Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
29. máj 2009

Já ještě vařím na zítra, abych se mohla zítra flákat. 🙂
Jsem doma opět sama, můj opět v hospůdce a holčička je na noční brigádičce.

yanny
29. máj 2009

tak jsem připálila polívku, jsem nemožná 🙂

annaanna
29. máj 2009

AHOJTE

yanny
29. máj 2009

Aničko, ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Tak jak je????????????????

bigrendy
29. máj 2009

Ahoj holky. Heni to ne!!!!!! držím palce at bije srdíčko. 😉

u kartářky jsem byla v 18letech. co předpověděla to se stalo.

já jsem na 22.6 objednaná k vědmě. je to v Pardubicích . celodenní sezení. a jmenuje se to proč k nám miminko nechce.

asi jsem už blázen ale zkusím to. stojí to 500kč to není tolik. v životě jsem přišla o víc. 😀
Drakulko držím palce 😉

holky zatím se mějte dobrou 😔

drakulka67
30. máj 2009

Přeji dobré ránko všem. Tak jsem se měřila a zatím to vypadá nadějně BT 37, je mi divno od žaludku ale hlavně mě zase dost bolí hlava. Tak přemýšlím,co s tím...... Ještě před 14ti dny jsem si vzala prášek,ale teď se to rýsuje a mám strach si něco vzít. Jak to řešíte vy?
Yanny: Určitě nejsi nemožná, to se prostě stane 😉 Koukám, že jsi pořád sama, není Ti smutno? Mě je smutno za klukem. Je u taťky od čtvrtka a ani se neozval a tak si říkám, proč???? Asi jsem fakt hrozná. Jo a taky jsem teď pořád pěkně rozhozená, náladová a především protivná - i sama sobě 😖
Bigreny: ahoj, dík za palce. Jsem zvědavá, co budeš na vědmu říkat. Je fakt, že já byla letos u 3 různých kartářek a všechny mi shodně řekli, že miminko bude,ale jen s pomocí lékařů, těhu bude rizikové,ale vše dobře dopadne a mimčo bude zdravé. Dokonce tam všechny viděli možnost dvopjčat s tím, že nakonec zůstane jen jedno. Co se týká holky-všechny shodně řekli,že je dítě štěstěny a vyjde jí vše, co si bude přát. A spoustu dalšího a tefného, tak držím palec 🙂

janettka
30. máj 2009

ahojky holky,tak jsem douklízela a jdu vás dočíst!

pajka00
30. máj 2009

ahoj holky....drakulko,vůbec se nestresuj...myšlenky jako jsem asi fakt hrozná-jsou blbost🙂Chápu, že tě to mrzí a čekalas,že se ti chlapeček ozve,ale asi má teď plno práce, tatínek se mu věnuje a on prostě jenom zatím neměl čas, aby začal smutnit nebo dokonce ti napsal..je brzo.Vůbec se neboj.Dřív nebo pozděj ti napíše, protože nezapomeň, že kluci jsou mamiňáči-ai když to velice neradi přiznávají a začne mu být smutno.Tatínek může být nejzlatější,ale maminka je jenom jedno.mám kluka i holku a vidím ten rozdíl.Já si takové myšlenky-asi jsem hrozná- radši nepřipouštím,protože kluk,když zůstal s otcem-srdce by mi to utrhlo,že nešel se mnou,ale snažila jsem se to pochopit a on se mi to snaží vracet jinak...je to těžké a jenom matky to můžou chápat.
Ty kartářky jsou skvělé...a je super, že se všechny trefily.No podle teploty to vypadá nadějně a moc ti držím palce-aby to dopadlo podle předpovědi🙂
Mně bohužel dnes přišla mrcha...takže od rána pořád něco jím a snažím se nemyslet na to,že to zase nevyšlo....Příští měsíc je taky čas...
Tak vám holky přeju pěknou sobotu a jen pozitivní a pěkné myšlenky.

drakulka67
30. máj 2009

Ahojte holky.
Pajko díky, jsi fakt skvělá. Je mi ze všeho smutno,ale samozřejmě jsem o všem moc,moc přemýšlela.Než prcek odjel k tátovi,domluvili jsme se, že u něj bude prozatím do příští soboty, pak týden v červnu a o prázdninách, že k němu může jít na měsíc a pokud i pak bude jít chtít k tátovi, tak od září může. Takže jsem sama sebe těmito zadními vrátky na čas uklidnila a uvidíme s jakou v sobotu přijede a jak se to bude vyvíjet dál. Ráno napsal SMS, tak jsem klidnější. Jen myslím, že taťkovi se to zrovna moc nezamlouvá, přeci jen je teď vytíženej, má novou parnerku a už je trochu někde jinde..... Tak uvidíme. Musím vám moc poděkovat, protože mi vaše rady, zkušenosti pomohly, trochu jsem to v hlavě srovnala,uklidnila se a začínám se těšit na svatbu a zdá se, že i to miminko by mohlo vyjít. Jen mě moc mrzí, že se Ti to nepovedlo, je to fakt k naštvání, tak snad to vyjde příští měsíc 🙂
Taky posouváš hranice???? Já jsem měla vlastně vždy v plánu maximálně 2 děti. Pak přišel rozvod, nový partner a najednou i touha po společném miminku. Ale ouvej.......jeden pokus-velké očekávání a nic! To byla rána Nevyšlo ta ani druhý, 3. měsíc zase nic a najednou už to byl rok. A kde jsou moje hranice, že nejpozději to budeme zkoušet do konce minulého roku a že umělý bych v žádném případě nepodstoupila....... všechno je jinak. A zatím se zdá, že možná bude naše snaha i oceněna a nebudu litovat takových velkých výdajů.Jak já bych nám všem přála,aby se nám to naše přáníčko splnilo. A ono se nám to splní, holky, uviodíte 🙂 😉 😀 😕 😅
Zatím pa, jedu oukouknout jedno místečko, jestli bychom tam mohli uspořádat hostinu. Tak koukejte taky něco napsat.

yanny
30. máj 2009

Ahojte berušky,
taky mě dnes svalila, jedna pecka, tak vy jste jediný kdo mi snad poradí.
Dnes jsem zjistila, že si manžel na jedné provozovně zaměstnal bývalou milenku, (tedy doufám, že bývalou) nejdřív jsem měla vztek a dát mu ultimátum, ale jak se mi to rozležuje v hlavě, tak si říkám, že se na to vykašlu, ať se třeba spolu pos......ou.
Třeba mu o to snáze nasadím parohy, až budu potřebovat.
Začnu taky vyrážet někam na tahy a nebudu pořád sedět doma sama a ono to nějak dopadne, že.
Otevřela jsem si vínko a počkám, jestli mi některá nenapíše.

drakulka67
30. máj 2009

Ahoj Yanny.
Tak teď jsem si přečetla Tvé řádky a přemýšlím, co k tomu napsat. Ale jedno Ti řeknu, já jsem totiž docela rapl, takže kdybych já zjistila něco takovýho, tak by mě pravděpodobně popad amok. Vím jistě, že by se mi to ani trochu nelíbilo. 😠 Pravda, nemusí to vůbec nic znamenat,ale když člověk něco takovýho zjistí, tak už má červíčka v hlavě, viď? Je otázka,jak dlouho znáš svého manžela a jak dalece mu důveřuješ. Třeba vůbec o nic nejde,ale neznám Tě, takže netuším,jak reaguješ na takovéhle situace. Ale nevím proč, mámm pocit, že my dvě bychom si mohli být povahově docela podobné. Já si myslím, že Ty budeš žena podnikavá, energická, rázná,ale taky milá, ochotná a společneksá - taskovou si Tě představuju 🙂
Máš manžílka doma, nebo je někde v hospůdce???

yanny
30. máj 2009

No práve, že je zase v trapu.
Asi jsem taky rapl, ale když jde do tuhého, a to už jde, tak se najednou uklidím do samoty, otevřu sedmičku červeného a trápím se 😵

drakulka67
30. máj 2009

Písnu Ti na IP 😉

yanny
30. máj 2009

Asi před cca 4 lety, jsem ho s ní naferovku načapala v baráku, který jsme koupili napůl.
A pak jsem si ho do 3 týdnu vzala, já husa.

yanny
30. máj 2009

Ani to ještě nejsou 4 roky, protože vlastně od té doby si teprve pořizujeme mimi, předtím, nikdy nechtěl 😒

drakulka67
30. máj 2009

Yanny, netrap se. Jsi pěkná ženská, je Tě škoda. Stojí ten tvůj chlap za to, aby si se trápila? Jak dlouho jste spolu?

drakulka67
30. máj 2009

A ještě něco - i kdyby někde měl nějakou babu, tak jak si jí může dovést do vašeho baráku. Já bych ho snad zabila. Když už potřebuje podvádět tak, ať top dělá tak, aby se to ten druhej nedozvěděl. Myslíš, že chodí fakt do hospody?

yanny
30. máj 2009

Asi většinou jo. Ale občas se u ní asi zastaví, je sama.

drakulka67
30. máj 2009

To si myslíš, nebo to víš?

yanny
30. máj 2009

Si to myslím, protože před svatbou, to tak dělal. 😒

drakulka67
30. máj 2009

Teď nevím jestli Tě obdivuju, nebo nechápu. Já bych to netrpěla, já bych ho snad fakt zabila. No nezabila, ale vykopla bych ho. Na tohle já fakt nemám 🙂 Sem asi staromodní 😀

yanny
30. máj 2009

Tak to jsem na tebe zvědavá, až se uvidíme 🙂
Vezmu si z tebe mustr.

drakulka67
30. máj 2009

No tak nevím, jestli zrovna tohle je dobrej nápad,ze mě si raději mustr neber, se mnou je to těžký 😅 Ale vidět se někdy klidně můžem. Tak pa, fakt už končím, i když se mi od Tebe nějak nechce. Je mi líto nechat Tě teď samotnou. Drž se .

yanny
30. máj 2009

Už jsem nějak ovíněná, půl flaštičky jsem vysrkala co jsme kecaly, tak zítra na tebe budu myslet.

drakulka67
31. máj 2009

Zdravím všechny a přeji hezkou neděli a samé krásné zážitky a zprávy.
Teplotka se stále drží na 37, je mi divně od žaludku, tak myslím, že by to mohlo vyjít i když // zatím nikde nevidím 😒

Yanny: tak jakpak je? Kdy se vrátil miláček. Jsi o.k.? Doufám, že jsi vpořádku a vpohodě. Myslím na Tebe, tak písni.

henikav1
31. máj 2009

dobre ranko kocky,
drakulka, drzim ti palce, vyzera to slubne

yanny
31. máj 2009

Ahojte,
Heníčku, nechci se nějak vyptávat, ale je zatím vše OK.
Drákul, spěchala jsem na net, jestli si testila??????Tak si dobře udělala, ten testing, je hrozný adrenalin.
Kdy přišel můj to nevím, protože on poslední dobou co má tu zlomeninu, nevím jestli to víš, tak spí v kuchyni.
A ještě spí, alespoň doufám, že tam je 😒

Tak jsem se napapala a zavolám někomu s kým můžu nekam vyrazit na kole, než se probudí 🙂

irafa
31. máj 2009

ahojky heniiiiiiii zlata naše holka a zdravim hlavně taky labusku huraaaaaaaaaa bude boovat o mimi tak to je super
heni to je hruza ja myslela že když už seš desatej tejden tak touž bude ok ale vim do 12 tejdne je to nejkratyčtějši vid
drakulka myslim na tebe teplotka je fakt dobraaaaaaa tak at se drži a řikala sem ti že mač testnout až v utery\ tytytytyty jen se stresuješ nedělěj tooooo vydrž a my na tebe všichni mocinky myslime na vševhny chjo
du vyřit dokud je mi ok sem si dala opečenej chlebik a s paštikou a moře česneku mnamka a zas začinam mit hlad 😀
jo a už tu mam chutě jak u Jirky nemiužu cejtit grylovamne kuře a parky 😝 tak že by druhej kluk no sem zvědava hlavně at mi doktor řekne jen dobre zpravičky se bojim když vidim jake potiže maš ty heni tak mě až mrazi bojim bojim myslete na mě ve středu ja jakmile dojedu tak vam podam hlašeni bude to nejdřive až na večer asi dřiv se dom nedostanu 😕 😕 😕 😕 a doufam že dostanu fotečku si o ni poprosim udělam mrky mrky na doktora a to by bylo aby nebyla fotečka 😀
yany jakpak je tě ten tvuj teda fakt zlobi ja bych neměla na to nerva bych se utrapila asi ale ono se to povida když mam fakt prima manželstvi sme spolu už 21 let to viš krizi sme taky měli ale po 5 letech kdy byl bez prace a vše bylo na mě ho to štvalo no to by bylo na dlouhe vypravěni a pak sem dostala napad začali sme spolu podnikat a to nas tak ztmelilo opravdu hodně 😉 tak ale ted už fakt musim jit ahojky

henikav1
31. máj 2009

Irafka, ty nestresuj, to neznamena, ze ked mam problemy ja, ze ich musi mat kazdy. Mne vacsinou nie je problem otehotniet, moje problemy vzdy nastanu neskor. Viem ze u teba bude vsetko ok.
Ja pojdem este naposledy v stredu poobede na sono, ale lekar je formalny, uz mi povedal, ze je koniec, to ja som si vydupkala, ze chcem este tyzden a este jedno sono. Koniec koncov, jemu je to jedno, je to sukromna klinika, co si zaplatim to mam. Kazde sono 100 eur, ale mne to stoji za to, aby som mala ozaj istotu. No a ak v stredu nic, tak zial, kyret, ale uz som na to v duchu pripravena, a viem ze to nijako nezmenim ☹

drakulka67
31. máj 2009

Henika, dočetla jsem Tvoji poslední zprávičku a říkám si,jak je to nespravedlivé. Ale třeba se ta nepříznivá situace ještě změní, stane se zázrak a bude to vpořádku. Moc bych Ti to přála. Jsi velice příjemná žena, zasloužila by jsi si to. Budu na Tebe myslet a držet Ti palečky. Já se tu pravděpodobně objevím buď až pozdě večer v úterý-jestli na to budu mít po dlouhé cestě náladu, nebo pak až ve středu večer po práci. V tu dobu už budeš vědět, jak to s Tebou a mimískem vypadá. Tak fuj, fuj, fuj - popliváníčko pro štěstí. Jinak jsem zírala, že jedno sono 100 eur, to je teda nářez,ale taky chápu, že Ti to za to stojí. Jsme holt takové, že když nám o něco moc jde, tak dáme všechno co máme. Tak pa a jen dobré zprávy přeji 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre