Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
8. dec 2010

@gejbule1 segře bude za týden 32let,ještě mladice.V tomto věku jsem na tom byla stejně i přez antiko jsem měla strach že otěhotním 😀

bobbule09
8. dec 2010

Ahojky, taky bych chtěla otěhotnět 😀 😀

bobbule09
8. dec 2010

@janettka jak se to sestře povedlo? Nemá nějaký zaručený recept na otěhotnění? 😀

ankava
8. dec 2010

@bobbule09 nejlepší recept na otěhotnění je, když otěhotnět nechceš 🙂 což v našem případě je rada úplně na nic
🙂
@janettka pravda to je, že roky dolů šancí přidávají.... moje kamarádka je teď na konci 5. měsíce - je jí 33 - rozhodli se mít dítě, otěhotněla napoprvé, ale s mikropotratem a za 2 měsíce byla znovu v tom a teď těhulí bez problémů.
Ale ještě to není ztracené ani pro starší snažilky 🙂

Jinak já nic... ty poslíčky jsem měla jen jednou a teď už je zase klid... asi měl doktor pravdu, že to jen tak nebude 🙂 🙂

janettka
8. dec 2010

@bobbule09 my jsme do určitého věku hrozné,já jsem taky vždycky hned otěhotněla a proto prožívám tyhle neúspěchy dost krutě...no holt nemládnem a nemůžeme počítat,že všechno bude stejné... 😉

bobbule09
8. dec 2010

@ankava já jsem před porodem taky neměla žádné příznaky, že by to už mělo být. Nakonec jsem týden přenášela a malej se narodil až po týdnu v porodnici, kde si mě nechali kvůli vysokýmu tlaku. Doma jsem skákala přes švihadlo, jen aby už se to narodilo a dělala co mohla a nic. A pak jsem v nemocnici byla v klodu, jen ležela a přišlo to samo 😀

bobbule09
8. dec 2010

@janettka moje sestra má jen jeden vaječník a po vysazení antiko hned další měsíc otěhotněla. Ta otěhotní, jenom se otře o trenky a já neberu antiko už 5 let a nic z toho. Ale na druhou stranu aspoň ušetřím 😀

janettka
8. dec 2010

@bobbule09 jojo taky jsem taková byla,pak jsem vyměnila partnera,nemohli jsme si mimiska dovolit a tak jsem brala antiko a ještě kondom a když jsme pak chtěli tak to najednou nešlo,po 3 letech se to podařilo,ale nedopadlo to dobře....prostě věk je znát i u těch co nemají problém otěhulit...nebo je to možná i změnou partnera,dr nám zjistil alergii na jeho sperma...

bobbule09
8. dec 2010

@janettka to já jsem taky s prvním partnerem otěhotněla hned, ale teď s novým partnerem mi to nejde. Alergii na sperma nemám, ale prostě ten věk a starosti nám nepřidávají 😒

janettka
8. dec 2010

@bobbule09 tak co kdyby jsi to zkusila vypustit?Já vím,že je to těžké,ale zas to fakt pomůže.Psychika je na nic....třeba se upnout na hledání práce,zapomeneš a bude to natotata 😀 to se radí 😀 😀 😀

bobbule09
8. dec 2010

@janettka hmm, dobrá rada 😀 😀 No my jsme to tak nějak vzdali s tím, že teď už budeme mít sex jen pro radost a ne proto, že bych mohla mít ovulku. Buď to vyjde, nebo ne, prostě na to kašlu. Už nebudu brát ani žádné léky, hormony a podobně, prostě jako kdybych otěhotnět nechtěla, jenom nebudem používat antikoncepci 😅

irafa
8. dec 2010

@bobbule09 tak jak piše janetka tak u nas to tak zabralo až jsme nevěřili nže to vyjde to klaplo
jinak hjolky malej v břišku u dcerky Věrky je okkkkkkkkkkkeeeeejjjjjj jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak a až budu mit penizky tak začnšm nakupovat na kloučka broučka tak a jdu snad upect jstli mě mala necha paaaa

janettka
8. dec 2010

holky mě tak pálí už 3dny žáha,už jsem zkusila kde co...to je to moje,že nemám chlastat!!!Ten metropol je na mě bič!

janettka
8. dec 2010

@irafa blahopřeju dceři k dobrým výsledkům,ten kámen co vám spadl ze srdce jsme slyšeli i my tady na severu čech. 😉

gejbule1
8. dec 2010

No já ještě do března otěhotněla v pohodě ale zase se to pokažé někde pokazilo a to je taky o nervy.Teď si myslím že to taky bude problém otěhotnět.
@irafa moooooooc gratuluju 🙂 To budete mít krásné vánoce!

janettka
8. dec 2010

@gejbule1 neboj,jsi na řadě!!! 😉

gejbule1
8. dec 2010

Holky mě je poslední 3měsíce od ovulace dost blbě od žaludku.Podotýkám že těhotná nejsem.Máte to některá?
@janettka Mě vždycky pálila jen v těhotenství.Prý je dobrý Espumisan.Snad je to dobře napsaný.

gejbule1
8. dec 2010

no spíš jde o to že jsem to nikdy neměla 😠

janettka
8. dec 2010

@gejbule1 jo já to někdy mám,to pálení žáhy připisuju taky ovulaci která v techto dnech probíhá,ale spíš tomu půl litru metropolu co jsem vypila na zdraví vnučky 😀 jdu se nalít tím bílím sajrajtem gaviskone,na tak velké podráždění mi pomůže jenom tohle...pokud to teda udržím a nepoblindím se z toho.Je to fakt hnus

awalancha3
8. dec 2010

.............babulky................. už sem nebudem chodit, chcem sa vám za všetko podakovat, za podporu a názory........... a takto sa rozlucit.............mam to teraz strasne tazke....... mam doma ani nie 2 tyudnoveho novorodenca depku baby blues.... do toho starostlivost o syna so zlomenou chrbticou a teraz si moja mama zlo mila stehnovu kost, operovali ju dnes a bude nehybna aj ona dlhy cas............. tak naozaj neviem....... starat sa o 3 ludi leziacich.... už meliem z posledneho, neviem ako to zvladnem ked mamu prepustia....... ako budem za nou dochádzať, komu skor varit...... o koho sa skor starat... som jedinacik a tak nikto sa o mamu nepostara....... pomahala mi so synom kym som bola v porodnici..... a teraz bude na mna aj babo, aj syn aj mama............neviem, neviem neviem......... depresia sa mi prehlbuje... sama by som potrebovala pomoc a podporu...... manžel je bankar a ma chaos v praci......... aspon psychicky ma drži nad vodou.....................mam strach z buducnosti, je mi nanič......................majte sa pekne a pamatajte, že napriek všetkemu je život krásny ( len mne sa to teraz príliš nezdá)........................

gejbule1
8. dec 2010

@awalancha3 Držím ti palce ať se ti brzy situace zlepší.Věř že zase bude líp i když se ti to teď nezdá.Taky jsem párkrát v životě měla pocit bezmoci ☹ .život prostě není peříčko a asi zkouší kolik vydržíme.
Bude to pro tebe těžké ale zvládneš to protože jsi žena 🙂 .Budu na tebe myslet a držet pěsti.Alespoň občas o sobě dej vědět jak se máš.drž se 🙂

ankava
8. dec 2010

@awalancha3 hodně síly, ať to všechno zvládneš a až bude líp, tak zase přijď mezi nás na kus řeči. Rády o tobě uslyšíme. Uvidíš, všechno nějak zvládneš. Máš přeci skvělého chlapa a každá situace se dá vyřešit.
Tak hodně štěstí a drž se 🙂 🙂

ankava
8. dec 2010

@janettka po půl litru metropolu bych měla daleko vážnější problémy než je pálení žáhy 😀 😀 😀 😀
mě teď už asi dva dny žáha nepálí, asi mi trochu padá břicho, tak už to není tak zlé, takže toho využívám a tláskám, co se dá... aspoň pár dnů v tom mém blicím těhotenství 🙂 🙂 jestli budu dlouho přenášet, tak asi z tohodle ještě pár kil přiberu (zatím pořád 10-11), ale jinak mě v těhotenství pálila žáha jako blázen. Jsem si vždycky říkala, jaký to asi je to pálení žáhy - tak teď to bezpečně vím- pěkně hnusný. Naštěstí mi občas pomohly ovocné rennie, protože po těch peprmintovejch mi bylo ještě navíc blbě. Ale někdy nepomohly ani ty.... zvlášť když se k tomu přidalo to blivno 🙂 🙂

@irafa skvělá zpráva, to jste si určitě obě oddychly, tak teď už můžete vesele chystat výbavičku 🙂

janettka
9. dec 2010

@awalancha3 ahojík kočenko,nechci ti radit,ale asi by jsi sem neměla přestat chodit,vyplač ce tady nebo jak já říkám vyblij to tu na nás a ono se ti uleví...sdílené starosti jsou menší starosti...anebo pokud si myslíš,že ta depka je dost velká a máš toho na ramenou hodně,zajdi za psychologem,přece jen aby jsi náhodou nedostala laktační psychozu,je to nebezpečné taková zatěž...jinak na tebe moc myslím a posílám pohlazení.

mnamko
9. dec 2010

@awalancha3 drž sa nech sa ti podarí všetko zvládnuť

christy22
10. dec 2010

Ahojte,takze nasa Lucia sa narodila 8.12. s mierami 3140 a 48 cm sekciou.a ešte Vám chcem povedať,že hoci mám skoro 40,tak všetko zvladam oveľa lepšie ako 20 ročná.myslím ranu a tak.a samozrejme aj malinku,čo má nesmierne teší.
@awalancha3 Tebe naozaj nezavidim,fuuuuu to je naozaj vela, ale ako hovorí janetka,tu na mk sa môžeš aspoň vyzurit,vyplakat a vystazovat.

bobbule09
10. dec 2010

@christy22 moc moc gratuluji k Lucince, hlavně ať jste obě dvě v pořádku a jste brzy doma. A malé hodně štěstíčka do života 😵

mnamko
10. dec 2010

@christy22 Gratulujééém

ankava
10. dec 2010

@christy22 moc gratuluji, hodně štěstí a zdraví 🙂 🙂

u mě nic nového.... ani poslíček 🙂

bobbule09
10. dec 2010

@ankava zato já mám pořád bolesti břicha, jako bych měla rodit. Asi to mám místo tebe 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre