Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

sonet
6. okt 2008

Ahojte. Dnes na ultrazvuku konstatovali to, coho som sa bala. Prazny plodovy vak. Zajtra rano krv a poobede idem na cistenie.
Drzim vam vsetkym prsty.

lenka2008
autor
6. okt 2008

sonet, to neee... moja, hrozne mi je to luto. drz sa. ak vies, ako ti mozem pomoct, daj vediet.

sonet
6. okt 2008

Lenka, vdak, co uz ako teraz sa moze pomoct...? Akurat sme dosli domov, od placu som uz vysilena. Stiahla som si maily a neviem ako dychat...strasne to boli. Vraj potom absolvujem vsetky mozne vysetrenia...ake? a k com mozu byt, to asi ani oni nevedia...Majte sa zatial.

bigrendy
6. okt 2008

Ahoj . Sonet to je mě strašně líto.

Ana moc gratuluju.

lenka2008
autor
6. okt 2008

sonet - mas dobreho gynekologa? nechapem, ze v dnesnej dobe sa neda prijst na koren problemu. Mam dobreho lekara - nechces kontakt? co ak?

yanny
6. okt 2008

Sonet je mi také smutno, ale pořád si říkám, jestli není ještě brzo a nebude vidět srdíčko až za týden.
Stává se to často.

Tak se moc netrap bude líp.

annaanna
6. okt 2008

sonet, je mi to ľúto ☹ skús nejakého iného lekára.... aspoň sa informovať.

baby ako je to možné že prázdny plodový vak? to je po IVF či čo.... ja nechápem

lenka2008
autor
6. okt 2008

je tu dneska smutne...

yanny
6. okt 2008

Aničko to je fajn, že dnes si alespoň ty OK.
My ostatní smutníme se sonet, ale já stejně doufám, že to nění až takový.

Já i s tím kolínkem makám na PC. Jsem asi dobrá, už rok odkládám, udělat v excelu prográmek do mého baru, který provozuji, aby si mohli mezi sebou předávat zboží, aníž by museli ručně počítat inventúru, říkají tomu hárek.
Tak za dva dny jsem jim to celé vyšvihla na míru.
Mám tam mimo jiné zaměstnanou jednu "babču" (říkají jí tak ostatní), která se tomu nejvíc bránila, asi neumí na PC???? 🙂 🙂
Je to moje kamarádka je jí asi jako mě 😀
Jsem ráda, že ležím a neuvidím ja je na mě naprdlá až jí to tam jeden náš známý příjde nainstalovat.
Tvrdí, že je rychlejší než PC ☹

lenka2008
autor
6. okt 2008

chuda sonet, ani nema chut sem prijst. ani sa necudujem

yanny - ty mas barek??? tak to je gol. Budem ti dodavat burciak 🙂 , len skoda ze je to len parhodinovy kseft. Aj sa tam tancuje?

lenka2008
autor
6. okt 2008

baby viete ake som mala dnes stastie? surfovala som na koni a nasla som inzerat, ze jedna holka daruje knihy. Nove, raz precitane. Tak som si vypytala zoznam - a take babske romany, detektivky. Tak som sa tesila jak jojo, zajtra to idem zobrat, dokonca byva nedaleko mna. Ma malu dcerku, ze potrebuju miesto v byte. Tak uz mam v aute najvacsie pampersky pre malu 😀

yanny
6. okt 2008

Tak to je kšeft, Leni. 🙂
O burčáku mi nemluv, letos jsem neměla ani slzu 🙂
V baru mám v pátek a v sobotu disco, to je už jediné kde si s kámoškama trsnem 🙂
Jinak jinde si připadáme, jak starší dámy. Hlavně nemohu, tam kam chodí má dcéra 🙂

lenka2008
autor
6. okt 2008

tak toto je super. Ja si uz ani nepamatam, kedy som tancovala. Tusim na vlastnej svadbe pred 2 rokmi 😀 a to mi moja dcera hovorila - mami, ste traaaapniiiii 😀 ani na firemny vianocny som sa nedostala, lebo som bola po IVF. mas to skvele

lenka2008
autor
6. okt 2008

to vsetky spia, ci co? ja som si o 6 dala kavu, ani sa mi nedrieme, tak aspon pokecat. No pockajte, budem mat zo 50 novych knih, tak ma tak lahko neuvidite 😀

lenka2008
autor
6. okt 2008

Když jsem se dnes ráno při jízdě po dálnici podíval do levého jízdního pruhu, uviděl jsem v něm za sebou ženskou v posledním modelu BMW, která to frčela 160-kou, a přitom si ve zpětném zrcátku malovala oční linky!!!
Když jsem se po ní za chvíli znova ohlídl, byla už napůl v mém jízdním pruhu a pořád si malovala ten ksicht!!!
Já teda něco vydržím, ale tohle mě tak vyděsilo, že jsem upustil holicí strojek, který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu.
Jak jsem se ve zmatku snažil vyrovnat vůz koleny opřenými o volant a zároveň zachytit koblihu, vyklouzl mi mobil od ucha a spadl do kelímku s kávou, který jsem měl mezi koleny.
Kafe se vylilo, popálilo mě na koulích, zničil se mi mobil přerušil důležitý hovor...
Zasraný baby za volantem!!!

yanny
6. okt 2008

To je prča 😀 😀 😀
To já zas jednou volám se svým manžílkem, skoro celou cestu z Prahy, a když parkuju už u něj doma, tak ve mě hrkne a říkám mu do mobilu, týýýý já jsem blbáááá, já nechala v Praze mobil!!!!!
A on se jen smál, a když se vychechtal, tak mi prozradil, že ho mám u ucha, protože mu s ním volám 😒

yanny
6. okt 2008

Začal na Nově film, Nebezpečné známosti, tak ho zkouknu.
Zatím

vika34
6. okt 2008

ahojte,doteraz som mala zamrznutú mašinu ,tak som stihla iba prečítať čo ste napísali.
Sonet ☹
annaanna 😀
dobrú noc,aspoň sa pripomínam,že existujem 😅

madla28
7. okt 2008

Ahoj holky, tak jsem zpátky z Brna. Mám z toho moc dobrý pocit, tak Obilňák zkusím. Teď musím čekat na MS, pak nasadím na měsíc antikoncepci a další MS začínám stimulovat. Stimulovat budu fostimonem, tak ho můžu začít shánět. Fostimon by mě měl přijít na nějakých 15000. Puregon mě vyšel skoro na 50000, tak uvidím.

bigrendy
7. okt 2008

ahoj. puregon tě vyšel na 50 000? kolik jsi si ho píchala?

madla28
7. okt 2008

450IU

annaanna
7. okt 2008

ahojte babenky

yanny
7. okt 2008

Holky co se dělo, já se sem nemohla vůbec dostat. Vám to chodilo.
Madlo a to ten fostimon je tak levný????
Musím se juknout co to je.
Když ti bude vyhovovat, tak do něj půjdu taky.
Myslím, že bych taky mohla potřebovat 300 až 400IU.
Chtěla jsem si začít schánět Gonal, ale to je asi to samé jak Puregon.

Madlo a na co je ta antikoncepce?????

yanny
7. okt 2008

Sonet co na krvi?????

annaanna
7. okt 2008

ahoj yanny, nešiel kôň ani mne cez deň

annaanna
7. okt 2008

antikoncepciu jej predpsal dr na to,aby vaječníky pracovali rovnomernejšie a aby vajká boli čo najviac a najkvalitnejšie. tiež som to tak mala, ale ja som mala duphaston, nie antikoncepciu

annaanna
7. okt 2008

sonet, neviem či sa môžem spýtať, ako si dopadla?

vika34
7. okt 2008

annaanna,sonet dopadla zle,mala prázdny plodovy vačok,bez plodu ☹

zaenab
7. okt 2008

Ahoj kočky, včera jsem se taky nemohla připojit

Sonet, je mi to moc líto
Lenko, už dlouho jsem se tak nezasmála 😀 Dnes jsem stihla předváděčku, drahý chce nový ještě dražší vůz, tak jsem mu četla ten vtip a málem si vylil kafe do notebooku 😀

Madli, to je fajn, že se tam cítíš dobře, tak teď jen doufat, že se podaří hned napoprvé 😵

Co jinak nového?

madla28
7. okt 2008

Yanny mám brát měsíc antikoncepci, aby se mi prý uklidnili vaječníky. Fostimon prý stojí kolem tří stovek a budu potřebovat 3-4 injekce na den. Sice to není v peru, ale jsou to normální injekce co se píchají do svalu. Mě to neva, mám kámošku která je zdravotní sestra, tak to bude na ní. Možná proto to vyjde levnějc.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre