Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

katy2
7. nov 2008

ahojte 🙂
dlho som tu nebola...
rendy, drzim palce..... 😵
my cakame uz len jedno babo.... druhe to vzdalo.... mame syndrom miznuceho dvojcata... ale ten nas bojovnik sa drzi statocne, uz mu bije srdiecko a verime, ze vydrzi do konca..... 😵
drzim palce vsetkym stimulantkam a cakatelkam.... 😵

yanny
7. nov 2008

To je škoda Katy, ale asi to tak muselo být,aby ten druhý byl o to zdravější 🙂

Rendy a co se děje, kromě nervíčků 🙂 🙂
Bolí bříško, nebo prsa a nebo nic????
A kolikátý den si po ET????

bigrendy
7. nov 2008

břicho bolí a prsa taky. jsou nalitý, vyskákali žíly,zvětšené bradavky. bolí pěkně. ☹

yanny
7. nov 2008

Myslím, že si byla na ET v pátek, tak už máš za sebou 7 dní hajinkování??????

bigrendy
7. nov 2008

ne v pondělí

madla28
7. nov 2008

Yanny na svařáčku jsem byla s přítelem u nás v Polné. Kdy to dostanu, nevím, ještě mám 9 prášků HA. Tak potom.
Rendy to vyjde neboj a hlavně klid, já se taky nervovala a bylo to naprd.
Katy to je mě líto, ale zase u jednoho nebudeš mít takový fofr a krásně si ho užiješ.

yanny
7. nov 2008

Madlo, tak to budeš stimulovat brzo 😕
Rendy, tak teprve 5 dní,no ale to už jsou zavrtaný, takže klídek už to neovliníš 🙂

zaenab
7. nov 2008

Ahoj holky, Katy, je mi to líto, ale jeden bojovníček bude určitě silnější a průbojnější 😉
Rendy, drž se, myslím na tebe!

Já beru ten Clostylbegyt, jsem po něm strašně unavená, a to ho beru na noc. V pondělí jdu na kontrolu UTZ.

Holky ze Slovenska, já se do té Bratislavy snad nedostanu!!! Je už pár týdnů po volbách, ale ještě nemáme koalici, takže jsem pořád na nějakých jednáních, navíc se to nevyvíjí tak, jak by se mi líbilo. Ach jo, já chci do Auparkuuuuuuuůůůů.....

yanny
8. nov 2008

Ahoj Zaneb,jsem zvědavá co ti ten Clostík udělá????

Madlo potřebovala bych sehnat ručně dokrmeného "fišeráka" a nebo "ružovohrdlého"

Jednou měli tyhle malinký papoušky řučné krmené u nějakého chovatele u Poděbrad. tak se podívám na net.

madla28
8. nov 2008

Ještě před třemi roky, jsem ručně dokrmovala dost papoušků, hlavně agáče, ale co jsem se odstěhovala od bývalého, tak už to nedělám. Zkusím se ho zeptat, kdyby tam nějakého měl, na kterého se rodiče vyprdli, tak aby mi dal vědět.

bigrendy
8. nov 2008

Ahoj holky tak divně mě bolí břicho . myslíte,že je to normální? ☹

Katty to je mě líto. jedno bude silnější . a budeš si ho užívat uvidíš. 🙂

yanny
8. nov 2008

Rendy asi je to OK. Mě když bolelo, tak jsem měla // když přestalo ta druhá čárečka žačala slábnout.

Madlo, tak to se zeptej. Mám doma už dlouho zeleného fišeráčka, už se u něj vystřádali dvě ochočené andulky, které už jou dávno po smrti, a on už je cca 2 - 3 roky sám, je trochu splašený, tak bych k němu chtěla nějakho krotkého.
Tak mi to zjisti, já bych si ho sama dokrmila. Když mi poradíš co a jak 🙂

bigrendy
8. nov 2008

tak kde jste všichni?

yanny
8. nov 2008

Já jsem tady.
Tak kdy budeš testíkovat????

bigrendy
8. nov 2008

nevím. mám s toho strach

yanny
8. nov 2008

Neměj, buď to klapne a nebo do 45 máme ještě hoooodě času. Jednou to vyjít fakt musí.

bigrendy
8. nov 2008

já na další pokus nemám

yanny
8. nov 2008

Já taky ne!!!!
Ale pak to nějak vždy musím udělat.
Proto jsem zastáncem nativů s minimálkou, je to po všech stránkách méně náročné.
Rendy, ale když si měla zatím pořád jen úspěch, tak by to mělo klapnout 🙂

yanny
8. nov 2008

11 den můžeš určitě testnout. Měl by tam být vidět, alespoń duch.

Jdu pro manžílka do místní putyky, tak zítra, pa

bigrendy
8. nov 2008

já doufám. pořád věřím,že tam jsou. akorát já jsem nedočkavá.musí tam být. prostě jsou a hotovo. už byli velký tak kam by chodili,že? 😀 u maminky je jim nejlépe. 🙂

yanny
8. nov 2008

I já si to myslím, Rendy.
Rendy 11.11 jedu do Prahy, ale mám hodně lítání a nevím zda ty už chodíš ven????Že bych tě odpoledne navštívila????
To už budeš mít 11 den, vi´d???

madla28
9. nov 2008

Holky ládojete do sebe nějaký vitamíny?

madla28
9. nov 2008

ládujete

yanny
9. nov 2008

Čus Madlo, já jo.
Teď momentálně E, C,listovku, kelp a nějakou chlorellu, kapičkuji Lichořeřešnici a piji kopřivový čaj.
Lichořeišnici jsem si naordinovala, protože mi našli chlamydie pneumonie a doktor mi řekl, že mi antobiotika nedá, že by se musela vyšetřit celá rodina a léčit najednou a stejně když to bude mít , nekdo z mých přátel a nebo v pracovním kolektivu, tak se to nedá vyléčit.
Tak nevím, nemám žádné problémy a na těhu to prý nemá vůbec žádný vliv.

madla28
9. nov 2008

Já mám listovku taky, pak mi doporučili na obilním Calibrum a pak mě gyndař doporučil brusinkový extrakt na choroboplodné bakterie. Tu Lichořeřešnici si koupím taky. Taky jsem tady o těch chlamidiích dost četla a dělá mi to starosti. Prý to můžeš mít ani o tom nevíš.

madla28
9. nov 2008

Taky jsem jeden čas užívala PM CHLAMIDIL a přemýšlím, jestli si ho zase nemám koupit. Užívá se to i po kousnutí klíštětem a ty jsem měla v létě tři.

madla28
9. nov 2008

Jo a když jsem byla v Brně tak doktorka říkala, že až začnu stimulovat, tak dostane přítel preventivně antibiotika na pohlavní nemoci. Akorát si nepamatuji jestli je dostanu i já, nebo jenom on.

labus
9. nov 2008

tak ahoj kočky dlho som tu nebola u mna sa to pokašlalo na plnej čiare dostala som silný zápal vo štvrtok 39 a až včera mi klesli teploty na 37 a dnes sláva som bez takže u mna už šanca na uspech je minimálna mám velký strach
no čo už

madla28
9. nov 2008

Labus to nevadí, jestli to má být, tak to bude, možná je to dobrý znamení, že se z tělem něco děje.

labus
9. nov 2008

madli si zlatá

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre