Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

demeeri
11. jan 2011

@alabu Ďakujem. Volala som do Gynfiv,aby som im oznámila výsledok ultrazvuku.Nebola tam sestrička,vlastne neviem,s kým som hovorila.Vravela na to iba,nech im potom oznámim narodenie dieťatka. 🙂

pici
11. jan 2011

@demeeri dakujem, uvidime ako to dopadne :D

miskab
11. jan 2011

Ahojte baby....mi ideme prvy krat do centra Gynfiv,to je na zahradnickej ulici?? a ako to tam vlastne chodi,aky tam maju pristup?? dakujem

pici
11. jan 2011

@miskab ja som bola teraz v pondelok prvy krat a som maximalne spokojna

miskab
11. jan 2011

@pici a u akeho lekara si bola?? Mi ideme k Dr. Behunovej,,,,tak nejak sa vola.a co vam tam povedali alebo robili??

pici
11. jan 2011

@miskab ja som bola u dr. Harbulak, prisli sme, manzel mal hned spermie priniest tak to sme odniesli do labaku, potom sme prisli do ambulancie zoznamili sa pozhovarali, vypisal kartu , konzultovali sme moj a manzelov stav a vybrali riesenie :D kedze som bola treti den cyklu tak mi vzali krv na hormonalny profil a od zajtra mam uz stimulaciu...

miskab
11. jan 2011

@pici to ti hned dala lieky na stimulaciu ci?? nam nekazali spermie priniest, ale spermiogram mame vysledky co bol v TT na to tak ale mozno to budu robit aj tam,no uvidime co nam povedia, A ako dlho sa vam nedari??

pici
11. jan 2011

@miskab ano dostala som hned lieky :D
skusame treti rok :D

miskab
11. jan 2011

@pici jaaaj ja som zvedava co nam povedia,tak sa bojim 😕 ale vydrzim vsetko 😀 aj mi tak sa snazime vysse troch rokov. tak drzim vam palceky nech coskoro cakate miminko 🙂

pici
11. jan 2011

@miskab zlatko a coho sa bojis?nemas sa coho, bude babo neboj sa

annamary27
11. jan 2011

@miskab ahoj,nemaj boja. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 drržím palce,aby sa Vám zadarilo. 😀 Spermiogram určite spravia aj v GF,lebo v centre robia podrobnejší ako u normálneho urologa.My sme pri prvej konzultácii vypísali kartu,potom som bola ja na krvi tretí den cyklu kvoli hormonálnemu profilu,manžel bol na spermiograme,spravili mi aj stery,či som zdravá odspodu,doporučili nám aj genetiku a robili mi aj priechodnosť vaječníkov,aby sa vylúčili všetky keluhy,ale problém máme v spermiograme.Mali sme už dva cykly umelého oplodnenia,ešte sa nám nezadarilo ,tak teraz pátrame v mojej imunite,štítnej žlaze a zrážanlivosti,že či nie je aj u mna nejaký zašitý problém,lebo vložené embryjká sa vo mne neudržali.

demeeri
12. jan 2011

@miskab Nemáš sa čoho báť. 🙂 Ja som si vždy myslela,že nikdy nebudem mať dieťa.A teraz som tehotná.Vďaka Gynfiv a liekov,čo som pobrala. 🙂 Trvalo to iba jeden mesiac. 😉 žadne,ale fakt žiadne ťažkosti som z tých hormónov nemala.Dokonca som nepribrala ani kilo. 🙂 🙂 Tak len smelo do toho.žiaden strach! 😎 😎

gabikasz
12. jan 2011

Zdravím baby,nemáte niektorá zvyšky menopur,merional,bravelle,fostimon,gonal puregon?Potrebujem do konca mesiaca pozbierat píšte IP vďaka.

miskab
12. jan 2011

@demeeri Dakujem za povzbudenie si zlata,,,,a gratulujem ze si tehu 🙂 Dufam aj nam pomozu mi tam ideme 25.1 a ta genetika tam potrebujem nejake odporucanie a robi sa to v Nr?? aj sa plati za to?

miskab
12. jan 2011

@annamary27 Moj partner mal spermiogram 40% pohyblivost to je asi malo nie?? a ta genetika to si mozme dat aj teraz urobit ci potrebujeme odporucanie??

mirus11
12. jan 2011

@miskab Behunova je velmi dobra,mne robila prve iui.a bola som s nou velmispokojna,ani som necitila,kedy mi tu iui urobila

mirus11
12. jan 2011

i ked ja chodim k doktorovi Drabekovi,aj ten je velmi zlaty

miskab
12. jan 2011

@demeeri Mozem sa este spytat ako dlho sa vam nedarilo?? Ja som brala pol roka clostylbegyt a nezadarilo sa aj tak tak nas poslal moj doktor do Gynfiv,a aky tam je pristup dobry? Ja mam ist Dr. Behunovej

miskab
12. jan 2011

@mirus11 Dakujem To som rada teda tak je tam dobry pristup,,,a aj ty pomohli otehotniet?

mirus11
12. jan 2011

baby nepotrebujete niektora 1 balenie Clostylbegyt a mam este 2 injekcie Pregnylu.mne su uz nanic a nerada by som ich len tak vyhodila.

mirus11
12. jan 2011

@miskab no ja som ostala tehotna hned po prvej iui.a ja som s nimi velmi spokojna.je tam fakt prijemny pristup.

alabu
12. jan 2011

@miskab ahoj..ja chodim tiez k Dr. Behunovej...podla mna je dobra, ja sa nestazujem...ale vlastne ani na jedneho z lekarov odtial...kedze clovek tam prejde rukami kazdemu 😀
a bat sa nemas coho...ak je aspon nejaka pohyblivost urcite Vam najprv odporucia IUI a az potom IVF....

demeeri
12. jan 2011

@miskab Ja som brala osem mesiacov Clostil,a nepomohlo. Snažili sme sa dva roky.Lekár ma napokon poslal do Gynfiv.
Ja som mala Dr.Stenovú. Boli sme na genetike v Nitre,myslím,že sa to platí.Neviem,už si nepamatám,koľko.

lujzalota
12. jan 2011

@miskab ahoj my sme sa snazili 7 rokov a pomohl az GF. a vždy na 1. krát, teraz čakáme druhé bábo. chodila som Dr. Stenovej, ale vystriedaš skoro všetkých doktorov. IVF mi robila 1. Dr. Stenová a druhý krát Dr. Behunová. nemaš sa čoho báť, dúfam, že budeš mať takú úspešnosť ako som mala ja. a držím palce, samozrejme aj všetkým ostatným dievčatám.

miskab
12. jan 2011

@demeeri A co tam robia na tej genetike teda co mi budu robit?? a to sa tam mozem aj teraz objednat pred tym nez pojdem do ginfiv ?

miskab
12. jan 2011

@lujzalota dakujem si zlata,,,,A gratulujem 😉 No uvidime co nam povedia a kedy uz konecne budem tehu 🙂

miskab
12. jan 2011

@alabu No sak uvidime ako to dopadne ja dufam ze dobre 🙂

miskab
12. jan 2011

@alabu Najradsej by som bola keby sa podarilo do IUI ,,,a tento zakrok sa plati a kolko?

demeeri
12. jan 2011

@miskab Jasné.Objednajte sa hneď.Ja som tiež bola predtým,ako som išla do Gynfiv.Tam som už zobrala so sebou výsledky genetiky. Na genetike berú iba krv,a vypytujú sa na dedičné choroby v rodine.Povedz všetko o čom vieš.Predtým sa spýtaj matky,čo mala,aké choroby a tak,aby si vedela doktorke odpovedať.

mirus11
12. jan 2011

@miskab no iui sa plati 35€.plus ti da papiere na overenie podpisov k notarovi.to je neakych12€

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre