Po injekcii Diphereline prirodzené tehotenstvo?

26. októbra 2014 
ahojte!
Už pekných pár dní prehľadám všetky tunajšie témy a nenašla som taký prípad, ako mám ja.. S manželom sme chodili od decembra na vyšetrenia a v januári nám povedali výsledky.Manželove slabé spermie , reps. pohyblivosť. Ja sa relatívne v poriadku, po prekonanej endometrióze pred pár rokmi a opakovaných zápaloch, pôrode, cisárskom reze a tak...nebudem menovať všetky operácie. Proste už jednu dcérku mám z prvého manželstva a chlapček mi zomrel 2 dni po cisárskom. Ale moja téma sa týka toho, že vo februári sme sa dohodli s doktorom, že sa do toho dáme a tak mi pred 2 týždňami pichol Diphereline 3,75mg, ktorý má predĺžený účinok 5 týždňov.Potom som dostala pokyn, že mám čakať na krvácanie do 5-10 dní, čiže menzes. No a nič sa nekonalo. Medzitým som absolvovala predoperačné vyšetrenia a aj rengen. Na druhý deň som si urobila tehotenský test - inštinkt a si predstavte, že mi vyšiel pozitívne!!!! Zostala som šoku!!!! Ešte pokračovali 3 a všetky vyšli pozitívne!Tak som volala svojmu gynekológovi, ktorý mi povedal, že mám prísť okamžite, lebo môžem potratiť a nasadil mi Estrofem 3x1 a Duphaston 2x1. A teraz čakáme...Na ultrazvuku ešte nič nevidel, len vyššie položenú sliznicu. Mám ísť v stredu a zistíme, čo sa deje, či je to tehotenstvo a či je vnútromaternicové...Mala tu niektorá z Vás takýto problém?
1. mar 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mase tento problém som nemala ale veeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi ti držím palce, aby bolo všetko ok a ty si porodila zdravunké bábatko.... drž sa a daj vedieť ako pokračujete...
2. mar 2009 o 01:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masse i ja som zvedava či si ale nie tehu,ale držim palec aby to vyšlo v tvoj prospech.
Mne pichali tuto injekciu, pred odberom vajok /2ivf/ ale mi bolo povedane že po tejto injekcii nemože byt transfer, ze nebyvaju po nej tehu. A na nete som len asi tolko našla ze ma za nasledok kastračne hodnoty estrofemu...
4. mar 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem za podporu.. Bola som včera u gynekológa a ten ešte stále na ultrazvuku nič nevidel. Tak sme na tom tak isto, ako sme boli. Povedal, že podľa neho som tehotná a odkonzultoval si to aj s tým doktorom na klinike asistovanej reprodukcie a ten mu povedal, že sa mu to už párkrát stalo a je to v pohode. Len mi má nasadiť tie hormóny, ktoré nasadil a nemá to vplyv ani na dieťa ani na mňa. Potom som volala aj doktorovi na kliniku, tak ten reagoval takým spôsobom, že aspoň vidno, že som zareagovala na injekciu a veľmi mi gratuluje. Stalo sa to vraj za jeho celú prax 10 ženám.)) No, neviem, či mi má k čomu gratulovať.. Dám Vám určite vedieť budúci týždeň.
5. mar 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte..
Takže dnes som bola u doktora a som asi tak v 6tt a zatiaľ sme v poriadku. Znížil mi dávky hormónov a o 2 týždne mám prísť už na odbery a po materskú knižku. Príroda asi zariadila aj nemožné a dúfam, že bude aj pokračovať až do pôrodu. DRŽTE PALCE!!!!
10. mar 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Chcem sa vás milé baby opýtyť, som po operácii, mám endometriozu, brala som pol roka injekcie Diphereline 3,75mg.
Naposledy som si bola pichnúť 7 júla. odvtedy som ešte nemala menzes. Neviete do akej doby od použitia poslednej injekcie by som ho mala dostať?
Ďakujem za odpoveď Inava.
19. okt 2012 o 17:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky všetci..........ja som tiež brala diphereline 3,75 pol roka a poslednú injekciu som absolvovala 5. januára. teraz čakám kedy dostanem menštruáciu. doktor mi povedal že sa prvá menštruácia dostaví o štyri týždne, no tie už prešli a nič. nemáte s tým niekto skúsenosť? dakujem
28. feb 2013 o 20:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inava
@slavka04 KOčky chodíte sem ešte? Aj mne nasadili diphereliene 3,75 na enodmetr.
17. júl 2014 o 07:49  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (31. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tiez mam endometriozu a 2 neuspesne IVF za sebou. Vie niekto poradit ako s tou chorobou bojovat?
26. okt 2014 o 00:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok