Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
13. apr 2011

@uzlicek123 2ml striekacky stacia.... je to akurat.... zbytocne vacsie.... oranzove ihly su tenke, ale bledomodre su tenke tiez a pritom kratke, takze nie je problem odhadnut hlbku vpichu....

lauritka
13. apr 2011

@katy2 tak mi pred chvilkou odpisal, mam prist buduci tyzden na konzulaciu a priniest spravu z laparky. 😉

dalida
13. apr 2011

dobry den splnieckovo.
@lauritka jeej, moja zlata, vitaj. 🙂 Tesim sa, ze tu opat nabehli "stare zneme tvare" 🙂 No... ja uz mam v brusku moje zmrzlinky. Asi som sa nevyjadrila presne... 🙂 Vcera o 10.15 som ich uz mala vlozene 🙂

dalida
13. apr 2011

@lauritka akosi mi to cele uslo... Chces to skusit v Splne? Myslim na teba, moja. 🙂 Vies, co? Ja mam pocit, ze sme sa uz my dve v Splne stretli. 🙂 Bolo to uz davno..., cca v júni 2008 alebo to bol september - oktober... Uz si nie som ista 😀

katy2
13. apr 2011

@dalida jej, super 🙂)))
strasne ti drzim palce... opatruj sa... myslim na teba....

@lauritka som ti vravela, ze odpise 😉 tak nech nieco poriesite 🙂

lauritka
13. apr 2011

@dalida ahojki.. 🙂 ano ideme radsej do SPlnu, uz to tam poznam a aj financne musim momentalne mysliet...
Hermann je drahsi.
IVF zatial nebudem riesit, ale aspon IUI by som chcela.

dalida
13. apr 2011

@katy2 dakujem. Budem sa snazit. Som doma. Dnes som tak akurat navarila obedik, sem tam umyjem riad a vela si citam a pozeram rozpravky 😀
@lauritka budem ti drzat palce. Financie... ani mi nespominaj... Dufam, ze uz ziadne potrebovat ohladom babatka nebudem. Manzel je sikovny a napriek tomu, ze zaraba cosi viac od min.mzdy, dokaze privyrobit... so mnou je to horsie.., pretoze som od novembra do konca februara bola PN.... dost to narusilo nas rozpocet, ale hlavne je, ze som uz zdrava a mozem skusat znovu otehotniet 🙂

lauritka
13. apr 2011

@dalida no my este stale spalacame nejake splatky a pozicky, buduci rok uz bude lepsie, ked poodpadavaju platby 🙂

dovtedy by som len tak opatrne skusala IUI, teda neviem dokedy mozme skusat 😝 samozrejem zalezi aj od spermia.

tinucha
14. apr 2011

Dalida, držím palce, nech to už tentoraz vyjde!!!!! 😉 🙂

Lauritka ahoj, tiež držím palce, aby sa IUI podarilo. 😉

Všetky vás pozdravujem. 🙂

lauritka
14. apr 2011

@tinucha jeej, ahoj, ty uz dve deticky mas, wow. ako to leti. 😵

tinucha
14. apr 2011

No veru to letí. 🙂

lauritka
14. apr 2011

@tinucha druhe bolo prirodzene ?

katy2
14. apr 2011

@tinucha ahoooj 🙂 ako sa mavate? ako si zvykate? Co Filipko, neziarli? ako berie malu sestricku? Ja som zvedava ako to budeme zvladat my.... 😉

tinucha
14. apr 2011

Lauritka,po 15 mesiacoch som Filipka prestala kojiť, lebo sme chceli ísť na KET,ale už sme nestihli.Hneď v prvomcyklepo odstavení sa podarilo prirodzene. 🙂 Kým som kojila, nepoužívali sme žiadnu antikoncepciu, ale nedarilo sa.Ako som prestala kojiť, podarilo sa hneď.

Katy ahoooj. No je to dosť náročné na psychiku. Na to žiarlenie s ihrozne dávame pozor, prvé týždne boli normálne pre psychológa, rozmýšľať v každej vete a v každom skutku, čo robíš a hovoríš, aby malý nežiarlil.Sem tam,keď má zlé dni, tak vystrája a púta na seba pozornosť hlavne vtedy keď plače Simonka, ale ináč je veľmi zlatý a vidno čoraz viac ako ju má rád. Už sa jej snaží podávať cumel a mojká sa s ňou.🙂 Ináč na Simonku sme ho pripravovali už pred pôrodom a myslím, že to bolo dobré. Vedel, čo bude, čo bude malá robiť a s čím bude pomáhať on a tak.

lauritka
15. apr 2011

@tinucha tak to je zaujimave. 🙂 pekne dlho si kojila.

inac moja neterka je tiez Simonka- krasne meno a tiez ma starsieho braceka 😝 On na nu ziarlil najprv, ale vekom sa to zlepsovalo. Teraz ma 7rokov a je prvak, ona je este v skolke- ma 5 rokov, samozrejme , ze sem tam ju podpichuje, ona sa zozplace, ale to je u deti normalne 🙂 . Takisto sme este museli nosit darceky pre obidvoch ked mali narodky, aby sa necitili ukrivndeni 😅

dalida
15. apr 2011

Dobry den, splnieckovo.
@tinucha blahozelam k malej Simonke. 🙂 To je krasne ako to priroda vyriesila...
@katy2 blahozelam k vysledkom screeningu... Krasne ti nabehuju tt. nedavno to bolo len... 🙂

dalida
15. apr 2011

Dnes sa asi budem rozpravat sama so sebou, ze? Kocky, zaujimalo by ma, ci aj Vas manzel Vas nechal na piatok vecer samu... Moj si prave vyrazil na pivko, aj napriek tomu, ze som chcela, aby ostal so mnou 😒 Som z toho smutna... ☹ Neviem, ci ste aj vy boli po transfere take, ze ste chceli, aby Vasa laska bola s Vami a ... Naladovost idu so mnou ruka v ruke 😒

lauritka
16. apr 2011

@dalida ahojki, ja som sa vcera pozabudla v jednej diskusii na emimino, tak som sem ani nekukla.
ale to poznam, ten pocit, ked chcem aby bol doma a on prave vtedy ide na pivko 😠
vtedy ma prepadne zial a bezmocnost a neskor zurivost, a niekedy to musim zo seba vydat, ze sa pohadame 😝
alE NA DRUHY DEN JE ZAS TO UDOBROVANIE NAJRAJSIE... 😉 😉

verim ze dnes ti je uz dobre. len peken oddychuj a mysli pozitivne. 🙂

dalida
16. apr 2011

@lauritka bude to zniet hlupo, ale som rada, ze aj niekto iny preziva to co ja.... Samozrejme, ze dnes je vsetko o.k. S manzelom si rozumieme..., ale ten vcerajsok ma riadne vytocil... Vratil sa domov o pol desiatej... bola som napalena... no zaspala som... potom som sa prebrala asi o jednej nad ranom a zacala som do neho hucat... ON, ze coo? Po 20 min. mrmlania na mna zahucal milym hlaskom: Laska, ja nevladzem, musim spat.. Bud uz ticho. Rano si nic nepamatal a pytal sa ma, ci mi nejako ublizil, nahneval ma alebo... Nooo.... To su chlapi.

Co sa tyka bublienk v brusku... som v pohode... nechavam to na prirodu, pretoze my sme uz pre babatko urobili maximum... po poslednej stimulke som si prezila peklo... a neprestavam verit, ze po tomto bude stat Boh pri mne a jeho plany budu v zhode s mojou tuzbou. 🙂

Vcera som si bola v lekarni vybrat fraxik... a mala som neskutocnu chut kupit aj testik... nastastie som odolala 🙂 Asi by som zacala hned testikovat 😀

lauritka
16. apr 2011

@dalida to si dobre zvladla, slova " bud ticho" dobre poznam 😀

ale najhorsie sa huci do pripiteho cloveka... na druhy den je ako maslo a cuduje sa, ved o nic neslo.. atd 😝

juj tak ti slino drzim palce a som zvedava na testikovanie

lauritka
16. apr 2011

@dalida tak sme sa dnes bavili o tom, takze pre zmenu je dnes moj v meste na pivku 😀
v podstate ma to dnes ani nestve, mam svoj klud pri tv 😉 boli sme sa prejst so psami na anicke, tak som aj trosku grogy. 😀

pekny vikend.

jespera
17. apr 2011

Ahojte, dufam ze si tu na mna este niekto pamata, niektore mena su pre mna nove,, ale dost pamatam...chodi sem este aj vevericka..ako sa ma, co noveho? zdravim vas.

vevericka80
17. apr 2011

@jespera obcas sem este nakuknem, ale velmi neprispievam, skor si len precitam, co je tu nove..... mam sa celkom fajn, prave sa chystam zmenit centrum, budem chodit do gyncare....azda sa nam tam 3.IVF konecne podari.... a vy sa ako mate?Karin uz urcite poriadne podrastla, musi byt zlata 🙂

lauritka
17. apr 2011

@vevericka80 ty si neotehotnela ani po jednom ?? mne sa zdalo, ze si bola tehu ???? 😕

vevericka80
17. apr 2011

@lauritka bohuzial nie, hoci ja som vraj po gynekologickej stranke v poriadku, len mam protilatky proti spermiam, fosfolipidom, na hematologii zistili aj nejaku mutaciu genov, ktora moze sposobit zhustnutie krvi a manzel ma zly spermiogram

lauritka
17. apr 2011

@vevericka80 takze si sa rozhodla teraz vyskusat Hermanna ?

vevericka80
17. apr 2011

@lauritka ano, je to posledny pokus, ktory preplaca poistovna, tak sme si zmysleli, ze to skusime v druhom centre, mozno nam tam pomozu

lauritka
17. apr 2011

@vevericka80 tak potom daj vediet ako sa ti to tam pozdava, ja som u Hermanna bola na IUI ale to bolo strasne davno.
mna najviac znervoznovalo to cakanie. Hredzi ma aspon vsetko pekne zorganizovane.
ale mozno je to teraz inak -neviem.

vevericka80
17. apr 2011

@lauritka no jasne, ze dam vediet 🙂 dufam, ze tam nebudem musiet vela cakat, to nemam rada

dalida
18. apr 2011

@lauritka 😀 Ti nasi chlapi su riadni huncuti. 😀 A vies preco? Lebo vedia ako na nas... Ten moj ma raz tak prekvapil... kupil mi krasnu ruzicku, podaroval pred celou rodinou... k tomu este cokoladka a to vsetko z lasky... Len tak mimochodom k veceru vytiahol flasku (mal ju v aute) a ze si chce troska posediet s kamaratom u nas... 😀 Podplatil ma a to tak, ze som mu ochotne a este s usmevom na tvari pripravila aj chlebiky, aj kavicku, aj... 😀

@vevericka80 budem ti drzat palce. Nech ti to vyjde a urcite sa ozvi. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre