Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mirka135
10. feb 2014

@leonie777 ked vide negativny ma porazi asi

leonie777
10. feb 2014

@mirka135 osobne si test urobim urcite pred krvou, lebo nechcem byt sklamana a cakat na vysledok, testom aspon budem vediet na com som a pripravim sa 🙂

mirka135
10. feb 2014

@leonie777 nato sa neda podla mna pripravit.to sklamanie je obrovske .drzim ti palce aby ti to vislo

guginenka
10. feb 2014

@mirka135 - ziaden negativny test nebude. len pozitivny... drzim palce 🙂 ja som mala pri prvom tiez take spinenie... jemne ruzove... umna bolo neuspesne ale co sme sa rozpravali s babami na izbe tak niektore vraveli,ze to moze byt aj uhniezdovanie... 🙂 takze len pozitivne mysli... pekne sa s nimi porozpravaj a povedz im, nech to tam tych 9 mesiacov zvladnu, ze tam nie je tak zle... 😀

waitiekatie
10. feb 2014

@guginenka som zvedava,ako si ja udrzim to poztivne myslenie do cakania na krv... uz teraz mam jasnu predstavu.. dve minuty tak a dve tak 😀 ale dnes kamaratka porodila krasne dvojcata, dievcatka "od Harbiho", tak dufam, ze uz H. vie ako na to aj u mna... nahlasila som sa totiz ako buduca skvokra a nesmiem sklamat 😀
@mirka135 kludne si urob, ale nesmie byt po zaruke.. ja som si tiez povedala ze negativny uz nechcem vidiet... ocikala som a bol pozitivny.. ale falosne... takze dobre kukni na expiraciu a silno mysli na to, aky chces vidiet, nie na to, aky nechces 😀

dadkasuh
10. feb 2014

Ahojte
chcela by som sa opytat na ktory den ste absolvovali vysetrenie priechodnosti vajickovodou (SIS). Volala som dnes do gynfivu a objednali ma az na 27.2. Ak si dobre pamatam to co mi rozpravala doktorka bolo to treba absolvovat do 15 dna. Tak teraz neviem ci mam zavolat znova alebo nie.
Dakujem

leonie777
10. feb 2014

@mirka135 mysli pozitivne, nic nie je stratene, mozno sa naozaj bublinka len neskor uhniezdila, preto trocha spinenie ... klud, neboj sa, bude to pozitivne 🙂 keby to malo byt krvacanie, tak uz sa ti spusti mrcha ... ver tomu 🙂
@guginenka
@waitiekatie baby, toto cakanie na vysledok je strasneeeeeee, pre istotu nemam este kupene tehu testy, aby som nepanikarila, ale ani neviete ako sa neviem dockat stredy, teda pokial to nebude inak 😉 vy mate co nove? nech si zamestnam myslienky?

guginenka
10. feb 2014

@leonie777 - no ja teraz beriem tu antiku a potom zacinam pichat. neviem sa toho dockat. ja som vsetko odlozila o mesiac,bola som chora. aj sa bojim aj sa strasne tesim... proste vseho chut 😵 ciste psycho... 😀 inak nic extra. a ty ako, okrem nervov z vysledkov? si doma ci v robote? ja som si tento krat povedala,ze chcem byt v robote a zit ako normalny clovek, nie ako prvy krat, dva tyzdne po vklade, nohy vylozene, oddych a potom by som aj steny skrabala... 🙂

@waitiekatie - ty a zmiesane pocity... aaaaale 🙂 nepripustame si iny ako pozitivny vysledok a teraz, ked si sa uz slubila ako svokra 😀

baby je to v pohode, ze mi k ivf a k tomu vsetkemu preleti skoro kazdych pet minut myslienka? 🙂 resp. furt 😉

leonie777
10. feb 2014

@guginenka normalne fungujem aj som v robote, doma by to bolo psycho a uz by som testovala ako diva 🙂 takto mam este stale tajomstvo a nadej 🙂 ... chapem kam ti lietaju myslienky, cas je svina, ide pomaly ked treba aby letel 🙂

waitiekatie
10. feb 2014

@guginenka
@leonie777
joooj, babeny, tie pocity, to je ako cez kopirak.. ja som zvazovala, ze ak mi ms dojde neskor, ze sa asi hodim na PN, bo moja doktorka odchadza 9.marca na 3 tyzdne na Kubu... takze keby mi to tak vyslo, ostala by som doma... ale takto to bude divne, ist na PN uz ked pojdem pomaly na krv.. asi kaslem na to...@guginenka hovoris, ze to bolo psycho doma?? ja by som sa asi tiez moc pozorovala.. stacilo co som vyvadzala teraz pred ms 🙂 no uvidim, necham sa prekvapit... ale asi pojdem do prace... alebo si dam aspon tyzden dovolenky a potom hura zastupovat... 🙄

leonie777
10. feb 2014

@waitiekatie
@guginenka v robote nam skorej ujde cas, ako ked sa budeme doma pozorovat 🙂 uz sa neviem dockat vysledku a cela som nervoooozna ... co myslite ak uz som v tom, tak test bude mat aspon slabu kolajnicu?

waitiekatie
10. feb 2014

@leonie777 mozno ano... ale pockaj aspon do stredy.. ak teda vydrzis... naplanuj si to pekne, aby si nebola ako motorova mys 🙂

leonie777
10. feb 2014

@waitiekatie ved taky mam plan 🙂 v stredu by mala podla planu dorazit aj ms, takze ak nedorazi skusim testnut 🙂 prave preto aka som nedockava, radsej ani testy kupit nejdem skorej, nechcem byt sklamana aj ked pocitam v kutiku duse s tym, ze to vyslo 🙂 a nekomentujem radsej to ako sa cele dni pozorujem 🙂

mahulienka2014
10. feb 2014

@guginenka a prve ivko si mala kde ak sa mozem opytat? a teraz ste na tom ako? ja akurat mam problem s pichanim injekcii lebo proste nikomu inemu ako zdravotnikovi by som sa nezverila, a zas ten kolotoc odznova.... no moc sa mi do toho nechce, ty uz mas bejby?

mirka135
10. feb 2014

@guginenka
@leonie777
@waitiekatie dievcence jedna ciarka ☹ ale nieje este skoro na test ked vklad bol 2?? Ale snad tam bublinka je a toto vsetko je len plany poplach v stredu budem mudrejsia..bud stastna alebo kopka nestastia ☹ dakujem za povzbudenie

nancsy
10. feb 2014

Ahojte dievčatá, dnes večer si zacinam pichať, teda môj mm. Držte mi palce, mám predtým vacsi strach, ako pri 1-vom IVF.juuj 🙂

guginenka
10. feb 2014

@waitiekatie - na Kubu... a nechce nas tam tvoja sefka zobrat so sebou 😀 nam by to mozno prospelo viac ako jej ci... 😀 hlavne klud zena, ty co mas tolkej sily a pozitivnej energie nemozes byt predsa v kleslej nalade 😉 hlavu hore, keby daco pis, ci do IP alebo tu. neboj, vsecko dopadne dobre a nemysli na nic zle dopredu. 🙂
@leonie77 - este netestuj. naco, aj tak vieme,ze si v tom. to pocka do stredy 🙂
@mahulienka2014 - nase prve ivf sme mali v ISCARE. teraz sme v cakacej faze na stimulku. ja sa na injekcie uz tesim. uz nech ich mam v brusku 😉 nemame este baby ale verime,ze teraz to dame. to ti verim,ze sa ti do toho nechce, ale to das. neboj sa. ked ich budes mat v brusku ake to bude super a potom dve cary... 🙂 chod do toho takto. ja si tiez budem davat pichat injekcie mojej sestricke od obvodnej. sama sa mi ponukla, ze mozem chodit aj vecer na injekcie, kedy mi to vide. to je super trendy sestricka 🙂
@mirka135 - to je este velmi skoro na test. este sa nestresuj, bambulky su tam. kde by im bolo lepsie ako u maminy. hlavu hore, pohlad do predu a netestuj uz. len si beres energiu, zameraj sa na nieco ine... 🙂

guginenka
10. feb 2014

@nancsy - tfuj, tfuj, tfuj... 🤐

waitiekatie
10. feb 2014

@guginenka no ty si hotovy ombudsman 😀 sak zachvilu vypises celu stranu 🙂 🙂 a neboj, nebudem uz depresivna, ale mam taky divny pocit z toho estrofemu...
chcem sa vas este babule opytat... nemali ste nejake vedlajsie ucinky z estrofemu??? asi mi sibe, ale odkedy ho mam sa chvilami citim veeelmi zvlastne... akokeby som mala obcasne zavraty, hlavne k veceru, ked som unavena...nie je to nejak vazne, ale odkedy som dosla z roboty, asi 3x mi bolo divne.. akokeby sa mi hlava vrtela a chcelo sa mi na vecko.. zachvilu to same preslo... nie je mi na odpadnutie ani nic ine, akurat mam zalahnute v usiach, uz par dni odolavam soplu a chorobe...
hovorim vam, moc sa sledujem 😀 ale neviem, ci je to tym navalom hormonov alebo na mna nieco lezie...
nebyt tej negativnej krvi, som si na 2000% ista, ze som tehotna 😀 😀 😀
pekny vecer, babule 🙂

waitiekatie
10. feb 2014

@mirka135 nieeeee, to si este priiilis skoro testla, tomu never ani nahodou... necha to pekne tak, max by som si spravila v den krvi rano ako @leonie777 si tehulaaaaa, huraaaa, tes sa.. krpec tam urcite je 😉 😉

leonie777
11. feb 2014

@mirka135 veru testuj az v den krvicky, a aj test este stale nemusi nic ukazat ... spinis viac alebo sa to ustalilo? stale je nadej, ver bublinke 🙂
@waitiekatie no ako moja? dnes uz lepsie??? dobre ze o tom pises, aj ja mam pocit tocakov ale nepripisovala som to estrofemu, ale teraz asi zacnem ☹ akoby som mala nizssi tlak a okrem toho vsetkeho uz asi tyzden mam skvrkanie v zaludku aj ked sa najem ... mali ste to niektora? 🙂
@guginenka ty si aka milaaaa, ze nemam testovat, ze som tehula 🙂)) zatial je to dufam na dobrej ceste mrcha nedorazila a dufam ani nedorazi ... zajtra mam termin na ms, tak nech nechodiiiiiiiii a v piatok krv 🙂
len ja asi tiez nevydrzim do piatka netestovat, rozmyslam, ze ked nedorazi ms zajtra, tak vo stvrtok testnem, alebo testnem az na valentina a dam si darcek v podobe kolajnic? 🙂

sofinkalv
11. feb 2014

čafte holky. Chcela by som váš názor , resp. skúsenosti. Chodíme s manželom do Gin-Fivu, čakáme na darkyňu vajíčok , pretože nemám kvôli prekonanej chorobe vaječníky. Ale chcela som i inom,,, Ste tu niektorá členka Klubu Gin-Fiv? Čítala som si výhody členstva, zľavy na určité výkony (klasické vyšetrenia počas tehotenstva, 3D ultrazvuky...) a pod... Oplatí sa to, keďže ročný členský príspevok je 50€? Dikes za názore 🙂

mirka135
11. feb 2014

@leonie777 ahoj no spinim stale tak neviem :( ale verim tomu ze je to mrcha ktora prisla skor a je taka pretoze som tehu 🙂 takze asi tak inak by som sa zblaznila asi

leonie777
11. feb 2014

@mirka135 nekonecne toto nase cakanie, chodim stale na wc sledovat, ci nieco nezacne, ale strasne nechcem mrchu a chcem aby mi zostalo aspon jedno bambulko, nic ine nechcem viac v zivote, ale to asi my vsetky co sme tu a mame s tym problemy 🙂

mirka135
11. feb 2014

@leonie777 hej hej myslim ze vsetky by sme dali zato cokolvek lenaby sme cakali babo a stastne ho aj vynosili...bud rada ze nemas ziadne problemy aspon sa nestresujes

leonie777
11. feb 2014

@mirka135 no ved praveze som ako na ihlach, nejak ako ty, ze co nas caka a potom este cakat do druhej na vysledky .... ach jo, dlhy tyzden to je a to sme este len na zaciatku ... ty uz zajtra budes vediet co a ako, tak dufam nas potesis dobrymi spravami 🙂 akurat som pocitala, ze budem musiet ist po recept na estrofem, lebo mi nevyjde do piatka, mam posledne kusy a to som myslela, ze mam este krabicku doma, nejako zle mi predpisali recept ☹

guginenka
11. feb 2014

@sofinkalv - ja som sa na to v GF pytala a povedali mi,ze nech to bude aktualne ked budem tehotna 😉 a podla mna je to dobra cena, lebo gynekologa mam u Kocha a tam rocne platim 120 eur a aj tak je ta cena ok, ked niektore kamosky platia za kazdy jeden tuk... 😉

leonie777
11. feb 2014

@majkulik milacik no ako???? oddychujes predpokladam doma 🙂 ako to prebiehalo?

blavabla
11. feb 2014

@vodnari ako si dopadla mojka🙂

babo78
11. feb 2014

Ahojte kocky, ako to chodi v Gyn five, ked sa nepodari na druhy krat otehotniet po IUI? Ja som podstupila teraz druhy krat a 17.2 idem na krv ci sa podarilo, chcem verit ze ano. Ale zaujima ma aky maju potom dalsi postup, keby sa nahodou nepodarilo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre