsem zašpinila tak to vždycky blbě dopadlo.
Koukám že máš termín jako moje prostřední dcera 🙂 .To je hezký 😀

hadonoshka
20. okt 2010

@janettka pohnojeno máme, teď ještě aby taťku zas nepřešla chuť 🙂

jinak jak jsem lovila na netu tak jsem našla zajímavou odpověď ohledně hcg, to bychom si měly vzít k srdci my, které testujeme tak brzy http://www.porodnice.cz/node/52368

lilien33
20. okt 2010

@gejbule1 Jejda teda jo.Ty budeš už babičkou?Taková mladá vit? 😎
Ale ještě určitě jedno dětátko by to chtělo.Abyste si s dcerou navzájem pomáhaly.
A kolik roku je tví dcerce?Určitě je taky mladinká.
To by taky nebylo špatny.Byla by to paráda.Moc bych ti přála aby se zadařilo. 😉
@hadonoshka.neboj nepřejde uvidíš.Sexík si nenechá ujít. 😵

gejbule1
20. okt 2010

@lilien33 jééééééééé to nééééé 😀 😀 .Babičkou ještě nééééééé.Blbě jsem to napsala 😠 .Jen že se ti miminko má narodit jako se narodila moje prostřední dcera 😀 😀 😀 .

jitulka01
20. okt 2010

@baculiatko40 Ahojky, takže ja to mám trošku iné, ale ide podľa toho čo píšeš o krátky protokol, len s tým rozdielom, že ja som začala od prvého dňa menštruácie s podávaním decapeptylu a od druhého dňa som pridávala 225 jednotiek puregonu alebo gonalu. Po prvej kontrole mi to znížili na 150 jednotiek. Zajtra nás čaká druhá kontrola, tak uvidíme ako sa to vyvíja. No a začiatkom budúceho týždňa by malo dôjsť k odberu vajíčok. A čo Ty? Ako sa to vyvíja, kedy idete na tansfer? A užívaš po tom ešte nejaké lieky ako napr. utrogestan?

jitulka01
20. okt 2010

@pet.s ďakujem za privítanie. Môžem vedieť, z ktorej časti Čiech pochádzaš. Vieš ja mám k Vám dosť blízko, tatino pochádza z Uherského Hradiště, a okrem toho mi na Morave žije veľká časť rodiny. A aj môj starší syn sa narodil v Ivančiciach. Takže korene u Vás sú dosť hlboké.....

baculiatko40
20. okt 2010

@gabinkaa Dakujem 🙂 a tiez silno drzim palce. Mas deticky?
@jitulka01 dakujem zatial dobre, vcera som cely den oddychovala, snazim sa pit vela vela tekutin, lebo pri 2. odbere som na to pozabudla a mala som velke problemy, asi tri dni priznaky hyperstimulacie, bola som nafuknuta ako balon, nemohla som byt horizontalne, nevedela som dychat, spala som posediacky, moja brusna dutina zadrziavala nejake tekutiny.... sorry tym Ta nechcem strasit, len urcite vela pi. Pred chvilou mi volali z kliniky, ze mam 4 oplodnene vajicka z piatich, tak zatial dobry zaciatok a budu mi volat kazdy den ako sa vyvijaju a v pondelok 25.10. mam transfer jedneho embrya. Mne automaticky robia predlzenu kultivaciu. Ja som mala Puregon 275 IU az posledny den to znizili na 100 IU, k tomu sa pridal na 5DC Orgalutran (8x) a spustac ovulacie bol Ovidrel, vsetko som si pichala sama, ja co sa bojim ihiel a pri odberoch krvi odpadavam 😀 😀. Dnes vecer zacinam zavadzat Crinone gel, my tu nemame Utrogestan. Aj to len na 15 dni, potom uz nic. Samozrejme som stale na tehotenskych multivitaminoch s 500mcg kyseliny listovej, na radu lekara som musela pridat navyse zelezo a definitivne vitamin D, jeho nedostatkom trpi vacsina obyvatelstva, lebo travi vacsiu cast dna pod strechou. Daj vediet ako pokracujes...

lilien33
21. okt 2010

@gejbule1ježíši to se moc omlouvám,že sem málem stebe udělala babičku. 😀
Já si hned myslela ,že to nemuže bít pravda.I když moje spolužačka ze základky se stala babi už 37letech. 🙂
Ale je spousta času vit?Ježda mane tak tohle sem teda popletla. ☹

janettka
21. okt 2010

@lilien33 babičkou budu já haha , možná tě to popletlo když jsem tu psala o dceři...má to už za pár,1.12....a měla mít sourozence jen o měsíc a půl mladšího než její dítko.
Jo gejbi už to jsou 3 měsíce, v pátek...smutné výročí.
@hadonoshka neznám chlapa,kterého by přešla chuť na sex...teda znám chlapa,který to moc nemusí,ale ten nemá co ztratit,ten ji nenašel...chudák kamarádka 😀 vždycky\ je z toho na palici

gabinkaa
21. okt 2010

@baculiatko40 ďakujem pekne, nie nemám detičky a veľmi túžim aby sa to podarilo? Ty máš detičky? do ktorého centra chodíš? ja som si kúpila ešte pregnium, to je kyselina listová, horčík, jód a rôzne čajíky, Ty sa máš ako? koľko embryok budú vkladať?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre