Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

raaaadka
1. júl 2013

@milu71
Já měla ivf, celkem 17 tis. a taky to nevyšlo.

raaaadka
1. júl 2013

@go
Tak co je s tebou? 😉 jsi se odmlčela?

milu71
2. júl 2013

Jezdím do Teplic do Pronatalu. Díky za podporu 🙂 Chci tam zavolat na další konzultaci, tak se na po pořádně zeptám. 🙂

milu71
2. júl 2013

@raaaadka kde jsi byla na IVF?

neitty
2. júl 2013

Ahoj děvčata,můžu se k Vám přidat 🙂

manita
2. júl 2013

@milu71 budeme na teba myslieť, neodkladaj to a hneď sa opri do ďalšieho pokusu, lebo to sú hrozné nervy

keď si nemala žiadnu stimuláciu, ber to tak, že to bol len pokus na prírodu a teraz treba ísť naostro so stimuláciou

tiež som sa spoliehala len na prírodu, ale už pretiekol pohár, čas letí, to je najhoršie, takže tentoraz už vyťahujem zbrane ťažkého kalibru 😉 😀 (po neúspešných natívnych a clostilových IUI a neúspešnom clostilovom soft IVF idem do injekcií, čomu som sa veľmi chcela vyhnúť, ale už mám toho dosť, lebo už sa takto trápime 4 roky)

@neitty 😉

@raaaadka ty si to tvoje IVF mala s akou stimuláciou?

neitty
2. júl 2013

@manita Ahoj, snažíme se už skoro 4 roky.Mám za sebou jedno IVF to jsme stihli ještě na pojišťovnu,skončilo revizí.Změnili jsme CAR a máme za sebou 1 minimálku,opět revize. Půjdeme do 2 minimálky.

raaaadka
2. júl 2013

@manita Gonal a menopur

raaaadka
2. júl 2013

Já byla zas plná nadějí po tom clostíku, citlivý bradavky od ovulace (nikdy nemívám) a bílý výtok a dnes nic. ☹

manita
2. júl 2013

@neitty už si začala stimulovať?

možno sme narovnako...

neitty
2. júl 2013

@manita Ještě ne,začneme asi až v srpnu,musím počkat po revizi, už se těším 🙂

go
2. júl 2013

@milu71 ahoj, ja mam tak trochu podobny pribeh. Nevzdavej to a jsi do dalsi minimalky. Take bojuji co to da 🙂 . V jakem Caru jsi byla na minimalce?

go
2. júl 2013

@raaaadka zdravi, jak pokracujes, nejake novinky? 😉 Ja byla v nedeli na ET, ale mam nejake negativni mysleni 😒

stastenka42
2. júl 2013

@go hej dievca!!! To co je negativni mysleni?! Take sa nepripusta! Hladkaj brusko,rozpravaj fazulke a mysli pozitivne,je najvyssi cas rozbehnut tehuvlnu ,ja tiež cakam mrchu a idem si pre mrazacikov,tak nech si tehu aby si nam posielala tehuvirusiky 🙂 ok?

go
2. júl 2013

@stastenka42 dekuji, mas pravdu 🙂 . Prehazuji na pozitivni vlnu, jde to tezko, ale snazim se 🙂 Kolik mas mrazacku?

milu71
2. júl 2013

@go Jezdím do Pronatalu d Teplic. Už jsem tam volala a mám přijeď ve čtvrtek na další pohovor. 🙂

go
2. júl 2013

@milu71 ja byt Tebou jdu urcite do minimalka, jen se obavam , ze Pronatal se do ni zrovna nehrne. 😒 . Ja z nej utekla v dubnu, tedy z toho prazskeho. Ted jsem mela minimalku a jak jsem uz nekde psala, mela jsem stejne vajicek jako pri klasickem IVF. 😉

milu71
2. júl 2013

@manita díky za podporu... půjdu do toho zase. Volala jsem k doktoru a objednali mne na čtvrtek. Mám jen strach, že ty injekce nebudu sama zvládat. Doposud mi u doktora nebo kamarádku píchla Pregnyl do břicha, to šlo. Manžel se taky na to necítí 😒

raaaadka
2. júl 2013

@go
Ahoj, jsem 22 DC a taky mám dnes depku, od ovu jsem měla citlivý bradavky a bílý výtok a už to nějak ustalo. 😒
Ten výtok teda. Mám pocit, že mi ten clostík trošku rozhodil hormony. No břicho nebolí a netlačí, tak asi nic.
U tebe je teda ještě na cokoli brzy. Myslím na tebe a dej vědět co ti dělá clostík. Ale ty jsi asi dostala něco na uvolnění vajíčka, takže citlivý prsa máš, ne?

go
2. júl 2013

@raaaadka je, uz je to tu zase sebeslodovacka , klidek, treba budes mile prekvapena. Kdy si budes delat testik? 😉 Ja brala clostik cca 5 dni, pak 2x injekce menopuru, pak uvolnujici Ovittrele ,pred tydnem v utery OPU pod narkozou a v nedeli ET. Dnes jsem 2 den po ET, tak do testu jeste dlouha cesta. Bohuzel nic me neboli, ani bricho, ani prsa 😒

raaaadka
2. júl 2013

@go 🙂 jojo, už je to tady, ani nevím kdy byla ovulace, buď st nebo čt, ale od 6. Dne po ovu už začínám jak píšeš. 🙂 jsem blázen asi. O testíku nepřemýšlím, ale mohla bych si udělat ovulační, ty prý ukazují těhotenství ještě dřív. Jdu na to.
Ty máš čas, věřím, že to bude dobrý!!!!

manita
2. júl 2013

@milu71 ja to chcem skúsiť sama, urobiť tú "řasu", ako hovorí migel z RF a tváriť sa, že nie je moja, vraziť to tam a hotovo... ale istota je manžel, on s tým nemá problém... 😉

dnes je u nás nádherné počasie, tak som oprala takú tú podložku z manželskej postele, čo je medzi matracom a plachtou... vyvesila von a kochala sa, aká je nádherná biela z toho slnka, že do večera je suchá a hneď to šupnem na postel... a ... s prepáčením, osral mi ju vták ... a fakt veľa, asi na 6 miestach... skoro ma vystrelo, ale... keď už toto neprinesie šťastie... 😉

manita
2. júl 2013

@neitty a dávala si si robiť nejaké doplnkové vyšetrenia, prečo to tak 2-krát dopadlo, hematológiu alebo iné? máš už deti?

raaaadka
2. júl 2013

@go
Tak nic, je tam malej duch a ten je na ovu testech dost často. Tak počkám ještě 2 dny, pak testnu, jestli nepříjde M.

go
2. júl 2013

@raaaadka vidis, ty jsi informovana, to ja ani nevim, ze ovu test muze ukazat tehu 😉 . Jsem zvedava jak dopadnes, ale moc bych ti prala tehu. Za to plaseni si ho mooooc zaslouzis 🙂 . Drzim pesti 😉

go
2. júl 2013

@raaaadka a kdy ma byt menzes?

neitty
2. júl 2013

@manita Bohužel děti žádné nemáme ☹ , vyšetření máme vcelku všechna,píchala jsem i fraxík a brala prednison.

raaaadka
2. júl 2013

@go
Mívala jsem mezi 24. - 27., ale ted nevím, každopádně ovulace byla později podle teploty, tak možná bude i MS později, nebo vůbec. 🙂

go
2. júl 2013

@raaaadka ale to vypada dobre 😉

stastenka42
2. júl 2013

@go mame posledne dva a tymto koncime,je to nas 13 pokus..preto musís byt tehu aby som sa mohla od teba nakazit🙂🙂🙂 a nepozoruj sa ,tie priznaky su klamlive,mna boleli prsia aj z utrogestanu ,aj ospalost,aj vselico a negativne,ked mi nic nebolo ,ziadny priznak okrem pichania v bruchu tak som bola..takze nespoliehaj sa na to..Drzim palceky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre