Podstupili ste niektoré KET v júni?

bozidaratrppp
27. jún 2019
bozidaratrppp
autor
3. júl 2019

Viem som pozerala ja som mala 4 dňove

bozidaratrppp
autor
3. júl 2019

Dneska už v prAci

bozidaratrppp
autor
10. júl 2019

Tak negatívny test už čakám keď sa dostaví ms

katinkakatka
16. júl 2019

@bozidaratrppp tak to si dopadla ako ja, to ma mrzi. A kolko este mas embryii?

maminka1986
6. aug 2019

Ahojte žienky, idete daka na KET v septembri?
Ako sa pripravujete? Ja som pri prvom JET-odložené ET kvoli operácii, pila alchemilku, a mame 3rocneho syna, bojim sa aby to vyšlo, velmi chcem druhe, a velmi drahe to uz je,210e v Mt Helios

katkaba1
6. aug 2019

@maminka1986 Ahoj, ak pôjde všetko dobre, ja idem na KET v auguste. Aktuálne mám MS, v piatok mám kontrolu ( sono ). Je to moje prvé KET, v júni som mala 1.IVF s ET ale žiaľ, nevyšlo. Máme jedno mrazené tak sa modlíme aby to vyšlo. Tebe gratulujem k prvému úspechu, je to skvelé 🙂 a ku KET držím palce.

monika12323
7. aug 2019

@katkaba1 ahoj pripájam sa k tebe tiež mam ket o pár dní 🙂

ikuska187
7. aug 2019

@katkaba1
@monika12323 veľa šťastia vám prajem kocky 😊🍀

monika12323
7. aug 2019

@ikuska187 ďakujem ❤️

katkaba1
7. aug 2019

@monika12323 Bude Tvoj prvý? 🙂 Aj sa naň nejak špecialne "pripravuješ"? 🙂 Ja idem 1x tak absolutne neviem čo ma čaka. Ale veľmi, veľmi veľke očakavania mám od tej malej zmrazenej žubrienky 🙂 pri ET mi vkladali včasnu blastocystu na 5.deň, bola slaba...táto žubrienka bola na 6.deň krasna blastocysta tak verím..dúfam..že nám dá šancu a bude za nás bojovať ❤ Prajem Ti veľmi veľa šťastia, to jedine nam asi može pomocť..nech si o 9 mesiacov oznamujeme : už rodiiiiiiim 😂

katkaba1
7. aug 2019

@ikuska187 ďakujeme, si zlatá, šťastíčka budeme potrebovať hodne 🙂

maminka1986
7. aug 2019

@katkaba1 dakujem velmi pekne, držím ti palce velmi aby to vyslo,treba verit 🙂

monika12323
7. aug 2019

@katkaba1 ci sa pripravujem? No akurat tak, že som na PN od kedy som stimulovala a oddychujem,inak nič neberiem, žiadne vitamíny ani nič podobné, okrem hormónu na udržanie.
Ano naše prvé ivf a aj prvý ket,et som mala odložený kvôli hroziacemu sa ohss. Ja sa veľmi teším, dúfam, že nám to vyjde na prvý krát!! Mam problém s dozrievanim vajicok, ty kvôli čomu si podstúpila ivf, ak sa smiem opýtať?

katkaba1
8. aug 2019

@monika12323 Určite sa podarí, základ je myslieť pozitívne 🙂 Ja som nejak cítila, že ET nevyjde kvôli tomu nie úplne kvalitnému embryu ale teraz vkladám veľké nádeje do ´´krpca´´ 🙂
Ja som zdravá, resp. nemám problém, u nás je problém u partnera so spermiami.
Ak sa smiem spýtať - kto ťa vypisoval PN? Ja som ešte nikdy nebola a neviem ako to funguje. Pri ET som nebola PN ale teraz by som chcela ísť - aby som si nič nevyčítala. Mám náročnú prácu psychicky, veľa stresu, tlaku v práci. Kto ma vypíše? To si si vyžiadala?

monika12323
8. aug 2019

@katkaba1 v centre mi dali odporúčanie a s tým som išla k mojej gynekologické a ona ma vypísala na základe toho odporúčania. V tom odporúčaní bolo napísané, že pacientka je v priebehu ivf a je jej doporučený kľudovy rezim. Ja som tiež kvôli tomu PN, aby som si nevycitala potom, ze som niečo podcenila.

katkaba1
8. aug 2019

@monika12323 wow, tak to mne nič také nedali.. To Ti dali sami od seba alebo si si vyžiadala? Kam chodíš do centra? Ja do Repromedica. Skúsim sa ich spýtať na to. A vychádzky máš také isté ako počas choroby? Prepáč, že sa pýtam ako dilino ale fakt netuším ako to funguje 🙂
Mala si PK? Budeš vkladať jednu žubrienku? 🙂

monika12323
8. aug 2019

@katkaba1 na začiatku ak sme sa rozhodli ísť do ivf, tak nás informovali, že je taká možnosť a potom počas stimulky som si sama pýtala a dali mi bez problémov. Chodíme do crm BB helios. Jasne vychádzky dve hodiny ráno dve poobede. A áno jednu, v centre odporúčajú len jednu neviem prečo ale sú proti dvom naraz. Ako mala som pk

katkaba1
8. aug 2019

A tú PN budeš mať až kým neotehotnieš? Či?
My máme inak len jedno mrazené embryo takže jeden jediný pokus... reagovala som na minimálne dávky veľmi dobre, aj vajíčka som mala pekné, 7 pekných, zrelých..ale spermie slabé.. ani ISCI nepomohlo.. ostalo jedno na vklad a jedno na 6.deň na mrazenie. Takže ak sa nepodarí, čaká ma druhé IVF a už teraz mám hrôzu z toho.

monika12323
8. aug 2019

@katkaba1 ak by som otehotnela tak áno budem hneď na rizikovom, keďže som raz pred troma rokmi potratila. No mne odobrali 9 vajicok 5 prežilo a aj 5 oplodnili 2 sa vyvíjali dobre 3 pomaly a začali sa deliť len 2 na 5den boli zamrazene. Neboj, ber to tak, že je to bojovník a urob všetko pre to, aby to vyšlo ani nerozmýšľaj nad druhým ivf. Ja som zase na lieky najskôr po dvoch týždňoch vôbec nereagovala tak mi zvýšili dávku maximum a až vtedy som začala reagovať a vtedy som už išla aj na PN.

katkaba1
8. aug 2019

Áno, beriem to tak, že toto malé je bojovník lebo aj keď to nevyzeralo dobre, nakoniec sa pozbieralo evidentne ´´chce´´ žiť. Preto mu chcem pomôcť najviac ako sa dá. Úprimne, mne je ale veľmi blbé pýtať si PN, ja som dosť zaťažená na prácu a hneď ma napadá, že si budú myslieť, že nechcem pracovať a že ako to bude v práci bezo mňa fungovať, v niečom ma nevedia nahradiť, zastúpiť... Ale, na druhú stranu, bábo je mi pred blbým pocitom prednejšie takže stoj čo stoj budem na PN nástojiť, práca je len práca, musím si to stále pripomínať.
U nás sa oplodnilo 7 ale po 3.dni to išlo dole z kopca, práve kvôli nekvalitným spermiám. Trochu sa hnevám, že nám neodporúčili MACS ale to už je teraz aj tak jedno. Ak by sme museli ísť znova, naordinujem si to sama..

monika12323
8. aug 2019

@katkaba1 vieš musíš si určiť priority, čo je pre teba prednejsie, ci práca alebo dieťa, ale už si si aj sama odpovedala, pracovať môžeš celý zivot. Ja som dala úplne všetko na bok prácu, výšku dala som si rok odklad a robím všetko pre to, aby to vyšlo. Vytrpela som si dosť toho, aby som niečo podcenila, predsa som si nepichla tie hrozne injekcie kvôli tomu, aby som išla do prace! Všetko počká, nič neujde a aj bez to určite zvládnu.

monika12323
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre