Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

awalancha3
20. sep 2010

jo jo jo....ja viem, ved ja som stastna............ len tak trosicku si vylievam tie dvoje bolesticky na tomto fore.........

ankava................. ano uz som bola, vsetko je v absolutnom poriadku, v 30 tt mala mala 1500 g, pohyby v poriadku, prietoky tiež, je pekne dole hlavičkou...... krcok pevne uzavrety a ze ked vsetko tak pekne a dobre prebieha, ze nemusim chodit kazde dva tyzdne, ze staci za 3 tyzdne.......... do poradne........

pajka............... presne tak.............. v 20 tke som ani nevedela ze som tehu.... vobec ma lonove kosti neboleli, ani chrbat......ale.... to su len take hluposticky a mozno to ani nesuvisi s vekom, lebo kolegyne co mali 26 rokov sa stazovali na to iste co ja........ takze to bude asi tym, ako je babenko ulozene, na co tlaci, kolko priberieme.....asi to ide rozne od tehotenstva k tehotenstvu.............lebo ved priznaky co sa pisu na nete a ktore mam celkom iste nie su pisane pre 40 tnicky ale vacsinou pre "normalne" mlade tehule 🙂

pet.s
20. sep 2010

Ahojky holky,
@ankava mám tu notas, a mobilní internet od O2
@pajka00 vy už máet 3,30????????? Tedea to moje dítě má 2,70 a je to diabetické 😉
@evapavla no to je i tady. Bála jsem se, že tu budou samé maminy, tak kolem 20-30, puchlé jehly a že budu jak dinosaurus, ale na pokoji jsem samé 40. Jsme tu 4 a je sranda, semeleme vše, koukáme na Tv a vůbec celková pohoda. 😀

izina
20. sep 2010

@pet.s tak to buď ráda. Já po porodu malé ležela se stejnou věkovou jako já a několika mladými. Taky bylo celkem fajn, ale připadala jsem si s prvním dítětem jako Alenka v říši div. Všechny měly minimálně 3tí, takže mně, "stařeně" radily 😀

lilien33
21. sep 2010

Ahojky.@pet.s.to je dobře,že máš usebe notas a internet..Aspon nás budeš ovšem informonat. 😀
A je dobře se se tam máš dobře.Zachvilinku se ti malá Terinka narodí a budeš mít jiné staroti. 😀
Aji ti závidím.Mám před sebou ještě pul roku.Začali mě pobolívat zuby to není vubec dobry.Snad to je jen
chvilkovi.K zubařce se mě zatím nechce.Mám zní strach. 😀

evapavla
21. sep 2010

@janettka , už mi dr. Gallová odpísala, že sa mám ozvať po 31.10, no to je teda ešte dosť čakania...... 😒 , dúfam, že my tie vyšetrenia zvládneme za jeden deň, je to troška ďaleko od nás, tipujem to tak na deň cestovania do Plzne . 😖

tehulky, pekne tehulkujte a už sa teším na foto bábeniek!!!!!

janettka
21. sep 2010

@evapavla tak hlavně před tím nesexíkujte ty 3dny aby mohli udělat manželovi to vyšetření.Já se zas dneska rozčílila protože měli dojet vodaři,no jen ráno poslali email,že jako nedojedou až možná ve čtvrtek.

pajka00
21. sep 2010

@pet.s Jo, říkám-porodím slůně🙂 Dnes jsem byla na křivce, vše OK, v pondělí jdu zase. Je super, že máš dobrý kolektiv, aspoň vám to rychlej uběhne a buď ráda, že je malá tak malá....zas tak malinkatá není a dožene to velice rychle....syn měl 3,10 a to jsem ho týden přenášela a na porod to stačilo až až..🙂)

@awalancha3 jasně, že je jasné, že jsi ráda...na to ty fóra jsou,a by si člověk mohl postěžovat i jinde než jen doma....A hlavně si rozumíme-protože chlapovi to můžeš vysvětlovat, ale stejně to nikdy nepochopí jak a kde přesně tě to bolí🙂 Už se nám to pomalu blíží ke konci...tak ještě vydržme!🙂

pet.s
21. sep 2010

@pajka00 no to je jasné, že to stačí--mi budeme mít krásnou štíhlonohou laň, tak musí být drobná 😀 i když já měla 2,30 a lan teda nejsem. Dnes jsem asi měla první stah, tak divně mě zabolelo břicho, tak možná 😀

pajka00
21. sep 2010

Já jsem měla už i poslíčky.....3hodiny po 10minutách....ale bylo mi jasné-že to je planý poplach, takže jsem si v klidu lehla,četla a pak to zaspala 😀 no a po třech dnech od poslíčků pořád krásně zavřená....tak nevím,jestli mám být ráda nebo nerada🙂
No jasné, že to bude krásná dlouhonohá laň........aspoˇ%n ze začátku je každá no a pak holt začnou řádit geny potvory🙂)

skifarka
21. sep 2010

Ahoj holky, tak jsem nějak "vorvaná"/unavená/. Kluk nastoupil do 1.roč. gymplu, který je jeden z nejnáročnějších a on má návyky ze základky, tedy spíše nemá žádné. Jak řekla moje máma, na ZŠ si pouze docházel, tady by si měl už studovat.
Jsem poněkud na mrtvici, z jeho přístupu, i když jistý posun tam je. Ale jen, aby než "se posune, kam má" 😀, aby ho nevyhodili. Včera do noci přepisoval fyziku a ZSV, z nějakého "hadru papíru", že prý neměl sešity. Holky jsou Vaše děti taky na zabití, nebo máte doma "jehňátka a beránky"?? Pomáhala jsem mu s "úvahou" , ale to jsme si zase užili srandu.
Do toho "vrcholově" sportuje - florbal/ 4 x týdně/ a já jsem z těch tréninků, soustředění a výjezdů už šílená.
Máte některá tuto zkušenost? Nevím, nevím, jak to skloubí?
@janettko Farmářské trhy jsou na 7 místech v Praze. Já bydlím na Praze 6, takže chodím na Kulaťák, 10 min. od mého bydliště. Ale ty jsi/ podle tvého profilu/ asi z okr. Most, takže nejblíže by si to měla asi do Kladna, tam se konají taky. Zadej si na netu Farm. trhy a vyjedou Ti tam všechny v republ..
Těhulkám stále držím palce. @pajka00 a @pet.s Vy už to máte "na dostřel". Tak se držte. Jak já bych ráda rodila i čtvrtit bych se dala! ☹. Ty dlouhé roky čekání . . .

janettka
21. sep 2010

ahojík holky tak zas nakukuju...mám nějakou depku ani mi nepomáhá sluníčko...ms nikde,do toho se mi asi blázní hormony jsem vynervovaná,zdepčená a vůbec celá nějaká nanic...tak jen doufám,že u vás je všechno v pohodě!!!
@skifarka taky mám doma pubošku a uklidním tě,máme to stejné...co dojela z tábora tak je nějaká urvlá a máme s ní dost problémy,už jsem ji od začátku roku musela 2x vysloveně výchovně inzultovat ač to normálně nemusím,ale už to přesahuje hranice slušného chování... 😒

irafa
21. sep 2010

@pet.s ahojky tak si vas čtu a koukam jak pets a pajka neboj mě taky pets řikali že bude mala mala a taky prej vaha pod tři kila a prd měla 3,59 taky dobra tak se mějte holky fajn těhulkujte a maminy čekatelky držte se a odrodte v terminu ja na vas semo tamo kouknu abych neprošvihla novinu tak paaaa

pajka00
22. sep 2010

@skifarka Dcera taky nastoupila na gympl, do toho dělá 3x týdně volejbal + víkendy....takže jsme na tom stejně. Ale musím říct, že sice na ZŠ to lajdala jak mohla, teď začala fakt studovat....učí se denně i 2 hodiny a já jen tiše žasnu...doufám, že jí to vydrží. Mám obavy, že u některých přdmětů, jako např. matika jí to nepomůže-protože na tu má "talent" po mě.....ale snad jinde to půjde. Co se týká chování, tak jsem s ní neměla nikdy problémy-tak snad to tak půjde i dál🙂 Držím palce, ať máte hodně trpělivosti s vašimi puboši, protože někdy to fakt stojí za to🙂

evapavla
22. sep 2010

ahojte, naša mladšia je tiež gymnazistka, ale chodí na 8-ročné, tento rok je akoby prváčka na strednej, k učeniu sa radšej nevyjadrujem, zatiaľ sa tvári, že OK, ja ju však učiť sa nevidím a naviac od min. roka má teóriu, že známky nie sú dôležité, aj keď vysvedčko mala dobré. No a chovanie 😒 , je viac uzavretá, resp. má dni keď sa s nami chce rozprávať a dni, keď ledva pozdraví, ale aspoň mi doma pomáha 😉

awalancha3
23. sep 2010

ozaj..tehulky......................... idete na epidurál alebo nie.......hm?...ja sa stale neviem rozhodnut

ankava
23. sep 2010

@awalancha3 já ještě porod moc neřeším, ale zatím jsem rozhodnutá rodit naprosto přirozeně. Přežily to naše mámy, tak proč bych to nepřežila taky. Kdyby se něco dělo, tak by mě doktoři stejně porodili císařem. Od svých kamarádek jsme na epidurál slyšela rozdílné názory, já jsem spíš na ty přirozený pochody, takže epidurál NE.

gejbule1
23. sep 2010

Ahoj holčiny,moc vás všechny zdravím po návratu z dovolené.Bylo to super odpočinek jen návrat se moc nevydařil.Holky pro nás přijely na letiště a oznámily mi smutnou zprávu že nám umřel náš psí miláček ☹ .Byla sice už psí babička 16 let lebrador ale i tak se s tím nemůžu srovnat ☹ .
Pets pajka moc vám kočky držím palce.
Víc toho nevím tak vás večer musím dočíst abych byla v obraze......!Už jsem se na vás těšila co je tu nového!!!

skifarka
23. sep 2010

@gejbule Vítám Tě z dovolené, to si si asi ofrkla, viď?
Ahoj holky, dnes jsme byli na Imunobiologii v Podolí u prof.MUDr. Madara. Představte si, že na mého přítele "vystřelil" otázku " Byl jste na vojně"? Přítel, že byl. a Kde jste sloužil? A přítel, že u radaru. Pan doktor pravil "No jo, tak to jste byl vlastně jako v mikrovlnce". Budou zkoumat dále. To jsou jenom první poznatky.
Nikdy, nikdo ani paní MUDr.Ulčová-Gallová, tím neříkám, že je špatná. Taky jsme tam byli a je považována za velkého odborníka s mnohaletými zkušenostmi.
Je dost možný tento důvod, ale nechci dělat předčasné závěry, výsledky budou za 3 týdny.
Dost bych se k tomu, přikláněla. I když je mně tolik, kolik je, otěhotněla jsem přirozeně, vždy se plod přestane vyvíjet v 10.týdnu, těhotenství končí ve 3.měsíci, teď už i ve 4.měsíci. Při umělku 14 vajíček, 9 oplodněno.
Holky, možná, že skončíme u dárce. Přítel už mně to před časem nabídl, když vidí, jak je to pro mě těžké. V tomto je naprosto skvělej. Tak citlivá věc, jinej mužskej, by to asi nedal. Přeci jenom mužská ješitnost je ošemetná záležitost.
Třeba i tento poznatek, některé z Vás pomůže. Tomu se říká "PECH" ☹

pet.s
23. sep 2010

Ahojky holčičky, tak se hlásím 1 v 1. Naše Terinka se narodila 21.9.ve 19.21. s registarčním číslem 291. Samá krásná čísla co? Vážila 2350 g a měřila 46 cm. Narodila se císařem s epidurálem. Pořád se jim nezdály monitory. a v úterý odpoledne ji klesla tepová frekvence a začal cvrkot.Muž byl akorát na návštěvě, tak už zůstal. jen se čekalo až mi padne hladina léků. V 18.50 mě vezli na sál a v 19.30 bylo po všem. Porod naprosto úsměvná záležitost. Sice je pozlobily ty moje srůsty v břiše, a Terince se nechtělo ven. Ted trochu bolí jizva, když vstávám,ale nehraji si na hrdinu a nechávám si dávat injekce. Malá má nízké glykemie, tak je na JIPu, já za ní chodím přikládat. Teprve dneska se trochu rozjedla.

hadonoshka
23. sep 2010

Ahojík pet.s no to je překvápko, tak obrovská gratulace a už se nemůžu dočkat fotek 🙂 .
To je paráda že už je malá na světě a je 21.9. já mám kluka 22.9. 🙂 . Dobře že tě hlídali. Fakt je že to nestojí za ten risk pokračovat v těhu když se jim něco nezdá a zas tak malinká není, takže až se rozpapá, nechají ji u tebe. Stejně tě asi bolí jizva. Hlavně že kojíš.
Na koho je malá podobná? Co na to tatík?

irafa
23. sep 2010

@pet.s auuuuuu auuuuu auuuuu gratulujuuuuuu jeee tak si to uživej splna hrdla ty radosti moc přeji zdravičko a at mala princeznička roste jako z vody tedy z mlička taky se těšim na fotečky seš určitě ted ta nejštastnějši mamina vid

pet.s
23. sep 2010

Ještě foto.

irafa
23. sep 2010

@hadonoshka moje prvorozena dcera Katka je taky 22.9 🙂 🙂 to je nahodička hihi no a v sobotu slavime jen nevim kdy to stihnu vše nachystat když zejtra jedu s mamkou na alexandrovce a sem zvedava jestli to mala vydrži s katkou beze mne tři hodkyy a hlavně bez mlička nebot ji vice kojim než přikrmuji nejak se ji to ještě moc nelibi papat něco jineho tak stale zkoušime tak doufam že nebude škaredě aby mohla bejt s maou venku kdyby něco zavola a ja ji skočim nakojit jen nevim jestli pro toto budou mit pochopeni pořadatele no musej mě pak pustit zpatky budu tam mit mamku na vozičku jdu jako doprovod tak pak vam pisnu jak jsem opadla

irafa
23. sep 2010

@pet.s je kraaaaaasnaaaaaaa mocccccc

gabikri
23. sep 2010

@pet.s : gratulace..........je náááááááááádherná 😵 😵 😵 😵

gejbule1
23. sep 2010

@pet.s Malinká je krásná 🙂 .Co tatínek?Strašně moc gratuluju,užívej si ten krásný pocit 🙂 .

lilien33
24. sep 2010

@pet.s Moooc gratuluju k narození Terinky.Je nádhernáááá. 😉 🙂 😉

pajka00
24. sep 2010

@pet.s Velká gratulace, hlavně ať jste obě zdravé, malá je krásná🙂 Závidím, že už to máš za sebou🙂 Tak se drž a opatruj se-žádné gruntování, jasné?🙂

evapavla
24. sep 2010

@pet.s , srdečne gratulujem, je to nádhera 🙂 🙂 🙂 , malá je zlatulinká, podľa mňa sa podobá na teba! Zdalo sa mi, že ťa tu dlhšie nevidím, na to že by si mala mať v nemocke šialenú nudu 😉 ale ty sa už pár dní nenudíš 😵 😵 😵 , mám srašnú radosť, že ti to všetko dobre dopadlo 😵 😵 😵

gejbule1
24. sep 2010

Dobré dopoledne holky 🙂 .
@lilien33 vítám tě tady,hezky se rozrůstáme 🙂 .
U mě nic nového jsem dnes 1DC takže naděje zase za měsíc ☹ .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre