Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

yeliel
8. jún 2010

@annamary27 dobre,,dobree... 😀 len zvysujte 😵

miki.mikulasova
8. jún 2010

@yeliel mas pravdu...uz koncim...uz sa nebudem stresovat...slubujem 🙂 vo stvrtok mi to pichali... ale ked ani nic necitim, teda nejaku bolst v bruchu alebo chrbte a tak...
viem, som smiesna.... budu este ine dovody... ja len, ako som uz tusim pisala, ze ked poriadne nezareagujem ani na ten agolutin, tak...ale nic, usmev 🙂
a ty ako? oddychujes? co je nove?

yeliel
8. jún 2010

@miki.mikulasova moja vazne sa netrap..tie injekcije na stimulaciu si ine zareagujes..niekto reaguje hned a niekomu to trva dlhsie..ako napr,mne 😀 ja som stimulovala do 20DC 🙂 ..bud trpezliva urcite Ms po agolutine pride a ak by predsa nie tak chod k svojmu gyn. on ti povie co dalej alebo pichne este jeden..takze usmev 🙂 🙂 🙂

miki.mikulasova
9. jún 2010

@yeliel dakujem, si ozaj mila 🙂

monika71
9. jún 2010

ahojky pipinky, tak pekne ste sa rozpísali, mala som aspon každý den čo čítať 😅
mala som posledné dni perné tak nebolo času a ani síl písať. Snažilky ja vám tak velmi želám aby sa bublinky uhniezdili a zo snažiliek ste sa stali tehulkami 😅
a ja sa dnes pochválim 😵 mužíček mi na narodky objednal angelsounds a tak sme dnes počúvali ako nášku miminku bije srdiečko a ako sa v brušku prehadzuje, musím odporučiť je to úžasná vec a velmi ukludní, aj slzičky mi vyhrkli. 😅 😅 😅

miki.mikulasova
9. jún 2010

@monika71 ahoj 🙂
co su to tie anjelske zvuky? neviem, ci som taka blba, ale som to nepochopila, ako to, ze ste pocuvali mimco? co ste boli na ultrazvuku? 🙂))))))))

miki.mikulasova
9. jún 2010
monika71
9. jún 2010

@miki.mikulasova nie to je prístroj, ktorým cez bruško počuvaš ako tvojmu bábatku bije srdiečko a ako sebou v brušku mrská, je to taký domáci ultrazvuk bez obrazu 😅 mam to v albume 😉

monika71
9. jún 2010

@miki.mikulasova sorry miki, zabudla som sa ti pozdravit: ahoj kočka 😀 😀 😀

miki.mikulasova
9. jún 2010

@monika71 ahoj, vau, o tom som este nepocula, to musi byt uzasne, kedykolvek si zmyslis, pocuvas srdiecko🙂))))ň
tak prijemnu zabavu 🙂

monika71
9. jún 2010

@miki.mikulasova dakujem, vieš odporučam tehulkám, lebo tie dlhé čakania medzi jednotlivými kontrolami su na nervy ,ked su obavy o bábatko, a takto sa aj mamina ukludní a je to neopísatelný zážitok, aj muž sa tak tešil že počuje mimi 😅 a ty ako? už došla mrcha?
si pripravená na krásny boj?

miki.mikulasova
9. jún 2010

@monika71 jaj, ved este nedosla, ale sa velmi snazim kvoli tomu neznervoznovat...hadam este o nic nejde, yeliel ma vcera statocne ukludnovala 🙂
aj tak stale myslim len na to jedno, ale snazim sa pozitivne...dokonca, prave prekladam material k prednaske Jacka Canfielda, neviem, ci si o nom pocula, spoluautor SLEPACIA POLIEVKA PRE DUSU a SECRET, ZAKON PRITAZLIVOSTI...su to take omacky, ale nieco na tom bude, celkom dobre sa citim pri tom,ako s tym robim..."O čomkoľvek premýšľate, rozprávate, čokoľvek si predstavujete alebo sa na to sústredíte, priťahujete toho do svojho života stále viac."alebo
"Sústreďte sa na to, čo chcete, nie na to, čo nechcete.
• Keď hovoríte o tom, ako sa práve máte zle, priťahujete toho zla do svojho života ešte viac.
• Keď ste proti niečomu, priťahujete to do svojho života ešte viac. (programy proti chudobe, protidrogové programy)
• Keď si kvôli niečomu robíte starosti, priťahujete to do svojho života ešte viac.
• Sústreďte sa len na to, čo chcete!!! Hovorte len o tom, čo chcete."...atd...celkom mile....
ale idem si dat pauzu, trosku prevetram bicykel...majte sa tu kocicky...🙂

monika71
9. jún 2010

@miki.mikulasova pekneeeeeeeeeeeeeeeeeee 😅 niečo na tom bude 😉 držím palčeky 🙂

miki.mikulasova
9. jún 2010

no to som vam musela ukazat 🙂

annamary27
9. jún 2010

@miki,zlatunké a aké in. 😀 😀 😀 😎 😎

miki.mikulasova
9. jún 2010

@annamary27 ja zbožnujem bodky a este v kombinacii cervena biela, nooooooo 🙂 🙂 🙂
inak, je to na www.bess.sk...ale nepoznam ich , nerobim im reklamu 🙂)))))))))))))))))ň

michaelag
9. jún 2010

@annamary27
NO za to by nam mali byt riadne vdacni. Ved tu robime reklamu zadarmo....😉

miki.mikulasova
9. jún 2010

@michaelag
co uz .🙂 ak by sa to napriklad tebe, miska, zapacilo 🙂 ... musis vediet, kde to mozes kupit🙂

annamary27
9. jún 2010

@michaelag,ja som myslela zvýšenie úspechu štatistiky IVF v GF,lebo budeme všetky tehu 😀 😀 😀 😀

nechsazadari
10. jún 2010

Ahojte babenky,
@michaelag- ahoj moja, som rada, že si o.k., trošičku som si robila starosti. To s vaším havoškom ma mrzí. Ja keď som chodila kedysi s mojou mačkou na infúzky a držala som jej labku, aby to správne tieklo a neublížila si- tááák mi slzy tiekli, čo mi jej- vystrašenej- bolo ľúto. Takže si viem predstaviť, čo prežívaš, keď vidíš, že ten váš tvorček nie je v pohode. Ale vieš, práve sa nám ide zmeniť životné obdobie na absolútny raj, takže už to bude aj s psíkom ako má byť! 😀 Inak tiež som doma s chrbátom, ale zatiaľ nemám vychádzky a trochu mi tu z toho šibká, keď je vonku tak krásne.
Ja ešte neviem, kedy dorazíme do BA, zvlášť v pondelok jeden nevie, ale snáď niektorú z vás ,babenky, uvidím. Takže 14.6. hor sa na prvú vlnu zlepšovania štatistík.

henika30
10. jún 2010

Ahojte!
michaelag dakujem ti za odpoved!Idem až budúci týžden na odber krvi a 16.6 už pichám prvú injekciu.Dúfam že stihneme s mužom vybavit dovtedy to predoperačné vyšetrenia 😉
A ty to už máš za sebou?

jejo
10. jún 2010

@henika30 ahojte kocky, chcem sa spytat kedy po IUI sa da spravit prvy krat test aby bol hodnoverny , ak som mala pregnyl 5000? Na IUI som bola 31.maja.

annamary27
10. jún 2010

Pipiny čakatelky po ET,už sa nám to kráti,1pracovný den-víkendík a smer na krvičku 😎 😎 😎 😎

michaelag
10. jún 2010

@henika30 Ahoj Heni, ano. My tu uz s @katuliks, @nechsazadari a @annamary27 mame teraz v pondelok prvy tehu test a v piatok 2.
Strasne verime, ze budeme tehotne 😉.

Ja mam dnes teraz k veceru take strasne jemne hnedkaste spinenie, ked som to zbadala na slipke, tak som skoro dostala infarkt...baby pomoooooc, mam strach, nie ze som nieco pokaslala tym mojim chodenim a neoddychovanim....
Je to nieco zle, ze mi to zacalo takto spinit? Ja viem, ze vsetci hovoria, ze mozeme spinit, no stale som mala pocit, ze som uplne v pohode....No a aj ma dnes nenormalne bolia krize, teda s porovnanim z poslednymi par dnami, je to dnes otrasne a teraz, ked som si bola pre Utogestan v lekarni, tak som mala pocit, ze moje nohy vazia takych dobrych 50 kg a ze vyzeraju ako 2 valce....ale je to len pocit....Mam strach kocky... Radsej to ani manzelovi nepoviem.

No a nasa Pipa je na tom moment. este horsie, teplota neustupuje pod 39 vobec uz cely tyzden a teraz mi uz prestava aj nejako jest... Takze som teraz uplne na "mlieko" az sa mi chce plakat nad tym vsetkym, len viem, ze si moment. nepomozem, len prihorsim, tak sa to nejako snazim udrzat v sebe 😢..

Juj, tak som rada, ze som sa vam mohla vyspovedat...dakujem, ze ste tu pre mna stale 🙂

annamary27
10. jún 2010

@michaelag,nemaj boja aj moja slipka bola dnes o trošku tmavšia ako dni predtým,myslím,že je to v pohode.No podla dátumu by som mala mať zajtra svoje dni,dúfam,že už neprídu 9mesiacov vkuse.Ja mám síce prvý testík kedy vy ,ale možno druhý budem mať o čosi skor,lebo v pondelok to bude u mna už 12ty den po ET.
...chudáčik havinko,ako dlho sa už trápi a ešte teraz v tom teple sa mu asi priťažilo. ☹ ☹

solinka
10. jún 2010

ahojte babenky 🙂 poradíte mi prosím???

annamary27
10. jún 2010

@solinka,v čom chceš radiť? 🙂

solinka
10. jún 2010

pergoveris ,- sa podáva podkožne ??? možem aj do brucha do ruky ??? či treba do svalu??? 😒

solinka
10. jún 2010

annamary 🙂 pergoveris??? už spm napísala 🙂

solinka
10. jún 2010

henika držim palce !!!!! ja som v IVF cykle dávam dipherelin a gonal 🙂
a reagujem dobre 🙂 teším 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre