Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ast
25. nov 2008

Ahoj holky-jééééééé, to jsem ráda, že Lumah má dvojčata ve 44. Fakt moc gratuluju! To je superzpráva!

zaenab
25. nov 2008

Madli, odteď jen sprcha, saunu a páru jsem neměla už měsíc a cvičení....co to je???

madla28
25. nov 2008

Tak je to správně.

ast
25. nov 2008

Holky, prosím, dávali vám některé dekapeptyl? A jak dlouho? Sháním informace, znáte to... Dík.

madla28
25. nov 2008

Ast já ho mám, beru ho k fostimonu.

ast
25. nov 2008

Moadlo prosím, v jaké fázi léčby ho bereš? A jak často?

madla28
25. nov 2008

Od druhého dc jeden denně.

zaenab
26. nov 2008

Ahoj, tak jsem se dnes v noci vzbudila příšernými bolestmi v kříži, jakýkoliv pohyb té oblasti nad 1 cm mě přiváděl k šílenství. Do rána jsem ležela v jediné poloze, kde to bolelo nejmíň a ráno mě musel přítel dokonce donést na záchod, nemohla jsem chodit. Tak jsem hned zkusila test a nic. Teď jsem přijela z kliniky, odpol. budou výsledky testů, ale vypadá to na příchod MS, která je bloklá tím Utrogestanem. No, ještě uvidím,
bolesti mám pořád, ale trochu se už hýbu (s ledvinovým pásem)

yanny
26. nov 2008

Ahojte, Lumah děkuji za povzbuzení.
Zanýý, tak co??????
Madlo asi to bude jen na tobě, já jsem včera stimulovat neačla, stopla jsem si to.
Večer vám to napíšu, jaké to byly zmatky.
Zatím

annaanna
26. nov 2008

ahojte...
Lumah, kedysi sme spolu písali... pekné deťušky... ako to zvládaš?
zaenab - držím stále palce

katy2
26. nov 2008

ahojte 🙂
davno som sem nepisala, stracam prehlad 😒 vsetkym prajem co najskor splnenie sna 😵
inak lumah bola na IVF 😵 a ma krasnych chlapcurikov 😵

zaenab
26. nov 2008

Ahoj všem - tak jsem z toho zmatená. Volali výsledky testů - prý to vypadá, že nic, ale mám přijít pro jistotu i zítra ráno a hormony zatím nevysazovat. TO je divné, každopádně mám pořád ty děsné bolesti v kříži, nemůžu se hýbat.

labus
26. nov 2008

zaneab tak asi tam nejake nizke HCG bolo lebo ak by bolo uplne negat. nevolali by ta zajtra a mne ani utroš nezbrzdil muchu práve naopak moc držím palce a ako ti je teraz lepšie?

zaenab
26. nov 2008

Labus - já si říkám to samé, ale ty bolesti jsou opravdu příšerné, už nevím, jak mám sedět, vstát, chodit. Myslím, že těhu by se takto neprojevilo a že se o slovo hlásí silná MS. Tys ji měla i po Utroši? A kolik jsi ho brala - já mám 2 na noc.

staruska
26. nov 2008

Zaenab, mně Utroš MS většinou brzdil: dokud jsem ho nevysadila, tak jsem se pořádně nerozkrvácela (brala jsem 3x1). Ale asi u lékaři věděli, proč ti řekli, abys ho brala dál. Takové bolesti Ti rozhodně nezávidím! Vydrž, a hlavně pevné nervy.

zaenab
26. nov 2008

Staruska ahoj - asi je to u každého jiné, zítra snad budu chytřejší a něco mi s tím udělají. Mám strach vzít si Ibalgin na bolest, tak trpím. Madli, doufám, že máš radost z toho, jak jsem vzorná 😀

Yanny, co se děje?

labus
26. nov 2008

Zaneab ja som brala 3x denne 2 teda vkladala som si ich a napriek tomu som mrchu dostala 8 od ET a kočky aj čo otehotneli popisovali bolesti ako na mrchu ale aj ja som mala riadne bolesti ale HCG som mala hned totálne negat.

labus
26. nov 2008

Zaneab ibagin nesmieš ak si tehu paralen ano vermi mám to od lekárou

zaenab
26. nov 2008

Labus, neboj, já si ho nevezmu, ani ten paralen - nemám ho,protože léky se moc necpu. Tak fakt trpím, tohle jsem ještě nezažila. No, zítra se vám ozvu, naštěstí i když cestuju, tak mám skvělý a komfortní odvoz a pak budu jen 4 dny odpočívat v lázních

labus
26. nov 2008

drž sa moja a hned daj vediet budem čakat

madla28
26. nov 2008

Zaenab to je mi jíto, že tak trpíš, ale vydrž do zítra, pak se uvidí.
Yanny a co ty? Proč jsi nezačala stimulovat?

madla28
26. nov 2008

Holky kde jste dneska?

labus
26. nov 2008

ahoj Madli ja som tu tak v stredu idem do REPROFITU na tu konzultáciu a potom ešte do Helios Martin

yanny
26. nov 2008

Ahojte,
už jsem zase v jednom kole, tak se omlouvám že pauzuju 🙂
Za chvílku bude na Primě, že Bara Basikova ve 46 porodí, tak se jukněte.

labus
26. nov 2008

kedy to ide? a ahoj Yanny

yanny
26. nov 2008

A moje trápení...., bylo, že mi do telefonu v caru řekli ať přijedu na UZ a na krev.
Tak na UZ zjistili, že je vše OK, žádná cysta a nic podobného a tak mi vzali krev s tím, že si mám druhý den zavolat na výsledky a potom buď začnu stimulovat a nebo ne.
Tak jsem volala a oni nevěděli, že výsledky jsou hraniční a musí se poradit, a že zavolají do 16.00 h, a pak mi faxnou nový stimulační plán.
Bylo to pro mě takové trauma, jak jsem čekala na telefon a pomalu se to ve rozležovalo, že se na to mám vykašlat a nechat to na leden, ale zase se to ve mě pralo, protože mi ta kartářka, řekla, že budu mít dvojčátka, tak na druhou strabu jsem si říkala, že do toho musím jít, že je to poslední šance v tomto roce.
Zavolali, přesně v 16.00 a řekli, že tedy mám začít stimulovat, jen jsem podotkla, jestli to není pozdě, když mám OVU 8 až 10 den. A že MS už mi přestala, tak se zase radili a potom řekli, že to je hraniční a pro můj klid mi nasadí HA a začnu stimulovat hned v lednu.
Tak jsem zase v klidu, ale mrzí mě, že nebudeme s Madlou spolu jančit s čárkama 🙂

yanny
26. nov 2008

Teď přestávce na Primě, bude Bára asiková

yanny
26. nov 2008

Koukala jsem, že asi to samé bude na NOVE

yanny
26. nov 2008

Nikde nikdo???

madla28
27. nov 2008

Yanny to je škoda, tak jsem v tom teď sama. Zítra jedu zase na ultrazvuk, tak jsem zvědavá jak na tom budu. A taky jsem dnes skončila s úsměvem v práci a zítra si z Brna dovezu neschopenku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre