Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
18. dec 2008

Rendy doplatok je za 1 bal.10ks injekcii 2267,50sk a to je doplatok v lekárni inak cela suma je 8210 tak to je sakra rozdiel a potrebujem 40ks na celu stimulku a na NATIV mám tiež už 10injekcii čiže 5 komplet balení a expiráciu maju až do mája takže v pohode stíham
Madli ahoj jasne že si musiš trošku oddýchnut a na imuno ti držím palce
a pozdravujem aj Radunku

yanny
19. dec 2008

Ahojte,
já taky nestíhám včera jsem prvně padla do postele v devět a hned usnula u telky.
Madlo mě celkem na nic nepřišli, jen alergie na transglutaminázu a ovaria a ty chlamýdie pneumonie.
jinak jsem měla vše negativní, třeba ureoplazmata, mykoplazmata,chlamýdie trachomonie a ostatní alergie.
Kočky zatím, jsem na čtvrtou objednaná na thajskou masáž, koupila jsem jí i mému mužíčkovi, ale dám mu jí až pod stromeček.
Tak večer se ještě objevím, dnes snad hned neusnu.

zaenab
19. dec 2008

Yanny, tak si to užij - my chodíme do Sabai, je to paráda, nejradši mám aroma 🙂

Madli, jsem na to imuno zvědavá, to sis o něj jen řekla? Chci si ho taky nechat udělat.

Kočenky, já taky nějak nestíhám, ale viděla jsem se s kámoškama na kafíčku, tak to bylo fajn.

labus
19. dec 2008

ahoj Zaenab moc dakujem ty si riadna profíčka v pečení kam sa ja hrabem ☹
Takže kočky hlásim nákup liekov na IVF hotový dnes som bola po ne tak mám aj na NATIV aj na STIMULKU komplet a ešte aj bloček z lekárne som dostala

madla28
20. dec 2008

Zaenab Yanny psala, ať si o něj řeknu, tak jsem to udělala. Dělali ho jenom mě, protože když budu mít darovaný, tak přítele nepotřebují. 21.1 budu mít výsledky.

yanny
20. dec 2008

Čus.
Madluš a nechceš si také sehnat Gonal, PUREGON, ČI MENOPUR na netu a vyloudit ze sebe vlastní vajíčka,
ty léky jsou od holek fakt za dobré ceny.
Ptala jsem se i na ty prošlé a doktor to zavrhl, ale sestřičky říkali, že se nic nedějě, že mají stejný účinky.
Kdyby ti to vyšlo, asi bych o darovaných také uvažovala, jak jsem byla zblblá, že je mám už staré, ale díky tobě, je to asi blbé takto to napsat, ale opravdu díky tobě, věřím, že náš neúspěch není ve starých vajíčkách.
Jinak bych si to asi musela projít sama. Takhle díky tobě už to vím, tak se nezlob, že to tak píšu.
Jdu vařit, tak zatím.

bigrendy
20. dec 2008

Ahoj holky.starýma vajíčkama to rozhodně neni. já je měla dobré. a vydržely i prodlouženou kultivaci.

Labus tak to je skvělé ,že už máš léky. hupky dupky do ivf.

u mě stále žádná mrcha. dnes 37dc. a cítím se skvěle. až na tu únavu z práce. dnes ještě do 14.00
a mám padla. už jsem pěkně unavená.

madla28
20. dec 2008

Yanny mě doktor vysvětloval, že klidně můžu nastimulovat, ale že můžou být zdegenerované a taky se vyhneš tomu Dawnovu syndromu, nebo jak se to píše. Já fakt nevím co mám dělat. Já mu vysvětlovala, že moje vajíčka přežili zamražení, rozmražení a vydrželi všechny až do transferu a od dárkyně ne, ale on stojí za tím, že u darovaných je větší šance.
A nebo prý to udělat jako minule. Stimulovat mě a když to nevyjde, tak honem dárkyni, ale že zrovna nemusí žádná být.

madla28
20. dec 2008

yanny a ty jsi ten puregon koupila, jak jsi měla možnost?

staruska
20. dec 2008

Ahoj, Big - a kdy budeš testovat? I když - člověk se bojí neúspěchu, viď?
Já jsem vždycky měla cyklus tak 23-24 dní, ale poté, co jsem skončila s IUI, se mi úplně zbláznil - jednou 42, pak 34, 35 dní.... Nevím, co si o tom mám myslet. Rozhodně bych Ti přála, aby to tím, co si přeješ - a my všechny tady!

henikav1
20. dec 2008

Ahojte zienky,

Davno som tu nebola. Chcela som Vam len zazelat krasne sviatky, plne lasky, zdravia a pohody a taktiez stastlivy Novy rok 2009, aby ste takto o rok vsetky kolisali take male vonave babatko 🙂

madla28
20. dec 2008

Ahoj Hení, co je s tebou? Plánuješ něco?

bigrendy
20. dec 2008

Starusko mě to taky lítá. jednou 34,30. kdybych před týdnem asi minutu nešpinila tak si řeknu ,že je tozpožděné. ale takhle mě to vrtá hlavou. zatím test dělat nebudu uvidím. bud mrcha dorazí nebo ne. v lednu musím stejně na gyndu tak se uvidí. 😉

staruska
20. dec 2008

Tak to jsi silná žena... 🙂 Já jsem před těmi třemi měsíci (asi 38. den) testovala, i když mi bylo jasné, že určitě NEJSEM těhotná. No ale říkala jsem si, třeba se stal zázrak. Nestal. Takže už taky netestuju. To bych se zbláznila. Ale Ty máš šanci, takže tfuj, tfuj, ať to vyjde. A pěkně si o Vánocích odpočiň, to potřebuje každý.

bigrendy
20. dec 2008

Aspon budu pořád v naději. a kdyby se stal zázrak a byla bych těhu. tak to bude krásný začátek roku. 🙂
odpočívat budu určitě.

henikav1
20. dec 2008

ahoj madla, momentalne mame pauzu, musime sa pozbierat psychicky aj financne, ale zatial skusame len tak prirodzene, co ak sa nam nieco nahodou podari.
Aj tak si myslim, ze to nase babatko bolo chybne len preto, ze cele to tehotenstvo bolo silene

yanny
20. dec 2008

Jo, jo já také sbírám sílu. Při nasazené HA mám úplný klid, žádné pozorování OVU, žádné sexování podle plánu atd,atd....., dobře jsem přes svátky udělala. 🙂
Madluš, ten Puregon jsem nakoupila i když se mi zdál hodně drahý, ale mám léku, tak na dvě stimulky 🙂
Taď jsem si všimla, že jedna holky na neplodnosti prodávala Gonal - načaté péro v listopadu, kde jí zůstalo 600 IU ZA 500,- Kč.
Je to jedna 40letá, tak mě mrzelo, že jsem to prošvihla, ani nevím proč to prodávala, tak jsem se jí zeptala, jsem zvědavá co odpoví.
Jdu do posilovny a večer s babama posedět na countrošku.
Holky stále mě bolí v podbříšku s tou AH, je to normální, nikdy jsem antiko nebrala, tak mě to vadí.
Zatím.

Rendy otestuj a nenapíneJ!!!!!! 😅 Alespoň do ježíška 😝

ivv
20. dec 2008

caute kocky,
prepacte ze vam sem leziem. citavam vas, ale neprispievam.. az dnes 😒
som trochu mimo.. 2.12. mi lekar pichol pregnyl, 4. som bola na IUI, do dnes som nedostala menzes.. som 30DC.. a bojim sa urobit si test, aby som nebola sklamana.. Stale ma boli podbrusko ako keby sa mi mal spustit menzes.. Myslite, ze by som si mohla teraz urobit ten test?

henikav1
20. dec 2008

Ahoj ivv,

No ze sa pytas, uz by som si ho davno spravila 😉
Brala si aj nieco ine ako pregnyl?

staruska
20. dec 2008

ivv, pokud beres utrogestan, muze menzes brzdit - mne to teda delal vzdycky, i kdyz nekterym holkam se po nem menstruace naopak dostavila driv... Ono to nakonec vyjde nastejno, kdy si ten test udelas, clovek se nervuje tak jako tak...

zaenab
20. dec 2008

Ahoj ivv, mě teď nevyyšlo IUI a díky Utrogestanu jsem to dostala o 10 dní později. Být tebou, tak netestuju (i když vím, že je to dost těžké) a ještě chvíli počkám a jdu na krev.

Yanny, dnes jsem se chystala do posilky, ale máme jiný program, neb mám ovulku 😵 - potvrzenou testy a UTZ a navíc to i cítím. Tak jsem si sem jen na chvíli odskočila 😀

Madli, Labus, Rendy - ahoj, myslím i na vás 😉

bigrendy
20. dec 2008

Ahoj ivv. mě po iui vždy řekly testovat 14 dní po iui .
ty už jsi 16den.
já myslím,že by jsi mohla test zkusit. 😉
po utrogestanu jsem to vždy dostala dřív.

labus
20. dec 2008

ahoj kočky
HENI ZLATKO AHOJ
ZAENAB košíčky s bielou čokoládou su superrrrrrrrrrr dalšie budu zajtra si fakt frajerka a to teda ja rada a dobre pečiem 😉 -poklona
IVV ahoj a testuj neboj to napetie je horšie 😉
STARUSKA vytaj
Rendy ahojky tak sa ti blíži konečne pár dní volna že?
Yanny aj za mna si zacvič ja som riadne pribrala po tej stimulke ako som doma ja večne zvyknutá na pohyb a teraz doma len kysnem ale vydržím po stimulke sa uvydí či budem kysnut alebo chdnut dufam v to prvé 😀 😀
Madluško ahoj

zaenab
21. dec 2008

Labus tak to mě těší, že ti chutná. Až budu mít víc času, přidám klidně celou fůru dalších receptů 😉
Ale teď mám(e) o víkendu lepší program, co kdyby.....

Jinak nevím, jestli to způsobily hormony, ale mám totálně oslabenou imunitu - vyrazil se mi opar a po 15 letec silný ekzém a k tomu slabá mykóza. Trochu mě to štve, dávám si teď pozor na jídlo a přesto tohle. Tak jsem zakoupila probiotika a mykózu nechám být, protože ted nechci nikam vrtat něčím chemickým i nechemickým, ale silným (zabírá mi tea tree). Ach jo ☹

yanny
21. dec 2008

Ahojte všichni 🙂
Zaneb to máš z toho věčnýho kvalltu 😒
Labus taky bych raději kysla.
Moje 36letá kamarádka má termín porodu okolo silvestra, tak jsem na to zvědavá a čeká chlapečka.
Už druhé dítě nechtěla, že nemá toho pravého chlapa, potom jí kartářka řekla, že do roka bude mít novou známost a porodí mimi a taky jo, v březnu se seznámila a hned první měsíc otěhotněla.
Hení kde si byla zak dlouho???
Staruška a IVV, co vy jste vše už podnikaly???

bigrendy
21. dec 2008

aHOJ HOLKY. taky bych chtěla aby mě kartářka předpověděla miminko.

holky stále nic. žádná mrcha. to jsem s toho jelen. ☹

ivv
21. dec 2008

ahojte zienky,
dakujem vam vsetkym velmi pekne za odpovede 🙂
utros som nebrala. len clostil a potom ten pregnyl.
vcera vecer som si urobila test, bol slabo pozitivny, ale z vecernej vzorky.. no a rano som si merala teplotu a ta je 37,1.. takze.. 🙂 ale este musim vydrzat do zajtra, a urobit si dalsi test a porovnat..
bolo by to moje prve tehu, mam 34.

bigrendy
21. dec 2008

ahoj ivv tak to moc gratuluju. máme tady konečně těhulku.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ivv
21. dec 2008

yanny, ja mam za sebou laparku tento rok v januari, dost som sa nadejala ze to prirodzene pojde, lebo cykly ako z ucebnice, ovu, spermio u manzela vzorove.. len sa nam skratka nedarilo.. ak by to teraz klaplo, tak asi zcvoknem od stastia 😀

labus
21. dec 2008

Ahoj Yanny neboj budeme aj my inak kočky ja mám horoskop na buduci rok moc dobrý a na januar tehotenstvo -nejak niesom horoskopová ale čítam ich a ten novembrový som mala fakt zlý trápenie a chorobu a 2.11 som mala ten transfer tak to sadlo dufam že aj ten januárový-lednový sadne -takže kočky čo ste blížencové vyzerá to dobre hviezdy nám budu priat 😉
ja to samozrejme prajem nám všetkým 😉
Rendy a ty ráno testuj nenapínaj nás 😉 to budeš mat krásny darček pre mužíčka pod stromček ja by som ten dvojčiarkovy v obalke rada uložila pod stromček

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre