Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dalida
20. jún 2011

Dobry den, splnieckovo 🙂 Ako sa mate? Suhlasim s @katy2, temicka opat zapada prachom... a ja som dufala, ze aspon @lauritka sa nam ozve ako sa ma a povie nam cosi pekne 🙂 Lauri, ozvi sa... 🙂

lauritka
20. jún 2011

@dalida tak asi nic, 11 dpo a na teste nic 😖

dalida
20. jún 2011

@lauritka pockajme na krvicku, hej? Testy vedia narobit sarapatu s nasou psychikou... ale co ak predsa len? Budem na teba mysliet. 🙂

lauritka
20. jún 2011

@dalida ale ja meriam aj BT, no a klesla.. vidime to blede 🙂 skor dojde mrcha ako sa dostanem na krv 😝

dalida
21. jún 2011

@lauritka viem, ze my uz sv. tela pozname a vieme, ake to je byt tehotne... Asi je zbytocne nahovarat si... skor si prajme vela sil, pozitivnej energie a aby sme nestratili zmysel zivota... aby sme vzdy mali svoje ciele, ktore nas budu naplnat... Ja mavam vsakovake stavy... (som totiz po KET - dnes 5. den) a su to nase posledne zmrzlinky... Vies, ze mam PCO a tazko znasam stimulky... tak neviem neviem... Este, ze mam pracu...

dorotka66
21. jún 2011

@tinusasa ahoj, som zvedavá ako pochodíte u bylinkárky 😉 ja som im moc neverila, ale už začínam nad tým aj ja uvažovať. hlavy sme super vyčistili, škoda že telo takto nezareagovalo 😉

tinusasa
21. jún 2011

@dorotka66 chystame sa tam ale este nemam vysledky z imuno 🙂 musime vyskusat vsetko a bylinkam verim aj som pocula,ze ta pani vela zienkam pomohla, ktore boli aj po niekolkych Ivf. Ja sa snazim liekom co najviac vyhybat ak sa samozrejme daju obyst a tiez pouzivam radsej homeopatika 😉 tak uvidime co nam povie 🙂 myslim, ze aj psychika vela robi asi sa tomu privelmi venujem 😕

dorotka66
21. jún 2011

@tinusasa jasné, že treba skúšať ! 🙂 aj ja budem, veď to bolo ešte len prvé IVF (teda u mňa) chápem, že si za bylinkovú liečbu, ja osobne neznášam lieky a asi teraz to mám za trest (lebo ich mám dosť.... 😖 ) a určite uprednostňujem čo najzdravšiu liečbu. dnes som nahnevaná na to počasie u nás stále prší a tak sa tešila na dlhú noc....ešte že tu máme MK 🙂

lauritka
22. jún 2011

@dalida drz sa. nech si tehu. ja uz definitivne nic. test neg. teplota ide dole, takze pocitam do piatku je tu mrcha.
len neviem teda, ciuz mozem ist hned dalsi cyklus na dalsi pokus. sestricka nie je vo stvrtok,ani piatok v ordinacii, lebo syn jej promuje. na krv mam ist az v pondelok, to uz budem po mrche. 🙂

dalida
22. jún 2011

@lauritka mrzi ma to a dakujem za zelanie. Zatial nestetujem, je priskoro... priznaky zatial nemam ziadne, troska prsia, co je najpravdepodobnejsie sposobene liekmi... Lauri, nechcela by si znova skusit IVF? Co ak to teraz vyjde? 😉

pimma
23. jún 2011

ahojte 🙂 dlho som vas nebola pozriet. konecne sme sa vratili po dlhsom case z nemocnice, ale uz sme ok 😉 uz len cakat na ten nas zazrak, kedy sa mu zachce von 😵
pozeram, co mate nove...myslim na vas a drzim palce vsetkym snazilkam,tehulkam aj maminkam 😵 vela vela stastia 🙂

tinusasa
24. jún 2011

@dorotka66 ahoj tak dnes mi prisli vysledky z imuno a protilatky proti fosfolipidom boli pozitivne ☹ vlastne ani neviem co to znamena ale moj lekar mi to oznamil iba telefonicky a v pondelok tam mam zajst a objedna ma na hemato do Ke , vraj mi musia nasadit liecbu ach jaj ☹ a inac vsetky vysledky co sa tyka chlamydii, stitnej zlazy.. boli negativne 🙂 tak sme aspon o krocik dalej a to sme chceli ist v juli na Ket tak sa nam to asi posunie. A ty ako pokracujes co nove ? 🙂

tinusasa
24. jún 2011

cavte baby 🙂 mozte mi poradit ako dlho sa caka na objednanie a vysledky k dr. Hulikovej na hematologii? dik 🙂

pimma
24. jún 2011

@tinusasa ja som cakala asi pred rokom 5tyzdnov na odber krvi a potom asi 5tyzdnov na vysledky a manzel bol teraz pri nej-cakal 3tyzdne na odber a az o 6tyzdnov budu vysledky.

tinusasa
24. jún 2011

@pimma ach jaj ☹ tak dlho ziadna slava.To tam maju tolko objednavok ?

pimma
24. jún 2011

@tinusasa asi ano, preto sa treba objednat co najskor, staci aj telefonicky

nikuskacucuka
24. jún 2011

ahojte babuľky 😎 ,tak my ideme budúci týždeň posledný krát už len na krv a ako nám bolo povedané,konečne za dozvieme,čo nám je a čo nás čaká.doteraz sa Dr. nevyjadroval ohľadom ničoho,tak som rada.na poslednom sone povedal,že najväčší folikul mal 18mm a niečo že endometrio c,ale to vôbec neviem,čo je.len dúfam,že som ho v tej rýchlosti aj dobre rozumela...okolo nás sú všetci tehotní,len my nie 😢 .občas tak uvažujem,že prečo nám dvom nikdy nič nevychádza tak,ako by sme chceli.všetkým vám veľmi držím palce pri tom,čo máte naplánované a pekný (dúfam,že slnečný víken) 😉 😉

dorotka66
24. jún 2011

@tinusasa ahoj tinus tak to ma mrzí, ale mohlo to byť aj horšie 😉 aj ja ich mám a pichala som si injekcie clexane, najprv najnižšiu dávku a postupne mi ju hematologička zvyšovala, k tomu som brala aj najnižšiu dávku anopirinu. ale po neúspešnom IVF mi dr vysadila clexane a 3x zvýšila anopirin. zvyčajne pri tomto zistení sa telo bráni chorobám, ako je napr. reuma, ale môže to byť aj úplne iná choroba (ako u mňa....ešte sa nevie čo) a máš nábeh na trombózy a pod. (hustá krv) mrkni na http://www.hematology.sk/docs/Lazur-APS.pdf protilátky môžu spôsobovať potrat, ale aj problémy s otehotnením...super je, že ti môžu dať liečbu a predísť tak možným komplikáciám. mám jednu kámošku, ktorá 4x potratila, teraz je v 5 mesiaci a pichá si fraxík a je OK 😀 (držím palce) pimma má pravdu, že to bude trvať dlho, mne prvé testy dokonca niekde cez vianoce zablúdili 🙂 a museli sme opakovať. takže šup šup na krv 😉

dorotka66
24. jún 2011

@nikuskacucuka nikus nebuď smutná šťastie sa raz určite usmeje aj na vás 😉

tinusasa
24. jún 2011

dik ,ze si mi to vysvetlila a kolko ste cakali na vysledky a ako dlho ste cakali na objednanie. Mna picne zase sa to bude natahovat ☹ ale aspon viem, ze tie roky neuspesneho snazilkovania mali asi svoju pricinu a mozno sa najde a uspesne sa bude dat liecit dufam 😒 to je hrozne , este stratili vysledky to by ma tiez stvalo ale asi nieje ina moznost a opat to opakovat. a na ktorom oddeleni Ti zistili tuto diagnozu.Neostava nam nic ine len bojovat dalej 🙂

kutina
24. jún 2011

Ahojte maminy, som na koni po skoro 4-roch rokoch, ako vidím stále funguje. Počas celého materstva študujem všetko možné pre zdravie a výchovu dieťaťa. Založila som s kamoškami aj materské centrum, kde sa venujeme (teraz už popri zamestnaní ) deťúrencom a tehulkám no postupne prichádzam na to, že je treba sa venovať všetkým 🙂
Ak máte niečo rada poradím. Pošlite mi prosím však ak máte konkrétnu otázku do IP, tu nie je možné vkladať odkazy......
Teším sa 🙂
robím takú menšiu "vzburu" - resp. osvetu niečomu inému
ak Vás zaujíma alternatíva, pozitívne myslenie, spôsob výchovy na dohode a kopec iného veľmi rada sa podelím.
Papa

dorotka66
25. jún 2011

@tinusasa 🙂 no na výsledky som čakala asi 3 týždne (cca) a zistili mi to na hematológii, dokonca si časť výsledkov dala doktorka ešte zopakovať, aby si výsledky potvrdila. (milá, mladá dr 🙂 ) určite sa rýchlo objednaj na hematológiu, a tam ti to presne všetko vysvetlia. a nebuď smutná, radšej nech všetko zistia ako zas prežívať sklamanie 😉

nikuskacucuka
25. jún 2011

@dorotka66 dúfam,že to šťastie sa konečne usmeje na nás všetky,ktoré netrpezlivo čakáme na zázraky 😅 .ja to prajem každej jednej,ktorá čaká práve na to jedno a jediné vytúžené želanie,ktoré máme...

kika1000
1. júl 2011

Ahojte baby kde je lepšie isť do splnu alebo do gyncare?

lauritka
2. júl 2011

🙂 myslim ze to mas jedno. obidvaja lekari su podobni, neviem ako je to teraz v Gyncare, ale predtym sa tam strasne dlho cakalo, lebo lekar odbehoval medzitym robit zakroky.
V Splne mas aspon vsetko pekne zorganizovane, najprk krv, ultrazvuky a potom sa robia zakroky.
Myslim ze aj cenovo je Spln lacnejsi. Len IUI napriklad v Splne stoji 50 eur. u Hermanna 100 eur.
Dalej tam este platis za vstupne vysetrenia. V Splne sa neplati nic, alebo teda ani sa neplatilo predtym.
No a sestricka bezkonkurecne lepsia v Splne 😉

lauritka
2. júl 2011

KATY kuk fotky v grafoch, vcera som konecne drzala malu neterku, tu japonecku v rukach 🙂

petronelka77
2. júl 2011

Kika, presla som zo Splnu do Gyncare a oplatilo sa rozhodne. Mam teraz 18-ast mesacneho synceka. V SPLN-e 2 neuspesne pokusy. Je to na Tebe. Prajem vela stastia.

petronelka77
2. júl 2011

Inak pozdravujem vsetky SPLN-iecka, nejako nestiham pri drobcovi aj net. Ako sa mate?

lauritka
2. júl 2011

@petronelka77 ahoj, teba si este pamatam, a co bolo ine podla teba, alebo teda aky je rozdiel ?? tiez by som rada vedela 🙂 alebo len nahoda ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre