Niekto teraz IVF v GYNCARE Žilina

jarrys
3. máj 2022

Podstupujete teraz niektora IVF v Gyncare ZA? Ja ho akurat podstupujem teraz.

ivkastop
4. máj 2022

Dnes už mám odber za sebou, odobrali mi 16 vajíčok a zajtra ráno mám volať ako sú na tom, koľko je zrelých... Personál je neskutočne milý a to mi pomáhalo aj keď som bola hrozne nervózna.. Po odbere ma dosť bolelo brucho pri chôdzi tak dnes len ležím. Dúfam že už to najhoršie mám za sebou 😊

simona1994
4. máj 2022

@jarrys ja som prišla po 13 dňoch od ET na kontrolu lebo som začala krvácať
Mala som 18mm vystelku maternice a povedal, že to vyzerá na tehotenstvo ako ideálna ale to mi začínal menzes 😭

ludmila691
4. máj 2022

Ahoj,ja chodim do Gyn fiv Zilina,moje prve IVF,mam 28rokov a vysiel nam aj prvy ET 🙏 vklad som mala 10.4.2022. Ja som celkovo spokojna s centrom,vzdy ked som nieco potrebovala,mala problem,zavolala som a hned to riesili. Stimulaciu som znasala tak horsie lebo som nemala problemy skor manzel horsi spermiogram..mala som 24vajicok a 17 sa podarilo oplodnit. Hrozil mi aj hyperstimulak ale nastastie sa to ukludnilo pred vkladom a nezhorsilo sa to ani po vklade. Ja som vobec neverila ze to vide o to vacsie bolo prekvapenie ked zavolali ze krv je pozitivna. Drzim palce nech to dopadne dobre 😊🍀

jarrys
autor
4. máj 2022

@ivkastop tak drzim paste, tak daj vediet zajtra ako pokracujes 🙂 ja idem zajtra na prvu kontrolu tak som zvedava co povedia, ako stimulacia zabera. Ale tentokrat sa citim pri stimulacke horsie ako minule. Mam stale bolesti dole. aj ked minule som stimulacku mala v inom centre a s inymi preparatmi.

jarrys
autor
4. máj 2022

@ludmila691 tak super. blahozelam a len nech vsetko pokracuje dobre a babo rastie 🙂 ja zajtra prva kontrola tak uvidim co povedia.

jarrys
autor
4. máj 2022

@simona1994 no to ma velmi mrzi. no ja zajtra idem na prvu kontrolu ale tentokrat sa dako neviem naladit pozitivne. Radsej nemyslim vobec. Minule som myslela pozitivne a tesila som sa a dopadlo to ako velka hroza. aj ked to bolo ine centrum.

simona1994
4. máj 2022

@jarrys držím palce 😊 hlavne nech ide všetko podľa planu
A nech sú vajíčka kvalitné 🍀

simona1994
4. máj 2022

@ludmila691 ak sa môžem spýtať mala si predĺženú kultivaciu?

ludmila691
4. máj 2022

@simona1994 ano vkladali 6dnovu expandovanu blastocystu.

simona1994
4. máj 2022

@ludmila691 mne vkladali 3dnove a nevyšlo dokonca dve 😏
Nabudúce ak by šlo o ET alebo KET chcem určite aspoň 5dnove
My sme najprv mali aj predĺženú kultivaciu, ale vyzeralo to tak, že nebude žiadne embryo a potom sa začalo pekne deliť
Ale nevyšlo to

ivkastop
4. máj 2022

@jarrys tak nech ti to dobre dopadne 😊 ja som mala protokol antagonistov, pichala som si rekovelle a
Cetrotide a nakoniec ovitrelle ale musím povedať že brucho ma skoro vobec nebolelo... Tak uvidíme ci budu aj kvalitné..

ivkastop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivkastop
4. máj 2022

@ludmila691 tak gratulujem dúfam že aj nám vyjde ET, tiež by som chcela minimálne 5 dňovú blastocystu

ludmila691
4. máj 2022

@simona1994 A Chcela si vlozit obidve alebo v car odporucili? A ICSI oplodnenie ste mali? Chapem ze si smutna,ja by som bola tiez,ale este si mlada tak sance urcite mas a urcite sa to podarí.

ludmila691
4. máj 2022

@ivkastop drzim palce nech sa podari 🍀🍀🍀🍀

jarrys
autor
5. máj 2022

@ivkastop ja mam Menopur zatial a budem pripajat k tomu Cetrotide. A na zaver Ovetrille. dakujem. tak s9m zvedava co mi povedia dnes.

jarrys
autor
5. máj 2022

@ludmila691 mozem sa opytat, dali stesi hned predlzenu a nechali vam ju? lebo ja chcem predlzenu ale mi povedali ze sa uvidi aky bude vyvoj a podla toho ci je to potrebne.

ludmila691
5. máj 2022

@jarrys dali sme si ju hned,ale tiez az na nejaky treti den my dali vediet ci bude predlzena kultivacia.

ivkastop
5. máj 2022

Takže som sa dozvedela ze zo 16 folikulov bolo dobrých 13, tie napichli ICSI a dali sme si aj magnetickú sortaciu spermií a zostalo ich jedenásť a v sobotu mi budu volať ako sa vyvíjajú a v akej kvalite sú.. Budem mať predĺženú kultivaciu a v pondelok by som mala mať vklad.. Tak uvidíme musím sa niečím zamestnať aby som stále na to nemyslela 😊

jarrys
autor
5. máj 2022

@ivkastop ja chcem tiez predlzenu a ICSI a MSS No ja dnes po prvej kontrole a nie bohvieco co sa tyka poctu. Iba 3 folikuly a vela malickych. Lekar povedal ze vedel ze ich nebude vela ale ocakaval viac. Embrologicka ma na pohovore ukludnovala ze nezalezi od kvantity ale od kvality. Tak uvidim ako to bude dalej prebiehat. Dufam ze sa podari aspon nieco.

ivkastop
5. máj 2022

@jarrys netreba vešať hlavu, presne ako vraveli staci jedno vajíčko kvalitné a môže sa to hneď podarit... 😉 A ktory si deň stimulácie? A nechceli ti zmeniť davkovanie? Držím palčeky

jarrys
autor
5. máj 2022

@ivkastop 5den a povedali ze ostavam lebo vraj hormony a krv vysla dobra. neviem preco je ta krv tak dolezita. zabudla som sa ich opytat. no ja beriem 225 co je uz dost vysoka a doktor vravel ze mi nechce davat konske davky. ja uz mam nizke amh. koncom decembrq 2021 som mala 0.71 a koncom aprila 0,46.

ivkastop
6. máj 2022

@jarrys ja som mala AMH 3,76

ivkastop
6. máj 2022

@jarrys ja mam zase iny problém, zistili mi na reprodukcnej imunológii zvýšené NK bunky takze este mi predpisali intralipidove infúzie, ja mám totižto za sebou dva potraty ešte v prvom trimestri po spontannom otehotneni...

jarrys
autor
6. máj 2022

@ivkastop to ani neviem co je. Aky to ma vplyv tie NK bunky? n9 tak ja mam uz nepriechodny pravy vajickovod a ani sa nedal prefuknut. plus nizku ovarialnu rezervu a zle vysledky z krcka maternice. dufam ze v tych troch folikuloch budu aj kvalitne vajicka.

ivkastop
6. máj 2022

@jarrys tie zvýšene nk bunky môžu spôsobiť ze plod odumrie, oni to vyhodnotia ako cudzie teleso a bojujú proti tomu ako napr. proti vírusom a baktériám...

jarrys
autor
7. máj 2022

@ivkastop aha som ani nevedela. Dnes mas volat na kliniku ako to ti ide dalej ze? Tak daj vediet potom 🙂

ivkastop
7. máj 2022

@jarrys povedali mi že z tych 11 je 9 ukazkovych ale zajtra to budu vedieť lepšie posúdiť ale každopádne v pondelok idem na vklad tak hádam to dopadne dobre uvidíme.. 😊

ivkastop
7. máj 2022

@jarrys a ty ako si na tom? Co máš nové?

jarrys
autor
7. máj 2022

@ivkastop no tak super 🙂 tak budes mat aj vela mrazacikov 🙂 ja stale stimulujem od minukej nedele. Bola som len vo stvrtok na kontrole a bol sklamany Galo ze iba 3folikuky ze vedel ze bude malo ale myslel si ze o cosi viac.Ale poobede ked mi volali po vysledky z krvi tak vravela ze hormony su dobre, tak aspon nieco. No a teraz mam ist na kontrolu v pondelok tak uvidim co povedia. Snazim sa nemysliet na to velmi. Ale dnes ma uz boli riadne podbrusko tak neviem co sa deje. sa citim s tymi bolestami ako pred menzesom ale to nie je mozne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre