Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Podstupili ste niektoré KET v júni?

bozidaratrppp
27. jún 2019
bozidaratrppp
autor
27. jún 2019

Ale koncom mája

katinkakatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katinkakatka
27. jún 2019

Ahoj ja som bola minuly piatok 21.juna

katkaba1
27. jún 2019

Ahoj, ja som mala ET, prvý, 19.6., 5 dňová včasná blastocysta. Zajtra (9.deň) a pozajtra (10.deň ) testujem, ak bude jedna čiarka nevyšlo to ( tak nejak aj cítim, že nám toto prvé nevyšlo ) a v stredu na krv pôjdem už psychicky pripravená... Držím palce.

bozidaratrppp
autor
27. jún 2019

Držím nám palce jsa som bola 25.6. čiže 3 dní to bolo posledné embryo čo mi ostalo tak dúfam že sa udrží 😊

bozidaratrppp
autor
27. jún 2019

Chodíte do práce ??

bozidaratrppp
autor
27. jún 2019

Či pn ,??

mina2415
27. jún 2019

Ahoj ja som nebola na KET ale ET 24.6

katkaba1
27. jún 2019

@bozidaratrppp Podobne, aj ja Ti držím palce 🙂
Ja chodím do práce a v týchto horúčavách je to poriadny masaker. Je to naše prvé IVF aj vklad tak somnetušila čo nás čaká. Do budúcna by som už v lete do toho nešla ak bude treba. Máme jedno zamrazedné embryo - blastocystu, ak nevyjde tento vklad, na ET pôjdem až v septembri - aby som si leto mohla užiť.
Ty pracuješ?

bozidaratrppp
autor
27. jún 2019

Aj ja ak sa nepodarí neviem či už pôjdem tak skoro . Zobrala som pn nakoľko je posledné embryo a ivf už nechcem . Ale od utorka asi pôjdem i keď zo skúseností viem že ten druhý tt je horší tam sa asi už rozhoduje no neviem

katkaba1
27. jún 2019

@bozidaratrppp Ak to nie je moc osobna otazka-kolkate IVF a kolkaty vklad si mala? My sme mali všetko 1.krat tak všetko total nove je pre nás.
My mame ešte jedno na KET a myslim, že to bude mať väčšiu šancu na uspech ako toto čo mi vložili.
Ale tiež dufam a sa modlim aby sa nam aspoň jedno z tychto dvoch vyšlo a nemuseli ist na 2.IVF lebo celá tá priprava je pre mňa dosť náročná..ale to asi pre každú z nás.
Úprimne Ti z celeho srdca prajem aby Ti to tentokrat vyšlo❤ aj všetkym nam ostatným ❤

ikuska187
27. jún 2019

@bozidaratrppp ahoj, ja som mala 13.6. KET, test je pozitívny, HCG mi brali dnes, ale až v pondelok budem mat výsledok, keďže moja gyndoska zajtra nerobí 🤦‍♀️ a podla výsledku sa bude plánovať USG.

bozidaratrppp
autor
27. jún 2019

Ja mam ,prvý cyklus prvé ivf ale 3 ket tá neviem no aj vám hodne stesti

bozidaratrppp
autor
27. jún 2019

@ikuska187 a mala si aj nejaké symptómy či bolesti nebo tak

bozidaratrppp
autor
27. jún 2019

@katkaba1 aj tebe nech vyjde zlatá😊

ikuska187
27. jún 2019

@bozidaratrppp iba pred vkladom 😁 potom sa mi 2 dní točila hlava, pár dní pod bruško trochu bolelo, aktuálne žiadne. Držím palce aj tebe 😊🤗😉

lubika1982
28. jún 2019

Ahoj aj ja som bola na Ket teraz 26.6. v stredu 🙂 drzim nam dievcata palce aby sme sa konecne dockali vytuzeneho babatka 🙂

bozidaratrppp
autor
29. jún 2019

No dúfam trochu a začalo na 4 deň pobolievat pod bruchom tak neviem či dobre či nie alr Bola som nervózna veľmi 😣😣😣😣😣

mina2415
29. jún 2019

@bozidaratrppp ahoj ja som bola na ET 24.6.dnes som si našla na toaletnom kvaku krvi a bolí ma od rána hlava neviem či to je uhniezdenie alebo ?

bozidaratrppp
autor
29. jún 2019

Dúfam že hej aj mne sa furt točí hlava

katinkakatka
1. júl 2019

@mina2415 no to by mohlo byt ono, bodaj by ano, drzim ti moc palce! A potom si uz nekrvacala? Inak je to nejako dane ze kedy sa moze udiat to uhniezdenie? Ja uz stracam nadej. 6 den po vklade test biely ako sneh, 9 den po vklade tiez biely ako sneh, dnes je to 10 den, a uz od vcera spinim a dnes by som mala dostat ms. Ak vsak nepride ani to neni u mna nadej kedze koli PCO ju mavam nepravidelnu. Vsetko naznacuje tomu ze to nevyslo. Najviac ma na tom hneva ze sme mali len jedno embryjko, cize ak do toho pojdeme znovu tak zasa cele ivf a narkoza a vsetko :(

mina2415
1. júl 2019

@katinkakatka fúha moja to mi je ľúto 😒 keď tak choď do ďalšieho aj keď viem že to ľahké nie je ale čo my ženy neurobíme pre bábätko.🍀🙏 ja som mala ozaj kvapocku krvi len po utreti a následne večer//slabé.ono by už na 6dpt malo byť ževraj úplne zahniezdene.kuk tabuľku.Prajem veľa šťastia .

katinkakatka
1. júl 2019

@mina2415 Dakujem za tuto tabulku, presne toto som potrebovala vediet, sice uz uplne zabila veskeru nadej ale aspon viem na com som 🙂

katinkakatka
1. júl 2019

@mina2415 a prosim ta prepac ze sa tak blbo pytam ale co to znamena 2-3-5 dnove embryo?

mina2415
1. júl 2019

@katinkakatka že koľko dní má embryjko

bozidaratrppp
autor
1. júl 2019

Mne dal 4 dnove

bozidaratrppp
autor
1. júl 2019

Ja som 6 deň po ket neviem ja nič necítim asi normálne ci

ikuska187
1. júl 2019

@bozidaratrppp ja som 18ty a nič, HCG pozit. Je to úplne v poriadku.

bozidaratrppp
autor
3. júl 2019

Robila som 8 deň test a negatívny .... To už by ukazalo

katinkakatka
3. júl 2019

@bozidaratrppp hore vyssie dala mina2415 taku tabulku, pozri ci to nebolo pre teba este skoro. Skus dalsi za dva dni. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli