Pobočka Iscare v Ružomberku. Chodíte niektorá?

zuziatko
25. apr 2008

Dnes som volala s Dr.Tomášom, ktorý pracoval v Heliose. Raz sme tam u neho boli a boli sme spokojní. V pondelok mu budem volať a idem sa objednať na konzultáciu.

Je tu niekto, kto chodí do Iscare v RK ??

alicag
20. máj 2008

neni zač 🙂 🙂

fcielkafcielka
20. máj 2008

cize teraz ked mas schvalenu ziadost - kedy sa dostanes "na rad"?

alicag
20. máj 2008

Napisala som ti ip 🙂

zuziatko
autor
20. máj 2008

Baby ďakujem a určite poreferujem.

Alicka to aj keď ideš odtiaľ z RK, tak platí ten poradovník ??

alicag
20. máj 2008

Ano aspon tak mi to povedali.aj ja som bola prekvapena v heliku sa tak dlho nečakalo ale nevadi.ved ako sa pomaly dalej zajdeme.tak sa zajtra drž zuzka 🙂 🙂 🙂

alicag
21. máj 2008

Ahojte tak ako bolo na pohovore?trošku poreferuj.

zuziatko
autor
22. máj 2008

Ahojte

na pohovore bolo super. Doktor bol fajn a ambulaciu má peknú 🙂 🙂

Boli sme tam hodinu a pol a všetko sme rozobrali a dohodli sme sa na postupe. Takže v júli ma čaká laparoskopia a po nej ideme na dovolenku a aj on má dovolenku a potom 3x IUI.

V podstate mi len potvrdil PCOS ultrazvukom, ale vravel, že je to také mierne štádium, lebo vaječníky mi pracujú.

Ešte v ďalšom cykle idem na hormonálny profil.

A naozaj sa posiela na zákrok pri IUI do BB a pri IVF do BA. Ale celá príprava je u neho.

fcielkafcielka
22. máj 2008

ahoj zuziatko, tak dakujeme za infosky. A kedy ma doc. Tomas presne dovolenku, prosim?

zuziatko
autor
22. máj 2008

Sa mi zdá, že posledný júlovy a prvé 2 augustové. Ale nie som si istá.

fcielkafcielka
22. máj 2008

oki, dakujem. pekny den. 😉

alicag
22. máj 2008

Tak super ta laparka ma mrzi ale uvidiš bude dobre.zuzi a ked bude doc.na dovolenke bude ho niekto zastupovat? 🙂

zuziatko
autor
22. máj 2008

Alica tak ani netuším.

Inak ja sa na laparku celkom teším 🙂 🙂 🙂 Asi som šiši čo ???? 😀 😀 😀

alicag
23. máj 2008

Ahoj ani sa ti nečudujem aspon budeš vediet čo a ako včera sme mali oslavu manžel skončil vyšku 🙂 🙂 🙂

zuziatko
autor
23. máj 2008

Alica tak manželovi blahoželám 🙂 🙂 😉 😉

Inak ja som na laparke bola pred dvoma rokmi.

alicag
23. máj 2008

Diiiiik 🙂
tak to ti nezavidim .ja som bola na laparke v roku 2006 a 2007.to som si užila tych hospitalizacií.ale verim,že bude dobre 😉 😉 😉

alicag
28. máj 2008

Ahoj zuziatko tak včera som bola na genet.testoch.bolo to v pohode povedali,že vysledok bude do 6 tyždnov a volala som dokimu ma naozaj dovolenku koncom jula a zašiatkom augusta.akurat ten termin sme chceli začat.tak začneme stimulovat koncom augusta škoda to čakanie je hrozneeee ☹ jedina vyhoda je,že nebudu take horučavy. a pojdeme ešte na dovolenku a riadne si odychneme tak paa 🙂 🙂 🙂

zuziatko
autor
28. máj 2008

Alicka dúfam, že výsledky budú OK. Takže budeme spolu stimulovať, aj my začíname koncom augusta. My ideme do IUI.

Inak to čakanie na výsledky je poriadne dlhé 😒 😒 😒

alicag
10. jún 2008

Ahojte ako sa mate.a čo nove?nejako to tu viazne ☹

fedra
17. jún 2008

zuziatko ... tak ako dopadla konzultacia ?
Ako pokracujete ?

fcielkafcielka
18. jún 2008

zuziatko...halo? Tak ako ste dopadli?

alicag
1. júl 2008

🙂 ahojte čo mate nove?ja stale čakam na vysledky z genetiky a idem na dalšiu konzultaciu dufam,že bude všetko o.k. 🙂 🙂 🙂

alicag
11. júl 2008

ahoj tak vysledky z genetiky mam o.k. 🙂 chvalabohu.zuziatko tak aj ja začinam v auguste budeme sa vzajomne podporovat papaa

culinka
10. sep 2008

Ahojte kocky,

ja som chodila ku doc.Tomasovi este v heliose,otehotnela som hned na prvy krat,a to hlavne vdaka tomuto skvelemu odbornikovi.Zverili ste sa do ozaj profesionalnych ruk.Drzim vsetkym palce. 🙂

tanika.t
12. sep 2008

ahojte 🙂
to soft IVF ale nie je to isté ako IVF + ICSI,že? robia ICSI aj v Iscare?

tanitta
12. sep 2008

soft sa v icare robi....je to nieco ako ivf ale s mensimi davkami hormonov... tym aj predpoklad mensi pocet vajicok...(moze-nemusi)....a ICSI... robia v kazdom centre pretoze je to uz len metoda oplodnenia vajka(praimo sa vpichne spermijka tenkou ihlou do vajicka).. icsi sa pouziva aj pri softe aj pri normalnom ivf...

tanika.t
13. sep 2008

díky tanitta 🙂
bola si tiež na IVF?

saska1
13. sep 2008

ahojme babulky...
tanika 😵 ahojky...zazrela som tvoj nick, nedá mi nenapísať ti...ako sa ti darí??prolaktín je už v poho,?doho som ťa nevidela..Mme zasa vyskočil, as i ho od utorku začnem zasa brať...to som objednaná u dokiho...

tanika.t
15. sep 2008

ahoj saska 😉

no práve zajtra volám do Heliosu o výsledky ...som napnutá ako struna,nečakám nič dobré...mala som vysokú hodnotu FSH,tak mi zopakovali odber krvi a ak sa to potvrdí,tak len čakať an zázrak,že otehotniem 😒
prolaktín sa tiež dozviem zajtra,ale bol v norme,no tbl. beriem stále.. a ty ako?

saska1
16. sep 2008

tanika...ja som bola dnes u dokiho..robil druhýkrát HP...prvýkrát vysoký, druhý v norme...bez tabletiek... 😕 nechápem, z čoho to u mna šarapatí...drahý má zníž.pohyblivosť, ale vraj sa stým dá oteho,keby som ja bola na 100%..no a idem si vybaviť predoperačné, a idem na laparku....len ma štve, že žiadna folikulometria, ani nič podobné.. 😔
aké máš vysledky???neiveš náhodou čo to je CA125???na to nemali ešte výsledky pri HP...a zabudla som sa opýtať.. 😒

tanika.t
16. sep 2008

neviem saska,co to je 😒
výsledky dnes o čosi lepšie ako minule,ale v pdstate na figu...takže asi žiadne normal tehu,ani umelé opl. ,proste nič nehrozí 😢 😢 😢 iba ak z detskeho domova,ale manželík akosi nechce 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre