Poisťovňa Union a schvaľovanie mimotelového oplodnenia

leontinka27
4. apr 2012

Ahoj Baby ako dlho ste čakali na schvalenie ivf z poistovne Union????alebo aj nikede inde?

ideapad
1. feb 2019

@elimu a žiadosť si pýtať v poisťovni ale pred alebo po umelom oplodneni

lavender273
1. feb 2019

@ideapad
@elimu

Tema z roku 2012

ideapad
1. feb 2019

@lavender273 viem kedy bola ta téma preto dúfam ze sa tu niekto nájde co mi nato odpovie

mimiqa
1. feb 2019

@ideapad v centre ti daju ziadost....

union_zp
AMBASÁDORKA
1. feb 2019

Nie je potrebné vopred žiadať o preplatení a ani vypisovať žiadosť. Viac sa môžťe dočítať na https://www.teraz.sk/zdravie/pri-umelom-oplodne... 🙂

ideapad
1. feb 2019

@union_zp to znamená ze nemusím nič riešiť ani sa starať... Vy si to nájdete a preplácate 3 pokusy umelého oplodnenia a koľko poisťovňa preplaca

union_zp
AMBASÁDORKA
1. feb 2019

@ideapad Ako je uvedené v článku Union zdravotná poisťovňa prepláca 3 pokusy ženám do 39 rokov a taktiež aj lieky, ktoré sú súčasťou umelého oplodnenia.

ideapad
1. feb 2019

@union_zp nejde sa mi dostať do online ZP stále nacitava

elimu
1. feb 2019

@ideapad žiadosť dostaneš v centre. Umelé oplodnenie je preplacane ženám do 39 rokov. Ak ide o IUI, tak tam takmer nič nedoplacas. Ak sa jedná o proces IVF, tak ten ťa vyjde v priemere 1500€, aj napriek tomu, že je preplacany poisťovňou.

elimu
1. feb 2019

@lavender273 Áno my vidíme, že diskusia bola založená v roku 2012, ale otázka bola aktuálna. Veľa tém na MK boli založené aj pred 10 rokmi,ale stále sa v nich diskutuje. Treba pozornejšie čítať, moja odpoveď bola aktuálna, v roku 2012 to tak ešte nefungovalo😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre