Poisťovňa Union a schvaľovanie mimotelového oplodnenia

leontinka27
4. apr 2012

Ahoj Baby ako dlho ste čakali na schvalenie ivf z poistovne Union????alebo aj nikede inde?

mary86
7. apr 2012

@omnia23 no to som rada 🙂 aj keď aj tak som v lekárni nechala 400 eur 😲

omnia23
7. apr 2012

@mary86 bud rada,ze si nenechala 550 😉

leontinka27
autor
8. apr 2012

@mary86 ahoj dakujem za tvoju reakciu, no veru neviem co mam urobit a este sa to komplikuje aj s manzelovou sluzobkou. co sa tyka poistovne aj ja som velmi spokojna a tiez este neviem kolko budem doplacat. a prosim ta nevies kolko dni je platny recept????

leontinka27
autor
8. apr 2012

@eva76 fuha no tak som rada ze sa ti to podarilo......ja som tiez zvedava ako to bude so mnou a mojimi vajičkami......... 🙂 no aspon ze sa ti to podarilo na 3 krat......a druhe????kedy?ci????

mary86
9. apr 2012

@omnia23 to viem, že aj viac tam ženy nechávajú... ale celkovo je to dosť, celé toto ivf :(
@ leontinka 27 ja by som určite počkala, ja som sa tiež nevedela dočkať - teraz som mala mať stimuláciu cez veľkú noc a museli sme to odložiť kvôli zápalu ktorý som dostala, tiež som bola z toho najskôr nešťastná, ale teraz cítím že mi to pomohlo... v tomto si myslím že niet sa kam ponáhľať 🙂 ono ten mesiac - dva fakt nie je veľa... a ty sa zatiaľ na to celé dobre pripravíš 😉

omnia23
9. apr 2012

@mary86 mas pravdu...su to neskutocne palky pritom tie lieky nemaju absolutne taku hodnotu aku doplacate 😠

mary86
9. apr 2012

@omnia23 tak to mi radšej ani nehovor 😒

omnia23
9. apr 2012

@mary86 bohuzial

eva76
9. apr 2012

@leontinka27
ahoj, zatial druhé este nie, malý je veľké šidlo aj za dvoch 😀

olusam
9. apr 2012

Aj ja sa pridam do tejto skupiny. Na prvej konzultácii v CAR sme boli 13.3. a hned sme aj podpisali žiadost. Som v Unione a este o schvalenie stale cakame...tak dufam ze to bude tými sviatkami .. 🙂 ale zajtra sa chystam volat!

leontinka27
autor
24. apr 2012

@olusam uz ti prisla ziadost mne prisla presne na 30 den.... 🙂

olusam
24. apr 2012

@leontinka27 ano ano, hned v ten den som volala a bola schvalena , tak som rada 🙂

dreamer1
11. jún 2012
dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eva76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana2505
12. jún 2012

Ahoj,neviete mi niekto povedat ako dlho plati schvalene IVF?Niekto vravi pol roka iny ze tristvrte,tak neviem na com som...,A ak presvihnem termin,tak aky je tam potom dalsi postup DAKUJEM...,

mary86
12. jún 2012

@dreamer1 ahoj presne ako evka píše - s tým že než prišlo schválenie stihli si urobiť všetky testy a vyšetrenia, genetiku a podobne a keď to prišlo bolo všetko pripravené a už fakt len injekcie zohnať a išlo sa na to 🙂 Ale neboj určite ti dr. ešte všetko vysvetlí 🙂 Budem držať palce, nech všetko dobre dopadne 🙂

mary86
12. jún 2012

@jana2505 Ahoj, ja som to niekde čítala, že minimálne ten rok to určite platí akurát všeobecná má tuším neobmedzenú platnosť, my sme tam mali (od unionu) napríklad uvedené že nám schvaľujú zatiaľ iba prvý pokus... záleží od poisťovne aké má podmienky... skús ešte popozerať tu na mk, na fóre, alebo priamo v poisťovni to budeš mať najistejšie 😉

jana2505
12. jún 2012

@mary86 dakujem ti..,len do tej poistovne nemam cislo ,len ten co zaznamnik dookola prepina a to som nemala nervy ked mi 6.krat opakoval to iste 😝 ...,som chcela priamo k nejakemu reviznemu lekarovi co to schvaluje...,

mary86
12. jún 2012

@jana2505 skús popozerať na nete na ich stránke, či tam nie je uvedené - a akú máš vlastne poisťovňu?

jana2505
12. jún 2012

@mary86 mam union 😉

mary86
12. jún 2012

@jana2505 super, tak to ti môžem dať číslo na tú pani čo nám vybavovala žiadosť - volá sa Nagyová a t.č. je 02/20811441 - vyskúšaj 🙂

jana2505
12. jún 2012

@mary86 ty si poklad,dakujem ti pekne..,zajtra tam zavolam 🙂 😉 ...,zelam ti vsetko dobre.,maj sa.., 🙂

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana2505
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana2505
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ideapad
1. feb 2019

@leontinka27 najprv musím ísť na poisťovňu po žiadosť alebo až po oplodnení...

elimu
1. feb 2019

@ideapad Žiadosť sa vyplnuje v centre. Union je momentálne jediná poisťovňa, kde sa čaká na schválenie. Ostatné už schvaľujú automaticky, posiela sa len žiadosť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre