Niekto teraz IVF v GYNCARE Žilina

jarrys
3. máj 2022

Podstupujete teraz niektora IVF v Gyncare ZA? Ja ho akurat podstupujem teraz.

ivkastop
20. máj 2022

@jarrys ja si myslím že je to v poriadku, asi sa ti uhniezduje embryjko 😁

ivkastop
20. máj 2022

@donna18do ja som tiež skôr realista ale vzdy je nádej a musíme veriť ze to dobre dopadne, raz sa to isto podarí 😉

donna18do
20. máj 2022

@ivkastop dneska som uz 9den po ET a test stale negativny ani len slaba ciarka tam nie je

ludmila691
20. máj 2022

@donna18do ja som si spravila test az 10.den po ET doobeda a vysiel pozitivny poobede mi iba potvrdili krv. Zbytocne sa budes skor testovat. A nemala som vobec ziadne priznaky,ani ma nepichlo v bruchu,nic ma nebolelo ešte aj prsia ma prestali bolieť,ja som bola uz pripravena že to nevyšlo a nakoniec sa podarilo. Treba sa niecim zamestnať aby si stale na to nemyslela,ja som napriklad vypekala na Velku noc kolace a ucila sa anglictinu ale bola som Pn cely cas neviem ako si na tom ty. Drzim palce,uz to mas len par dni 🙂

donna18do
20. máj 2022

@ludmila691 ja som pn od ET lebo mam fyzicky narocnu zvarovňa a dvíhanie bremien a to by som neriskovala ta praca mi nestojí zato a takto vzdy chodim aj von do zahrady a tak pod len vzdy ked som unavena a uz mi chodi rozum inde. Prsia ma bolia, v podbrusku stale citim pichanie ale tak zle mi nie je obcasna unava len sprostá hlava furt mysli

jarrys
autor
20. máj 2022

@ivkastop volala som aj na kliniku a povedali ze to moze byt jednak este zo stimulacie, lebo mam zvacsene vajecniky po nej. Ale tiez aj z odberu folikukov lebo po vysati sa tam nazbiwra krv a ta tlaci a tiez plus urogestan cp uzivam moze sposobovat.. vcera to bola zrazu obrovska bolest akoby ma bodali do brucha ale potom to preslo a dnes len take pobolievanie. Ale ppvedali mi pokial som nezacala krvacat tak by to malo byt oka ale ak sa objavi nieco alebo zhorsi mam im hned volat. od vcera mam aj pocit horucosti akoby som mala teplotu, hlavne dnes od rana ale mam 36, 8-37,00. aj ked na mna je to dost lebo jw mam zvycajne okolo 35,6.

ivkastop
20. máj 2022

@jarrys ahoj no tak take bolesti som az nemala len také chvíľkové bolesti, a akurát to brucho mam hrozne nafúknuté ani som sa nemohla riadne vystriet ale sa mi zda ze mi to trosku ustupuje, snazim sa vela piť, ja dúfam ze nam to dopadne všetkým dobre..

jarrys
autor
20. máj 2022

@ivkastop ja tiez dufam.ty uz v pondelok sa dozvies a ja pred sebou este dlhu cestu. aspon som velmi stastna ze nakoniec zo 4zrelych vajicok vsetky blastocysty tak mame aj 3och mrazacikov 🙂 som tomu nechcela ani verit co sa to podarilo. drzim paste na pondelok a verim ze vysledok bude pozitivny 🤞🙃

donna18do
21. máj 2022

@ludmila691 no od vcera mi je tak naprt uz od vcera sa mi točí hlava, vcera vecer som mala take mierne ruzovkasty vytok a dneska to isté len slabsie, hlava sa mi stale točí, návaly tepla mam no uvidime sestricka ze to je normalne tak uvidime

ludmila691
21. máj 2022

@donna18do no každá môže mať iné príznaky,ja som vytok nemala ale na 11.deň som začala krvácať a to som už mala potvrdene tehotenstvo,myslela som,že to skončilo ale mala som hematom na maternici. Hlava sa mi točila ale iba vždy ked som sa postavila z postele alebo gauču. Kedy máš mať odber krvi?

donna18do
21. máj 2022

@ludmila691 teraz mam mať odber pondelok a poobede vysledky, najprv som si myslela ze len kvoli pocasiu ale ani dneska ma to nepreslo a musela som si oddychnut pondelok bude 12deň po ET tak zajtra rano si chcem spraviť tehot.test ale keď bude negativne tak vela sance tomu uz nedavam

ludmila691
21. máj 2022

@donna18do Tak drzim palce 🙂 mate este nejake embryjka zmrazene?

donna18do
21. máj 2022

@ludmila691 este mame 3embryjka ako dala som a ES+PK aj ICSI aj to embryogum tak dufam ze sa podari ale uz som mala parkrat psychicke zrutenie strasne sa bojim ze sklamem manžela 😔

ludmila691
21. máj 2022

@donna18do chapem,ja s manzelom sme boli uz pekne na nervy ze sa stale nedarilo,ja som aj cele IVF prerevala ze preco prave my ved mame 28rokov obaja a museli sme to riesit umelo. Musite sa podporovat navzajom,nikto z vas dvoch za to nemoze ani si nemozete nic vycitat. Spravili ste co sa dalo. A nestracaj nadej,ked mate este 3embryjka urcite sa to podari.

donna18do
22. máj 2022

@ludmila691 no dneska je 11 den po ET ale stale negativny test ani len duch tam nie je tak už vela neocakavam od toho je mi uplne zle....ja uz mam 33 a muz 35 tak uz je to horsie este mam aj PCO na vajecnikoch ale neviem čo moze zato ze je test stale negativny beriem aj utrogestan ale nic 😭

donna18do
22. máj 2022

@ludmila691 no dneska som dobre cítila že my už začina menstruacia boze moj tak velmi to boli az ki ide srdce puknúť od žialu 😭😭😭😭

jarrys
autor
22. máj 2022

@donna18do a zacala si krvacat?

donna18do
22. máj 2022

@jarrys ano vcera to bolo take ruzove a dneska uz viac volala som aj so sestrickou a ona ze sa mi spusti ms co ja som.nikdy nemavala ms len s vyvolavackou

jarrys
autor
22. máj 2022

@donna18do to mi je velmi luto. Ja som prisla o babo 3tyzdne po transfere ked HCG zacalo klesat. A velmi to bolelo, mesiac som bola z toho uplne hotova. Potom uz kusok lepsie ale do terwz ma obcas prepadne smutok z toho co sa stalo a plqcem.

donna18do
22. máj 2022

@jarrys tak to ti verim je to vela na psychiku mna len sklamalo to že fakt ani mesiac sa neudržalo a to uz 2 spontanny potrat 😔

jarrys
autor
22. máj 2022

@donna18do este pockaj do zajtra na krv co ti vyjde tam. Este to nemusi byt MS. Ja viem ze je to sklamanie a ako sa citis. Je to velmi tazke na psychiku a zanecha to dlho nasledky.

donna18do
22. máj 2022

@jarrys však práve že clovek ked to rz zazije je to zle druhykrat to znašam uz horsie uvidim zajtra

ludmila691
22. máj 2022

@donna18do To ma mrzi 😪 Ale zaujimave ze sa ti spustil menzes ked vkladas utrogestan 🤔

donna18do
23. máj 2022

@ludmila691 nemala som šťastie ani pri prvom ani po druhom je to napicu tazke dneska som bola na krv a ani k doktorke ma neposlali zeby ma prezrela co mi je ale ok len platit

donna18do
23. máj 2022

@ludmila691 uz to mam oficialne zesom potratila 😭

ivkastop
23. máj 2022

@jarrys tak uz mám kontrolu za sebou a výsledky vyzerajú zatiaľ super, na sone bolo vidno malý gestacny vak asi 3mm a krv mam 1040 Hcg a za 10 dní mam zase kontrolu, sa uvidí ci bude stúpať... A v stredu idem este na infúziu.. Joj zatiaľ sa teším, dúfam že nebudem neskôr sklamaná, zase.. 🥴

jarrys
autor
23. máj 2022

@donna18do to ma velmi mrzi :(

jarrys
autor
23. máj 2022

@ivkastop no super, blahozelam ☺️ ja az 31.5. na kontrolu. dnes idem menit lieky lebo utrogestan mi nesadol a je mi z neho zle. dufam ze sa u mna tiez podari. mala si aj nejake priznsky ci vobec? a aj si sa testovala pred kontrolou?

ivkastop
23. máj 2022

@jarrys iba ma brucho sem tam bolelo a testovala som sa od 9. Dňa

jarrys
autor
23. máj 2022

@ivkastop ja som sa sa testovala uz vcera rano a aj dnes a vyslo negativne tak som bola vstrese a smutna ale to este velmi skoro lebo len v utorok min. tyzden som mala transfer. a bolesti brucha si mala take ako pred menzesom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre