Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sivusa
3. máj 2009

Ahojte pipinky 🙂
Lindi supeeeeeeeeeeer, aj tienik sa ráta, hlavne,že tam je

mayka
3. máj 2009

Ochinka, tisko sa tesim. Veeelmi. Aj tienik staci. Aj ja som mala tien a aj to az po limite.
Super. 🙂
SUp foto na posudenie.
Sivuska ahojky.

sivusa
3. máj 2009

Mayka 🙂
Ešte si sama, či už máš manželíka doma?

mayka
3. máj 2009

och inak mne ten moj tienik ani na fotke nebolo poriadne vidiet tak som ju sem nedala. 😀 ALe je to uzasne.

och
3. máj 2009

ja neeeemozem najst fotaaaaak 😠 😠 😠

do kelu a cez mobil mi to poslat nejde 😝 ale ked to polozim na biely podklad tak ju krasne vidiet ciarku jednu ruzovu 😀 😀 😀 a v limite 😀 ked uvazime ze je to robene vecer o siedmej no bohu dik 😀 😀 este z toho budu aj dvojky nakoniec 😀 😀 😀 no mna asi slak trafi do druhej 😀 😀 😀

mayka
3. máj 2009

Sivuska, uz je chvalabohu doma od vcera, tak sa vytesujem. Dnes sme absolvovali dlhsiu prechadzku so psami a jazvecice su uz riaden znicene a ja uz tiez pomaly zaspavam. A dens som si skusala nohavice a zistila som ze nositelne su len jedny gate a ostatne sice zapnem ale hrooooooozne tlacia. Pupek zacal rast. 😀
Po vyplate hura na nakupy.

mayka
3. máj 2009

Och, to je parada velmi sa tesim. A hlavne sa nezabudni pytat potom na vysku hcg . Muzovi si to uz Stihla zavolat? Aka bola reakcia?

SIvusik t co si stvarala cez vikend? J uz sa tesim na dalsi. 😀

sivusa
3. máj 2009

Mayka len nech pupek pekne raste 🙂

Lindi si jasná tehula 😉

och
3. máj 2009

mayka neee 😀 😀 😀 viete to len vy 😀 😀 ja si pockam zajtra na tu vysku hcg 😀 😀 a potom mu to poviem 😀 😀 ak bude posluchat 😀 😀

mayka
3. máj 2009

och ty tajnostkarka. Ja by som to nevydrzala mu to nepovedat. Ale ja musim hned vsetko vykvakat inak by ma to zabilo. 😀

och
3. máj 2009

jejisku mayka 😀 😀 ved vkuse chodim kontrolovat ten pasik ci nahodou nezmizla 😀 😀 a najradsej by som si urobila dalsi 😲 😀 😀 😀 asi ma to zacina bavit ked vychadza pozitivny 😀 😀 😀

och
3. máj 2009

no len mi uz ostava dufat ze nevysiel falosne pozitivny 😉 to uvidime zajtra 😀 😀 😀

mayka
3. máj 2009

budemna teba mysliet. Teraz idem haji beli lebo som uplne mimo. Este hodm rychlosprchu a sup do perin. 😀
Dobru noc vsetkym.

SOm zvedava ci to budu dvojky. 😉

och
3. máj 2009

krasne snicky 😀 😀

kacarina
3. máj 2009

och 😀 juchu juchu 😉

och
3. máj 2009

kacarinka no uvidime ci to nebol len ocny klam 😉 😀 😀

zajtra by sme sa mohli stretnut na krvi 😀 ak ides do GF aj s anettkou potom ideme na ranajky 😀
co ty na to? 😀 😀 😀

kacarina
3. máj 2009

ano idem zajtra aj ja na krv, cca. 7:45 by som tam mala byt, ale budem aj s manzelom a potom uz mame nejake plany, musime obehat nejake veci zajtra, ale bolo by super, keby sme sa aj tak aspon na chodbe videli ... ako sa spozname? uz sme si raz tak s Laritkou davali poznavacie znamenie (oblecenie) 😀 ... a ja si budem musiet zajest uz nieco doma, lebo mi od hladu bude zle ... ved na tehu test sa tusim nemusi nalacno, aspon to nevidim nikde v papieroch .. tak ja budem mat zajtra asi modre rifle a bielu bluzku 😉

och
3. máj 2009

ok tak dufam ze sa stretneme 😀 😀 ja uvidim rano co satnik da 😀 sme boli 4 dni prec a kedze rifle nezapnem asi cierne teplaky s bielym pasikom 😀 ale nezarucujem 😀 😀 urcite budem mat vlasy zopnute a bezramove okuliare 😉 tak snad sa stretneme 😀 😀 😀

fuj prave som stlacila troch pribinacikov a niak ma zacina z toho tlacit brusko 😝 😀 😀

ozaj a mam plny nos 😀 😀 😀 ale to asi vidiet nebude 😀 😀 😀

kacarina
3. máj 2009

do nosa ti kukat nebudem, neboj 😀 😀 😀
idem ja do hajan, lebo sa migrenka ohlasuje (dufam, ze to znamena dazd uz konecne, lebo chuderka zahradka vyschnuta jak Sahara)
dobru noc 🙂

och
3. máj 2009

tak krasne snicky aj tebe 😀

och
4. máj 2009

ino dobre ranko 😀 😀 😀

mayka, katarinka 😀 😀 poslala som vam fotecku na dobre ranko 😀 😀 som sa len zabudla popisat 😀 😀 😀
ale ked mne ta druha ciara skoro oci vyklala 😀 😀 😀 😀 tu hladat asi fakt netreba 😀 je to normalne na 11 den od ET? 😀 😀 😀

inak vsetkym ostatnym prajem uspesny a nicim neruseny den 😀 😀 😀

och
4. máj 2009

tak damy dufam ze tu dnes nebude ticho ked sa vratim 😀 😀 idem ja uz odovzdat hcg 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sivusa
4. máj 2009

Dobré ránko 🙂
Lindi dúfam,že to hcg bude poriadne vysoké 😉

sivusa
4. máj 2009

Kacarina aj Tebe držím palčeky,nech je hcg poriadne vysoké 😉

Lumya ako dopadol test?

mayka
4. máj 2009

Dobre ranko pipinecky, velmi na vas cakajuce na vysledky myslim a prajem vela stastia a aby som nezabudla pfuj pfuj pfuj 😉

Sivuska 😉 Si uz v praci?

mayka
4. máj 2009

och a kam si tu fotku poslala . Nic mi nikam neprislo. Ty si uplne mimo . 😀 Ani sa necudujem aj ja som nevedela co robi lava a prava ruka. 😀 Mala som nervy ako na drate.

iwusa
4. máj 2009

ahojte,

chcela som sa spytat, ci niektora z vas podstupila v GF ivf-ko s darcovskymi vajickami. totiz pocula som, ze darcovsky program robi uz aj toto centrum, tak som zvedava, ci ma niektora skusenosti. a este by som chcela vediet, celkove ake to je v tomto car, co doktori, sestricky, pristup, ake mate pocity, ci su snazivy atd. totiz rozmyslam o tomto centre, ale nepocula som zrovna najlepsie hodnotenia... vdaka za odpovede.

sivusa
4. máj 2009

Mayka ja mám teraz týždeň dovolenku 🙂 🙂 🙂

Iwusa myslím,že tu žiadna z nás nebola na IVF-ku s darcovskými vajíčkami
Čo sa týka prístupu lekárov, no ja som spokojná nebola, ale je to veľmi individuálne. Na sestričky nemôžem povedať nič zlé, tie boli väčšinou milé.
Na 3.IVF určite do GF nepôjdem...
Ale veľa báb je tam aj spokojných, takže je to ťažko radiť.

mayka
4. máj 2009

Och, ja blonsdina som az teraz kukla na mobil . Pocuvaj sak ty mas hotovu dialnicu. Si uuuuplne jasna. Nadherny testik.

mayka
4. máj 2009

Sivuska a chystas sa niekam prec alebo mas upratovacie volno? 😉

Iwusa, co sa tyka centra ako takeho a ludi v nom. tazko radit. kazda mame aj zle aj dobre skusenosti ale podla mna je to vsade. Ved chod na konzultaciu a spravis si svoj vlastny nazor. ja osobne som problemy nemala ale v podstate u mna to bolo moje prve IVF a vsetko islo krasne hladko tak ako malo. Nevyskytli sa ziadne problemy ktore by bolo treba riesiť. Ja som mala skor zle skusenosti v ISCARE. Takze v Gynfive to bola prechadzka ruzovou zahradou. 😀 Takze myslim si ze su aj horsie centra ale vsetko je vec vlastneho nazoru a vlastnych skusenosti. Tak to s nimi skus a uvidis. Aspon tu konzultaciu.
Iwusa podla mna uzasne hodnotenia na centra nebudes pocut nikde. Vo vsetkych sa najdu spokojne a aj nespokojne pacientky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre