Otehotneli ste vďaka kryoembryotransféru?

julienka333
26. feb 2012

Ahojte,
chystám sa na KET a rada by som získala od Vás nejaké info či sa Vám podarilo otehotnieť vďaka KET, na kolký pokus , či ste si nechali vložiť dve embryjká a aká je pravdepodobnosť že sa obidve embryjká ujmú.

kukucka78
29. feb 2012

@julienka333 ahoj ja som otehotnela na prvý krát po KET

katla
2. mar 2012

@julienka333 Ahoj, mna KET caka o mesiac cca. Ty ides kedy? Do akeho centra chodis? Bola som 1x na ICSI, ale to sa zial neskoncilo dobre a tak idem teraz skusit stastie takto. Ja si urcite chcem dat vlozit 2 embryjka. Pravdepodobnost, ze sa ujmo obe neviem aka je, ale dufam, ze sa to podari 🙂

julienka333
autor
7. mar 2012

@katla ja idem na KET zajtra. 🙂
Ja som bola na ivf pred tromi rokmi a a mam dcerku tak si ideme prre surodenca. 😉
chodim do Gynfivu. A ty?

@kukucka78 a ala si si vlozit dve embryjka?

Ja mam dilemu . Nechcem dvojicky. Ale tak risknem to. 😀

kukucka78
7. mar 2012

@julienka333 ano dala som si dve a ujalo sa jedno je tam omnoho väčšia šanca na úspech

eva76
7. mar 2012

nám sa to podarilo na 4 krát, vložené boli dve, ujali sa obidve ale medzi druhým a tretím mesiacom sme o jedno prišli. teraz máme už pomaly ročného synčeka.
Chodili sme do ISCARU v BA

katla
8. mar 2012

@julienka333 Ja tiez chodim do Gyn fivu. Bola som na IVF pred mesiacom, ale zial nic. Teda prva krv pozitivna a druha nie. Tak ideme skusit KET. Mame 8 zamrazenych. Drzim Ti palce, nech sa dobre uhniezdi (uhniezdia) 🙂

elisa7
8. mar 2012

ahoj, ja tiez chodim do gynfivu, vkladali mi tri a mame dvojicky, bol to 6.pokus (3xET,3xKET), uspesny bol aj piaty (ET), ale v 11.tt som potratila(MA)- po troch mesiacoch od potratu som isla na KET a vyslo to- tiez bol v plane jeden surodenec, a nakoniec su dvaja 🙂 ale nevymenila by som ich za nic 🙂

katla
8. mar 2012

@elisa7 Ufff, dala si si vlozit 3? Ja som tiez rozmyslala, ze si pri KET dam 3, ale bojim sa 🙂

stela01
8. mar 2012

@julienka333 Nam sa podarilo na 2 pokus , a vkladali nam 2 🙂

elisa7
8. mar 2012

@katla no pravdupovediac sa ma na to ani nikto nepytal- rozmrazovali mi tri a vsetky to uspesne prezili a dalej sa vyvijali 🙂 tak asi aby nevysli nazmar 🙂 alebo vekom, aby sa zvysila pravdepodobnost (mala som 30 ked mi ich vkladali)

julienka333
autor
11. mar 2012

Baby dakujem.

@elisa7 wau . takze vam sa dvojicky podarili. krasa. Mate doma veselo.

No ja osm teraz stvrty den po KET .Vlozili mi dve dvojbunkove embrya. Sem tam ma pichne v podbrusku ale nejako sa moc nesledujem .nestiham pri dcerke. Nastastie. Ale ani sa moc nesetrim teda. Fungujem ako doteraz.
Baby a aj ste sa testovali pred krvou? Na kolky den najskor sa to oplati?

dadaba
20. mar 2012

ahoj dievcata,,,mne vlozili dnes 3 embryjka...ale jedno bolo menej kvalitne...tak a teraz cakat dva tyzdne...je to moje druhe KET....

mabumi
20. mar 2012

ahojte, neviete ci môzem ist na KET ked beriem antibiotika? vdaka 🙂
a cakatelkam drzim palce 😵

dadaba
20. mar 2012

@mabumi zavolaj do centra oni ti povedia...

dadaba
23. mar 2012

@julienka333 ahoj...o co mas nove??? ako si dopadla???

zuzanka.h
26. mar 2012

ahojte dievčatá. Tak nás čaká prvý KET zajtra 😉 verím mojim snehuliačikom, že budú silné aspoň jeden! Dohodli sme sa, že mi vložia jedno... Ráno ma čaká telefón či prežilo aspoň jedno alebo nie. A ak hej tak u mňa bude mojej snehulienke dobre. Už ju nepustím von až o deveť mesiacov 🙂

julienka333
autor
27. okt 2012

Ahojte baby. Ja som bola teraz na 2 KET a som 5 den po vklade. Je tu este niekto taky?

cherrry7
1. nov 2012

@julienka333 Ahoj ja idem zajtra na druhe KET,prezilo len jedno dvoj bunkove tak uvidim,veeelmi sa bojim velmi velmi,tak moc tuzime po babatku...prave ivf nula bodov tiez 1KET nic,druhe ivf nula bodov tak uvidim co ket.:o(( vraj to je nizsia pravdepodobnost z rozmrazenych:o(( neviem....

julienka333
autor
2. nov 2012

@cherrry7 ahoj. Tak ako si dopadla, Uz si tehu? 😉
Ja idem na krv v pondelok.

julienka333
autor
2. nov 2012

@cherrry7 u mna bolo prve ivf uspesne a teraz ma dcerka 3 roky. 1 KET neuspesne a na druhom som bola teraz.
ESte nam ostali dve blastocysty. Teraz mi vkladali dvoch dvojbunkovcov.

Drzim ti palce.

cherrry7
3. nov 2012

@julienka333 Ahoj vcera som bola na ket-ku vkladali mi 1 embryo zo 7-mich prezilo len to najmensie a zacalo sa delit,tak mi ho vlozili o 2 tyzdne idem na krv,vies po dvoch neuspesnych ivf a jednom neuspesnom ket-ku ....sama ti neveim popisat pocity je to bezmocnost a ked vzdy vravia ze je vsetko u nas ok a vsetko je idealne tak nechapem ....preco?? a ty ako si na tom?verim ze ti to vyjde ked vam to vyslo prvy krat a mate krasnu dceru...blahozelam:o)

montek
8. máj 2014

Ahojte dievčatá! Nevie mi niekto povedať aká je úspešnosť pri KET keď vkladajú len jedno embryo?Stojím pred veľkým rozhodnutím a neviem čo zvoliť. Koncom mesiaca idem na vklad a neviem či si nechať vložiť dve či jedno,doktor mi chcel automaticky vložiť dve ,no ja sa bojím. Viete mám za sebou 2 úspešné IVF,ale žial to druhé skončilo zle. Obe tehotenstvá boli ukončené cisárskym rezom,takže už sa bojím keby vložili dve a obe sa ujali ,že by mi pri dvojčatách nevydržala jazva v tehotenstve. Preto zisťujem aká je šanca úspešnosti,keby som si dala vložiť len jedno. Vždy som túžila po dvojičkách,ale teraz si to fakt nemôžem dovoliť je to riziko.Ďakujem za akékoľvek rady a Vaše skúsenosti s KET.

luanna
13. máj 2014

@montek ahoj, mne vkladali dve embrya pri ket a ujali sa obe... Tak na tvojom mieste by som si nechala vlozit iba jedno. Toto budem riesit v buducnosti aj ja, mame este 2 mrazacikov .... Mat po dvojickach dalsie dvojicky?! Uff, to by som asi nedala

montek
13. máj 2014

@luanna Ahoj,ďakujem za tvoju radu a hlavne podelenie sa o tvoju osobnú skúsenosť 😉 Tak to je pekné ,že máte dvojičky,mne sa vždy dvojičky páčili. No už som na 90% rozhodnutá,že si dám vložiť len jedno,bolo by to si myslím dosť veľké riziko ,keby sa ujali obe...

janula18
13. máj 2014

@montek mne vkladali dve a máme dvojičky

montek
13. máj 2014

Ďakujem 🙂 Vau ,takže KET je asi celkom úspešný 😉

zuuuzana7
13. máj 2014

@montek Ahoj aj Mne vkladali dve a mame doma dvoch loptosov ;)

smoulinka13
13. máj 2014

caute ja idem tento mesiac na 3. KET, zatial sa nepodarilo...(2x sme vkladali jedno embryjko a raz 2)

montek
13. máj 2014

@zuuuzana7 Super ,takže idem určite len do jedného 🙂

zuuuzana7
13. máj 2014

J@montek Myslim ze Dobre rozmyslas, ja by som to berieselst inac, drzim Palce nech vam Ten jeden drobacik zabojuje;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre