Plánovaný KET - marec 2024

veronika905
13. feb 2024

Ahojte, 19.1. som mala OPU a kvôli OHSS mi nemohli spraviť vklad, menštruáciu som dostala 23.1. a teraz čakám na ďalšiu a podľa toho uvidíme či bude KET v Marci, čaká tu niekto podobne ako ja na vklad ?🙂

emmitko
24. feb 2024

@ashleyka v prvom IVF v roku 2022 som mala odobratých 24 vajíčok. Oplodnili sa 2 (1 skončilo ako biochemické v 5+3tt a druhé sa ani neuchytilo) aktuálne plánujem na marec stimuláciu k druhému IVF. Viem, že mi doktor hovoril, že sú trošku zväčšené, ale plánoval ET normálne. Tak neviem potom 😂🤷🏻‍♀️ viem, že som si 2 týždne pichala fraxiparine po opu

ashleyka
24. feb 2024

@emmitko Tak oni to doporučovali ,že pri pacientkach s PCOS radšej takto.Tak ja dám na ich rady teda😊 aspoň sa telo vyčistí od hormónov. V pondelok mám OPU tak uvidíme,možno mi navrhnú aj ET ak to nebude zlé neviem naozaj😊 Asi každý CAR má svoje postupy

linamihi
24. feb 2024

Ahojte baby, drzim vam vsetkym prsty. Pravdepodobne sa k vam pridam v marci na dalsi KET v ramci nasho 2.IVF. Aktualne som nastavena z reproimuno kvoli uNK bunkam a cytokinom - beriem 2x mesacne intralipidy a 1x do tyzdna igampliu.
Aktualne som 8dpt KET (vlozena bola hatchujuca blastocysta 5AA) a o 2 dni idem na krv no testy zatial snehobiele, uz prestavam verit:(.. ak by to nahodou nevyslo, tak Marec je nas 🙂.

sonkam
24. feb 2024

@linamihi môžem sa opýtať, stále berieš igampliu? Lebo bola nedostupná v januári

lejduska
25. feb 2024

@veronika905 ahoj, taktiež sa pripravujem na KET, zatiaľ nemám termín. Kde chodíš?

morciatko23
25. feb 2024

Ja už som dostala termín KET 1.3., ale mám nízku sliznicu zatiaľ, tak beriem estrofem. Dúfam, že sa to dá do poriadku a nepreložia mi ho. Nerada by som čakala ďalší mesiac...sú to stresy.

s_o_n_i_k_e
25. feb 2024

@morciatko23 estrofem určite pomôže 🙂 Estrogén v Estrofem práve pomáha zvýšiť hrúbku endometria (sliznice maternice). Estrofem zlepšuje aj kvalitu sliznice, čo je dôležité pre úspešné implantáciu oplodneného vajíčka. Za mňa odporúčam viac piť, aby bolo endometrium ako pijak a embryjko sa pekne prisalo a zarylo. Držím palce. 🙂

morciatko23
25. feb 2024

@s_o_n_i_k_e ďakujem za info aj radu 🙂 pevne verím, že sa malinkému u mňa zapáči 🤗

veronika905
autor
26. feb 2024

@lejduska chodíme do reprofit Brno, konečne mi prišiel menzes tak musím dohodnúť sono, keď bude všetko ok tak by som mala mat KET 12-13.3 🙂

linamihi
26. feb 2024

@sonkam Ahoj, ano beriem, uz nejaky ten mesiac a velmi mi to pomohlo. Ked som sa dozvedela spociatku o vypadku tak mi lekarka predpisala viac baleni.. nakoniec ale z toho vyslo ze liek bohuzial v decembri stahuju z trhu. Zasielam ti aj oficialnu odpoved od vyrobcu. Ma byt nahrada pod nazvom Xembify ale ci to bude mat presne tie iste ucinky a najme aka bude na tomto lieku cena to je otazka. Kazdopadne je to mega naprd. Lebo ak mi vklady nevyjdu teraz.. tak fakticky netusim co budem robit :/ :( (pre predstavu, nastavovali ma tristvrte roka z repro imuno)

sonkam
26. feb 2024

@linamihi to je super že ti stihli predpísať viac. Ja som užívala od októbra a keďže v decembri to stiahli tak som v januári mala poslednú dávku a potom už nič..mne to tiež veľmi pomáhalo a brala som to pri každom vklade takže teraz som z toho trošku zneistená že idem do vkladu bez nej ale mne to aj celkovo pomohlo na imunitu keď som ju brala nebola som chorá a ako som ju vysadila ochorela som

emmitko
26. feb 2024

@ashleyka super držím palce 😍 akože ja som tak či tak vždy pri ket v riadenom cykle na estrofeme, čiže nikdy to telo nie je úplne čisté. Ale tak určite vedia, čo robia ☺️

linamihi
26. feb 2024

@sonkam kazdopadne drzim prsty, mal ten liek nieco do seba uznavam 🙂... aky mas presne imuno problem? A vklad idete teraz v Marci?

ashleyka
26. feb 2024

@emmitko Ahoj tak dnes odobraných 25oocytov,22 zrelých a silný nábeh na OHSS.Čiže dokonca neodporúčajú vklad ani budúci cyklus ale až ďalší.Naozaj sa cítim dosť zle😂

sonkam
26. feb 2024

@linamihi ja mám v podstate len zníženú imunitu nič iné ale mám z Repro-imuno nasadené no teraz už okrem igamplie , Omegaven infuzky a medrol. Vklad uvidíme niekedy začiatkom marca by mal byť , uvidíme podľa sona vo štvrtok

sonkam
26. feb 2024

@ashleyka nedali ti na to Ohss aspoň injekcie?

emmitko
26. feb 2024

@ashleyka Super tak aspoň ti povedali čo a ako, jasné že telo to pocíti. Veľmi držím palce nech sa ich čo najviac oplodní ☺️😍 viem, že mne po opu predpísali fraxiparine na 14 dní

ashleyka
26. feb 2024

@emmitko @sonkam Baby ďakujem pekne,dali mi nejake tablety Cabest na večer a pichať Clexan 10 dní…

butterflyeffect
26. feb 2024

Ahojte, ja mam tiez planovany KET v marci, tak sa pripajam. Bude nas druhy-prvy bol ET uspesny ale nakoniec komplikovane MMT.

lejduska
26. feb 2024

@veronika905 super, aj my chodíme do Brna ale helios 🙂 tiež plánujeme ket V marci. Držme si prsty

lejduska
26. feb 2024

@morciatko23 mame rovnaký termín 🙂

morciatko23
27. feb 2024

@lejduska jeeej, to je pekné 🙂 Tým pádom aj výsledky budeme vedieť v rovnakom čase. Držím nám palce. Aj všetkým ostatným dievčatám samozrejme 🍀🍀🍀

lejduska
27. feb 2024

@morciatko23 tak to vyzerá ze áno ideme v tom spolu🙂 aj sa teším ale mam strach z neúspechu 😏

morciatko23
28. feb 2024

@lejduska nemysli na neúspech. Ver v zázrak 🍀 Vždy je to 50 na 50 ale netreba to vzdávať. Verím, že si o dva týždne napíšeme pozitívnu správu 🙂 Ja mám ale ešte zajtra kontrolu, či mám už dobrú sliznicu. Dúfam teda, že mi to nepresunú.

marika3108
29. feb 2024

Ahojte aj ja budem mať KET v marci len ešte neviem kedy presne. 8.3 idem na kontrolu momentálne mám ms 3 deň od zajtra mám brať letrozol po dobu 5 dni potom ta spomínaná kontrola a ak bude všetko ok tak o týždeň cca vklad 🙂 ET sa zrušil lebo som tiež dostala OHHS, máme len 2 mrazacikov tak hádam sa podarí🙏

lejduska
29. feb 2024

@morciatko23 áno človek sa musí odôvodniť.. nemyslieť na to, no dá sa to?🤔 a co,všetko v poriadku, ideš? Držme si prsty 🤗🤗

morciatko23
29. feb 2024

@lejduska nedá sa na to nemyslieť, veru. Áno, všetko ok, idem 🙂 Budem myslieť aj na teba, všetko dobre dopadne, verím tomu 🍀🍀🍀

emmitko
1. mar 2024

@ashleyka ahoj, včera som bola v CAR a už mám doma lieky na stimuláciu. Tentoraz mi to zmenili. V prvom IVF som mala bemfola 225, cetrotide a ovitrelle. Teraz mám rekovelle, cetrotide a diphereline. Vraj ET vôbec mať nebudem, že len automaticky KET. Vraj pri PCOS teraz zaujali nový postup skrz ohss, že vraj pri nás je väčšia šanca toho, že ho mať budeme a teda preto už ET nerobia a automaticky plánujú až KET. V podstate je to rok od môjho prvého IVF a celkom zmena teda 😂🙈 ale hlavne telo si aspoň oddýchne od tej celej stimulácie. A koľko sa ti oplodnilo? ☺️

morciatko23
1. mar 2024

@marika3108 Ahoj, držím palce 🙂

ashleyka
1. mar 2024

@emmitko Ahoj no vidíš tak asi tým to je😊 a ja som mala len Bemfolu 150 a odobrali 25 😂
vieš čo máme 16 bojovníkov❤️✊🏻 zajtra je 5den PK tak uvidíme koľko ostane 😊
Ale čo je horšie že mne kvôli tomu môjmu OHSS vraveli až o 2 cykly,neviem či to vydržím😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre