November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

cisielko
autor
2. dec 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀

Gubik tak už došla, si dávala na čas ale to je stresom..ja mne meškala, skoror ma vystrelo ale prišla..takže začínaš 16DC, dobre pamätám? a Kati fičí na iných témach..ale je tu...nám to tak vyšlo, že tým, že mi nedali hned pichať aj Menopur tak sme v tom poslu..chodíme spolu na kontroly, aj zajtra tam kideme spolu...takže azse v rýchlosti pokeciame a ai ja na OPU pújdeme spolu tak budeme kecať kým budeme musieť ležať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Melinda..no ty sa ideš cez víkend dozvedieť to čo sa ja hádam dozviem zajtra 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja mám zajtra druhú kontrolu tak som zvedavá čo mi povedia..v pondelok mali folíky od6-9mm tak uvdiínme ako krásne rastú..a mňa čaká OPU už na bud. týždeň ale kedy to ešte neviem 🙂 🙂 🙂 🙂

melinda78
2. dec 2009

cisielko ty budes mat ICSI?

cisielko
autor
2. dec 2009

Melinda..no tak to neviem..pravdeopdobne áno, máme veľmi zlý spr..ale skúsili mse s mužíkom nové liečiky, ktoré bužíva už asi 3 meisace..a v piatok ide na Trial wash takže na jeho záklde sa rozhodne...a vy ste ako na tom?

melinda78
2. dec 2009

my budeme mat ICSI, tak isto spr je velmy zly 😒

cisielko
autor
2. dec 2009

A nejdete na ten test čo aj my?

Baby čo som ja viviedla :oops: pred chvílkou som pichala včielky no a keď som pichla druhú, vyberiem normálne ihlu s bruška v tom krv :x pozerám, že to čo je takt som si to začala utierať a zrazu krčka ako svet a začalo mi to modrieť :evil: no ja samozrejme panika, sama doma..tak som volala koordinátorke, že čo sa mi stalo..ona mi povedala, že som si trafila pravdepoobne nejaKú CIEVKU, NEMáM TO MASíROVAť, mám to nechať tak..tak mi odľahlo..ja už som videla všetky možné scenáre a samozrejme tie najhoršie :lol: a nemám strwsovať..no im sa to povie nestresovať ale keď neviete čo sa deje tak musíte..tak takýto hororový zážitok ja mám za sebou :lol: a to som volala ja Kati, tak dúfam, že sa nezlakla a odbre pichla 😉

melinda78
2. dec 2009

nie neideme, mame 2krat spr slabe 😢

vsak nestresovat ....od toho som nervozna 😀

cisielko
autor
2. dec 2009

Ach tak..tak vy už aspoň viete na čom ste, ja ešte môžem dúfať aj keď pochybujem 😠 no nestresovať..sa im to povie 😖

melinda78
3. dec 2009

cisielko dneska mas KO, potom napis ze co, ako bolo 🙂 pekny den 😉

cisielko
autor
3. dec 2009

Ahojte

Ja len narýchlo bo nestíham ale večer kuknem

Takže folikulíkov je zatial dosť niečo vyše 8, som prestala rátať bo som ju nestíhala..máme od9mm-13mm a jeden 5mm..tak sa celkom teším..viac sa dozviem ked mi zavolajú z Helíku..tak sa zatial držte 😉

melinda78
3. dec 2009

ja ti drzim palce Cisielko 🙂 ja zajtra tiez musim zavolat do GF, lebo cez vikend musim ist na KO. dneska zacala som spinit je to normalne? :(

cisielko
autor
3. dec 2009

No a my picháme ďalej tak ako do teraz a vnedelu ráno fičíme na kontrolu a rovno máme aj pohovor s emryologičkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takže dievčatá už sa to naozaj blíži 😀 😀 😀 😀 😀 a Kati tak isto..tiež ide v nedlu takže tam budeme spolu a aj ophovor má..júj už nech je nedela 🙂

Melinda..špiniť? ale ty si už mala Mrchu nie?

melinda78
3. dec 2009

prave tak Cisielko.... ked zajtra bude tak isto musim zavolat lekara ☹
je to super blizi sa odber jupiii :D

cisielko
autor
3. dec 2009

No to je nejaké divné..koľký deň cyklu si? nemúže ti predsa len tak prísť, to je blbosť..si si istrá, že je to krv? zajtra zavolaj dokimu, nefáhaj toto nieje dobré..veď nato sa berie Provera aby sa ti upravil cyklus 😠

melinda78
4. dec 2009

🙂 dobre ranko cisielko, no vcera neviem ze co to bolo, teraz rano uz nic 🙂 ale budem to sledovat...neskorsie zavoolam do GF potom napisem kedy idem na KO 🙂 pekny den Ti prajem

cisielko
autor
4. dec 2009

Ahoj Melinda..tak som rada, že to už prestalo ale radšej sa nato opýtaj..zato nič nedáš a budem čakať kedy teda ideš na KO 🙂

melinda78
4. dec 2009

Cisielko ahoj no vsetko mama v poriadku len klud :D no zajtra rano idem na 7,30... vecer vsetko napisem 🙂 pekny vecer Ti prajem

cisielko
autor
5. dec 2009

...no tak to je super, že je vštko v poriadku..aj ja idem zajtra na kontrou, tak tiež otom napíšem..my máme rovno aj ohovor s embryologičkou, tak som zvedavá 🙂

A kde ste baby..Gubik kde si zase skrytá?

Pekného Mikuláša dievčatá 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Mikulášku,dobrý strýčku,
modlím sa ti modlitbičku,
zlož tú svoju plnú tašku,
daj nám z darov tvojich trošku,
či koláča makového,
či koníka medového.
Vedˇ ty svätý Mikuláš,
veľa dobrých darov máš.

melinda78
5. dec 2009

vsetko v poriadku, mam 17 folikulov na lavej strane mam 7 folikulov 10mm, a v pravej 10 a to od 5 do 8 mm, od dneska uz musim pichat pergoveris a z gonalu my znizily davku o 37,50 a pondelok zase KO 🙂

pekny Mikulasovy den Baby 🙂

cisielko
autor
5. dec 2009

Ty kokso..tak to ich máš dosť 😀 😀 😀 😀 😀 to je ale super a som rada, že je všetko v poraidku..kedy budeš mať približne OPU nespomínali, či to ešte asi skoro? a čo je to ten perhoveris..ja nemám nič iné len tie dvoje lieky 😕

melinda78
5. dec 2009

Pergoveris je injekcny roztok, tak ako je diphereline, takze uz 3 injekcie picham .... zajtra napis ze, co ako bolo 🙂 pekny vecer 🙂

cisielko
autor
6. dec 2009

Tak a sme doma 🙂
..a ako..no ani sama neviem :roll: folikulov je už menej, neviem kde sa podeli..najhoršie je ale, že mám upchatý pravý vajíčkovod ☹ čo znišuje šancu..ak sa mi sám neodpchá(je tu tá možnosť) tak mi to spraví doki pri punkcii a potom bohužial mi ho budú musieť odstrániť ☹ manželov test vyšiel úplne zle..morto vyšlo na 0%, mali mse ešte nedávno aspoň 1% už nemáme ani to takže nás čaká ICSI a pohovor s embryologičkou..keď to všetko na nás vysypala tak som odchádzla s depkou, že nám sa to asi nikdy nepodarí 😠 punckcia je v stredu a vklad pondelok, utorok o týždeň...tak asi tak 😉 ale bojujem dalje a nevzdávam sa 😎

melinda78
6. dec 2009

ahoj Cisielko.... Ty nemala si laparku? odkial vedia ze mas upchaty vajickovod??? ... ak dobre citam budes mat predlzenu kultivaciu 🙂 vsetko bude OK a budete mat najstastnesiiiiiie sviatky!!!!! verim ktomu!!!! uz na KO ani neides len v stredu na odber?
pekny vecer Ti prajem 🙂 a drzim Tiiii 🙂

zajtra napisem vecer ze co ako bolo 🙂

cisielko
autor
6. dec 2009

Nie, nemala som laparku...doki povedala, že pri IVf neije otrebná..no doki to teraz vravel..keď mi dnes robil sosno tak videl, že je upchatý, že len vtedy vidno vaječník...bo z toho trošku v šoku aj on..tak verím, že sa umúdry a nedbude sním treba nič robiť..a v stredu už mám len odber a ak tak sono ale streda je už môj deň aj s Kati..ideme spolu 🙂 a zajtra čakám ako si dopadla 🙂

melinda78
7. dec 2009

ahoj cisielko uz hned je tu streda, tak dneska uz mas aj pregnyl? a pichas aj ostatne injekcie?
no ja dneska som mala KO, Doktorka mala taku zlnu naladu ze ajaj ☹ ked som pytala ze kolko folikulov tam vidi, len pozerala na monitor a potom len tolko povedala: ako v sobotu ... potom ze priblizne kedy budem mat odber ...asi konca tyzdna, hm ... no o 14,15 som zavlola do GF, picham uz len Gonal 37,5, diphereline, a pergoveris, KO v stredu. asi bude posledna kontrola pred OPU nie? 🙂 uz som unavena musim vstavat o 4,30 rano 😒 dneska nebola som ani v praci lebo interne este som nemala. ale uz je vybavene 🙂 TK 90/60 je to normalne?! 😀 no tak aj ja, aj moj manzel ma uz interne a mozeme ist uz na OP... pekny vecer Ti prajem ahojjjj

cisielko
autor
7. dec 2009

Ahoj..tak doki nemala svoj deň..kašli nanu hlaven, že ty simala..no vyzerá to, že sreda už bdue tvoja posledná kontrola..budem ti držať palce len neviem kedy ja kuki ako sa budem cítiť v stredu 🙂 to ej super, že už to máš vybavené a všetko na poseldnú chvílu..dnes so si v robote pichlôa posledné injekcie, už malen večer čaká Pregnyl a zajtra odyych..nejdem ani do práce, budem sa len motkať a ležať 🙂

melinda78
7. dec 2009

🙂 stredu vecer cakam ze co a ako bolo okej? 🙂

melinda78
7. dec 2009

a pregnyl kto ti da? ides na pohotovost?

cisielko
autor
7. dec 2009

jasné, budem informovať..Pregnyl mi ide pichbúť známa, síce už dávno nepiochala ale hádam to zvládne, je to zubná sestra tak aspo´sa nemusím trepať do nemky..ako sa inak cítiš, si ok?

melinda78
7. dec 2009

brusko my boli ale to znamena to ze vsetko je tam ok 🙂 a z pregnylu kolko pichat? kolko folikulov mas Ty? v nedelu si mala sono ze?

cisielko
autor
7. dec 2009

no mám ich menje kao vo štvrtok nejakých 5-6 aj to neviem...Pregnyl je jedna ikjecia, musím si ju ísť vyzdvihnúť do lekárne lebo ju majú len na objednávku..tak bruško ked bolí tak to je ok..len nech bbolí dalej ale nie veľmi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre