• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

26. mája 2017 
Dlho som nepisala. Chcela by som sa spytat. IVF vraj uz mame, len lieky doschvaluju. Teraz sa vsak vyskytli nejake problemy a tak pravdepodobne nebudem moct na IVF minimalne pol roka ist. Budem si potom musiet davat znova ziadost, alebo platnost tohto schvaleneho IVF je neobmedzene? Dakujem
14. okt 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evakva podla toho v akej poistovni si poistena. vszp plati presne rok od podpisania ziadosti tebou.. a v dovere je to tusim iba 3 mesiace...
14. okt 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa Dik za odpoved. Som v Dovere a toto ma velmi nepotesilo. No ked sa dari, tak sa dari. Co uz.
14. okt 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kolko dni po prefuku ste spinili?
15. okt 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa dakujem pekne za info....puregon uz pichnuty:slight_smile:)....v piatok mi oznamili, ze reagujem poslabsie...zdvihli mi davky, tak som zvedava, co bude v pondelok...zacinam sa obavat...ci vobec reagujem:frowning2:(
15. okt 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sysinek nemaj obavy, urcite to bude lepsie.. preto ti aj zvysili davky aby si zaistili lepsi vysledok... hlavne treba mysliet pozitivne :slight_smile:
15. okt 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sysinek urcite ano moja.. neboj sa.. na to su tie caste kontroly a sona aby boli veci pod kontrolou.. davky zvysili... bude urodicka neboj
@vvia ja v ten den normalne krvacala... potom dva dni hnede spinenie
15. okt 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evakva ako u ktorej poisstovne.. niekde plati rok, niekde pol roka, niekde tri mesiace, radsej prever
15. okt 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa zlatko toto nie je taka silna narkoza. pri laparke je ovela silnejsia... tu sama ides aj do postele iba ze si nepamatas.. po lap prekladaju lebo si v hlbsom spanku. toto je 15 min... ja som bola po nej velmi vtipna...
15. okt 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pici držím Ti palčeky.... mocnooooo!!!
15. okt 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada ale nieeeeeeeeeeeeeee.. neverim ze ty si sa tu zjavila... ako sa mas draha? a ta tvoja absencia, to co ma byt ha?
15. okt 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ahoooj, nooo trošku pracovne vyťažená... ale občas nakuknem, že čo je nové.... teším sa tebou a veľmi, veľmi, veľmi Ti to prajem. Ja mám schválenú žiadosť, ideme od začiatku... tak na prelome rokov plánujem... uvidíme.
15. okt 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada tak este uzivaj co mozes... potom uz budes mat ine starosti :D
15. okt 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici máš pravdu. Užívam si. Teším sa so života. Ale predsa, s deťmi je život krajší, pestrejší. Zatiaľ to beriem všetko s nadhľadom, s "rozumom", tak pekne pokojne. No je pravda, že keď vhupnem do kola IVF, taaak krásne sa namotávam, pomaly, pomaličky.... mám strach z toho sklamania. Viem, že to všetko za to stojí, že to všetko prebolí - ale tá bolesť je nenormálna, veľká, silná - však to poznáš... Ale idem do toho :slight_smile: .
15. okt 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici a ako cítiš? Zatiaľ všetko v poriadku?
15. okt 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada ja som mala takistoo nutenu pauzu lebo mi to trosku islo uz na psychiku moc a dalsi neuspech by som nezvladla... tak :D inak vsetko v poriadku :Dcitim sa moc fajn..
15. okt 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa no veru, obcas su aj teraz chaosy :slight_smile:, ale nastastie vysetrenia su okej a konecne som si povedala, ze sa spytam aj na ten chrbat, takze taḿ mam taky maly fyziologicky zapal a - proste sa treba setrit. To bude pri mne hrooozne tazkeee :grinning:.
16. okt 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada ahoooj drzim ti strasne mooooc placeky do dalsieho kola IVF a veeeela sil ...... drz sa zlatko....
16. okt 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici Budem si to musiet zistit a uvidim, co vymyslime.
16. okt 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco musi byt zivot taky kruty? 20.9. som si urobila test a boli tam dve ciarky. Po 3 rokoch sa nam podarilo prirodzene otehotniet. Plakala som ako dieta. To sme mali zaziadane o IVF. Vsetko bolo OK, vyvoj dobry. Minuly tyzden ma prvy krat postrasila, ze stale nie je vidno srdiecko. Dnes uz mam MA a som poslana do nemocnice na zakrok. Som zufala, bojim sa. S mojim Ashermanovym syndromom to nebude sranda.
17. okt 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evakva zlatik, to mi je uprimne luto... drz sa... nech to mas cim skor za sebou... dokazes to prekonat... vela sil...
17. okt 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, dnes mam za sebou zly den....Dr.mi oznamila, ze uradicka budu len 2 folikuly :frowning2: :frowning2: ...davku mam silnu, takze zle reagujem...a k tomu v praci mam peklo, lebo som v skusobnej dobe...a kazdy na mna hladi...ze co si to dovolujem :frowning2: :frowning2: ....proste zivot je jeden velky boj :frowning2:
17. okt 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sysinek nevzdavaj to... hlavu hore. tak budu dve vajka.. oplodnia sa a vlozia a budu dvojky.. nepanikar. my sme mali vajok aj embryi kopec krasnych a stale tehu nie som. nie je to meritko... ziadne depky, jasne?
17. okt 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici lenze Dr.mi povedala, ze tam nemusia byt este vajka....zatial su to len folici....snad...sa myli...uvidime
17. okt 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sysinek jasne ze tam budu...
17. okt 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evakva ,@sysinek kočky držte sa ešte nič nie je stratené, mnohé veci v živote vyzerajú veľmi zložito a nakoniec budete milo prekvapené, prajem veľa síl a hlavne zdravia.

@pici ako sa máš moja, kedy nám sem napíšeš ako dopadol testík?
Ja som už ako taký malý tank, fučím ako rušeň a v posteli sa prevaľujem ako parný valec, no samá technika :slight_smile:
17. okt 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 no skusim v nedelu :D sobotu? skor nie.. v utorok mam krv... mam sa vyborne :D
17. okt 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no my si tu na teba počkáme, stačí aj v pondelok, nech nech sú dialnice viditeľné.
17. okt 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 akurat mi pisala kamoska z inej temy , co bola tyzden predomnou ze je tehu tak sa moc tesim :D
17. okt 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici super, tak teraz to čaká teba :slight_smile:
17. okt 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok