Vplyv liekov na ženu pri mimotelovom oplodnení

pantapanta
15. apr 2018
frolik12
27. apr 2018

@katharines okej ved aj ja som za to aby sa poskusalo co sa da ale tieto temy su o niecom inom a nie o moralnom aspekte ivf ved kludne rad alternatívy ale zenam co sa rozhodujú ci ano ci nie. Ked uz zena zjavne ivf podstupuje su jej tieto rady na nič. Ja osobne 2 cykly, zakazdym jedno embryo vhodné, nic nemam mrazené a vzdy kvoli spermiam

katharines
27. apr 2018

@frolik12 lenze v skupinach nie su len vsetky zeny, co to podstupuju. Chodia tam i take co to zvazuju, alebo hladaju informacie a moralny aspekt sa tiez neda oddelit. A v temach, kde sa na to pytali som uviedla viacere moznosti, akoby slo pomoct tak zenam, ako aj muzom. Len 1 diagnoza moze mat viacero pricin.

sussah
27. apr 2018

@evaachesa ďakujem pekne 😘
Pevne verím že pomôže, len sa nevzdávať

janinuska
27. apr 2018

Mne sa nepači, že doktori len tlačia ženu do ivf, bez toho, aby porobili potrebne vyšetrenia a zistli pričinu neplodnosti. Ja som teda na ivf nebola, lebo som proti tomu, bola som však len na iui - samozerjme obidve neuspešne a sestrička mi hovori, ovulacie mate, spermiogram dobry , to sa musi podarit a nič, a ja som si myslela to viem aj ja, že je dobry spg a mam ovulku každy mesiac ale ked sa to nedari 5 rokov, tam niekde je chyba. Na vlastnu päst som si potom dala porobit vyšetrenie na reproimuno, kde našli problem.

pantapanta
autor
27. apr 2018

@evaachesa ďakujem za odpoveď... Presne niečo takéto som potrebovala počuť... Ja som takéto niečo nemala... Bola som len strašne precitlivela... Vsetko sa má dotklo... Ale po pár dňoch som si asi an tie hormóny zvykla a už je dobre... Zatiaľ...
Dnes som bola na odbere vajíčok..... 8 máme... A 1.5. Ideme na transfer.... 😊😊😊

pantapanta
autor
27. apr 2018

Ešte som chcela napísať k téme či áno alebo nie....
Je to tak že niekto bohužiaľ nemá šancu inak ako ivf.... Ja by som to podstúpiť nemusela ale musela by som vymeniť manžela... Je 100% neplodny... Takže mi sme použili spermie darcu... Inak by sme dieťa nemali nikdy...
Ešte mám ja to šťastie že mám takého skvelého manžela ktorý s darcovcom súhlasil myslím že niekazdy chlap by sa na to dal... 😍😍😍 takže si myslím že na ivf nieje nič zlé pokiaľ to paru pomôže...ked príroda je proti...

evaachesa
27. apr 2018

@pantapanta tak to si mala potom celkom dobry priebeh 🙂 veeeelmi silno budem drzat palce nech to vyjde 😍

evaachesa
27. apr 2018

@pantapanta tak v takom pripade skutocne nie je o com a je skvele ze mame take moznosti a ze to ide ... a hlavne mat takeho skveleho manzela pri sebe ktory s tym nema problem je super 💑 ja by som sla do toho tiez 😊 drzte za 🙂

susinka2901
27. apr 2018

@pantapanta ahoj ja mam vklad o deň neskôr 😍

susinka2901
27. apr 2018

@pantapanta a zabudla som dopísať držím palce ✊

ceklis
27. apr 2018

@pantapanta
@susinka2901 moc držím palce aby Vám to vyšlo ✊🏻✊🏻✊🏻❤️❤️❤️
Ja akurát čakám, som po et

pantapanta
autor
28. apr 2018

@susinka2901 aj tebe drzim palceky.. A vsetkym Co cakaju .... Vyjde to urvite.. Ja inú možnosť ani nepripúšťam.... 😍😍😍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre