• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

16. januára 2017 
@misi76 noooooooooooooo dufam ze ano... kde su nejake nove fotky tvojich drobcov?
17. okt 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evakva je mi to veľmi ľúto, viem čo prežívaš... to prejde... chce to len čas... drž sa...
17. okt 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sysinek ale to nevadí, tak sa pekne oplodnia dve vajká a tie budú stačiť a môžu byť aj dvojičky :slight_smile: a čím si stimulovala?
17. okt 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc...snad mas pravdu...dufam, ze cela ta stimulka nevysla nazmar :frowning2:
diphereline, menopur a puregon...a to konske davky...vraj aby som zareagovala...a moje vajka sa pohli len dve...ostatne zrejme dumaju a spia :slight_smile:
17. okt 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sysinek netreba ešte vešať hlavu... aj keď tvoje obavy chápem... mne tiež žiadne nezostali...
17. okt 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici fotky drobcov nemám, ale budú fotky môjho kotlíku, ale to si musí moja sestra trošku pohnúť, kým sme v celku. :grinning:
17. okt 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@misi76 juppppppppppppppooooooooooo jupi jeeeeeeeeeee. na tie sa moc tesim :D
17. okt 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Dakujem Vam baby. Je to hrozne, ako sa s nami zivot zahrava. Len dufam, ze na konci vsetky vyhrame.
@pici
@misi76
17. okt 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby vie mi niekdo poradit kamoska zacala s dipherelinom a ked jej bude dlhsie meskat ma volat do centra neviete ako to budu riesit?lebo ona ma s menzesom dost problem.
17. okt 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka hlavne nech nestresuje... mozno dostane tak ako ma.. a ked nie... oni si s tym poradia
17. okt 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no nestresuje ale mava tak okolo 35 dni a niekedy neskor.aj som jej hovorila ze nech sa sem zaregistruje ale ze nie.no neva.ked nedostane do piatku tak ma volat?
17. okt 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka ano. to bude najlepsie...
17. okt 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici dik za odpoved ja som jej to povedala ale radsej si to overim :grinning:
17. okt 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, čakám každú chvíľu, že mi z Gyn fivu zavolajú, že už máme schválenú žiadosť na prvé IVF. Volala som asi pred 2 týždňami do poisťovne a tam mi povedali, že žiadosť je schválená a už len čaká na podpis a posielajú ju do centra a že tak za 2 týždne by to malo byť. Som 17DC. Je teoreticky možné, že to stihneme ešte tento cyklus? Alebo to neberú tak zhurta a nechajú to už na budúci cyklus. Nemáte s tým náhodou skúsenosť? Aký bude postup keď mi zavolajú?
17. okt 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iva567 až ti zavolajú že máš schválenú žiadosť, tak nech ťa sestrička hneď objedná na najbližší voľný termín a nastavia ťa na stimulku, ak to teraz nestihneš, tak začneš ďalší cyklus, teda ak ti to tak veľmi neponáhľa :slight_smile:
17. okt 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iva567 mne ked volali ze je schvalena, tak som mala objednat na konzultaciu.. a ano ide to tam velmi rychlo. ak by si bola na konzultacii 24-27 dc podla mna(cisto moj nazor) by si mohla stihnut uz teraz aj keby si mala dlhy protokol ako aj ja... ja som tam bola raz nieco male poriesit a hned mi dal recepty sup sup sup ale mi sme to este na 2 mesiace odlozili... som sa toho zlakla ako isli na mna rychlo...
ale dnes mam prvu inj. uz za sebou... :sweat_smile: drzim teda palceky aby ti to vyslo tak ako si to predstavujes :slight_smile:
17. okt 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alibabaa mne keď volala sestrička že mám schválenú žiadosť, tak sa ma pýtala, či ma má objednať na konzultáciu :slight_smile:
no tak super, prvú máš za sebou... a budeš si to pichať sama?
17. okt 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc až tak to zas neponáhla... keď sme už toľko vydržali :slight_smile: Len tak som bola nejako psychicky nastavená, že to bude už teraz, len sa neviem dočkať kedy mi zavolajú... :slight_smile:
17. okt 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@iva567 tak snáď to bude čoskoro... :slight_smile: a pôjde to rýchlo :wink:
17. okt 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa hmmm, ja som po neuspešnom iui nejak tak naladená, že by som to brala čo najskôr. Ale veď hádam sa dočkám... :slight_smile: Jéééj, a ty už začínaš so stimuláciou... Tak držím palce :slight_smile:
17. okt 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@iva567 ahojky ak ti zavolaju tak sa hned objednaj mne volali v piatok a to som 27DC objednali mna na utorok a to som mala 3 den mršku nakolko mi to nechodí presne tak som dostala na mesiac antiku ako som dostala dalšu mrchu tak na 3 den som išla na krv a potom som začala stimulovať ale ked ti to chodi presne tak nemaš problem...
18. okt 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka som čítala o tej tvojej kamoške s dlhým cyklom, mne z cetra volali na 36 dc že mám prísť na kontrolu, /ale ja som tam starý známy prípad/, ak to ešte nepreberala s lekárkom, tak by si mala radšej zavolať ak nedostane, oni to už nejako dajú doporiadku
18. okt 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, v piatok budeme mat vysledky krvnych odberov a spermiogramu. Bojim sa jak fras :frowning2:
19. okt 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle nebooooooooooooooooj dobre bude...
19. okt 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ale už mi lepí, určite tam dačo bude, keď tretí rok nič.. nevieš náhodou ako dlho sa čaká na ivf? Kdyby neco..
19. okt 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle no jasom cakala 3 tyzdne kym schvalili ziadost tak potom to islo uz rychlo. zacalo sa pichanim ja som pichala 15dni... potom odber.. a nasledne vklady.. cize potom to uz ma ryychly spad
19. okt 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici vdaka, a ako dlho si v centre? a kolko vide take ivf? som tu nova a vobec nemam prehlad, ja som sa centier bala, velmi, v septembri sme boli na 1. konzultaciu a pred 3 tyzdnami sme mali odbery..
19. okt 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle ja chodim do GF som tam od januara. zatial nas IVF vyslo 15OO eur
19. okt 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ahoj mozem sa ta opytat preco tak vela? :confused: ja som momentalne cakatelka na IVF a ked som sa pytala kolko to bude stat, povedali mi cca 700eur.
19. okt 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici a po akej dobe si isla na ivf ?
19. okt 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok