@zuzik5891 ďakujem My sme mali darované iba oocyty. Spermie boli manželove. Darkyňa sa našla do 2mesiacov od prvej konzultácie. Ale neviem ako je to s embryjkami.
@lujzita2 aj my budeme mať len darované oocyty...spermie máme zmrazené ...už spravili aj kryotest a všetko dopadlo skvele...len tým že nepotrebujeme ísť v deň opu na oplodnenie nebudem mať prehľad v akom.je to štádiu
@lujzita2 jeee❤️, srdečne blahoželám, a želám vám hlavne veľa zdravia, nech sa vám plnia stastne spoločne ďalšie vytúžené sničky. Ďakujem že si ma informovala takou krásnou správou, deň je hned krajší. Ja mam termín začiatkom apríla, tak budem informovať aj ja za cca 2mesiace.
@bunka1 @bunka1 zo ❤ blahoželám...mamičke aj malej princezné želám hlavne veľa zdravíčka a šťastíčka🥰🥰🥰...je skvelé si v tejto dobe prečítať aj také pozitívne správy 🍀❤
@laxxvita dobry vecer,prosim aj my sme uvazovali o darovani ak sa nepodari lebo uz mame posledny krat sancu,chcem sa spytat,prosim vas aka je cena pri darovani?dakujem
@katikx omluvam sa, že odpisujem až teraz, vyšlo to 5000e, ako samoplatca.. Ale mam krásnu 8mesacnu dcérku, bez darovanych by to nikdy nevyšlo. Držím palce 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
@zuzik5891 ďakujem My sme mali darované iba oocyty. Spermie boli manželove. Darkyňa sa našla do 2mesiacov od prvej konzultácie. Ale neviem ako je to s embryjkami.