Ostali ste po umelom oplodnení bez partnera?

carmensmutna
7. sep 2016

☹ ☹ ☹ ☹ .....pekny dnik... chcem sa len,opytat ci TU niektora OSTALA sama ,,potom vsetkom,po umelom oplodneni,ostala som nato,cakat ci bude,co urobim ??????......a on otec nas opustil....neviem ako to zvladnem..mam oci plne slz

osky
12. sep 2016

@libawet prezila som zu mnoho zleho a tazkeho,takze nevidim vsetko len ruzovo.
ale snazim sa brat zivot aky je a nezlahcovat ho.
a ano,snazim sa aj v Tom najhorsom Momente hladat nejake pozitiva....

santeema
12. sep 2016

@sardinka336 kocka poviem ti tajomstvo🙂...my s "priatelom sme chceli dietatko", tvoja oblubena veta🙂 ake prekvapive, ze? co si to vobec dovolujeme tuzit po dietati, ked nie sme manzelia...a aj mame dietatko, dokonca dve a dokonca cez ivf, presny pocet 6 cyklov, kym sa to podarilo. uz sa ti ovorit ten nozik vo vrecku?... dalsie tajomstvo pre teba, ten vztah na priatel a zaroven partner a priatelka a zaroven partnerka nam funguje uz 21 rokov aj s tymi deckami z ivfka...strasne, ze...urcite to pokazilo tvoju statistiku o zenach v neskorsom veku, ktore tuzia mat babo so svojim priatelom, ako ktorákolvek ina "poslusna manzelka" . ale tej ked nevyjde vztah a manzel sa na nu vykasle a aj na dieta, tak ju tu nikto "neodsudzuje"...lebo ved ona je manzelka predsa nie?🙂)....nepausalizuuuuuj please🙂

rol76
14. feb 2023

@carmensmutna Dal by som všetko,keby som mohol mať dieťa,nie opustit ženu,ktorá čaká bábo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre