Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
20. apr 2010

Ankava zapomněla jsem ti pogratulovat🙂) takže-mooooc gratuluju a jsem ráda, že další přibyla do tabulky a holky si můžou vzít zase příklad....takže držím palce, ať je vše ok a neboj-srdíčko bude 😉

pecicka
20. apr 2010

ahoj holky, všechny vás zdravím
paji-tobě jsem pisla na těhulky

irafa
20. apr 2010

ahojte holky
no slava krasně tu těhulite to je superrrr
ankava velka gratulace
ty jo toto leti už ste pets a pajka v 15 tejdnu supr zacvilku ude nas mamin vicc 😀 😨 😵

irafa
20. apr 2010

tak sem vam sem dala par foteček at taky vidite ja rostem
dnes dem do poradny tak sem zvědava kolik važime a myslim že budem očkovani 😨

danielax
20. apr 2010

irafa.... nádherná beruška a skoro všude se směje 🙂

christy22
20. apr 2010

ahojte,dufam,ze vam nevedi,ze sa vam sem takto votriem.chcem sa s vami poradit.po 8 apol roku mi konecne vcera vysiel poz.teh.test.vcera so si robila jeden a bola tam dost silna ciarka.dnes sa moj muz zblaznil a priniesol dalsie 4 a kzdy iny.na vsetkych boli ciarky,ale roznej farby.aj velmi slabulinke.myslite,ze nam tokonecne vyslo?
k dokimu idem az v sobotu na utz.

danielax
20. apr 2010

christy22... ahojky, myslím, že je to jasné, budeme gratulovat 🙂 Záleží určitě jak je který testík citlivý, proto asi někde slabší čárky

christy22
20. apr 2010

ahoj,ja tomu este stale neverim.ale vsak uvidime v sobotu.a ty sa kolko snazis?necitala som dozadu,tak nepoznam vase pribehy.

danielax
20. apr 2010

Přibližně roky, 2x IUI, teď v dubnu neúspěšné IVF ☹

danielax
20. apr 2010

Přibližně 2 roky....

pet.s
20. apr 2010

Ahojky děvčata.Pajka závidím, že jsi vuděla prcka. a gratuluji.
Ankava gratuluji.
Pecicka a christy 22 vítám.
Christy neboj.Já měla na jednom testu už dva dny čárku pčed tím a na druhém nic. Většinou se mi neosvědčily ty testy dr.Max, takvé ty dražší. Nejlepší byla obyč mamatesty, namáčecí.
Minka, určitě tam zavolej.Držím palečky.Nabídka ubytování v případě potřeby platí. Kdybys ses třeba rozhodla pro Prahu.

Danielko,ty určitě něco vymyslíš. A třeba vaši by tě nezaložili? Dani..já ráno udělala svačiny, a zalezla zpět, ani nevím kdy odešli. A ted jsem vstávala. To dělám teda málokdy, ale mimásek si žádá své.

pajka00
20. apr 2010

Jé pets a dani se máte🙂) já jsem vstávala před 6 a už bych i chvilku zalehla...bohužel...až po práci 😒 No nedá se.
Je to super vidět to malé škvrně jak tam poskakuje🙂 Se mi na chvilku zas ulevilo, že je OK..Dřív jsem viděla prcka v půlce a ke konci a šlus....muselo stačit vyšetření vaginální od Dr. a poslech Dr. tou trubkou...žádné utz nic...a taky to šlo🙂 Ale je to super teď, že je ta možnost.
Minka no držím palce....tak bych ti to přála, aby to všechno vyšlo...ani nevíš jak.

aja37
20. apr 2010

Ankava, velkaaaa gratulacia. To je uzasna sprava. Snad si tento teho virus, co sa tu siri, sadne aj na mna 😀

pet.s
20. apr 2010

Děvčata dotaz z jiného soudku.Podával jste si někdo daňové přiznání sám? A už vám přišly nějaké penízky?

aja37
20. apr 2010

Ja som si podavala a este mi nic neprislo ☹ a to som im tam podla mna dala vsetky podklady, ktore k tomu potrebovali.

zkousim
20. apr 2010

irafko,hezké děti.... 😵

😠 hele a teď, odpoví mi někdo na mou otázku po 3.položenou??? Teda Danielka odpověděla,tak té díky 😀 .....může stimulace zpozdit menzes??????
No vidíš Gabriky,taky na mě kašlou... 😖 no a rozčiluju se 😠 ............jo rozčiluju 😀 . Holky,prosím....testit fakt nebudu,mám bobky.....ale když mi řekl, že tam mám folikulíka 8DC 0,9...tak jsem toho mého ztrhala....no tak možnááááá 😅 ..Ale nebudu si dělat falešné naděje.....možná mám zase cystu a tím to 5ti denní zpoždění. ☹

pajka00
20. apr 2010

Zkouším nevím, jestli může zpozdit, ale říkají, žepokud stimuluješ a neuchytí se, tak to spíš dostaneš dřív než pozděj.....tak vidím jako jediné východisko test🙂

zkousim
20. apr 2010

..omluva Gabče...asi jsem ti zkomolila nick,ale já když jsem vzteklá,tak koktám 😉

zkousim
20. apr 2010

No jo,jenže nic mi tam nedali..nebylo co....no tak uvidíme,bolí mě prsa,ale i břicho jako na mezes....ale kde nic tu nic...

zkousim
20. apr 2010

no a jak je tobě Pajko? Dneska jsem potkala 36 letou těhotnou kámošku,tak jsem si hned pohladila pupíček...má 2 měsíce před porodem...čeká holčičku..ty holky fakt berou na kráse..kluci přidávají 😀

danielax
20. apr 2010

pajka...nakonec jsem se natájla asi v 10 a teď jsem se probrala....dobře jsem udělala, už neleje a dokonce i maličko vykouklo sluníčko 🙂

pet.s...právě na to jsem myslela, než si brát někde půjčku....uvidíme 😉 Taky uvidím co mi poví v ponělí Dr. Zatím mi není nic moc a hlavně šíleně hodně krvácím ☹

Holčičky jdu si udělat radost- pojedu do města konečně si koupit muškáty. Zatím se mějte. Ahojky 🙂

hadonoshka
20. apr 2010

zkousim hysterko 😀 já to nevííííím, proto na to nic nepíšu. Ale poradím ti jednu věc, udělej si těhu test 🙂 Co kdyby náhodou 🙂

Vítám christy to je super,jasné těhu

Iraf, malá je úplně super nádherná a taková veliká to to letí to je šílený. Nejdete ještě do jednoho? 😀

Pet.s já to podávala ale bohužel mi nikdo nic nevrátí, neplatila jsem zálohy.

Holky dneska mi rodí 8 králičích samic tak to hlídám a upravuju hnízda a ještě tu máme zedníky, takže nestíhačka.

pet.s
20. apr 2010

zkousim taky netuším..proto jsem nepsala, vzhledem k tomu, moje MS se řídila podle nějaký úplně svých a nepohopitelných pravidel. Jsem se nikdy nemohla spolehnout kdy dorazí, tak jse délku cyklu a podobné neřešila.Moji MS vyvolávaly zásadně akce typu dovolená u moře, příjezd mého kdysi super milence na týden z Mexika.Odešel tam pracovně a mohl vždy jednou za půl roku na týden domů.Na plánovali jsme si super týden plný sexu, alkoholu a zase sexu. No a já místo toho menstruovala, měla protivnou náladu,jen ten alhol se nám povedl.(Samozřejmě před taťkou, ted už jsem hodná holka). 😀 😀Tak čert se v ni mrše vyznej.😀 😀

hadonoska..hele a co s těma zvířatama děláte? To pak prodáváš nebo to všecvhno sníte?

hadonoshka
20. apr 2010

máš to v ip pet.s holky kdo chce juknout na moje webovky písněte do IP, nechci to psát veřejně, ani ne tak kvůlli sobě, ale manžel dělá šéfa a asi by mu nebylo recht kdyby někdo vyhmátnul ze známých naše soukromé věci

aja37
20. apr 2010

Zkousim a cim si stimulovala? Ja ked som stimulovala ako na IVF, t.j. normalne Gonal, Puregon a pod, tak mi mrcha dosla vzdy tak na cca 30den. Ked som mala len clostilbegyd, tak mi dosla normalne na cca 27den. Ale ono je tazko radit. Kazda sme ina. Ono najistejsie bude, ak si naozaj stravis test a hotovo ... 😉

zkousim
20. apr 2010

jééééééééééé Pet.s snad jsem tak neřekla 😉 ....ale funguje to 😀 😀 😀 ...holky stejně vás mám ráda..... 😉
Aja já měla Gonal, Synarel a ...no to už si nějak nepamatuju 🙄 ...na test kašlu,byla bych zklamaná..takhle si říkám,ty bláho,žeby 😀 😀 😀
Holky dyť já jsem pořád v práci,já ani nemám čas se vycůrat,tak jak bych ještě testila hihihi.kecám,počkám do zítřka..pa
...jo a díky..............

aja37
20. apr 2010

Zkousim, ja som mala synarel v kombinacii s menopurom a to som kramy dostala na 26den. A druhykrat som mala synarel v kombinacii s gonalom a menopurom a to mi mrcha dosla tiez na 26den. Ale pozor, ja som ani pri jednom z tychto IVF nemala vajicka, takze nebol ziaden transfer a nebrala som ultrogestan. V case, ked som po ET brala ultrogestan, tak mi mrcha dosla na cca 30den. Takze neviem. Musis asi vydrzat.

pajka00
20. apr 2010

Iraf ahoj🙂 malá krásně roste...letí to, ještě nedávno jsi tu plkávala jako těhula a teď už zas matka,co?🙂) Taky nás to všechny čeká a ty, které ještě těhu nejsou, tak napřed otěhulí a pak porodí 😀 Tak jsem vám to hezky naplánovala, tak se podle toho zařiďte🙂

awalancha3
20. apr 2010

ahojte, co je nové? je nejaká nová tehulka?
Ja som bola včera na UZV, malé má 1,69 cm a som v 8+3- teda v 9tt, srdiečko tomu bilo odušu a hýbalo sa. Som šťastná. Cakajú ma tie triple testy, ekg, NT UZV.... a také veci............ a este 3 týždne mi bude zle....... a asi sa nevocpem za mesiac do svadobných šiat ☹

pajka00
20. apr 2010

Awa super...a ty půjdeš na tripl testy? Stačí přece NT screening ne? Tam ti odeberou krev,udělají UTZ a je to spolehlivější než tripl.... Třeba ti nebude zle 3 týdny.....mně přestalo být v 11 týdnu🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre