• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

22. marca 2017 
@annamary27
určite že ano musíš im to prikázať a aj to nech sa ťa potom držia a koľko máš mrazačikov ?
13. okt 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka159 vcera....v centre len povedali ze doniest im to mame....viac neviem nic.... :unamused:
13. okt 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka159 iba troch
13. okt 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka159 @katka.gzd je tu taka tema ze MAM/NEMAM lieky na ivf... tam si to kocky posuvaju za nejake doplatky a pomaha to hlavne tym, ktorym poistovna uz nepreplaca... tak to tam skuste hodit..
v centre to vraj uz nevykupuju a ani neberu... :frowning2: aspon tak som pocula..
13. okt 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 aj to je lepšie ako nič tak sa teš ja mam zatial na mrazenie 1 a zajtra si mam volať ešte mam 4 tak uvidime....
13. okt 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka159 ved sa aj teším,lebo po prvom pokuse sme nemali nič na zmrazenie.
13. okt 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa o tej teme viem ale myslela som že aj v centre to ešte beru tak to skusim tu na MK lebo mi toho zostalo ako kebyže mám ešte len zača stimulovať...
13. okt 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.gzd neodradila si ma, viem ze narkoza je niekedy svina. ja som po slepaku z narkozy vracala ale nastastie nie vela.. tak dufam, ze tato narkoza ma neskoli. to je super, ze ta cistili az po uspani.. ja som vseobecne taky strachoput,... vsetkeho neznama sa bojim...
13. okt 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.gzd ja som po oboch pokusoch vrátila to čo mi ostalo a dostali sme späť raz 50 a druhýkrát 81eur.
13. okt 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 myslim, ze este v maji, ci v juny sa to dalo, ale vraj uz teraz nie :frowning2:
13. okt 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviami no my sme boli zaťiaľ len na takej informatívnej konzultácií a popýtať sa čo dalej,ale myslím,že ten soft bude to isté ako normálne IVF jedine,že budem brať tabletky clostilbegit a potom dopichovať nejaké inekcie,ale tých nebude veľa a podľa toho ako budem reagovať tak podľa toho pojdeme dalej.do brna pojdeme ešte raz a všetko ostatné budeme riešiť cez telefon v spolupráci s mojou gynekolgičkou :slight_smile:
14. okt 2011 o 00:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak vysledky odberov budu v piatok. Normalne satam az bojim ist :frowning2:
14. okt 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby je normale že po včerajšom ET ma boli v podbrušku ako keby mám dosťat mršku
...
14. okt 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Katka 159 vcera som bola na ET prosim Ta neako som nepostrehla o kolkej si mame volat embriologicke skrz mrazenie dakujem za odpoved
14. okt 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota pokiaľ si dobre pamätám o 11 hod. :wink:
14. okt 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem danka483
14. okt 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 caukooo, zas som zavitala na MK po asi 2 tyzdnoch :slight_smile:, ja cakam jedno babo, i ked ked som otehotnela, tak mi najskor lekar povedal, ze je to mimomaternicove, potom zas ze to vyzera na 2 babenka :grinning:, proste suviks. Teraz nakoniec som sa "udomacnila" na jednom - dievcatku :slight_smile:. Ufff..ale poviem ti, uz sa zacinam tesit, az babenko bude na svete, lebo mam take bolesti chrbtice, ze normalne vecer nevladzem vystupit z auta :grinning:.
14. okt 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariankach no pekny chaos.. jej dievcatko :slight_smile: to by som aj ja chcela i ked budem stastna aj ked bude chlapec... koniec koncov je to jedno hlavne nech je ZDRAVE :slight_smile:
14. okt 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka159 ahoj ja som bola minulý piatok a prvé dni som bola úplne unavená a bolelo ma brucho....a dodnes som doma a v pondelok už idem pracovať....každý hovoríš že to neovplyvníš, ale aspoň si poviem že som spravila maximum....ja som celý týdeň bola v klude, oddychovala som, ležkala....
14. okt 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no od rana sa mi nejako nedari. prve co bolo rano .. telefonat z lekarne. ze mi sice objednali vsetky hormony, na ktore som im dala recepty ale mi to nevydaju, lebo nemam na vsetkych zozadu peciatku "vynimka".. takze dnes do lekarne , zobrat co mi daju a vratia mi recepty na ktorych nie je ta slahnuta peciatka. potom do centra, znova do lekarne, a pre velky uspech znova do centra kvoli prvej inj. dipherelinu..... :confused: :confused: :confused: :confused:
14. okt 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, mozem sa opytat...dnes rano, som zabudla odlozit Puregon do chladnicky... Mozem si ho zajtra opat pichnut?Ci to nemam riskovat?
14. okt 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sysinek spytam sa ti na to v lekarni prave tam idem a potom ked sa vratim tak ti napisem ok?
14. okt 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa dakujem pekne, si zlata... :slight_smile: :slight_smile: ....je to len zbytok davky, ale predsa...nechcem nieco pokazit...
14. okt 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby, vcera som mala robeny tzv. prefuk vajecnikov a...nedopadlo to velmi dobre.... :frowning2: aj ked vysledky su fajn. :slight_smile:
14. okt 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sysinek tak kludne ho zajtra mozes pouzit :slight_smile:
14. okt 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvia co to znamena???
14. okt 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ze ma vcera brala zachranka z hroooznymi bolestami, ale nechcem vas strasit, vraj to nie je normalna reakcia a to mi potvrdili aj v nemocnici, vlastne, ani nevedia, co to sposobilo :frowning2:
14. okt 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvia pocula som ze je to bolestivy zakrok... ale ja som absolvovala lap.vajecnikov... takze som sa tomu vyhla... ale neviem co je lepsie.. lebo aj po lap. ma bolel ceeely clovek...
a uz ti je lepsie????
14. okt 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ano, dnes ma prepustili z nemocnice. samotny zakrok nebol taky strasny, mna bolesti chytili neskor take riade. vraj ma nemali hned pustit domov, ale...asi to robia vzdy. a robili ti laparku v GYN FIVE? ku komu chodis?
14. okt 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvia robili mi ju v ruzinovskej nemocnici, lebo ja uz som jednu laparku ale slepaka mala za sebou,.. ze pre istotu keby boli nejake komplikacie.. ze aby som isla tam..robil mi ju drabek.. a k nemu aj v GF chodim :slight_smile:
14. okt 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok